Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) spidersoft


spidersoft
senior tag

lidiben LED-es körték 800-ért holnaptól. már nem is olyan sokkal drágább, mint az ebay...

[ Szerkesztve ]

(#13052) mm89


mm89
őstag

Sziasztok
Tudnátok javasolni kamerát ilyen paraméterekkel? :
-kicsi, könnyen elrejthető
-mehet akkuról, rögzíthet kártyára, vagy akár hálózatról és rögzíthet akár tabletra is
-olcsó, képminőség nem kell, hogy hiper szuper legyen, de azért látszódjanak a dolgok
Előre is köszönöm!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#13053) Dluinet válasza spidersoft (#13051) üzenetére


Dluinet
nagyúr

3W meg 4W, ami nem sokat ér

10W-nál kezdődik ami világít rendesen

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13054) kmisi99 válasza Blaise (#13050) üzenetére


kmisi99
addikt

kösz rendeltem is egyet

(#13055) Red@Arc válasza Dluinet (#13053) üzenetére


Red@Arc
tag

Ez milyen lehet?

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

(#13056) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

ebből nemrég kettőt vettem ennyiért, de most csak ilyen árakon találok.
Tudtok olcsóbban?

(#13057) Dluinet válasza Red@Arc (#13055) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ilyeneknél a színük lehet gond, például zöldesek, de nagyon jók műhelybe vagy kinti világításra
ha beválik akkor érdemes belőle rendelni, de első ránézésre, az akciós kínai led

tescoban most a tungsram 10W-os led 1333Ft/db

mol kúton az osram 10w-os 2000Ft/db

aldi (vasárnaptól) 2db 10W-os 2000Ft (1000Ft/db)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13058) Red@Arc válasza Dluinet (#13057) üzenetére


Red@Arc
tag

Köszi, akkor inkább a tungsram.

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

(#13059) spidersoft válasza Dluinet (#13057) üzenetére


spidersoft
senior tag

tecsóban meg hasonszőrű üzletekben soha ne felejtsétek el kibontani minden egyes dobozt, hogy nem cserélte-e ki a tartalmát valami zsivány normál körtére... szeretnek ezzel játszani: kívülről úgy fest, hogy rendes villanykörtét tett a kosarába, de a dobozba beleteszi a LED-eset, és a kassza nyilván normálnak hozza. viszont az a normál villanykörte nem válik köddé: belerakja abba a dobozba, aminek a tartalmát te LED-esnek hiszed (és ami rosszabb: a kódleolvasó nem különben)... kasszásoknak nemigen van idejük minden darabot bontogatni, őrök meg vagy arra néznek vagy nem. régebben jártam már én is így, igaz az valami kis CFL volt, akkor még annak volt divatja.

(#13060) batagy válasza Dluinet (#13057) üzenetére


batagy
őstag

"tescoban most a tungsram 10W-os led 1333Ft/db"
Csak kifogyott a készletük, ahogy a másik topikban írtad is. Van nekik azóta új esetleg?

(#13061) Dluinet válasza batagy (#13060) üzenetére


Dluinet
nagyúr

minden nap lesi kell, szoktak hozni néhány darabot mutatóba, hogy ne büntessék őket

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13062) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

vett már valaki ilyen lightning kábelt?

[ Szerkesztve ]

(#13063) trebrona


trebrona
nagyúr

Ez is megérkezett, 15-i rendelés. Eredeti Nillkin minden OK vele.

Valamint 10-én rendelt fóliák is befutottak 22-én. Szintén rendben vannak.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13064) Real_Necro válasza nelsonmanian (#13062) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem ilyen, hanem "futófényes" USB kábelem van. Nagy örömmel megrendeltem, mert milyen dizájnos, aztán nem használom, mert annyit fogyaszt, hogy telefonra dugva a telefonom csak nagyon lassan töltődik az alacsony tápellátás miatt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13065) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Befutott egy december 17-i rendelés [link] képek

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#13066) #27813376


#27813376
törölt tag

Nekem ezek voltak a mostani tételeim, igazából mind jó arra amire kell.

