Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) trebrona válasza albert8 (#13600) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem volt vele vitád esetleg? Úgy néz ki, mintha téged tiltana. (Bár nem tudom van-e lehetőség erre ebayen.)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13602) NORBl válasza albert8 (#13600) üzenetére


NORBl
aktív tag

Ez sem megy ? Még olcsóbb is lenne. Vagy te ahhoz az eladóhoz ragaszkodsz ?

(#13603) albert8 válasza NORBl (#13602) üzenetére


albert8
addikt

Ez gyakorlatilag ugyan az, működik, kösz! :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13604) RBJ


RBJ
addikt

Jó kis szíjnak tűnnek. Igaz ennyit már sokallok. Ennyiért komplett óra van. :))
Hogy kell elképzelni az óra rögzítést? Rugók alá befűzve?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#13605) albert8 válasza RBJ (#13604) üzenetére


albert8
addikt

Ezer forint körül vannak a legolcsóbb használhatóak ilyen tipusból, ezek pedig kölünösen strapabiróak! A stiftek alá vannak befűzve igen, és ott is maradnak rendesen. :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13606) Geri89


Geri89
aktív tag

Sziasztok! Férfi bőr (hatású?) övből tudtok valami beváltat ajánlani? Esetleg azt tudja valaki, hogy márkák utánzatát melyik oldalon keressem jó áron? Vatera régen tele volt ilyen d&g meg különböző "márkás" övekkel.. :)

[ Szerkesztve ]

(#13607) Freddycom


Freddycom
őstag

Értitek, 7 nap alatt ideért kínából sincerity barátunktól...

[ Szerkesztve ]

(#13608) Outlander válasza Freddycom (#13607) üzenetére


Outlander
őstag

Én nem értem...

Szóval egy zöldszínű műanyag(?) cuccon vannak mindenféle csippek meg trocesszorok rezisztorok... azt értem h összekapcsolják öket forrasztópákával... de hogy fél el rajta annyi ember és miért csak leszbi meg hardcore dolgokat művelnek?

Te érted ezt?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13609) Minstrel válasza Freddycom (#13607) üzenetére


Minstrel
senior tag

Szerintem ő már a jövőből küldi, vigyázni kell be ne törje az ablakot. :D

(#13610) student válasza Outlander (#13608) üzenetére


student
őstag

és internet explorert használ... ki érti ezt :F ;]

(#13611) htc07 válasza Freddycom (#13607) üzenetére


htc07
addikt

tudjuk hogy most vetted a sarki számtech boltban hogy felvágj milyen gyorsan megkaptad.

;]

(#13612) havri1 válasza htc07 (#13611) üzenetére


havri1
félisten

jan 09 még semmi...ma írtam neki, kíváncsi vagyok mi lesz ebből.

havri

(#13613) Freddycom válasza Outlander (#13608) üzenetére


Freddycom
őstag

Mondjuk, most h így belegondolok, ezt én sem értem ám.

-----

Osztan mi a probléma az explorerrel? :D Adblock van hozzá, én már örülök.

[ Szerkesztve ]

(#13614) Flexy90 válasza Freddycom (#13613) üzenetére


Flexy90
senior tag

"Osztan mi a probléma az explorerrel? :D Adblock van hozzá, én már örülök."

Ja semmi, csak elvből utáljuk évtizedek óta :D

Xiaomi Fan

(#13615) Outlander válasza Flexy90 (#13614) üzenetére


Outlander
őstag

Na,na... ha nem lenne, akkor mivel töltenéd le a Chrome-ot? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13616) Freddycom


Freddycom
őstag

Ha az explorer meg meri kérdezni, hogy legyen-e az alapértelmezett böngésződ, te is el mered hívni a kiszemelt lányt randira! :D

(#13617) Blaise válasza Blaise (#13577) üzenetére


Blaise
veterán

Na, nekem nem jött meg a múlt héten hétfőn rendelt mem.kártya :(

[ Szerkesztve ]

(#13618) batagy válasza bbandi (#12378) üzenetére


batagy
őstag

Megjött a 4 portos USB2.0 HUB-om, típusa SPC-1959-BK.

VID: 1A40, PID: 0101

Linuxon az lsusb:
Bus 002 Device 004: ID 1a40:0101 Terminus Technology Inc. 4-Port HUB

Csupán és egeret és billentyűt dugtam bele, azt viszi. Gondot nem látok, de csupán 20 perce használom.

(#13619) madarasz92 válasza batagy (#13618) üzenetére


madarasz92
őstag

Lehet én is ilyet veszek mert a 7-8 portos elosztónak akkorát pukkant a tápja hogy :Y .
Úgyhogy azokat kerüljétek legalább is ne a kinai által adott tápot kell hozzá használni. :DDD

(#13620) bbandi válasza Outlander (#13615) üzenetére


bbandi
tag

wget vagy curl :)

(#13621) poffsoft válasza bbandi (#13620) üzenetére


poffsoft
addikt

Windózból?
:)

[ Szerkesztve ]

(#13622) bbandi válasza poffsoft (#13621) üzenetére


bbandi
tag

Miért, te nem azzal kezded, hogy telepítesz egy cygwint az előre letöltött telepítővel?

