Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161451) HKorn


HKorn
addikt

Oral-B elektromos fogkefefejhez tartót tud valaki ajánlani? Polcra kellene, hogy ne dőljön el könnyen, mikor nem a fogkefén van.

Run&Ride

(#161452) gyapo11 válasza dugo_ (#161449) üzenetére


gyapo11
őstag

Ha már így felbukkant a bit, tudnátok ajánlani jót? Főleg a csillag és hatszög kell, ezek vannak mindenhol és a biciklin. De leginkább a csillag érdekes, mert azok darálódnak le.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#161453) Nikaré válasza luciferk (#161444) üzenetére


Nikaré
őstag

Szerintem nem ajánlott.
Meg sem saccolom meddig bírná az elem mínusz fokokban.

(#161454) UberMutant válasza Nikaré (#161453) üzenetére


UberMutant
őstag

ezért kell lítium elemet venni bele az -40+60C között bírja.

[ Szerkesztve ]

(#161455) WestBam válasza petipetya (#161447) üzenetére


WestBam
senior tag

Ha biztosra akarsz menni akkor keress egy modellező boltot a közeledben, ott tudsz venni ilyen pici csavarhoz is 1 darab jó minőségű tartós és pontosan illeszkedő csavarhúzót, esetleg egy csokiért meghúzzák, vagy akár be is menetrögzítőzik az összeset :)
Legyen a hsz-ban kínai forrás is, pl. olcsón egész vállalható minőség: Turnigy

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#161456) snipr válasza HKorn (#161451) üzenetére


snipr
aktív tag

Nekem a pet palack kupakja vált be leginkább :DDD

(#161457) anorche1 válasza -secret- (#158242) üzenetére


anorche1
őstag

Valakinek ez megerkezett?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#161458) dugo_ válasza anorche1 (#161457) üzenetére


dugo_
veterán

Még nem.

(#161459) farkas-j válasza luciferk (#161444) üzenetére


farkas-j
őstag

Természetesen, hiszen erre találták ki

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#161460) Grillo válasza HKorn (#161451) üzenetére


Grillo
senior tag

Én ilyet vettem: [link]
De ha megnézed alul, akkor ajánl elég sokféle típust.

(#161461) farkas-j válasza Nikaré (#161453) üzenetére


farkas-j
őstag

Ezt milyen tapasztalat alapján írod???? Nekünk lassan 6 éve van 2db Lidli-s időjárás állomásunk. A rádiós kültéri egységekbe (2-2db) sima alkáli AAA Aldi-s Sony elemet szoktunk tenni. Simán elműködik 6-8 hónapot egy garnitúra elemmel, pedig kint kap hideget meleget. A hűtős-hőmérő érzékelőiben 2db AA elem van aminek a kapacitása 3x nagyobb mint az AAA-nak. Majd meglátom mit fognak bírni, de teljesen optimista vagyok e téren.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#161462) gyulazsolti válasza HKorn (#161451) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Nekünk ilyen van.

(#161463) Gabócza


Gabócza
senior tag

COGO 8-in-1 Firefighter Building Blocks Set (For Kids Age 3-12)
US$ 13.68
[link]


Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#161464) HKorn válasza Grillo (#161460) üzenetére


HKorn
addikt

Köszi, ilyesmire gondoltam

gyulazsolti köszi neked is

Run&Ride

(#161465) HKorn válasza snipr (#161456) üzenetére


HKorn
addikt

király :D

Run&Ride

(#161466) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi Yeelight YILAI YLXD05YL 480 LED Ceiling Light [Fast-23]
Price: $59.99 / Lowest: $59.99
Coupon: YILAI480YEE (-3 USD)

Yeelight Remote Control Transmitter for Smart LED Ceiling Light Lamp
Price: $8.99
Flash Sale

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#161467) Degeczi válasza w.miki (#161466) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Inkább ez a távvezérlő praktikus, falra ragasztva, kényelmesen tekerhető

