Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13705) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Ebayen a címekhe hozzáadtam mégegyet, 2 helyre akarom rendelgetni a dolgokat.
Valahogy be lehet állítani, hogy checkoutnál pl egy legördülő listából kiválasztom hova kérem a rendelt dolgot? Vagy mindig be kell lépni a címekhez, és elsődlegesnek állítani ahova éppen kell?

Köszi.

yo

(#13706) Siriusb válasza kenny123 (#13705) üzenetére


Siriusb
veterán

A rendeléskor ki tudod választani a szállítási címet, nekem több is van felvéve.

(#13707) Saccco válasza kenny123 (#13705) üzenetére


Saccco
nagyúr

Fizetéskor lehet választani, a már korábban beírt címek közül.

lassú voltam...

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13708) ittakary válasza kenny123 (#13705) üzenetére


ittakary
nagyúr

De vannak eladók akik CSAK a PayPal-es cimet veszik figyelembe, szóval csak óvatosan, és MINDIG olvasd el hogy az eladó milyen feltételekkel dolgozik!

(#13709) kenny123


kenny123
addikt

Baszki tényleg ott a legördülő a change address alatt. Köszi. :DDD
Ittakary: Azt hol tudom kb megnézni hogy az eladó melyik címet nézi? Most rendeltem 4-5 cuccot, lehet szopóálarc lesz?

yo

(#13711) Outlander válasza kenny123 (#13709) üzenetére


Outlander
őstag

A shipping leírásnál írja mindig..

We shipping only for the confirmed paypal address vagy valami hasonló...

Bár sztem ők sem gondolják komolyan... :))

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13715) NORBl


NORBl
aktív tag

Xiaomi power bank - ot ( :D ) tuti eredeti forrásból lehet vásárolni eBay-en ? Mert láttam, hogy mostanság nem eBay-ről rendeltétek.

[ Szerkesztve ]

(#13716) Outlander válasza NORBl (#13715) üzenetére


Outlander
őstag

Biztos lehet... Végig kell próbálni. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13718) DJGABI válasza retesz147 (#13669) üzenetére


DJGABI
addikt

valszeg működik 64bit alatt is. de az analóg karok lehet nem olyan pontosak mint az eredetin (csak 4 irányú), ravaszok sz*rok (sőt ahogy nézem LR/RT csak gomb ezen), játékok nem támogatják, inkább tegyél hozzá picit. használt origi: [link] 5.5k

itt érdemes olvasgatni: [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#13719) RBJ


RBJ
addikt

Ma jött két csomag melynek eredményeképpen az agylob kerülget. :F
[link] 01.16. rendelés
MÁsik
01.28. rendelés elég gyors lett. [link] Nem nekem ismerősnek.


agylob emiatt. így nézett ki érkezéskor.


Na ebből hogyan fogok kikeveredni? Mehetek cigánykodni.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#13720) Hali1975 válasza dReFiX (#13679) üzenetére


Hali1975
tag

Szia !

Itthon is lehet kapni kinti cuccokat:-)
Itthoni garancival, nem sokkal dragabban:
[link]

nekem egy ilyen van/igaz en kintrol vettem/nekem olyan 24-26ra jott ki afaval meg 2013 vegen/
[link]

igaz ezek nem a sima kis stickek

Volt ketmagos is stickben ,de azert annak mar nehaneha gond volt egy-ket formatum.
Ezek a negymagos dobozos verziok mar siman megbirkoznak a full hd-vel is hdmi-n keresztul es tobb csatlakozo is van rajta.
Illetve ezeken van rendes lan csatlakozo is ,igy akar a netet is oszthatod a sajat wifijen keresztul.

A hozzaadott taviranyito sztem semmit nem er. Kell hozza egy normalis legeger es egy BT-s kis billentyuzet.
Vagy rendes radios PC bill+eger kombo.

Az av kimenet hasznalhatatlan,tehat regi kepcsoves tv-n nem sokat ersz/ezert vettem eredetileg egy ismerosnek/.

Udv

(#13721) havri1 válasza RBJ (#13719) üzenetére


havri1
félisten

Küldd el az eladónak a fényképeket.
Nekem volt egy ilyen esetem, gyerekeknek rendeltem ezt a ledes teknőst.
Összetörve érkezett. Visszautalta, pedig nem is kértem tőle, és sajnálja az esetet.
Pedig az 3-4k körül volt, égett a pofámról a bőr..
Szvsz pár száz- 1k körül nem szarakodnak, van akkora árrés rajta, hogy megérje neki.