BMW M-Packet matrica

LG G3 puha tok

BMW M-Packet alu tábla

Műanyag patentok

Egér

Edzőkesztyű

Nexus 5 tok

iPad Mini tok

iPad Mini fólia

LG G3 hátsó fólia

A 32GB-os kártyát nem linkelném ha nem gond :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13067) trebrona válasza #27813376 (#13066) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az milyen, hogy az eredeti promófotót használja az általad rendeltnél? :C
Eredeti:

Tiéd:

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13068) wmati


wmati
addikt

Hogy nyugtassam meg az eladót? Jobban izgul, mint én többször meg kérdezte, hogy meg érkezett már vagy mi van. Írtam neki hogy várjunk egy hetet erre meg kért, hogy nézzem meg Postát, hogy meg jött már írtam neki hogy nem erre ma fel ajánlotta vissza adja a pénzt vagy küld egy másikat. Mit kéne válaszolnom neki ezek után? Főleg hogy van még bő egy hét, hogy meg érkezzen.

(#13069) havri1 válasza wmati (#13068) üzenetére


havri1
félisten

Legális dolgot rendeltél? :DDD
Lehet félti a bőrét

havri

(#13070) wmati válasza havri1 (#13069) üzenetére


wmati
addikt

Egy ilyet kértem, de hogy ő mit adott postára az jó kérdés ;] .

(#13071) #27813376 válasza trebrona (#13067) üzenetére


#27813376
törölt tag

Az olyan, hogy magával baszik ki, mivel pont hogy az eredetit kaptam, logóval, stb. Az ő fotóján meg nincs rajta a logó.... Szóval mindenképp pozitív a sztori. :D

Asszonyé, így most nála van, lefotózni nem tudom, de a dobozát igen, remélem hihető:

[link] [link]

A dobozban ott az ajándék fólia is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13072) trebrona válasza #27813376 (#13071) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez esetben jó vétel! :K

Szintén asszonynak rendeltem, így nálam is csak a doboz:
[link]
[link]
[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13073) #27813376 válasza trebrona (#13072) üzenetére


#27813376
törölt tag

Szerencsém volt :)

(#13074) Devil Smile


Devil Smile
őstag

udv

Régen páran rendeltetek késélező szerkezetet.. be tudna linkelni nekem párat valaki ami bevált?!
:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#13075) wwenigma válasza Devil Smile (#13074) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En mar ott tartok hogy inkabb veszek uj kest. Bar nap mint nap a Kertész aruhaz mellett megyek el, kaszához való fenőkövet fogok venni asszem. :D Jo lesz az még mostanaban....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13076) bbandi válasza wwenigma (#13075) üzenetére


bbandi
tag

Csak vigyázz vele, mert különböző keménységűek vannak. Régebben vettem én is hasonló felindulásból, de jobban kopik élezéskor mint a kés. Végül apámtól kunyeráltam el egy öreg darabot.

(#13077) spidersoft


spidersoft
senior tag

Dartok. Ne vegyetek ilyet, ha lepottyan a tollnál egyből törik a vége... amúgy is vékony ott az anyag, ráadásnak gyenge műanyagból fröccsöntötték, talán PS lehet.

(#13078) spidersoft válasza spidersoft (#13077) üzenetére


spidersoft
senior tag

azazhogy: ...ha lepottyan, akkor egyből törik a toll felőli vége. Meg kéne már lassan tanulnom ezt a fránya nyelvet... :(((

(#13079) htc07 válasza spidersoft (#13078) üzenetére


htc07
addikt

life hack: tegyél egy párnát a dart tábla alá :DDD

(#13080) mm89 válasza spidersoft (#13077) üzenetére


mm89
őstag

Pont tegnap jutott eszembe, hogy kéne venni dartokat, de akkor nem ez lesz a nyerő :)
Ha véletlen találsz jót, akkor légyszi linkeld be!
Ezen kívül keresek még olcsó, de jó biliárd dákó hegyet (hogy hívják?), és usb3.0 micro sd olvasót. (hiába az uhs1 -es kártya, ha a kamera 7Mbyte/s -el adja ki magából a cuccot..
Előre is köszönöm!

htc07
Jogos! :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#13081) Degeczi válasza Degeczi (#12963) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ma rámcsörögtek egy idegen telefonszámról: az itteni Aldiból jelezték, h meg is jött az ultrahangos tisztítóm!
(köszönet Edénykének: ha nincs az a régi ügye, nyilván nem ilyen készségesek a beszerzéssel)