(#161468) w.miki válasza Degeczi (#161467) üzenetére


w.miki
veterán

ezzel teljesen ki is tudom kapcsolni, benyomva, mint egy hagyományos kapcsolóval?
Illetve a Yeelight-okat használhatom "hagyományos" kapcsolóval, kapcsolgathatom fel-le a lámpát. áramtalaníthatom, miután feltették?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#161469) korpicschess válasza w.miki (#161466) üzenetére


korpicschess
veterán

Erre még a posta kezelési költsége, meg az áfa is rájön, nem? Nincs ebből valami EU raktáros?
Ja már látom, hogy ezt a szélén 4 ponton kell mennyezetre fúrni. Nincs esetleg olyan, ami 1 ponton rögzíthető? Sajnos ezt nem tudnám így felszerelni.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#161470) Degeczi válasza w.miki (#161468) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ugyanúgy vezeték nélküli bluetooth távvezérlő ez is, tehát nem áramtalanítja.

De sokkal kényelmesebb, h nem apró gombokat kell nyomogatni, hanem az egyetlen nagy gombját tekerve állítani a fényerőt, színhőmérsékletet (benyomva közben), megnyomással ki-be kapcsolni, dupla megnyomással pedig a normál és a "holdfény" mód között váltani (meg persze, h nem kell keresgélni épp hol van...)

A falra egyszerűen öntapadó szalaggal lehet fölragasztani

(#161471) w.miki válasza Degeczi (#161470) üzenetére


w.miki
veterán

az egyik a 86 boxes változat, azt a falba kell bekötni 2 vezetékkel, az sem áramtalanítja?
Sima kapcsolóval is használható az ilyen lámpa?

(#161469) korpicschess : Fast-23 , az EU raktár, tudtommal. Szerintem 1 pontos nem létezik, nem tartaná meg.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#161472) Degeczi válasza w.miki (#161471) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Sima kapcsolóval nem akarod használni:
- ha azzal áramtalanítod, természetesen nem működik sem a távvezérlő, sem a telefonos alkalmazás, vagy egyéb automatizálás sem
- ha beállítod, h áram alá helyezéskor bekapcsoljon, akkor ugyan a fali sima kapcsolóval be lehet kapcsolni de persze fényerőszabályozás nélkül, másrészt ha áramszünet van és távvezérlővel/appal lett lekapcsolva, akkor utána is ugyanúgy bekapcsol, mint a fizikai kapcsolóval kezelnéd (és éjjel nem kellemes a hirtelen fényár, nappal meg órákig fölöslegesen megy, amíg haza nem érsz)

Ezért célszerű fixre kötni, és csak a fali távvezérlővel vagy telefonnal kezelni.
(a "86-os box" meg az amerikai szabvány, nem az EU-s kör alakú doboz)

Az igényesebb kviitelű (és minimálisan, pár W-al alacsonyabb teljesítményű) változatnál egy tányert kell a mennyezetre csavarozni nem magát a lámpát, és a lámpatest csak egy gyűrűn keresztül kap áramot, ill. műanyag fülek tartják: praktikusabb, egyszerűbb szerelni.

[ Szerkesztve ]

(#161473) w.miki válasza Degeczi (#161472) üzenetére


w.miki
veterán

akkor kicserélem a fali kapcsolót is.
Tudnál adni hozzá egy EU szabványos linket?

Ez az egyszerűbb/igényesebb változat?
Yeelight YLXD01YL 28W Round LED Ceiling Light Smart APP bluetooth WiFi Control IP60 Dustproof (Xiaomi Ecosystem Product)
Xiaomi mennyezeti lámpa
Kupon: email5
Kupon ár:66,81$

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#161474) KTU válasza Gabócza (#161463) üzenetére


KTU
addikt

Köszi.

kisfiam örülni fog.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#161475) Degeczi válasza w.miki (#161473) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Úgy tudom, nincs EU-s fali dobozos változata. De tökmindegy, 2 évig elketyeg elemről is (hiszen minimális fogyasztású bluetooth) és praktikus, h bárhová fölragasztható, az eredeti fali kapcsoló pedig eltakarható, vagy akár át is köthető fixre - a lényeg, h az többé ne legyen használatban, csak bekavarna.
Mindesetre ha gipszkarton fal, akár berakható 86-os szögletes doboz is az EU-s helyett.

Igen, az az.

