Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) pakfong válasza XtremLor (#13217) üzenetére


pakfong
tag

Ha mindenképp olcsó telo tartót akartok. :)

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#13252) szjoci


szjoci
őstag

+1 pirospötty sinceritytrading-nek, 24-én feladta a 32GB-os Transcend JetFlash 790-t, ma hozta a postás.

(#13253) Degeczi válasza pakfong (#13251) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hehe, jó tipp, meg is nézem otthon, van-e még kazettám valahol :D

(#13254) havri1 válasza szjoci (#13252) üzenetére


havri1
félisten

10-én rendelt kártya meg még sehol..

havri

(#13255) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki nem tud véletlenül egy olyan bluetooth-os távirányítót, amin van lejátszás, számléptetés és hangerő fel/le gomb. Másra nincs szükségem. A lényeg, hogy olcsó legyen és semmi sallang.

Az se lenne baj, ha vízálló lenne.

(#13256) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Sziasztok!
Tustok ajánlani egy kis méretű vezeték nélküli egeret? Laptophoz használnám, amikor suliban vagyok és elférek, mert sokszor nem túl kényelmes ez a touchpad nekem. Ha lehet, akkor valami kis szütyő is jó lenne hozzá.

(#13257) szakalistvan válasza szjoci (#13252) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Szintén 32GB-os Transcend JetFlash 790 megérkezett sinceritytrading-től,21-én rendelve :)

(#13258) kmarci25


kmarci25
veterán

Nemrég beesett cuccok.

Univerzális képernyővédő üveglap. Elég jó cucc, kevésbé gyűjti az ujjnyomokat, mint a fólia és könnyebb feltenni.

Bluetooth fülhallgató. Edzéshez vettem, simán kapcsolódik, kellően hangos. Audiofileknek nem ajánlott, kicsit doboz hangja van, de nem annyira vészes. A távolságra és tereptárgyakra eléggé kényes, nem szereti, ha a telefon nem ugyanabban a szobában van, akkor elkezd szakadozni.

Aliról rendeltem még ilyen Kindle tokot. Beépített led van benne, ami nem külön elemről, hanem a Kindle-ről veszi a működéshez szükséges áramot. Így nem kell elemekkel szórakozni, meg külön figyelni arra, hogy nálam legyen a fényforrás is. Kicsit gyengusz a fénye, de arra pont elég, hogy lehessen látni mellette. A tok meg kellően merev, nem sérül benne az olvasó.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#13259) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Full refundot az alábbiak szerint tudok kérni ugye:?

More actions--> I didn't receive-->I didn't receive my item--->open a request majd kitöltöm az adatlapot?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#13260) Blaise


Blaise
veterán

Kedvenc kártya dílerünktől (sinceritytrading) melyik 32 gigás microSD-t javasoljátok? Kellene hozzácsomagolt SD adapter, illetve minél gyorsabb legyen a kártya annál jobb. Köszi!

(#13261) Dluinet válasza Blaise (#13260) üzenetére


Dluinet
nagyúr

TRANSCEND MICRO SDHC 90MB 32GB UHS-I U1 CLASS 10 600X ULTIMATE 32G 32 G MICRO SD

ez nagyon gyors

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13262) wwenigma válasza Blaise (#13260) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link] Bár nem tőle, de cefetgyors kártya...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13263) Blaise válasza Dluinet (#13261) üzenetére


Blaise
veterán

Köszi!

Raspberry PI-be is kéne egy kártya, ezt a 16GB-s Trancend kártyát rendelte már valaki?

(#13264) tahepa válasza Blaise (#13263) üzenetére


tahepa
senior tag

Jó kártya , jó eladó.

(#13265) huliganboy válasza huliganboy (#13259) üzenetére


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Egy ismerősöm rendelt egy terméket ebayröl 2014.12.28. napján, de közbe az eladót törölték.(3000 eladás no comment) Ma nyitott egy ügyet az ebayen.... Ezután mi fog történni?

Ebayen nem volt még visszatérítésem csak alin de ott egyértelmű itt annyira nem..... Hogy megy a folyamat a ügy nyitását követően?

Köszönöm! :R

(#13266) Outlander válasza kmarci25 (#13258) üzenetére


Outlander
őstag

Üdv.

Az első az meg is jött már?
Tudnál róla küldeni 1-2 képet, illetve ez kemény "plasztik" lap(karcálló vagy sima) vagy fólia ez is?
:R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13267) csaby9 válasza huliganboy (#13265) üzenetére


csaby9
tag

Nekem épp tegnap volt egy ijen ügyem. Szintén törölték az eladót, annyi a különbség, hogy én megvártam a 30 napot hátha ideér az áru. Az email küldést követően (amiben kértem a teljes vételárat) kb 5 perc múlva paypal számlán volt az összeg.

