Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161551) zeon.hu válasza tobias40 (#161548) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pontokat használtam erre is, kamerára is.

#?*@&!

(#161552) citkar válasza tobias40 (#161550) üzenetére


citkar
addikt

Köszi. Azon kívül, hogy a videón ott vannak a GPS koordináták, mire jó a GPS modul? Ha jól értem mozgásérzékelő alapvetően van benne, hogy balesetnél megvédje a letörléstől file-okat, jó még valami másra is?

[ Szerkesztve ]

(#161553) spileraaa


spileraaa
senior tag

Xiaomi Mibox S érdemes kinabol rendelni?
jelenleg hol kapható legjobb árban?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#161554) Dluinet válasza citkar (#161552) üzenetére


Dluinet
nagyúr

másra nem jó

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#161555) maroni válasza spileraaa (#161553) üzenetére


maroni
aktív tag

Alza, ha valakinek van elfekvő xiaomi kuponja azt elfogadja!

(#161556) pumi1980


pumi1980
tag

Üdv!

Vámkezelési megbízás kitöltéséhez kérnek segítséget. Van egy csomagom(gearbest), amit vámeljárás alá fogtak. Két terméket tartalmaz, összesen 23,10USD értékben, erről van paypal bizonylat is. Ez nyilván vám és áfamentes lenne, viszont a gearbest képernyőmentés a rendelésről igy néz ki:
illetve ugyaninnen az invoice:

A Tanix TX9S TV BOX volt 24.99-2=22.99USD, a Shopping Gift Bag 17.17-17.06=0.11USD,
a EU adapter (0USD) meg biztos a TV BOX-hoz jár, szállítás 0USD. Összesen 22.99+0.11+0 = 23.10. Ezeket, hogy kellene beírni a vámkezelési megbizásba? Vagy elég a paypal+bankszámlakivonat és akkor fenti képeket nem küldöm be?

(#161557) Ra3 válasza citkar (#161552) üzenetére


Ra3
őstag

Sajnos másra egyelőre nem jó, én is átnyálaztam pár review-t, meg tesztvideót mielőtt megvettem.
A koordináta adatok és a sebesség is csak akkor látszik ha a kamerán nézed vissza a videót, szgépen pl. nem.
ADAS bekapcsolásához is kell a gps modul, de hogy dumáljon nekem a kamera az nem hiányzik, így se nagyon hallom ha nekiáll mondani valamit.
Ez volt egy hónapja a helyzet, valószínű hogy fw frissitéssel ezt később orvosolni fogják, viszonylag sűrűn jönnek frissítések.
Ha megjavítják és ráteszi a videóra rendesen akkor én is beszerzek hozzá egy gps modult, de addig megvagyok nélküle.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#161558) kenand válasza pumi1980 (#161556) üzenetére


kenand
veterán

Nem gond át fogják engedni, -még méltányosság nélkül is 22 EUR alatt van.

(#161559) farkas-j válasza luciferk (#161494) üzenetére


farkas-j
őstag

Teljesen korrekt a kijelző! Arra nem tudok válaszolni, hogy ezek a szenzorok meddig fogják bírni mert nem látok a jövőbe. :U A 6 éves Lidl-s időjárás-állomásaink kültéri érzékelői még működnek. ;)

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#161560) farkas-j válasza gyemipapa (#161498) üzenetére


farkas-j
őstag

Nálunk ezek a rádiós cuccok vannak amik a 433MHz-es sávban működnek hibátlanul:
2db Lidl-s időjárás-állomás 1-1 kültéri egységgel
1db Sencor időjárás-állomás 1db kültéri egységgel (nyeremény nem én halmozom őket :B )
1db vezeték nélküli csengő
2db távszabályzó infrajel továbbító
2db 4-es rádiós konnektor kapcsoló
2db hűtőhőmérő jeladó
Egyik sem zavarja a másikat, mert egyedi kódja van mindegyiknek.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#161561) pumi1980 válasza kenand (#161558) üzenetére


pumi1980
tag

A vámkezelési megbízásra milyen értéket írjak? A gearbest-es doksikon 1x17.17USD + 1x24.99USD = 42.16USD szerepel továbbá -19.06USD discount, és így jön ki a 23.10USD végösszeg. Ténylegesen pedig 1x0.11USD+1x22.99USD =23.10USD a termékek értéke, de ez nem látszik a számlákon. Csak a teljes végösszeg(23.10USD) az ami egyezik, viszont a vámkezelési megbízásra mindet áru nevét+mennyiséget+egységárát+összértékét külön-külön be kell írnom.

(#161562) Degeczi válasza farkas-j (#161560) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mert ezek kis eséllyel adnak pont egyszerre. Gond akkor van, ha pl. mozgásérzékelőket is használsz, mert az nagyon sűrűn tud adni, és így könnyen ütközik bármilyen másik 433-as eszközzel.