Tényleg szuper cucc: bő évtizede használt villanyborotva rezgőkése fémtiszta lett egy 5 perces fürdéstől, másfél éve használt fémszíjas karóra után pedig teljesen zavaros, koszos lett a víz, elképesztő mennyi mocsok volt benne

(#13082) wwenigma válasza mm89 (#13080) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13083) mm89 válasza wwenigma (#13082) üzenetére


mm89
őstag

Miért nem jutott eszembe? :D
:R :R

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#13084) spidersoft válasza Degeczi (#13081) üzenetére


spidersoft
senior tag

A lidis doksijában benne van, hogy mechanikus órát nem szabad beletenni, mert a zizgetés tönkre vághatja benne az illesztéseket. LCD kijelzős se biztos, hogy szereti, de vélhetőleg sokkal kevésbé bánja. "Műanyagüveg" cuccokhoz (plexi, víztiszta polisztirol/polikarbonát, stb) sem ajánlják, mert a folyadék kavitálása mattíthatja a felületüket, illetve ha bevonatos, akkor a bevonatot gyengítheti (szemüveg, fényképezőgép lencse, kijelző előlapi védőüveg, stb), valamint ha picit is karcos, akkor a karcokat mélyítheti. Egy ilyen kis teljesítményű gépnél ez nem tudom, hogy mennyire valós veszély, majd egyszer megjáratok benne egy régi "kinőtt" szemüveglencsét.

[ Szerkesztve ]

(#13085) zoltan6 válasza Degeczi (#13081) üzenetére


zoltan6
őstag

én is vettem de én nem vagyok tőle elájulva,vagy rosszul használom,ha jól tudom fém nem érhet hozzá a tartályhoz,ugye?én a kosárba raktam az órát hideg vízbe,meg egy kis mosogató szerrel.de nem éreztem annyira látványosnak,meg hatékonynak.

(#13086) Matykoh válasza spidersoft (#13084) üzenetére


Matykoh
tag

Tehát magyarul: itt van a termék, nagyon hasznos, a cuccaidat tudod tisztítani vele. Ó, majd elfelejtettük, nagyjából semmit nem lehet benne tisztítani, amire egyébként hasznos lenne, hiszen tönkreteszi. :DDD

(#13087) Degeczi válasza zoltan6 (#13085) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Béka elég jól bemutatja ezt is (ugyan régebbi típus, de láthatóan ugyanez, csak a kijelző eltérő)

Nekem ugyanígy "füstöl" a korábban sosem mosott szemüveg, mint az ottani videókon (igen, a kosár elvileg növeli a cucc élettartamát, ha azzal használva nem "üthet vissza" a tisztított eszköz, de ez szerintem nem otthon, hanem csak gyakori használatban lenne szempont - ahhoz meg eleve nagyobb teljesítményű, több besugárzóval szerelt típus lenne való)

(#13088) Degeczi válasza zoltan6 (#13085) üzenetére


Degeczi
nagyúr

(ja, a leírása említi is, h a kosárban kb. 30%-al gyengül a tisztítóhatás. Másrészt egy "3 perces menet" itt sem sok :), érdemes hosszabbat választani)

(#13089) Gépötty válasza mm89 (#13080) üzenetére


Gépötty
senior tag

Én már találtam jó darts cuccokat, igazából nem is életveszélyes áron. Kaktuszt (Winmau) ugyan Vaterán vettem, de pár napra rá láttam valamelyik teszkóban csomagolássérültet (és az eltelt években többször) még annál is olcsóbban (hozzáteszem, teljes áron sem horror hubazzeg, mikor lettek ezek ilyen drágák?).
Ööö... Nem vagyok világraszóló tehetség, úgyhogy nekem a hegyek jobban fogynak, a szárak hamarabb görbülnek, a tollak előbb szakadnak, mint akinek mindig beleáll a nyila táblába, de van lehetőség a cserére, és egy szett toll 300, egy sor alu szár 500Ft - azt hiszem, ez nem tétel. Én acéllal dobálok (Harrows), a nyilak ugyan lehetnek drágák, de ott a választás, hogy a 2.500-tól induló belépő kategóriásokat vedd, vagy egyszer fektess bele 6-9 ezret, és utána tudod cserélni a hegyeket. Én az olcsóbb megoldás mellett döntöttem kezdőként, mert úgy gondoltam, ha majd rájövök milyen súlyelosztású nyilat szeretnék, rakok össze magamnak. Ezt kínaiból (és szerintem ugyanez vonatkozik a műanyagra) sosem fogod tudni megtenni, ha megint kellene vennem, rászánnám azt a 15-20 ezret egy épkézláb steel szettre, épkézláb nyilakkal, sisal táblával.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#13090) zoltan6 válasza Degeczi (#13087) üzenetére