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#13268) Outlander


Outlander
őstag

Usb 3.0-ás 2,5-es racket vett már valaki?
Olyan érdekelne amire nem csak szitázva van a 3.0 :DDD :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13269) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Szerintetek ez milyen lehet? [link]
Meg mennyiben különbözik az ali az ebay-től? Ha mondjuk nem kapom meg vagy rosszat kapok, akkor itt is intézhető a dolog olyan könnyen, mint az ebay-en?

(#13270) huliganboy válasza csaby9 (#13267) üzenetére


huliganboy
addikt

Csaby9...

Kinek küldtél emailt? Mi nyitottunk egy ügyet az ebayen...

(#13271) huliganboy válasza huliganboy (#13270) üzenetére


huliganboy
addikt

Közben tegnap rendeltem egy terméket és kicsit kaotikus az eladó tájékoztatása.

A terméknél írja hogy bár a "székhelye" HONG-KONG a terméket más országból jelen esetben Ausztráliából szállítja. Ennek megfelelően szállítási idő vége április 30.

Erre mikor feladja a terméket küld egy üzenetet, hogy mennyire hálás és hogy a kínai nemzetközi légi postával (China Post International Air Mail) küldi a csomagot és alább megtekinthetem a nyomkövető számot ami pedig Holland posta :DDD

ez tényleg nemzetközi :D

[ Szerkesztve ]

(#13272) csaby9 válasza huliganboy (#13270) üzenetére


csaby9
tag

Ahogy a képen látszik Resolve a problem gombra nyomva írtam, gondolom Ebaynek.
Kép.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#13273) kerekfej válasza Outlander (#13268) üzenetére


kerekfej
addikt

Ezek az olcsó fajták tönkreteszik a merevlemez kondícióját arra jók csak.

(#13274) ZS3NI válasza kerekfej (#13273) üzenetére


ZS3NI
őstag

Erről még életemben nem hallottam. Van esetleg valami link, vagy konkrét tapasztalat?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13275) csaby9


csaby9
tag

Sziasztok.
Valaki vett már ijet? Esetleg vélemény róla? Használható cucc e?
Köszönöm előre is a válaszokat.

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#13276) Outlander válasza kerekfej (#13273) üzenetére


Outlander
őstag

Ok. Ezt gondoltam, ezért is kérdeztem, tudsz esetleg olyat ami ajánlottabb? Vagy ezt is inkább itthon?!

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13277) Flexy90 válasza csaby9 (#13275) üzenetére


Flexy90
senior tag

Jobbra fent a kis kép nem ismerős? :) Mármint itt, ezen az oldalon.

Xiaomi Fan

(#13278) csaby9 válasza Flexy90 (#13277) üzenetére


csaby9
tag

Ha a keresőre gondolsz akkor de igen ismerős, használtam is csak nem találtam semmit.

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#13279) kmarci25 válasza Outlander (#13266) üzenetére


kmarci25
veterán

Öööö... Küldenék róla képet, de majd csak délután fogok, mert a telefonnal nem tudok készíteni, tekintve, hogy a kijelzőn van a protector... :DDD

Egyébként kemény, merev lap, és inkább az üvegre hasonlít, bár nincsenek illúzióim, nyilván műanyag, de már érzésre is jobb minőségű, mint a fólia. Így egy hét után azt mondom, hogy karcállóságát tekintve is jobb, a koszt kevésbé gyűjti, és nem utolsó sorban jóval egyszerűbb feltenni, mint egy fóliát.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#13280) Real_Necro válasza csaby9 (#13278) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem a Bemutatóra gondolt. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13281) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Keresek optikai egeret, egy ilyen megér ennyit?
http://www.ebay.com/itm/BLACK-2-4GHz-Fashion-Wireless-Optical-Mouse-Mice-for-Laptop-PC-USB-Receiver-/121486309631?pt=AU_Input_Peripherals&hash=item1c4925f8ff

Vagy tudtok helyette jobbat amit megéri megvenni?

(#13282) csaby9 válasza Real_Necro (#13280) üzenetére


csaby9
tag

Köszi nem vettem észre.

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#13283) huliganboy válasza Atomantiii (#13281) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Nekem van kettő is és teljességgel jó. Kicsit lapos illetve már írtam is róla hogy a teteje bársonyos tapintású, de az alján látszik az olcsóság.... notebook és azstali gép tekintetében is jó számomra. Nem játszok vele így arról nem tudok mit írni!

