Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) Outlander


Outlander
őstag

Azta, de igényesen van aemberre fotosoppolva?! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13902) Saccco válasza spidersoft (#13900) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért a felhasználóneveddel kombinálva nagyon jó ajánlat! :DDD

Látok benne fantáziát, azt hiszem rendelek is egyet! :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13903) ittakary válasza Saccco (#13902) üzenetére


ittakary
nagyúr

Neked pedig boldog macskák világnapját kivánok :D

(#13904) Saccco válasza ittakary (#13903) üzenetére


Saccco
nagyúr

Oh tenkjú veri macs(ka)!

Me scuzi!

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13905) RBJ


RBJ
addikt

[link]
Ilyet tud valaki ami szellőző rácsba való hasonló?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#13906) Silent77 válasza RBJ (#13905) üzenetére


Silent77
veterán

Ilyet vettem csak kicsi note 3-nak tokkal. :(
Ha kell vkinek eladó...
Amúgy sztem jobb mint tapadós, biztonságosabb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#13907) DJGABI


DJGABI
addikt

nem tudom itt volt-e ajánlva, hogy stylusnak note3-hoz valót érdemes venni (mert ugye vékonyabb a vége -> pontosabb, elviekben) [ilyet] rendeltem, nos az a helyzet hogy nem tudom miből van a vége, baromi kemény, nem is érzékeli a telefon (ami ofc nem note). T_T tudom, wacom panel meg minden. próbát megért

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#13908) Chimpy


Chimpy
tag

Aki vett már ilyen rubik kockát attól kérdezném: ez most matricázott vagy festett?

(#13909) Dluinet válasza Chimpy (#13908) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a matricás a jobb?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13910) Tim82 válasza DJGABI (#13907) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem tudom itt volt-e ajánlva, hogy stylusnak note3-hoz valót érdemes venni (mert ugye vékonyabb a vége -> pontosabb, elviekben)

A Note-ok nem kapacitív, hanem saját technológiás tollat (S-Pen) használnak, a hozzájuk való toll "sima" kapacitív kijelzőhöz nem lesz jó.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13911) Chimpy válasza Dluinet (#13909) üzenetére


Chimpy
tag

Nem, csak kollégámnak kéne és pont hogy neki festett kellene. Illetve anyagában színezett, mint ami nekem is (ilyen) van csak ragaszkodik hozzá, hogy úgy nézzen ki, mint a régi eredeti Rubik kockája :U

(#13912) kerekfej válasza Chimpy (#13911) üzenetére


kerekfej
addikt

Én vettem matricásat és sokkal jobb, mint a műanyaglapocskás amire össze vissza voltak felragasztva a négyzetek és a mechanikája is jobb volt. Igazán jót nehéz találni, mert gyakran mást küldenek, mint ami a képen van.

Érdemes itt is szétnézned
[link]

(#13913) lkristóf válasza Chimpy (#13911) üzenetére


lkristóf
senior tag

Olyat én még nem láttam, hogy anyagában színezett legyen de ugyan úgy megmaradjon a fekete körvonala a színek körül.

szerk: Ilyen kínai változatból nekem még nem volt matricás de biztos jobb a minősége mint az itthoni Rubik stúdiósnak. :) + amit feljebb linkeltél az biztos, hogy matricás.

[ Szerkesztve ]

(#13914) beers


beers
addikt

Sziasztok!

18650-es akkut vettetek már?
Kellene valami olcsó és megbízható hely!
:R

M&N

(#13915) Flexy90 válasza Chimpy (#13908) üzenetére


Flexy90
senior tag

Nem matricázott, írja a leírásban! Lényegében anyagában színezett kemény műanyag lapok vannak ráragasztva.

Xiaomi Fan

(#13916) Dluinet válasza beers (#13914) üzenetére


Dluinet
nagyúr

használt laptopból kiszerelve a legjobb vétel
sok laptop rossznak mondja az akkut, valójában 2-3 18650-es cella rossz belőle, a többi jó

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13917) lkristóf válasza Flexy90 (#13915) üzenetére


lkristóf
senior tag

Az is le tud esni nem róla nem? ;]
Ha rákeresel, hogy stickerless akármilyen kocka egyik se ilyen. Matricás vagy a nélküli egy kocka nem? Ha már rá kell ragasztani valamit az gondolom le is tud jönni róla, Chimpy szerintem olyat akar ami úgy néz ki mint az eredeti de az egész színezett, véleményem szerint meg olyan nincs, de nyugodtan kijavíthat valaki aki ismer olyat.