(amúgy böngészőt is így szoktam: telepítés előtt letöltöm az alap programok installerét)

(#13623) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Halihó!

Tudtok olyan kínai telefont ajánlani, aminek nagyon jó a kamerája, meg lehetőleg az üzemideje is? Elsődleges szempont a kamera. A kinti ár határa mondjuk 70k, de legjobb lenne 35-40k környékén. Félreértés ne essék: nem 70-magos csúcskészüléket keresek, de ha csak annak jó a kamerája, akkor azt. Példának okáért a THL 5000 képeivel nagyon elégedett vagyok, meg az üzemidejével is, de muszáj leváltanom. Van javaslatotok? :)

https://rendeljkinait.hu/

(#13624) Matykoh válasza Freddycom (#13607) üzenetére


Matykoh
tag

Akkor rádvertem. 6 nap (!) alatt megérkezett a HongKongból rendelt iphone 5 tok. Ugyanekkor rendeltem magamnak egy Jaragar órát banggood eu raktárából. Megelőzte. :R :C

(#13625) ZS3NI válasza Matykoh (#13624) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ráverted? :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13626) Matykoh válasza ZS3NI (#13625) üzenetére


Matykoh
tag

Igen. Zavar a másság? :D Jól esett ;]

(#13627) 5teve válasza Matykoh (#13624) üzenetére


5teve
senior tag

sorry de a csúcstartó én vagyok. :D [link]
pénteken rendeltem, hétfőn a kezembe nyomta a DHL, Kínából. :D (fűnyíró karburátor).

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#13628) htc07 válasza 5teve (#13627) üzenetére


htc07
addikt

DHL nem ér, az nem posta. :DDD

én szombaton (!) rendeltem postán angliából fóliát telefonra annó, hétfőn hozta a postás. az akkor hány munkanap? :D

(#13629) axlfsi válasza Matykoh (#13624) üzenetére


axlfsi
veterán

En lehet most kihagynam az "egymasra verest" :P :DDD de csak, hogy en is mutassak egy hasonlot, ami par hete tortent: RT229852521HK
A 6. mar az orszagban, masnap atvettem a postan. Ilyen gyorsan soha korabban nem erkezett cutt Kinabol (egyebkent fasttech rendeles volt).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#13630) spidersoft válasza Matykoh (#13624) üzenetére


spidersoft
senior tag

A korábban itt linkelt Jaragar jan. 24-étől van úton, szóval már érkezhetne :D Tegnap jött az ónszippantós páka, ha délután lesz bennem akarat letesztelem és írok róla pár sort.

(#13631) RBJ


RBJ
addikt

Na itt versenyeztek pár nappal én meg jan 10. óta várok csomagot. :F

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#13632) poffsoft válasza bbandi (#13622) üzenetére


poffsoft
addikt

Nem :N

[ Szerkesztve ]

(#13633) kovisoft


kovisoft
őstag

Két eladótól is rendeltem egy jackdugós kábelt ugyanazon a napon. Most megjött az egyik, de gőzőm, sincs, hogy melyik eladótól, kinek feedbackeljek. Akiktől vettem: happy-shop09 és 922shop, a borítékon meg az van, hogy Ding Dong Feng a feladó, tracking number persze nincs. :F
Van valami tippetek, hogyan lehet beazonosítani vagy várjam meg a másikat is, és feedbackeljem együtt a kettőt?

(#13634) madarasz92 válasza kovisoft (#13633) üzenetére


madarasz92
őstag

Ding Dongot én se tudom kicsoda de szinte minden második csomag/levélen ez a név van . :D

(#13635) Melack válasza madarasz92 (#13634) üzenetére


Melack
veterán

Biztos Csonka Bandi kínai megfelelője. Ding Dong Pici :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#13636) Blaise


Blaise
veterán

Banggood-on a rendelésem már egy hete "Processing" státuszban van. Ez normális náluk?

(#13637) Melack


Melack
veterán

Amit keresnék:
- USB hub 6-8db porttal, megbízható, nem elpukkanós
- mágneses csavarhúzó szett PC-khez, ha sima csillag, az is jó
- megbízható USB kábel, 20-40-60cm hosszú
- ha léteik, akkor napelemes ledszalad. Igazából a kocsibeállóhoz kellene, hogy lássak rendesen

Vannak ötleteitek? Köszönöm előre is!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#13638) havri1 válasza Blaise (#13636) üzenetére


havri1
félisten

Valószínűleg nincs raktáron.

havri

(#13639) axlfsi


axlfsi
veterán

Akinek meg nem adtak fel a csomagjat, de nagyon varja, az kezdhet izgulni, mert ha a heten nem postazzak (es meg az sem jelent semmit), akkor necces, hogy nagyon sokat fog csuszni, mert par nap mulva unnep (Kecske Éve) lesz Kinaban... Ha fel is adjak a napokban, olyan szinten lelassul minden (es ezzel egyetemben a csomagkuldesek is) naluk, hogy "orom lesz nezni".

