Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Dluinet válasza pityu8 (#14399) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kínai újévet ünneplik, amíg annak nincs vége addig nem dolgoznak,

szerintem legkorábban, ha jövő hét pénteken feladják, akkor örülhetsz

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#14402) gerii válasza pityu8 (#14399) üzenetére


gerii
addikt

Most néztem az oldalán az ezüstöt marc.16-ra írja :Y
21-én rendeltem, remélem már nem rám vonatkozik.

Dluinet: 23-án nekem postáztak már.

[ Szerkesztve ]

(#14403) Dluinet válasza gerii (#14402) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha korábban rendelted, akkor előbb küldi, ez egyértelmű
te is látod, hogy később fognak érkezni a termékek

a szokásos "rend" kb március 10 utáni rendeléseknél áll vissza

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#14404) axlfsi válasza Minstrel (#13290) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszontem a tippet, en is rendeltem egy ugyanilyet. Kerdesem az lenne, hogy szerintetek ez a 5050-es 5M-es szalag valoban meg tud "enni" a bemeneten 12-24V kozott barmit? Mert ha igen, akkor megfelelo lehetne a laptop tapom, amibol van is itthon es nem hasznalom, igy nem kell kulon vennem.

Ez all a termekinformacional:
Music Controller
100% Brand new and high quality
Quantity:1
Material: Plastic
Working temperature:-20°C ~60°C
Input voltage: DC12-24V
Output: 3 channels
Connecting mode: Common anode
Controller Dimensions: (Length) 14 cm x (Wide)8.6cm x (High) 2.6cm
Remote control Dimensions: (Length) 8.5 cm x (Wide) 5cm x (High) 0.7cm
Net weight: 50g
Static power consumption: <1 W
Output current: <2 A (each channel)
Output power: <72W
Color: Black

Szetszedtem, beleneztem, de egy kis nyamvadt SMD 78L05-os (kis teljesitmenyu) 5V-os stabkockan felul, nem latok mast, ami szepen leszabalyozna a plusz feszultseget, elnyelne a disszipaciot, ha mondjuk ratolok 17.5-19V-ot...

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#14405) gerii válasza Dluinet (#14403) üzenetére


gerii
addikt

Sajnos nem olvastam el vásárláskor, hogy mikori dátumot írtak, így lehet hogy 21-én is márc16 volt már kint. :O Mindegy, amihez kell sem jött még meg ebay-ről.

(#14406) #27813376 válasza Outlander (#14391) üzenetére


#27813376
törölt tag

Igen, már egy ideje használom.

(#14407) Jarod1 válasza axlfsi (#14404) üzenetére


Jarod1
addikt

az a bal sarokban az nem 1 mikrofon?

(#14408) Jarod1 válasza bbandi (#14379) üzenetére


Jarod1
addikt

ez a "Toll" a folyasztószerhez: nem biztos hogy hamisítvány régen a flexben ezt használták ecsetszerű véggel főleg a bga-k padjainek egyenletes bekeneséhez..

(#14409) spidersoft válasza bbandi (#14379) üzenetére


spidersoft
senior tag

Vajon ez a toll tudna adagolni denszeszes gyantát is? Illetve vajon mennyire zár jól, el van-e benne évekig a denszeszes anyag, vagy kipárolog belőle? Vajon jó-e műszerolajra is? ;) Ez utóbbi nyilván nem forrasztási cél lenne :U

(#14410) Outlander válasza #27813376 (#14406) üzenetére


Outlander
őstag

Oké... igazából csak ennyit lett volna a lényeg. :U :W

Bővebben? Gagyi, szétjön, nem jön, tartja csuklót, L-es kicsi, stb... köszi.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#14411) albert8


albert8
addikt

Egy csomagot meg tudnak nekem mondani, hogy merre van az országon belül esetleg? Nincs azonositó, meg semmi, de az eladó azt mondta, hogy már nálunk van. A helyi postán esetleg?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#14412) Outlander válasza albert8 (#14411) üzenetére


Outlander
őstag

Nálad van az ötezresem, nem tudom megmondani a sorozatszámát, de tuti h nálad van...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#14413) Minstrel válasza albert8 (#14411) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nincs azonosító,... de az eladó azt mondta = ez akárhol lehet vagy az eladó egy tisztánlátó médiumvarázsló.

Azt megkérdezheted a postán, hogy van-e/volt-e csomag amin a címzett nem volt olvasható vagy ilyesmi, de ha nincs semmi azonosító akkor ők se tudják, hogy merre jár.

(#14414) havri1 válasza albert8 (#14411) üzenetére


havri1
félisten

Kizárt.
Az eladó max sejti, reméli, de nem tudja.