(#13284) Degeczi válasza huliganboy (#13283) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem ami kritikus ilyen egérnél, milyen könnyen nyomható le a gombja: némelyik típusnál (legyen az márkás is) pár óra használat után fáj a mutatóujjam, ha túl keményen rúg vissza a gomb mikrokapcsolója

(#13285) kmarci25


kmarci25
veterán

Megbízható, lehetőleg usb3-as kártyaolvasót (a lényeg az sd és a micro sd) tudtok ajánlani? Nem baj, ha nem filléres, csak működjön. (És nem szeretnék bemenni itthon sehova sem, inkább rendelnék...)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#13286) Freddycom válasza kmarci25 (#13285) üzenetére


Freddycom
őstag

Ehun

[link]

(#13287) kmarci25 válasza Freddycom (#13286) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszönöm!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#13288) XtremLor


XtremLor
őstag

Jan 24.-ei rendeles 3db Evo, ma be is futott! :C

"Legen...Wait for it...Dary"

(#13289) pakfong válasza Outlander (#13268) üzenetére


pakfong
tag

Nekem ilyen usb 3.0 2,5-es rackem van, még tavaly év elején vettem, csak nem ettől az eladótól. Bár sokat nem használom, a benne lévő winyonak semmi baja. Egy link engem is érdekelne, hogyan megy benne tönkre a merevlemez.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#13290) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ettől az eladótól jött ma RGB ledszalag, január 19-kén fizettem ki.

Kis érdekesség, hogy ha 5050RGB+Music controller-t választjátok akkor szerintem fel van cserélve a waterproof és a non-waterproof ára, mert waterproof 2033Ft, a non-waterproof pedig 3009Ft és meg is jött ennyiért a waterproof.

[ Szerkesztve ]

(#13291) havri1 válasza pakfong (#13289) üzenetére


havri1
félisten

Mást nem tudok elképzelni, csak a tápellátás kontakthibáját, illetve annak rossz minőségét.
Ha egyenletes a delej, nem lehet sztem baj.
Nekem sem ment még tönkre egy sem, mind 100%-os kondis..
Mondjuk nem USB3-as, de nem hinném, hogy ez lenne a gond.

[ Szerkesztve ]

havri

(#13292) XtremLor válasza pakfong (#13289) üzenetére


XtremLor
őstag

Igaz sima usb2 hazat rendeltem, egyetlen egy kinja volt, a hdd nem 100%-ra szorul bele, par kis kocka gap padot tettem ala fele, koszoni jol van azota is! :K

(#13290) Minstrel: Egy jo linket tudnal kuldeni? :R

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#13293) Minstrel válasza XtremLor (#13292) üzenetére


Minstrel
senior tag

Javítottam. :)

(#13294) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

A külső akksi nálam mindig csak bele van dobva a táskába, sok más mindnnel együtt. Ezért rendeltem hozzá ilyen kis szilikon apróságokat, hogy ne menjen teli a csatlakozó kosszal.

(#13295) Atomantiii válasza huliganboy (#13283) üzenetére


Atomantiii
őstag

Játszani nem akarok vele, akkor azt mondod megérhet egy próbát?

Vagy ajánlhattok másikat is ami tuti bevált nektek én csak kiválasztottam találomra egyet.

(#13296) szabifotos válasza Minstrel (#13290) üzenetére


szabifotos
senior tag

Köszi a linket, elég jó áron adja őket. :R Én már kétszer, 3 ezer körül vettem a WP 5630-ast itt meg csak 2300. Bár megszívtam mert kékes lett a fehérnek rendelt szalag. Vajon itt a White hány kelvin lehet? Nekem 5500-6000K körüli kéne, ami tényleg fehér. Alin 3k körül van.

(#13297) McReay


McReay
aktív tag

Ez a páros egy régi - csak 2.0-ás USB csatlakozókkal ellátott - alaplap "tuningolására" mennyire jó/megbízható?
Hozza a 3.0-ás sebességet?

Adapter
Hosszabbító kábel

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#13298) spidersoft válasza Outlander (#13268) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nekem Sharkoon QuickPort XT V2 van, teljesen korrekt. Viszi mindkét méretet, de csak SATA-t, PATA-t nem. Kicsit drága, de ha két winyóhoz kéne venned, akkor már lehet, hogy ez az olcsóbb. Ebay-es izém is van (nem pont ez, mert jóval régebbi, de kinézetre teljesen ilyen): az első használhatatlan volt (beszart táp, adatot tévesztő illesztő), a második már működik, de annak is fűt a tápja, mint a bolond (üresjáratban is felforrósodik).

A Sharkoon tápja ellenben terhelve is csak alig langyos, rendesen kezeli a 3TB-os winyókat is (elvileg 6TB-osig vinné, csak olyanom nincs), meg tényleg gyors... annyi, hogy ha nem használod érdemes letakarni valamivel, mert tele megy a csatlakozója porral :P

(#13299) spidersoft válasza Degeczi (#13284) üzenetére


spidersoft
senior tag

A középső gomb szokott olyan lenni, hogy dülled a homlokomon az ér, úgy kell nyomni... a marhák sokszor beleraknak egy plusz rugót, hogy mégganajabb legyen a helyzet :D Én minden egeret úgy kezdek, hogy lehántom a talpát, kitermelem belőle a plusz vasat (szoktak belecsavarozni 4-5 deka vasat valami érthetetlen oknál fogva), meg a gombok alól a plusz rugót...

(#13300) Outlander válasza spidersoft (#13298) üzenetére


Outlander
őstag

Ez dokkoló, nem ilyet keresek. :))

Külső usb-s 3.0as satas hdd ház/rack.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.