Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14404) axlfsi válasza Minstrel (#13290) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszontem a tippet, en is rendeltem egy ugyanilyet. Kerdesem az lenne, hogy szerintetek ez a 5050-es 5M-es szalag valoban meg tud "enni" a bemeneten 12-24V kozott barmit? Mert ha igen, akkor megfelelo lehetne a laptop tapom, amibol van is itthon es nem hasznalom, igy nem kell kulon vennem.

Ez all a termekinformacional:
Music Controller
100% Brand new and high quality
Quantity:1
Material: Plastic
Working temperature:-20°C ~60°C
Input voltage: DC12-24V
Output: 3 channels
Connecting mode: Common anode
Controller Dimensions: (Length) 14 cm x (Wide)8.6cm x (High) 2.6cm
Remote control Dimensions: (Length) 8.5 cm x (Wide) 5cm x (High) 0.7cm
Net weight: 50g
Static power consumption: <1 W
Output current: <2 A (each channel)
Output power: <72W
Color: Black

Szetszedtem, beleneztem, de egy kis nyamvadt SMD 78L05-os (kis teljesitmenyu) 5V-os stabkockan felul, nem latok mast, ami szepen leszabalyozna a plusz feszultseget, elnyelne a disszipaciot, ha mondjuk ratolok 17.5-19V-ot...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.