Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) xigris


xigris
őstag

Sziasztok!
Ilyet lehet venni kint olcsóbban?

(#14352) Dluinet válasza xigris (#14351) üzenetére


Dluinet
nagyúr

személyes vélemény: nem működik, parasztvakítás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#14353) xigris válasza Dluinet (#14352) üzenetére


xigris
őstag

Köszi akkor marad a rugócsere

(#14354) fraba válasza gubisadam (#14350) üzenetére


fraba
aktív tag

Ha az üveg megjött, kérlek számolj be róla! Az érdekelne, hogy mennyire illik a telefonra (nem triviális, az előlapi üvegem mind a két irányba rövidebb, mint a védendő terület, a hátlapi az meg patent!) illetve hogy mennyire gyűjti az ujjlenyomatot!

Köszönöm!!

Ez továbbra is kérdés! :)

(#14355) Saccco


Saccco
nagyúr

No én is rendeltem 2 dolgot, amit talán érdemes megosztani:

5M fényvisszaverő csík, ezt az autó ajtajának belső élére szánom, amikor nyílik az ajtó jól látható legyen.


Link

A képen jó búcsús... ;]

DIY fém tank.


Link

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14356) RBJ


RBJ
addikt

Ismerősömnek kellene ford ranger re 2012-13 küszöb díszfelirat. [link]
MÁshonnan valaki, esetleg jobb helyről. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14357) Outlander válasza Dluinet (#14352) üzenetére


Outlander
őstag

Működik az, csak nem ebben az árfekvésben, pláne nem a linkelt hulladék. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#14358) Dluinet válasza Outlander (#14357) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kb így néz ki egy légrugó:

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#14359) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Skacok!

Látom van itt sok ebay fanatikus :)

Szereznem kellene egy sony led tv talpat.

Áttúrtam az ebay-t, de nem jutottam eredményere.
Nem vagyok sem angolból sem ilyen ebay-es vásárlásból géniusz.

Ilyen kellene jó áron :)

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#14360) krisztianAMG válasza fraba (#14349) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Bár sokat még nem használtam, a minőségével nincs semmi gond, teljesen rendben van.

(#14361) xigris válasza Outlander (#14357) üzenetére


xigris
őstag

Dobsz egy linket te milyenre gondolsz szgk-ba?

(#14362) Outlander válasza xigris (#14361) üzenetére


Outlander
őstag

Ha a 13at sokaltad azért, akkor minek.... Ezek inkább 6 számjegyűek, és nem 1 el kezdődik és akkor hol van még a beszerelés? :D

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#14363) xigris válasza Outlander (#14362) üzenetére


xigris
őstag

annyiért már kamionba is kapni az hiszem egy punto 2 be túlzás lenne

[ Szerkesztve ]

(#14364) Outlander válasza xigris (#14363) üzenetére


Outlander
őstag

Fiat alkatrészek alapból filléresek a többi márkához képest... Szvsz Vegyél valamit, mondjuk a kovacsauto.hu-n.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#14365) xigris válasza Outlander (#14364) üzenetére


xigris
őstag

alapból igaz is csak sajna a 400000ft-os autóra majdnem fél millát költöttem :(((

(#14366) Outlander válasza xigris (#14365) üzenetére


Outlander
őstag

Akkor 1 liter benzin 350-60 ft + 1 doboz gyufa... 400 ft ból megoldottad. ;] :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#14367) xigris válasza Outlander (#14366) üzenetére


xigris
őstag

Már gondoltam rá ;]

(#14368) Vangelis válasza xigris (#14367) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A gyufát állom! ;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#14369) gerii válasza xigris (#14365) üzenetére


gerii
addikt

Szerintem már csak egy dologra költs: 80Ft-os adás-vételi papír ;]

(#14370) spidersoft válasza fraba (#14349) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ezekből a breadboardokból elég sokféle van... nehéz megmondani a minőségüket. A képen láthatón végighalad a táp sáv, de van olyan is, amin a felénél meg van szakítva (nem megy végig a piros/kék csík sem), nekem van mindkettő fajta: látszólag egyforma gyártmányok, de a fecskefarok kicsit más méretű rajtuk, így nem lehet őket összetolni :D Ez már csak azért is érdekes, mert a két típus teljesen ugyanolyan anyagú, nyomatú dobozban érkezett (nem a postázási csomagolás, hanem maga a termék csomagolása egyezett meg a borítékon belül).