havri

(#13722) RBJ válasza havri1 (#13721) üzenetére


RBJ
addikt

bangood és majd 6 dollár. Igaz eddig pozitív a tapasztalatom mindenhol de még a bangood al még nem problémáztam. Akkora pakkban volt az egész, hogy lehetetlenség összetörni. vagy valami nehéz lett rátéve vagy rá lett lépve. :O
nem látom a bangood nál terméken blül hol tudok reklamálni.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#13723) havri1 válasza RBJ (#13722) üzenetére


havri1
félisten

Mindjárt meglesem, én már gariztattam velük.
Szerintem ugyanúgy kell. Kell írni egy emailt, ők kérnek képet, majd döntenek.
Általában újraküldés.
Vagyis 1 esetből 1x újraküldék ;]

szerk.:

My Product Arrived Faulty/Damaged/Different

Banggood's 5 day Guarantee will protect you. Within 5 days of receiving the goods take photos of what has arrived or make a video with the fault and email cservice@banggood.com. Include your order number and a copy of the parcel declaration. We will look at your claim and advise you what to do next.

[ Szerkesztve ]

havri

(#13724) Outlander válasza havri1 (#13723) üzenetére


Outlander
őstag

Nálam videót kértek, de szintén... Pikk-pakk lerendeztük.. Korrektek voltak.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13725) havri1 válasza Outlander (#13724) üzenetére


havri1
félisten

Nagy cég, ez meg olyan kis tétel..
Nekik a rendelések száma sokkal többet ér.
Ha egyszer buknak, mert újraküldik..és az ilyen vevőkből mondjuk 10-ből 7 legközelebb is náluk vásárol, máris megérte.
Nekem egy 40 dolláros kamerát küldtek újra, szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

havri

(#13726) TommyX_


TommyX_
őstag

Január 28.-án rendeltem ezt a cuccot, ma érkezett meg.
Kipróbáltam egy dvd olvasót és a 2,5-es laptop vinyót, mindkettő jól működött.

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13727) RBJ válasza havri1 (#13723) üzenetére


RBJ
addikt

contact nál írtam mailt ott is volt opció szállítás utáni defekt. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#13728) havri1 válasza RBJ (#13727) üzenetére


havri1
félisten

Majd írd meg mi lett a végeredmény, de tuti újraküldik :K

havri

(#13729) Silent77 válasza TommyX_ (#13726) üzenetére


Silent77
veterán

Ennek a gyenge pontja a táp. :(
Van, hogy 30 perc után eldurran.
Régebbi sokkal jobb volt, az a mai napig működik, súlyra is duplája.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13730) Atomantiii válasza spidersoft (#13653) üzenetére


Atomantiii
őstag

A sat finder gyakorlatilag nem sok mindenre jó, azt kijelzi, hogy találtál egy holdat, de hogy ezzel beállíts tökéletes jelszinttel egy antennát szinte kizártnak tartom. Max a 19.2 vagy 13.0 E-re jó lehetne de semmi értelme megvenni.

Egy SD beltérivel jobban be tudod állítani a jelszintet. A DVB-T-st nem ismerem, de ahhoz megy egy dvb-t vevő vagy tv kell és beállítod azzal.

(#13731) Atomantiii válasza TommyX_ (#13726) üzenetére


Atomantiii
őstag

Én nem merném rádugni a merevlemezem egyetlen ilyen kínai csodára sem, a múltkor is pukkant egyet havernál, meghalt a tápja. De hogy a merevlemeznek se tett jót az is biztos.

[ Szerkesztve ]

(#13732) miroon válasza TommyX_ (#13726) üzenetére


miroon
aktív tag

Én is agyalok egy ilyenen.

Milyen oprendszer alatt próbáltad?

iPhone 13 Midnight Black

(#13733) batagy válasza TommyX_ (#13726) üzenetére


batagy
őstag

Nekem volt egy pont ugyanilyenem, végül is működni jól működött. Inkább azt érdemes tudni, hogy macerás mindig összedugdosni, különösen hogy a SATA nem szereti a sok dugdosást. Az én Molex-SATA power kábelem ráadásul kontakthibás is volt. A táp 230V-os kábele pedig 1-2 év után elérett és eltört, szóval nem valami csúcs minőség. Szerintem ideiglenes megoldásnak jó csak. Ha van egy fixen beépíthető vinyó, érdemesebb nem sokkal drágábban rendes 2,5" vagy 3.5" racket venni.

Én aztán eladtam ezt, mert van még egy csak IDE-s ugyanilyenem, és SATA ideiglenes csatlakozáshoz pedig ezt vettem. Ez utóbbi nekem nagyon tetszik, itt írtam is róla egy beszámolót. Ehhez értelemszerűen tápcsatlakozást külön meg kell oldani, de az IDE-s szetthez tartozó tápot tudom használni, csak egy MOLEX-SATA power átalakító kell hozzá. És persze ezt is dugdosgatni kell. Optikai meghajtókkal nem próbáltam, de azt írják kompatibilis vele. Jmicron JM20329 chipes.