[ Szerkesztve ]

(#161476) Ance válasza w.miki (#161466) üzenetére


Ance
őstag

Ez nem tartozik bele az eredeti Yeelight családba. Tök más a felfogatása és ahogy nézem a minősége is. Ha normális lámpát akarsz akkor ezt vedd: [link]

Kicsit drágább, de sokkal egyszerűbb feltenni (csak bepattintod a foglalatba), ha több méretben veszed, akkor egy égőnél egyszerűbben váltogathatod, hogy melyik szobába melyik legyen és ingyen adják hozzá az általad linkelt távirányítót is. 6 ilyen lámpánk van, 2 féle típus. 1 tartalék, ha bármi történik, csak kipattintom és beteszem azt. Még egy 650 ledes verzió hiányzik, azt tennénk fel, ha vendégek jönnek és sokan vagyunk a nappaliban, illetve kell a felső hangulatvilágítás: [link]

Szóval amit linkeltél, az valami különálló (valószínűleg a lámpacsalád előtti) kitaláció, azért ilyen olcsó.

(#161477) HKorn válasza w.miki (#161466) üzenetére


HKorn
addikt

A távirányító meg itthonról olcsóbb [link]

Run&Ride

(#161478) Paxker315


Paxker315
addikt

Ez a Nano Casual paste mennyire használhatatlan? ALin, bayen van belőle csillió, gyanúsan olcsó kacatnak tűnik:
[link]
:U

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#161479) Ciccuka válasza petipetya (#161447) üzenetére


Ciccuka
veterán

32 in 1 Precision Screwdriver Set

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#161480) DeFranco válasza petipetya (#161447) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon halkan írom hogy elég jó bitkészlet van most a lidiben elég sok egzotikus bitfejjel, szerintem érdemes ilyen esetekre beruházni, ezek keménységével nekem jó a tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#161481) bul07


bul07
nagyúr

BG megint vissza süllyed kicsit
Ugye régen volt a 10/5$ kuponjuk, azt megszüntették

November közepén észrevettem hogy van 200pontért 1/1.01$ kupon(be is írtam ide), ekkor amennyi pontja volt az embernek annyit kérhetett, na kezdett felfelé lépni ilyen téren
Na decembere ebből az lett hogy napi 1db, és 200-as napi limit időkorláttal, délután már nem lehetett kérni, és dec 31-ig élt a kupon, próbáltam mobil appból is akkor is
Napi 20-40db ment el ahogy nézegettem

Na és mit hozott a január, hát törölték ezt a fajta kupont

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#161482) asdf_ válasza DeFranco (#161480) üzenetére


asdf_
veterán

2.5e körül van a Penny-ben is nagyon kulturáltnak kinéző. Német cucc, gyári számos csomagolás, szóval bizodalmat keltő (ettől persze lehet még fos) ha kell, hétfőn le tudom fotózni

[ Szerkesztve ]

(#161483) Degeczi válasza asdf_ (#161482) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És a Pennyvel pont vigyázni kell ilyen cuccoknál, mert eltérően az Alditől és a Liditől, náluk nincs elégedetlenség esetén visszavásárlás! (nemhogy 2 hónapig, semeddig)

(#161484) asdf_ válasza asdf_ (#161482) üzenetére


asdf_
veterán

Kozben megtalaltam, ez az.

[ Szerkesztve ]

(#161485) tupacamaru válasza DeFranco (#161480) üzenetére


tupacamaru
veterán

A Lidl-set ajánlom én is, nagyon jó minőségű készlet.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#161486) Samus válasza farkas-j (#161459) üzenetére


Samus
addikt

A hűtőnek van ilyen kijelzője? Milyen gép ez? Nagyon tetszik :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#161487) UberMutant válasza Samus (#161486) üzenetére


UberMutant
őstag

LG no frostos
nem sok értelme van, mert nem az aktuális hőmérsékletet mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#161488) Saccco válasza bul07 (#161481) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ne is mondd, most rendeltem egy Wltoys K989 kisautót, pót difivel és pót pinion-nal $13-ral lett olcsóbb a csomag. Ráadásul BG-n nem kuponozható promo áron $48.5, míg Ali-n egy seller kuponnal $39.7.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#161489) Donki Hóte válasza farkas-j (#161437) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem van ilyen, de én biztosan nem ajánlottam ezt a hőmérőt :(

Tavaly vettem, azóta az egyik külső jeladója teljesen meghalt, a másik meg hol működik, hol nem. Amikor nem működik, akkor éktelenül elkezd csipogni a központi egység, mintha valami hőmérséklet riasztás lenne beállítva (természetesen nincs beállítva semmi, magától kezd szirénázni).