Az ilyen jumper vezetékeket nem ismerem, erre én is kíváncsi lennék ;)

A krimpelt verzió viszont meg szokott szívatni: valahogy nem érzik a kínaiak a krimpelő szerszám beállítását, és csomó nem kontaktol rendesen, mert a csatlakozó túl van krimpelve és elharapja a vezetéket... többször rendeltem időben és eladóban eltérőt, eddig mindhárom csomagban volt nem egy, ami ilyen. Ha majd lesz energiám lekapdosom róluk a műanyagot, és átforrasztgatom őket... ennek fényében inkább érdemes a csatlakozókat külön venni, mégha jóval drágább is, és házilag megcsinálni... (pl. 100 drótra való tüske $1.37, tok hozzá 2x$1.95, az $5.27, ehhez képest $1.48 40db kész kábel, azaz kb. $2-vel olcsóbb 100db-nál. Csak épp jellemzően kontakthibás...). Szóval ha én most rendelnék, akkor úgy rendelném, hogy magam rakjam össze. Az a biztos... illetőleg úgy készíteném el, hogy lenne pár jumper kábel, aminek egyik vége 2-3-4-5 tűs (egybe műanyag), de onnan már egyedi vezetékek jönnek és a másik végükön egyes csatlakozóval szereltek.

Másik dolog, hogy ezek a jumper tüskék nagyon vékonyak, így a breadboardban lógnak, mocorognak, ami miatt érzékelhető és változó átmeneti ellenállása van a kontaknak, érzékenyebb elektronikáknál (pl. LCD modul kontraszt ref. pontja) ez kibukik. Jumpernek (szerintem) talán még mindig a hagyományos, ónozott végű vezeték a legbiztosabb... habár kezelni nyilván ezeket a tüskéket jóval kényelmesebb.

(#14371) fraba válasza spidersoft (#14370) üzenetére


fraba
aktív tag

Huhh, köszönöm a kimerito választ! Ha géphez jutok, a linkeket is megnezem! :K

Az lenne még a kérdésem, hogy az angolhonbol (ebayrol, banggodrol vagy barmi hasonlo oldalrol) rendelt dolgokra vállalt 7-10 napos szállítási idő a gyakorlatban mennyi szokott lenni?

(#14372) spidersoft válasza fraba (#14371) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha *valóban* onnan jön, akkor afféle. Ha nem, akkor bármennyi lehet :D Vannak eladók, akik angliainak jelölik a termék helyét, a csomag meg ismeretlen helyről indul pl. holland postával... nekem volt már ilyen: angolnak volt jelölve a cucc, de Hollandiából indult a tracking, illetve szokásos kínai egy hónapos körüli érkezéssel jött, bár ennél az esetnél lehet valóban EU-ból jött a csomag, csak valahol megrekedt, nem tudom... az effélék nem szeretnek kiderülni :)

(#14373) fraba válasza spidersoft (#14372) üzenetére


fraba
aktív tag

Ha minden jól megy, akkor ezt lehet UK-bol is rendelesni, és 7-10 napot ír. Itthon csak a kábelek 2k (az arwillban)... :)

(#14374) raziel01 válasza Saccco (#14355) üzenetére


raziel01
veterán

Ezt a tankot ragasztani kell? Vagy hogy megy ez?
Vagy csak összepattintom a részeket?

(#14375) Saccco válasza raziel01 (#14374) üzenetére


Saccco
nagyúr

Képek alapján fogóval kell hajlítgatni és fülek fogják össze.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14376) kmarci25


kmarci25
veterán

Kb. 1,5 hete keresgéltem az ebay-en, meg is találtam, amit kerestem (porzsívó alkatrészt btw), még az ára is elfogadható volt, ráklikkeltem a buy now-ra, és akkor vettem észre, hogy nincs meghatározva a postázási mód Magyarországra. Most ott tartok, hogy rendszeresen jelez az ebay automatikus üzenetekkel, hogy fizessem ki a terméket, de a fizetési lapon nem enged fizetni, mert nincs ott a postázási mód. Az eladónak (német) már kétszer írtam és kértem, hogy írja meg, hogy postáz-e Mo-ra, ha igen, akkor mennyiért, ha nem, akkor meg törölje a rendelésem. Egyik levelemre sem érkezett válasz. Ilyenkor mi a teendő? Eléggé idegesít, hogy ott van a kosaramban a cucc, és nem tudok vele mit kezdeni... Van ötletetek?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#14377) ittakary válasza kmarci25 (#14376) üzenetére


ittakary
nagyúr

uh uh uh most jutott eszembe erről.

Porszivó porzsákot (mindegyiknek van valami kódszáma) próbált már valaki rendelni óccóba? :)

Itthon aranyáron mérik szinte minden helyen, és mivel filléres előállitási költségű cumókról van szó, tippre ezeket is be lehetne szerezni szerintem :)

(#14378) bbandi válasza spidersoft (#14370) üzenetére


bbandi
tag

Én is többször vettem már ilyen dupont kábelt (3-szor: mala-male, male-female és female-female verziót is, lassan vennem kell megint, mert valamelyik elfogyott), teljesen jók, egy-egy volt talán hibás a 40-ből.
Breadboardhoz egyébként érdemes lehet ilyesmi kábelkészletet venni, sokkal rendezettebb kapcsolásokat lehet vele csinálni.

