Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151941) Donki Hóte válasza xcvbxcvb (#151940) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Csak éppen ha erős napsütés után hirtelen jön az eső, akkor nem mindig van lehetőség a leszedésére :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#151942) macilaci78 válasza xcvbxcvb (#151936) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Cipésszel üttetnék a két fülre ringlit, belül meg gumipókkal összefognám. Feszesen tartja, míg rácsukom az ajtót.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#151943) hfrici válasza student (#151935) üzenetére


hfrici
aktív tag

Én ezt használom nagy megelégedéssel.

(#151944) tomazin válasza Predator2 (#151917) üzenetére


tomazin
veterán

En is folian gondolkoztam. Aztan kaptam olyan infot, h a novenyek szomoruak lesznek. Ha nem akarod az eredetit megvenni, van kb 20-30%al olcsobban mas gyartotol. Irj put ha kell link.

(#151945) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Megbizhato sd es microsd kartyaolvasot keresnek.
Mi az ajanlott kici kinaiaknal?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#151946) Saccco válasza beci (#151945) üzenetére


Saccco
nagyúr

Transcend Multi Card Reader / Writer USB 3.0 F5 Black (25)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#151947) beci válasza Saccco (#151946) üzenetére


beci
őstag

Koszi,de inkabb ali,innen sorba tunnek el a rendelt kartyaim.🥴

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#151948) Silent77 válasza beci (#151947) üzenetére


Silent77
veterán

Alin keress rá a nevére, de ott tuti drágább.
Itthon sem sokkal drágább.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#151949) bul07


bul07
nagyúr

Alin kupon nyerés
Orosz link, angol verzióban nem találtam meg
Ennek függvényébe kat

[link]

Két kupont nyertem de hogy hol van :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#151950) Beni2360 válasza beci (#151945) üzenetére


Beni2360
félisten

esetleg ezek közül?
Én még 4.8 $ vettem a dual csatist

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#151951) beci


beci
őstag

Koszonom mindenkinek.
Ugreen lett.👍

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#151952) Wajk válasza bul07 (#151949) üzenetére


Wajk
addikt

szerintem Selection kupon...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#151953) spileraaa


spileraaa
senior tag

Nem tudom hogy fogalmazzam meg hogy érthető legyen de megpróbálom
jelenleg a xiaomi 3 s telefonomat csak úgy tudom tölteni ha elkapom azt a bizonyos pózt amikor elindul a töltés
próbáltam 3-4 kábellel is vagyis tuti a telefonal van baj

van e valami kínai kütyü amivel ezt lehet orvosolni vagy csak szervizben lehet javítással

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#151954) tomazin válasza spileraaa (#151953) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem maga az usb csati haldoklott es hogy on is legyen feligmeddig lehetett kintrol rendelni azt a kis nyakot amin az van. (Bar ehhez ugye az is kellett,h az kulon nyakon legyen)

(#151955) trebrona válasza tomazin (#151954) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vagy csak ki kellene takarítani az aljzatot fogpiszkálóval.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#151956) macilaci78 válasza spileraaa (#151953) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, lehet koszos, lehet a foglalat is kontakthibás. Mindkettő javítható a megfelelő módszerrel.
Utána pedig a mágneses kábel megoldás a gondra: magába a portba egy alig kilógó egység kerül, erre húzza a kábelt a mágnese. A hátránya, hogy csak ilyen kábellel megy a töltés és adatkapcsolat sem feltétlenül van. Kábelből veszel többet, vagy hordod magaddal.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#151957) pulutodurumo válasza macilaci78 (#151956) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Pont portkímélés céljából vettem ilyen mágneses uGreen kábelt, szépen hasít rajta az adat is, és mindegy milyen irányban csatlakozik. Penge cucc.
Egy baja van, a príma harisnyázás miatt elég merev. De teljesen használható.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#151958) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok,

A soksok hatitaskabol ami itt mar elhangzott, tudtok javasolni olyan 25-30liter körülit kerekparozashoz?
Olyanra gondolok ami szellőzik jól a hátamon.

Koszi
Udv

Janaboy

(#151960) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

M3 Smart Bracelet iOS Android US $4.37

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.