(#161563) farkas-j válasza Degeczi (#161562) üzenetére


farkas-j
őstag

Nem tudom mire használod a mozgásérzékelőt, de biztonságtechnikában nem illik (profiknál meg szigorúan tilos) rádiós eszközöket használni. A rádiós jelek "filléres" eszközökkel blokkolhatók. Ezért röhögnek jót pl. az autótolvajok a rádiós és GPS-es riasztókon.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#161564) Sungoo válasza pumi1980 (#161561) üzenetére


Sungoo
addikt

Annyit kell beírni, amit a paypallal fizettél, és csatolni hozzá a paypalos email képét.

(#161565) Benhill


Benhill
senior tag

Valami >ilyesmit< keresek, nem horror áron, de nem igazán találok alin, banggoodon, és ebayen sem, csak a fordítottját.

kevés a lapomon a pcie slot, néhány vezérlőkártyát kéne a gépembe tenni amik pcie csatolásúak.

[ Szerkesztve ]

(#161566) Imy válasza pumi1980 (#161556) üzenetére


Imy
veterán

A gift baget hogyan lehet megszerezni?

(#161567) Tomi0703 válasza pumi1980 (#161556) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem is megfogták ugyanezt a TV boxot. :DDD

(#161568) dugynok válasza Tomi0703 (#161567) üzenetére


dugynok
senior tag

Nekem àtengedték. 1 napot volt a vàmon, màr raktam össze a képernyőmentéseket, de be se kérték, lőtték tovàbb mind a 2 darabot. Persze külön névvel rendeltem egymàs melletti hàzszàmra :)

(#161569) Degeczi válasza farkas-j (#161563) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Otthonautomatizálásra.

(#161570) pumi1980 válasza Imy (#161566) üzenetére


pumi1980
tag

Itt lehetett kiválasztani, miután kosárba tettem:

(#161571) kenand válasza Tomi0703 (#161567) üzenetére


kenand
veterán

Semmi gond, kis papírmunka után tengedik

(#161572) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Akinek Xiaomi biztonsági kamerája van otthon okosotthon rendszerbe integrálva, az legyen felkészülve arra, hogy mások is belelátnak a háztartása belső ügyeibe :DDD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#161573) #53667584 válasza Donki Hóte (#161572) üzenetére


#53667584
törölt tag

Bár nekem nem xiaomi van, de nyilván nem engedem ki az internetre, csak helyi hálón nézhető, kívülről vpn-nel érem el.

(#161574) pumi1980 válasza Sungoo (#161564) üzenetére


pumi1980
tag

Így jó lesz?

Bocs a sok kérdésért, csak nem világos, hogy mi van akkor ha két különboző termék is van a csomagban úgy hogy rájuk még 1-1 kupon is vonatkozik.

(#161575) Silent77 válasza pumi1980 (#161574) üzenetére


Silent77
veterán

Tökéletes.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#161576) DJGABI válasza pumi1980 (#161574) üzenetére


DJGABI
addikt

nekem is átjött ez a box anélkül hogy megfogták volna :DDD

amúgy meg használd a kiskaput [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#161577) krisztofer20


krisztofer20
csendes tag

Sziasztok!
Xiaomi mi band 4-et honnan érdemes beszerezni?

(#161578) gyemipapa válasza krisztofer20 (#161577) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Szerintem Kínából. ;]
(Bocsi, nem tudtam kihagyni. :DD )

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#161579) Samus válasza krisztofer20 (#161577) üzenetére


Samus
addikt

Ahogy néztem, most a JoyBuy a legolcsóbb, 26 dollár. Még épp ÁFA-határ alatt van.

Banggoodon kicsit drágább.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#161580) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Vett már valaki ablaktörlő lapátot Aliról?
Van esetleg ajánlott?

(#161581) cidalain válasza Samus (#161579) üzenetére


cidalain
veterán

Gearbesten is 25.99 ezzel a kuponnal: GBBAND4MI

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#161582) edk- válasza gyulazsolti (#161580) üzenetére


edk-
őstag

Szerintem próbáld ki az itthon beszerezhető Bosoko lapátot.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#161583) gixxergabi válasza gyulazsolti (#161580) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Csak gumit amit az elsőbe befűztem ,az ok. Illetve egy hátsót kompletten ami még nem jött meg, gyanítom nem is fog shippment cancelled, bár eladó azt mondta meg fog mert ő feladta...(van rá 6 napja még 11.11)

(#161584) -secret- válasza gixxergabi (#161583) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Még 4 darab 11.11-es cuccot várok. Tuti együtt utaznak a csomagjaink. :D

(#161585) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

xiaomi air purifier 2S-be szűrőket, meg kiegészítőket hol érdemes? úgy néz ki kapok egyet ajándékba, csak szűrő nélkül.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#161586) sambenez válasza Samus (#161579) üzenetére


sambenez
addikt

A 26$ az nem épp áfa határ alatt van hanem jóval alatta. 40$ körüli összegig nem kell fizetni semmit.