(#14379) bbandi


bbandi
tag

Ha már elektronika: Múltkoriban vettem pár forrasztástechnikai cuccot:
-tisztító drót: Igazából sose használtam eddig ilyet, szóval nincs mihez viszonyítanom, mindenesetre működik.
-Folyasztószer indiából: Remekül működik, profin becsomagolva jött indiából, trackinggel, gyorsan.
-szivacs: Hibátlan, ennyiért ajándék
-"Toll" a folyasztószerhez: Ez egyértelműen hamisítvány (eredetileg ez valami japán cucc), bizonyos "funkciókat" nem tud (pl gyűrűt nem lehet megfordítani, mert úgy nem lehet összecsavarozni), de végüéis teszi a dolgát, ráadásul a hegye nem filc, hanem ecset szerű, ezért nem használódik el úgy, mint egy eldobható.

(#14381) Ace owner válasza xigris (#14361) üzenetére


Ace owner
addikt

[link] Kicsit más kategória, ez már milliós tétel :DD

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#14382) xigris válasza Ace owner (#14381) üzenetére


xigris
őstag

Azt hiszem veszek tartalékba is egy szettet :P

Komolyra fordítva valakinek ötlet erősebb rugó bele?

(#14383) RBJ


RBJ
addikt

Létezne, hogy egy nyamvadt hátitáska fenakadna a vámon? 01.10. rendeltem sehol semmi. :F

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14384) Outlander válasza RBJ (#14383) üzenetére


Outlander
őstag

Létezhet, de ha nincs tracking akkor inkább megtetszett másnak is... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#14385) RBJ válasza Outlander (#14384) üzenetére


RBJ
addikt

De ha vámon lenne vonyítanak nem, hogy tessék már fizetni. :DDD
[link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14386) Degeczi válasza RBJ (#14385) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Simán előfordul, h 1-2 hetet ülnek rajta a vámon, mire kiértesítenek...
(mindesetre fizetned nem kell, hiszen értékhatár alatti - de ezt nem tudhatják, ezért valóban nem kizárt, h ott van éppen)

(#14387) RBJ válasza Degeczi (#14386) üzenetére


RBJ
addikt

20 dollárral már beleesik nem?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14388) Silent77 válasza RBJ (#14387) üzenetére


Silent77
veterán

Nem, 22 euró.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#14389) gerii válasza RBJ (#14387) üzenetére


gerii
addikt

22€-ig ÁFA mentes

(#14390) Minstrel válasza RBJ (#14385) üzenetére


Minstrel
senior tag

Majd jól megállapítják, hogy ez egy gukki táska, aztán fizethetsz :D

(#14391) Outlander


Outlander
őstag

Ez megjött már annak aki annó linkelte?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#14392) RBJ


RBJ
addikt

Kínai ünnep meddig tart? Most nézem anno a bangoodék marc1 t írtak, hogy akkor tudnak foglalkozni a problémámmal. :W

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14393) XtremLor válasza RBJ (#14392) üzenetére


XtremLor
őstag

A heten szerintem meg betart, nekem is van egy microhdmi a nem muxik csesznek valaszolni a buyincoins-ok...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#14394) RBJ válasza XtremLor (#14393) üzenetére


RBJ
addikt

buycoins nekem írogat. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#14395) nelsonmanian válasza RBJ (#14392) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Akkor ezért nem shippelik a powerbankom...

(#14396) XtremLor válasza RBJ (#14394) üzenetére


XtremLor
őstag

Ehh ez diszkriminacio! :DDD Hetfoig varok, utanna kezdem paypal-en!! :U

courtesytrading ezzel szemben a tegnap megrendelt sd statuszat par orara ra mar feladottra modositotta, vannak ott is szorgosak! :D

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#14397) Outlander válasza XtremLor (#14396) üzenetére


Outlander
őstag

Igen, az még mindig beállítható automatára.... :U :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#14398) XtremLor válasza Outlander (#14397) üzenetére


XtremLor
őstag

Unnep ide vagy oda, 1-1,5 het alatt megjott az unnepek alatt is a csomag! :DD

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#14399) pityu8 válasza RBJ (#14392) üzenetére


pityu8
tag

Nekem is a 23.-i banggood-os powerbank rendelésem még Processing státuszú, lehet kifogytak belőle, és most várják a hamisítványokat :)

(#14400) fess válasza RBJ (#14392) üzenetére


fess
őstag

Én úgy tudom a héten kedden vagy szerdán befejőzödött

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.