zoltan6
őstag

majd még tesztelgetem,még csak órát meg fémpénzeket raktam bele.
és köszönöm a linkelt oldalt,nem ismertem,de nagyon jó,és hasznos :R ment is a kedvencekbe.
szétröhögtem az agyam a kukoricakonzerves házi ultrahangos tisztítón :DD

(#13091) spidersoft válasza zoltan6 (#13085) üzenetére


spidersoft
senior tag

Bármi ami bármivel összeér, az karcolódhat benne, lévén a tehetetlenségük miatt mozgatva vannak egymáshoz képest. Így ha egy üveglapot teszel az aljára akkor az is karcolódhat, mert zizeg... a kosár relatíve lágy anyagú, így az vélhetőleg nem fog karcolni semmit. Ami érzékenyebb lehet és belefér, azt érdemes lehet abba tenni. Az óraszerkezetek tisztításánál óvatosságra intenek itt is, és aláírják, hogy pl. fémszíjakra tökéletes.

Ó, majd elfelejtettük, nagyjából semmit nem lehet benne tisztítani, amire egyébként hasznos lenne, hiszen tönkreteszi. Nos, nem létezik univerzális gép... valami minél több mindenre jó, annál esélyesebb, hogy leginkább semmire se jó :D Itt van példának a mikrosütő: amikor a család az elsőt vásárolja még a héjában sült krumpli is ebben készül, aztán szépen lecsendesednek a kísérletek és csak arra lesz használva, amire tényleg való, pl. étel vagy tea/kávé melegítésére (így télen én a szörpös vizet (szamóca, bodza, stb) is meg szoktam kicsit langyosítani: melegen olyan, mint valami finomabb fajta gyümölcstea. édesítőszeres szörpök nem jók melegen...). A magasnyomású mosóval se lehet mindent tisztítani, de amire kitalálták, arra teljesen jó. Ugyanúgy ezzel is: arra kell használni, amit más módszerekkel nehezen vagy egyáltalán nem lehet kitisztítani.

Óraszíjra, nyakláncra, billentyűzet gombjaira, kisebb kefékre, fésűre, mindenféle elkoszolódott, de kefével nem jól tisztítható alakos műanyag alkatrészekre (kihozza a koszt a nútokból, üregekből, sarkokból), érmekre és érmékre, kis alkatrészek festés előtti zsírtalanítására (ez utóbbihoz lágy/ioncserélt víz+konyhai mosogatószer teljesen elég), satöbbi. A tégelye valamilyen rozsdamentes acél, így ha a helyzet úgy kívánja, denszesz/izopropil alkohol is használható benne... nyilván nem melegítgetve gyantás/viaszos/rásült zsíros lerakódásokra (beültetés utáni nyák panel, fogaskerekek, még-talán-menthető csapágyak, csavarok, anyák). Betettem magam OFF-ba, mert ezzel eléggé OFF vagyok itt, függetlenül attól, hogy ebayen is van 6-7.000 környékén, csak ott ugye a gariztatással lehetnek gondok, illetve rácsaphatják az ÁFÁ-t.

[ Szerkesztve ]

(#13092) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hali.

Összegyűlt pár dolog, ötlet, amit jó lenne beszerezni. Szívesen olvasnék tapasztalatokat, véleményeket, esetleg konkrét linket a vételhez.