[ Szerkesztve ]

(#13918) beers válasza Dluinet (#13916) üzenetére


beers
addikt

Ok, de a rosszat is pótolnom kellene!
Majd megnézem a céges roncsokat!

M&N

(#13919) Dluinet válasza beers (#13918) üzenetére


Dluinet
nagyúr

egy laptop akkuban 3, 6 vagy 9 18650-es cella van
nem kell pótolni semmit, csak kiszedni és kiválogatni a jókat

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13920) kerekfej válasza beers (#13914) üzenetére


kerekfej
addikt

Banggood, buyincoins, fasttech.

(#13921) Flexy90 válasza lkristóf (#13917) üzenetére


Flexy90
senior tag

Persze, hogy le tud esni.. Viszont még is csak tartósabb, mint egy ráragasztott "fólia". Ha meg leesik ennek elég egy kis pillanatragasztó is.

Xiaomi Fan

(#13922) Chimpy válasza lkristóf (#13917) üzenetére


Chimpy
tag

Hála nektek tisztul már a kép. Nem gondoltam, hogy különbséget tesznek matrica meg "kis műanyag lapocskák" között. Az én szememben mindkettő matrica :)
Hát ja, anyagában színezett fekete élű nincs, ezt technikailag kicsit nehéz is lenne kivitelezni, viszont szitázással felvihetnék a színeket.
Na mindegy ahogy írtam nem nekem lesz, majd emberünk eldönti melyik kell neki.
Köszönöm mindenkinek az infókat.

(#13923) wwenigma válasza beers (#13914) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link] Ez jo bolt, samukat vettem innen.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13924) beers válasza wwenigma (#13923) üzenetére


beers
addikt

Köszi! :R

M&N

(#13925) molb


molb
csendes tag

én ilyet rendeltem:
Tojás szeparátor
Teafű tartó

[ Szerkesztve ]

az áram alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki mint amibe nincs áram csak más a fogása!

(#13926) vwpolopg válasza molb (#13925) üzenetére


vwpolopg
őstag

A szeparátor helyett :))

(#13927) Dluinet válasza molb (#13925) üzenetére


Dluinet
nagyúr

látom javítotad

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#13928) KaiotEch válasza molb (#13925) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jópofa, nekem ilyen kéne, csak nem ennyiért :P

(#13929) molb válasza vwpolopg (#13926) üzenetére


molb
csendes tag

próbáltam de az nem jött be...

az áram alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki mint amibe nincs áram csak más a fogása!

(#13930) DJGABI válasza KaiotEch (#13928) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] ez is aranyos

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#13931) agent_k válasza DJGABI (#13930) üzenetére


agent_k
őstag

kedvet kaptam én is erre a nagyon hasznos dologra :)
[link]

(#13932) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Amúgy mennyire tartósak ezek a kis szilikon teazsákok?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13933) htc07 válasza ZS3NI (#13932) üzenetére


htc07
addikt

én személy szerint nem raknám semmi olyanba (valamennyi direkt import kínai műanyaggal egyetemben), amit utána emberi fogyasztásra szánok.

(#13934) Cheesy válasza htc07 (#13933) üzenetére


Cheesy
őstag

Pont ma nézegettem pont azokat amiket fentebb linkelgettetek, én végül 200db ilyen mellett döntöttem.
Drágább volt mint gondoltam, de meglátjuk milyen.

www.vakbelmutet.hu

(#13935) kerekfej válasza ZS3NI (#13932) üzenetére


kerekfej
addikt

toxikusak...

(#13936) ZS3NI válasza kerekfej (#13935) üzenetére


ZS3NI
őstag

Meh, kár ezt hallani... Eddig mindig lefőztem nagyobb adag teát szálból csak már unom az utólagos szűrést, egyszerűbb lenne egy ilyen lógatós cucc de ha mérgező (lehet) akkor az annyira nem pálya. :(

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13937) Moszy válasza htc07 (#13933) üzenetére


Moszy
tag

Kiváncsi lennék hol veszel nem arab kőolaj melléktermékéből készített nem távol keleti műanyagot....

mert ez így jó

(#13938) Flexy90


Flexy90
senior tag

Miért nem jó a sima teatojás? :U Tudom, az nem olyan trendi, de én inkább azokat használok. Még az jutott eszembe ezekről a szilikon cuccokról, hogy nem macera kiszedni belőle a teafüvet? Főleg a különböző formákból.