[ Szerkesztve ]

havri

(#14415) gerii válasza gerii (#14405) üzenetére


gerii
addikt

Most kapom a mailt, hogy postázták :))

(#14416) havri1 válasza gerii (#14415) üzenetére


havri1
félisten

Majd ha megkapod, lesd meg a dátumot a pecséten, az a tuti..

havri

(#14417) fraba


fraba
aktív tag

Akár ebayen akár itthon, vett már valaki USB-s oszcilloszkópot, amit ajánlana is? Olyanra gondoltam, hogy a megjelenítés a számítógép képernyőjén lenne, de a jelfeldolgozás az meg hardveres.

(#14418) nelsonmanian válasza gerii (#14415) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

nekem is most küldték

(#14419) bbandi válasza axlfsi (#14404) üzenetére


bbandi
tag

A termékinfó alapján a 12-24V csak a music controllerre vonatkozik, a ledszalagnál csak 12V van.

(#14420) gerii


gerii
addikt

Cree LED zseblámpa
Email-es linken keresztül 720Ft (magasan a legjobb ajánlat az oldalon)

[ Szerkesztve ]

(#14421) bbandi válasza spidersoft (#14409) üzenetére


bbandi
tag

Szerintem bármit tud adagolni, nem hiszem, hogy bármi eldugulna benne.
Maga az ecset meg a hozzá kapcsolódó tartály kiszárad egy-két hét alatt, de ebben tollban az a menő, hogy kétkamrás, meg kell nyomni az oldalát, hogy a "nagy" tartályból a hegyhez közvetlenül kapcsolódó tartályba juttasd az anyagot. Mondjuk mikor ki van száradva (és főleg mikor új volt) kellett egy párszor pumpálni, hogy rendesen átnedvesedjen (no pun intended).
@Jarod1: Néhány leírásban vagy videóban láttam, hogy a fekete gyűrűt megfordítva és összecsavarozva "el lehet zárni", és így semmi nem szárad ki. Ezt nem tudja, ezért gyanús. Plusz, az egész minősége nem olyan, amit egy cégnél elfogadnék.
Egyébként van fenn youtube-on pár videó (keresőkifejezés: "bon 102"), ott lehet látni hogy hogy működik.

(#14422) Zolás válasza gerii (#14420) üzenetére


Zolás
addikt

Harmadik véleményező szerint nem creed, és gyenge a minősége.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#14423) gerii válasza Zolás (#14422) üzenetére


gerii
addikt

Képek, videók alapján rendben van a fényereje. 120db 5*, de ha nem is creed, ennyiért csak dzsunka cuccok vannak. Én rendeltem 2db-ot, kocsiba, akárhova elfér.

Fejlámpában pedig ezt rendeltem régebben.

[ Szerkesztve ]

(#14424) AndrewTdi válasza Ace owner (#14381) üzenetére


AndrewTdi
addikt

(#14425) erzol válasza gerii (#14420) üzenetére


erzol
őstag

Én ezt vettem ~fél éve. Dobtam bele egy eneloop-ot, hasznátam kb. 20 órát, azóta is hibátlanul működik elég nagy fényerővel. :)

(#14426) Ace owner válasza AndrewTdi (#14424) üzenetére


Ace owner
addikt

Jó de az az egyik legújabb Accuair rendszer, ami magától állítja folyamatosan menet közben is a magasságot, ájfonról lehet irányítani meg még egy csomó fancy bullshit..
Megvan még amúgy a Passat? Mintha árultátok volna tavaly ha jól emlékszem.

Galaxy Fold 4

(#14427) axlfsi válasza Jarod1 (#14407) üzenetére


axlfsi
veterán

De, az egy mikrofon. Miért?

(#14419) bbandi igen, igazad van. Én is arra gondolok, hogy a music controllert direkt úgy csináltak meg, hogy egy típus legyen belőle, ami kompatibilis a 12 és 24 voltos szalagokkal is... De attól még szalagnak 12V-ot kell adni (ha az 12V-os).

eladó bontatlan SOVOL SV06 PLUS ||| ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#14428) Jarod1 válasza axlfsi (#14427) üzenetére


Jarod1
addikt

ja közben olvastam hogy music controller,,, nem értettem hogy 12 V os táppba minek mikrofon:) ;]

(#14429) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok!

Valaki tud nekem linkelni olyam usbs töltő fejet ami képes megetetni egy ipad 2-t? Hatha rendelt már valaki ilyet (és nem égett le a háza ;] )

(#14431) Jabby


Jabby
őstag

Erről mi a véleményetek?

Esetleg ha nagyon gagyinak tartjátok, akkor milyen BT 4.0-ást ajánlotok nem csillagászati áron?

Igazából kevés zenét hallgatok, inkább podcast-re + telefon beszélgetésre kellene.

(#14432) vwpolopg válasza Flexy90 (#14430) üzenetére


vwpolopg
őstag

Gondolom ezt a Nillkint is hamisítják ahogy illik... Ha ebayről rendelem honnan tudhatom, hogy eredeti-e?

(#14433) Flexy90 válasza vwpolopg (#14432) üzenetére


Flexy90
senior tag

Miért nem onnan rendeled, amit linkeltem? :U
Banggood-ról eredetit kapsz.