Aki valami fontosat szeretne beszerezni surgosen, ajanlom, hogy ketszer is gondolja at, Kinabol fogja-e azt tenni.

Bovebb info
Sajnos en is belecsuszok most ket rendelesemmel is, de ez van...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#13640) kurion


kurion
senior tag

"The item is being processed by customs" ír a tracking, de a magyar postáé nem ír semmit csak hogy megérkezett. Akkor most lehet rámegy a 27%-os adó? meddig lehet a vámhatóságnál?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#13641) XtremLor válasza axlfsi (#13639) üzenetére


XtremLor
őstag

Hupsz, kosz az infot hetvegen rendeltem par evo-t meg, remelem atjon idoben....az ami surgos!
2.-an licitalgattam otg-re 2-ot nyertem, 0,5$/db egy meg is jott, tokeletesen muxik! :B

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#13642) NORBl válasza albert8 (#13603) üzenetére


NORBl
aktív tag

Megtetszett nekem is. rendelek is. Szeretnék későbbiekben szép órát, ki is van nézve, gyűjtögetés van, de a régi fém szíjas órámat nem nagyon tudtam elviselni a kezemen, lecsúszott, akadályozta a csuklómat a mozgásban. (kisebbre nem lehetett volna már venni a szíjat) Amit szándékozom venni, az egy Casio Edifice, és remélem, hogy a manuálisan állítható szíj végett, nem lesz majd "idegesítő" az óra viselése, illetve, hogy könnyebb is, mint egy fém szíjas óra. Ezt azért írtam le, mert hordtam csomózott, illetve bőr karkötőt, és azzal nem volt semmi problémám, nem zavart, sőt hiányoltam is, amikor kiöregedett, és leesett. Ez talán nagyobb annál, és hozzá tudok szokni, majd a későbbi óra hordáshoz. :)

[ Szerkesztve ]

(#13643) gabe_


gabe_
őstag

Ilyen vagy ilyesmi ledes izzót rendelt már esetleg valaki?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#13644) axlfsi válasza gabe_ (#13643) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem ismerem, de a Lidlben (pl.) most vannak ilyenek akcioban, talan 1000 Ft sincs (igaz, 2700K van rairva, de 3 ev gari, stb es nem noname kinai). Esetleg lesd meg azokat is...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#13645) szjoci válasza gabe_ (#13643) üzenetére


szjoci
őstag

Ennyiért én már nem mennék lutrira. Nem sokkal drágábban már itthon is kapni garanciával, ki tudod próbálni, meg tudod nézni. Rendeltem már vagy 30db-ot (E14-E27, 3W-9W vegyesen) Kínából, de $1-$1,5 körül darabját, nem $4-$5 körül mint amit te is linkeltél. Működnek, (még nem döglött be egy sem) de a fényerejükkel nem vagyok kibékülve.

(#13646) Outlander


Outlander
őstag

Adtam neki egy esélyt. [link]
Legfeljebb megy a dispute. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13647) Moszy válasza gabe_ (#13643) üzenetére


Moszy
tag

Már elég sok típust rendeltem . Többek közt ilyent is. Kb 40 W izzó a fénye.
Fénymérővel mérem minden beérkezett izzó fényét. 18W -os sem hozza a 100W normát....

mert ez így jó

(#13648) axlfsi válasza Outlander (#13646) üzenetére


axlfsi
veterán

Szeirntem nincs mit diszputolni rajta, mivel ez csak case, illetve az elektronika, amivel aligha hiszem, hogy gondod lenne. Az ilyeneknek a szive-lelke az akkumulator(ok), ami ebben most nincs, mivel magad teszed bele. Lehet jo minosegut (EFEST, Samsung, stb) vagy noname Trusftire vackokat is, ami lehet nem tolt fel majd egy telefont sem...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#13649) havri1 válasza Moszy (#13647) üzenetére


havri1
félisten

Én mostanában rendelgetem a ledes izzókat, és eddig kellemes csalódás.
Igaz 1-2e közöttieket, de mind hozza azt, amit vártam tőle. Van fénymérő a sógoromnak, ha kell tudok azzal is csinálni méréseket.
De az 5050SMS 15W kb hozza a 60-100w izzó lumenjét így szemre.

havri

(#13650) Outlander válasza axlfsi (#13648) üzenetére


Outlander
őstag

Azért az elektronika elég zsákbamacska szokott lenni... Aksi van, jó, az nem kérdés.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.