Xiaomi Fan

(#13939) Cheesy válasza Flexy90 (#13938) üzenetére


Cheesy
őstag

Régóta sima fém teatojást használok, de elegem lett a lukakon kiszóródó teafűdarabkáktől, meg aztán elmosni. Így papírtasak, akár mehet a komposztra is.

www.vakbelmutet.hu

(#13940) Flexy90 válasza Cheesy (#13939) üzenetére


Flexy90
senior tag

Az oké, a filterrel nincs is gond, de én a szilikon teaszűrőkről beszéltem, szerintem azokból ugyan úgy kiszóródnak az apróbb darabok.

Xiaomi Fan

(#13941) ablack


ablack
senior tag

Üdv,

Tudnátok linkelni átalakítót ami az olyan jack csatlakozót ami a telefonokba való (4 részes) átalakítja egy mikrofon és audió csatlakozóvá?

Egyszerűen nem tudom hogy milyen néven keressem.

(#13942) trebrona válasza ablack (#13941) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ilyesmire gondoltál?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#13943) Degeczi válasza ablack (#13941) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pl. "phone splitter mic"
(de mindig nézd meg a képeket, h 4 pólusú legyen a jack dugó, mert van, aki fölhallgató-elosztót is ilyen név alatt listáz, és azon csak 3 pólusú a dugó. Másrészt régebben elterjedt volt a Nokia féle kiosztás is, ami nem kompatibilis a ma jellemző iPhone féle bekötéssel. A mai telefonok szinte mind az iPhone félét használják, de pl. a Tesco-s táblagép a régi Nokiát)

(#13944) ablack válasza trebrona (#13942) üzenetére


ablack
senior tag

Nem, ilyen. Ha jól értem ez a 4 részest elosztja mikrofonra és hangra. Mondjuk jobb lenne egy kicsitt jobb minőségű nem ez a legalapabb.

Kösz amúgy amit linkeltél az alapján találtam rá.

(#13943) Degeczi

Az biztos hogy iPhone kiosztású kellene.

[ Szerkesztve ]

(#13945) Gépötty válasza Minstrel (#13873) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ugye jól gondolom, hogy ehhez az Samu memóriakártyához nem jár SD-adapter?
Sosincs elég belőle, mindig kontaktosak, én meg idegbajos, mert haladnék. Valaki nem látott csak microSD-SD átalakítót családi csomagban, 10-20 darabos kiszerelésben?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#13946) XtremLor válasza Gépötty (#13945) üzenetére


XtremLor
őstag

Jol bizony, az uj packon ami most jott mar van szep matrica is, 2 hete meg nem volt...

pl [link]

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#13947) spidersoft


spidersoft
senior tag

Teázásnál én nem a hagyományos elvet követem, szeretem a végéig benne hagyni a füvet. Igaz 6 decis a begrém, szóval nem is iszom ki egyből :) A füvek általában lesüllyednek a pohár aljára, és ha nincs kavarászva ott is maradnak, a tetejéről le lehet inni a teát.

Én egy darabig erre a célra bombillát (maté ivó szívószál, mert a maté pont így van: kevernek egy bögre hasmenéses tehenlepény kinézetű izét, beleállítanak egy ilyet oszt kiszipkodják a levét) akartam venni, de a környéken nem láttam boltot, ahol árultak volna (vagy egyáltalán hallottak volna a cucc létezéséről), ebayen meg elég drága, és ettől csak drágábbakat találtam.

[ Szerkesztve ]

(#13948) Flexy90 válasza spidersoft (#13947) üzenetére


Flexy90
senior tag

Fekete teánál, de még a zöldnél sem ajánlott benne hagyni a teafüvet. Nagyon keserű és ihatatlan lesz, ha benne hagyod! :(

Xiaomi Fan

(#13949) Degeczi válasza Flexy90 (#13948) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez ízlés dolga, én is úgy szeretem (és pl. az Earl Grey nem is keseredik meg, de a gun powder zöld tea is jobban ízlik, ha sokat állt)

(#13950) Flexy90 válasza Degeczi (#13949) üzenetére


Flexy90
senior tag

Akkor tényleg ízlés dolga, mert leírtad a két kedvenc teámat :D

Xiaomi Fan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.