Xiaomi Fan

(#14434) vwpolopg válasza Flexy90 (#14433) üzenetére


vwpolopg
őstag

Sosem rendeltem még onnan, ha nem jön meg a rendelt áru ott is vissza tudom szerezni a pénzem mint ebayen?

(#14435) erzol válasza vwpolopg (#14434) üzenetére


erzol
őstag

Fizess paypallal oszt problem solved...

(#14436) Kasya válasza Jabby (#14431) üzenetére


Kasya
nagyúr

Jajj de jo, hogy itt mar nem LG HBS 800 neven adjak...mert teljesen annak a koppintasa, csak sokkal gagyibb.
Anno jol atvertek vele, de legalabb a penzem visszakaptam :(
Ennyi penzert amugy szvsz jo, de ha a kabel nem nagy gond, akkor inkabb egy Xiaomi Piston-t vegyel. Sokkal minosegibb hangzasa van.

(#14437) Jabby válasza Kasya (#14436) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi a választ!

Tehát ez egy 17-27 ezrer forintos LG füles koppintása?
Milyen tapasztalatod volt vele konkrétan?

Vezetékes fülesem van, egy BT-osra lenne szükségem, amelyen nem zenét, hanem podcastot, vagyis változó minőségű mp3 szöveget hallgatnék, valamint a telefonbeszélgetéseimet bonyolítanám főleg autóban.

(#14438) Kasya válasza Jabby (#14437) üzenetére


Kasya
nagyúr

Beszedre szvsz jó. Csak a dizájn koppintás, annak minőségétől azert elmarad. En is ennyidet vettem anno, igaz liciten. Azt hittem hú de megeri :N
A mágneses része jól működik, megtartja a fülest. A gombok is korrektek, igaz a rezgő motor olyan erős hogy az egész készülék berezeg. A készüléken bár érződik hogy olcsó, az aksija bír harom aktív órát.

[ Szerkesztve ]

(#14439) RBJ válasza erzol (#14425) üzenetére


RBJ
addikt

NEkem is van q5 cree lámpám. Nagyon szeretem nagyon jó fénye van. Igaz nálam a rendes ceruza elemet, és tölthető elemet pár óra alatt kicsinálta. Mosógatógép szerelés közben kellett plusz fény nekem és csodálkoztam milyen keveset bír az elem, és akksi.
[link] ezzel van valakinek tapasztalata?
[link] e videó alapján 200 mah sincs.

Tényleg eneloop a tartós ahogy olvasom. Azt hittem ez egy márka neve de most nézem minden neves gyártónak van. HOnnan a legolcsóbb?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14440) RBJ


RBJ
addikt

Ha valakinek késre fájna a foga. [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14441) RBJ


RBJ
addikt

[link] ez is beteg. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14442) johniee válasza RBJ (#14439) üzenetére


johniee
senior tag

igen, az eneloop a legjobb, viszont a 18650-es ceruza akksik nagyobb teljesítményűek és olcsóbbak,
érdemesebb már 18650-es zseblámpákat venni :))

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#14443) RBJ válasza johniee (#14442) üzenetére


RBJ
addikt

18650 st meg hol lehet venni olyat ami nem gagyi? valaki azt mondta, hogy laptop akksikból is ki lehet műteni.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14444) Outlander válasza RBJ (#14443) üzenetére


Outlander
őstag

Egész sok helyen.. Igen laptop aksiban is ilyen cellák vannak...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#14445) RBJ


RBJ
addikt

fasttech en leütöttem egy ólcsó kést. Elvileg pay pal on fizettem de a végén visszamegyen a fasttech re és ott közli a nagy freeshippinges oldal, hogy kést nem küldenek free be. :W
Kiléptem, nem lett megerősítve remélem a pay pal nem vonja le.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14446) Kasya válasza RBJ (#14445) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nezd meg PayPal history-ba... ill. emailt is kapnod kellett rola ha a fizetes sikeres volt.

(#14447) gerii válasza RBJ (#14439) üzenetére


gerii
addikt

Én ilyet vettem, a helyi elektronikai boltban is árulták, így postaktg sem volt.

18650 =/= AA mérettel!

[ Szerkesztve ]

(#14448) agent_k válasza RBJ (#14440) üzenetére


agent_k
őstag

Szállítja ezt a posta gond nélkül? Mármint nincs gond
nemzetközi szinten az ilyesmivel?

Szerk: látom azért mégiscsak necces ez a kés téma.

18650 cellára vape42.hu az ajánlatom.

[ Szerkesztve ]

(#14449) Degeczi válasza RBJ (#14443) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Zseblámpába szerintem csak védettet érdemes tenni, pl. ilyet, ez évek óta bevált, és más felhasználók tapasztalatai is jók
(míg egy laptopból kiműtött cella védőelektronika nélküli, így zseblámpában könnyen lehet mélykisütésbe vinni)

(#14450) RBJ válasza agent_k (#14448) üzenetére


RBJ
addikt

ebay en már néztem másikat, igaz drágábban de van. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.