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#161490) farkas-j válasza Samus (#161486) üzenetére


farkas-j
őstag

LG hűtő. Gyönyörű a kijelző, de így kissé értelmetlen, mert sajnos nem mutatja a valós hőmérsékletet csak a beállított értéket. Ezért vettem a hűtőhőmérőt. A másik 0 értelmű dolog az a beépített WiFi. Kipróbáltam, gyakorlatilag semmi haszna nincsen. Nem fogom távolról kapcsolgatni és állítgatni a hőmérsékletet. Az LG mérnökei kissé elszakadtak a valós vásárlói igényektől. A hőmérséklet mérés-kijelzésnek lenne értelme a WiFi-vel szemben.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#161491) farkas-j válasza Donki Hóte (#161489) üzenetére


farkas-j
őstag

Majd kiderül nálunk meddig bírja. Az biztos, hogy ötletes dolog a min-max kijelzéssel.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#161492) ztibor válasza farkas-j (#161491) üzenetére


ztibor
senior tag

Nálam nem pont ilyen de hasonló cucc, már kb 10 éve működik, évente kb 2x kell elemet cserélni a jeladókban.

(#161493) ANOka


ANOka
őstag

Ha már bitfej készletet veszünk, akkor Kínából honnan lehet rendelni jó minőségű Pozidriv (PZ1; PZ2) bitfejeket?
Ezeket használom legtöbbször, ez kopik a legjobban.

(#161494) luciferk válasza farkas-j (#161459) üzenetére


luciferk
senior tag

Köszi a választ, az lcd kijelzője nem túl gagyi? vagyis ha nem pont szemből nézzük akkor nem nagyon csökken a kijelző láthatósága? Vajon a szenzorok mennyire bírják majd a nedvességet?🤔

(#161495) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Még december 16-án rendeltem banggood-.on egy xiaomi hőmérőt, direkt priority mail-al, hátha hamarabb ideér...

Erre időközben kiderült nicns is nekik raktáron, elfogyott...

Ilyenkor érdemes várni mire újra lesz?
Kb mennyi idő az?

Vagy jobban járok ha refund nyomok és megrendelem máshonnan?

(#161496) petipetya válasza kory24 (#161495) üzenetére


petipetya
nagyúr

Utóbbi.

"nincs rá lezsóidő"

(#161497) Benhill válasza kory24 (#161495) üzenetére


Benhill
senior tag

ha jó áron volt és nem sürgős várhatsz vele szerintem.

én dec 22-en rendeltem valamit, de nálam is elfogyott aznap (és az eladó a processing time kitolta jan20-ig), de közben dec 30-án már lett újra és már úton van.

[ Szerkesztve ]

(#161498) gyemipapa válasza farkas-j (#161459) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Vajon ezek mindegyike ugyanazt a frekvenciát használja? Mert nekem van már egy a kinti hőmérsékletet mutató ugyanilyen, félek, ha berendelek egyet a hűtőhöz is, befolyásolják egymást és fals értékeket kapok.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#161499) zsiz válasza farkas-j (#161490) üzenetére


zsiz
őstag

Nekünk Gorenje van, de ugyanígy.. Van hőfok kijelzés rajta, de nem az aktuálisat mutatja, hanem azt, hogy mennyire van beállítva. Mielőtt megvettem, gondoltam rendes kijelző (de nem, csak a számok mögött van egy led, ami megvilágítja) és azt is hogy kijelzi hány fok van bent pontosan. Hát nem, pedig emiatt vettem a drágább, kijelzős modellt.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#161500) kory24 válasza Benhill (#161497) üzenetére


kory24
őstag

"várhatsz vele"

Ez pontosan mit jelent?
Mennyit várhatok?

Nem járhatok rosszul ezzel a várakozással?
Úgy értem nincs semmi dőkorlát, ami után pl már nem tudok refundot se kérni ha nem küldi pl 2 hét után sem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.