(#161587) Digitalis válasza sambenez (#161586) üzenetére


Digitalis
senior tag

Törvény szerint kb.22$ -ig teljesen tiszta, és kb.40$-ig jogilag is, mivel elsikálható 10$ alatti áfa tartozás... Ilyenkor többnyire a posta, stb. is eltekint a jussától.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#161588) Samus válasza Digitalis (#161587) üzenetére


Samus
addikt

22 Euró az az összeg. olyan kb. 27 dollár. A 40 dodó pedig (ami havonta változik, ahogy az árfolyamok is, volt már 29 és 42 is) amiatt van, mert a 10 euró alatti sarcot nem kell befizetni, erre néha fel kell hívni a Posta figyelmét egy egyszerű kérelemmel. Egyelőre.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#161589) fjudors válasza farkas-j (#161563) üzenetére


fjudors
aktív tag

ez nem igaz.
ha nem értsz hozzá, ne állíts tényeket.
pl paradox, pcx, stb

(#161590) edk- válasza Digitalis (#161587) üzenetére


edk-
őstag

A kb. 40 dollár is törvényben meghatározott. Nem elsikálás. Lásd 2017. évi CLII. törvény az uniós vámjog végrehajtásáról, 162. § (5) bekezdés.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#161591) DeFranco


DeFranco
nagyúr

nillkin frosted shield tokot keresek a redmi 4x-emhez, de sehol nem találok.

esetleg egy jó kereső-fu-val rendelkező olvtárs ránézne a kínálatra, hátha neki sikerül túrni egyet?

(#161592) asdf_ válasza fjudors (#161589) üzenetére


asdf_
veterán

Meg a szinten tok ismeretlen DSC. (mas kerdes, hogy barmekkora szivas kabelezni, en maradok a kabelnel :D)

(#161593) Samus válasza DeFranco (#161591) üzenetére


Samus
addikt

Vegyél inkább MSVII-t, olcsóbb, és a minősége ugyanolyan jó. Évek óta használom (M4 Aqua, Honor 8, feleségemnek most rendeltem a másodikat a Redmi 4X-re, mert az első három év után elrepedt, és egyik sarka letört). Van belőle érdes matt és sima tapintású is. Nem könnyű találni, mert nem mai csirke a 4X, nálam az első rendelést törölte az eladó másnap, visszatérített, és bocsánatot kért, mert kifogyott, és nem is fog kapni már.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#161594) fjudors válasza asdf_ (#161592) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem akartam mindent felsorolni.
mindékét rendszernek vannak előnyei.
azért nem mindenhol lehet kábelezni, illetve a rádiós eszközöket könnyebb átszerelni.
pl: építő brigád. Kivonulnak, bedugják a panelra szerelt központot és kezelőt, az érzékelőket meg felakasztják egy-egy szögre.amikor olyan fázisba lép az építkezés , és a tulajdonos kér riasztót, akkor annak beszerelése után a mobil rendszert viszik tovább.
sok példa lehetne. de nem a megbízhatóság a különbség a komoly vezeték és vezetéknélküli rendszerek között.

(#161595) Sunnam válasza Mr.Csizmás (#161585) üzenetére


Sunnam
tag

[Ennél] jobb áron eredetit szerintem nem fogsz kapni, de ha mégis, akkor nekem is írd meg please. Sajnos itt is elfogyott és csak 1 típus van. Én nem szívesen rendelném kintről a posta csomagkezelési eljárása miatt (sérülés veszély!).

(#161596) Mr.Csizmás válasza Sunnam (#161595) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolom 10k lenne :F majd ránézek, ha ittlesz a gép, addig alza a nyerő, azonnal tudnák szállítani 13k-ért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#161597) Digitalis válasza edk- (#161590) üzenetére


Digitalis
senior tag

Igen, de ha kiszedik a 22 euró felett, és nem dörgölöd az orruk alá a vámuniós jogszabályt, esélyes, hogy lesz áfa+posta sarc. Bekért papírok mellé, neked kell pluszban csatolni a vámáru nyilatkozatot, mint törvényi hivatkozást a 10 euró alatti sarc alatti elengedésről, felhívni a figyelmüket mintha nem ismernék. :) Szóval, egyáltalán nem megy automatice, ezért írtam az "elsikálás-t".

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#161598) edk- válasza Digitalis (#161597) üzenetére


edk-
őstag

Nekem eddig kétszer fogtak meg ebbe a kategóriába tartozó küldeményt. Először nem is tudtam a szabályról, így beküldtem az adatokat, aztán meglepett, hogy vámmentesen kézbesítették. Másodszor hivatkoztam a jogszabályhelyre.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#161599) nightzone


nightzone
aktív tag

Új pörgetős 2/15-ös Aliexpress kupon itt: [link]

Napi 1x lehet próbálkozni, jan4-9 között használható bármire, all acc.

(#161600) Digitalis válasza edk- (#161598) üzenetére


Digitalis
senior tag

Ha jól tévedek,150 euróig nem kell vámot fizetni. Alatta "csak" áfa + a posta vámkezelési díja van. Ha ezeket sem fizetted, az nagyon helyes.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.