Hűtőpaszta: valami közepes minőségű, ami már normálisnak mondható. Keret rá: 500, max 1k.
OPA erősítő: Xonar DG-re fogom majd felvarázsolni, ha minden jól megy, még keveset tudok az egész témáról, de mire megjön majd átnézem. A lényege az lenne, hogy a legjobb hangzást kihozni belőle, hátha nem kell 20-30k-t kiadni egy normális hangkártyáért.
Jelöltek:
- [első]
- [második]
- harmadik
- [negyedik]
Ezeket a fórumon keresgélve találtam, elvileg jók lehetnek.

Paprika spré: szerintem ez is olyan cucc, amit jobb itthon venni, de azért beírom, mert még nem volt emlékeim szerint.

Üdv, Dávid

(#13093) RBJ


RBJ
addikt

mulitkütyük. [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#13094) Outlander válasza RBJ (#13093) üzenetére


Outlander
őstag

Ebben látok fantáziát... [link] de max 1/3 -áron.. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13095) JDMKid válasza spidersoft (#13084) üzenetére


JDMKid
tag

Nekem is van ilyenem, még egy korábbi aldis akcióból.
Órának én csak a szíját tisztítanám vele, a tokot semmiképp sem tenném bele, mert tartok attól, hogy a tömítések mellett a rezgetett buborékok "befurakodhatnak" a tokba.

A szemüvegemet már évek óta tisztítom benne, és semmi baja, pedig bevonatos a lencséje.
Ilyen kis teljesítményű mosóknál a pár perces programok nem sokat érnek, több idő kell nekik, hogy ki tudják fejteni hatásukat, én legtöbbször a max időtartamon járatom.
Ha meleg vizet + tisztítószert tesztek bele az plusz rásegít a tisztításra, nem véletlen, hogy az ipari mosókban fűtik a vizet. (meg speckó tisztítószert használnak, ami magában tartja a koszt. de ez itthonra felesleges, minden tisztításhoz úgyis új vizet használ az ember)

Szerintem attól sem lesz semmi baja, ha a tisztítandó tárgy közvetlenül a tartállyal érintkezik, max annyi, hogy összekarcolgatja, ha kemény anyagról van szó.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#13096) csaby9


csaby9
tag

Sziasztok!
Egy kis segitséget szeretnék kérni.
Va e valakinek tapasztalata a [Laserpointerpro] oldallal, mennyire megbizható oldal?
Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#13097) Outlander válasza csaby9 (#13096) üzenetére


Outlander
őstag

Nincs kint a paypal logó... az nálam akkor felejtős...
A honlap dízájn 90-es évek eleje, de nem egy old school retro dízájn, hanem simán fosssch,

Ettől még lehet jó, de inkább nem.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13098) Degeczi válasza JDMKid (#13095) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze, kínai órának a 3 ATM "vízállóságában" én sem bízok (igazából még zuhanyozáshoz sem ajánlott viselni), csak a szíját mertem a vízbe tenni, és azt szépen le is tisztította.

Nagy alkatrészekhez pedig erős, házilagos megoldást érdemes kipróbálni :D

(#13099) mm89 válasza Gépötty (#13089) üzenetére


mm89
őstag

Köszönöm a választ. 15-20 ezret semmiképp, de még 5 ezret se szánnék rá. Munkahelyen van egy tábla + 3 nyíl. Gondoltam jól jönne néhány tartalék, mert úgyis el fognak törni. Totál amatőr, játék szintű - de ugyanakkor életre-halálra vívott - menetekre kellene. :)

Más:
Olcsó, bluetooth 4.0 -s headsetet tud valaki? Ritkán telefonálok autóban, de akkor jól jönne. Tudom, akár egy bírság is behozná az árát, de mégis valami olcsó kéne :)) Egyáltalán mi az az ár ami felett érdemes nézelődni? Ilyen ritka használatra elegendő lehet egy ezer forintos vacak is? Nem bánnám, ha nem merülne le kikapcsolt állapotban 1 nap alatt :)
Köszönöm!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#13100) Degeczi válasza mm89 (#13099) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Esetleg ha régi az autórádiód (és nem nagyon egyedi a műszerfal körülötte), megfontolandó lehet annak cseréje is, h USB-s pendrive-ról tudj zenéket lejátszani - és egyben bluetooth is legyen benne. Márkás (pl. JVC) típusok is kaphatóak már 20e alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.