Normál állandó használatra viszont mindig jobb egy rendes USB rack.

SZERK: egyetértek a többiekkel, hogy ezek a tápok nagyon gyengék! Érdemesebb megbízhatóbb tápra kötni a vinyót.

[ Szerkesztve ]

(#13734) johniee válasza RBJ (#13719) üzenetére


johniee
senior tag

Nekem 5ezer Ft-os tempered glass hátlap jött a mobilomhoz törötten, lefotóztam, elküldtem a képet és szinte szó nélkül visszafizették az árát (ha már ilyen jól becsomagolva küldték :W )
:)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#13735) fraba


fraba
aktív tag

Ha tinydealről rendelek, azt is érinti a kecskeünnep körüli mizéria? Nem találom... Írja ez egyáltalán a termék location-ját? NL postával elvileg gyorsabban ideér, és ugyanúgy 0 Ft. Ideér egyáltalán? :D

(#13736) RBJ válasza johniee (#13734) üzenetére


RBJ
addikt

Most írtak, hogy csináljak videót és szállítási címkéről.
Gondolom az egész pakkról. Nem akarja elhinni kicsi kínai. :((
Videót a bangood ék email ban vagy youtubon kérik?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#13737) XtremLor válasza fraba (#13735) üzenetére


XtremLor
őstag

A postan lesz egy kis jeg, igy szerintem kb az osszes csomag erintett lesz...remelem ami elteved az is ide er husvetig :DDD

(#13736) RBJ : youtube-ra ha feltoltod azt elkel fogadniuk mindegy mi van!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#13738) TommyX_ válasza miroon (#13732) üzenetére


TommyX_
őstag

Windows 7 64 bit

Silent77:
Ez nem jó információ. :(

[ Szerkesztve ]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13739) htc07 válasza fraba (#13735) üzenetére


htc07
addikt

Elvileg igen. NL posta biztosan kevésbé lesz leterhelve az ünnepek után, szóval szerintem megéri azt választani, főleg ingyen.

Nekem a hétfőn tinydealről rendelt miband-em elvileg ma elhagyta Kínát, biztosan az utolsó csomagok közt volt amik útnak indultak. :DDD

(#13740) RBJ válasza XtremLor (#13737) üzenetére


RBJ
addikt

Pont ez az, youtubon nem osztanám meg a csomagon levő elérhetőséget stb. ;]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#13741) r4z válasza RBJ (#13740) üzenetére


r4z
nagyúr

Privát feltöltés? :U

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13742) petipetya válasza RBJ (#13740) üzenetére


petipetya
nagyúr

Be lehet állítani, hogy csak a link birtokában lehessen megtekinteni. De ha alapból nem komálod a YouTube-ot, akkor ott van még a Google Drive, OneDrive, Dropbox és Mega is.

"nincs rá lezsóidő"

(#13743) Outlander válasza RBJ (#13740) üzenetére


Outlander
őstag

Dropbox? Én azon küldtem.

A youtube amúgy is le van tiltva, egyes "megyékben"...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13744) spidersoft


spidersoft
senior tag

Jan. 22-i rendelés ma befutott. AusPost Sea Mail Parcel, Estimated delivery Mar 16, 2015 - Apr 27, 2015. Háromból három hajóval szállított csomag jött eddig meg normál 2-3 hetes időben a beígért két-három hónap helyett.

(#13745) Winner_hun válasza 5teve (#13627) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szombat - hétfő aztán lehet hogy szombat-kedd, passz, de ennél biztos nem több. És nem dhl meg egyéb, sima posta.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13746) htc07 válasza Winner_hun (#13745) üzenetére


htc07
addikt

szombatról hétfőre kínából :F

szerintem pont erre járt valamelyik eladó kolléga a hétvégén és bedobta neked :DDD

(#13747) Winner_hun válasza htc07 (#13746) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jah. Épp magamnak vettem, meg is lepődtem. De lehet hogy az a hétfő kedd volt, rég volt, már nem emlékszek rá:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13748) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Valaki rendelt mar ebayrol jól működő Mini kamerát, ami működik hálózatról? Képminősegben nem kell semmi extra, de cserébe ha lehetne netről nézni hogy mit lát, az nem lenne rossz.

Köszi

yo

(#13749) storm3 válasza kenny123 (#13748) üzenetére


storm3
senior tag

Kit akarsz kukkolni? :D

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#13750) kenny123 válasza storm3 (#13749) üzenetére


kenny123
addikt

Senkit. :) Csak biztosra akarok menni, hogy ha huzamosabb ideig távol vagyok a szállásról, egyik kedves lakótárs sem turkál a szobámban.

yo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.