Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142951) nightzone válasza anadroid (#142939) üzenetére


nightzone
aktív tag

Én végigtoltam a bg hetet, a 20-3-at viszont nem tudom hol lehet megtalálni és meddig lehet felhasználni. A cuponok közt hiába nyomok hogy "Cash" szerint listázza öket, nem látom. Nem tudod véletlen hogy kell előhozni?

[ Szerkesztve ]

(#142952) joergie válasza pook20 (#142944) üzenetére


joergie
őstag

Én 15W-os donut baseus-t vettem joybuy-ról(11.11kor 10 dodó volt). teszi a dolgát. Elvileg S7-em tudja a 15w-ot. S6 szerintem nem. de a kütyü jó. Kell mellé töltő, ami tudja a 9V-ot)9v/1.67A) 5v-on 2A.t tud, az a 10w-os standard, szerintem s6 is ezt tudja.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#142953) gboszi válasza kano (#142925) üzenetére


gboszi
senior tag

Ez vezetékes, nekem vezeték nélküli kellene.

"If you're good at something, never do it for free!"

(#142954) kano válasza gboszi (#142953) üzenetére


kano
nagyúr

Ja értem, hogy a kazán vezérlésed is rádióhullámos.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#142955) ot93 válasza Beni2360 (#142818) üzenetére


ot93
senior tag

Amikor az ilyen képeket meglátom, akkor abból a márkából csak erős indok esetén vásárolok :D

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#142956) pook20 válasza joergie (#142952) üzenetére


pook20
aktív tag

Es te melyik töltőtt vetted hozzá?

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#142957) VulpesHD válasza pook20 (#142956) üzenetére


VulpesHD
csendes tag

Én egy ideje ezt használom az S8-omhoz, és nagyon meg vagyok vele elégedve, így tudom ajánlani:
CHOETECH 10W Wireless Charger Stand Dual Coil
kb 16$
Ez a legújabb verziójuk, telefon nem melegszik egyáltalán töltés alatt, magától leáll, amint a töltés végzett, a dőlésszög pedig pont jó.

[ Szerkesztve ]

(#142958) Ghard


Ghard
őstag

Zapals-os olcsó Netac P500 32GB-os micro sd 28MB/s olvasást és 20MB/s írást tud usb2 kártyaolvasóval. [kép]

(#142959) petipetya válasza 6120 (#142945) üzenetére


petipetya
nagyúr

2018.12.27 - waiting for pick up

"nincs rá lezsóidő"

(#142960) bul07


bul07
nagyúr

Bluetooth headphone wireless earphone neckband MP3 music game video headset waterproof sport microphone earbuds
[link]
US $1.98

Kép(túl nagy lett volna)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#142961) beci válasza bul07 (#142960) üzenetére


beci
őstag

Köszi,rendeltem is.😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#142962) 123xyz válasza bul07 (#142960) üzenetére


123xyz
tag

Azt tudja valaki, h az ilyen BT fülhallgatók árai miért estek be ennyire az elmúlt hónapokban? Korábban azért úgy láttam, olyan 5-6$-nál kezdődtek jellemzően ezek, most meg kb mindenhol azt látni, h tele vannak 2-3$-os termékekkel, ismeretlen / új márkanevekkel. Vagy eddig is sok volt a 3$-os cucc csak nem reklámozták ennyire? De úgy egyáltalán, kinek éri meg vajon 2$-ért BT fülhallgatót gyártania úgy, h legyen belőle haszon is? :F

(#142963) Czimby válasza beci (#142936) üzenetére


Czimby
addikt

Én is hasonlóval szemezek, te berendelted? Gari, mennyi van rá nem találom? Az EU priority Line amivel küldik a tréfa mentes posta?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#142964) beci válasza Czimby (#142963) üzenetére


beci
őstag

Szia.
Még nem rendeltem meg,egyenlőre csak érdeklődési szinten vagyok. :)
Amúgy igen,az áfa mentes szállítás.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#142965) Istv@n válasza pook20 (#142940) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Szia!

Nekem ilyen wireless töltőm van. Ugreen
Tudja a gyorstöltést is, ha olyan töltőfejet használsz, nem világít nagyon zavaróan, és iPhone is tölthető rajta. (Én egy S8-al használom)

(#142966) Ferike81 válasza pook20 (#142940) üzenetére


Ferike81
senior tag

Nekem december közepén ez jött meg. Nem eredeti, de a munkahelyen úgyis itt van az asztalon előttem, és ha kigyulladna akkor a poroltó is 2 méterre van. :D Viccet félretéve nem merném bedugva hagyni otthon, de itt jó. S6 és S7 samuhoz használom. Adapter egy régi huawei. Egyedül ez a nyomorult körfény nem tetszik rajta, az otthoni 45 fokos töltőpadon ilyen nincs. Napközben egyébként nem annyira zavaró.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#142967) Almos válasza Sungoo (#142928) üzenetére


Almos
aktív tag

Esetleg tud valaki ajánlani hasonló órát, amivel jók a tapasztalatok?
Amire kellene:
- fürdőszobában mutassa az időt,
- lássam a páratartalmat rajta,
- legyen jó a betekintési szöge,
- nem baj ha 220-as kábeles, mert van közel konnektor, bár ha elemes, azt talán elegánsabb (kérdés meddig bírja elemről, nem szeretnék hetente elemet cserélni)

(#142968) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

90FUN Portable Wash Bag Water Resistant 6,99$

Van. Jó kis tasi de sok minden nem fér bele.

[ Szerkesztve ]

(#142970) Mr.Csizmás válasza ANOka (#142969) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#142971) DeFranco válasza ANOka (#142969) üzenetére


DeFranco
nagyúr

...és a sok kis jusbüfos petrocelli már melegíti is a billentyűzetet hogy itt most jól megoldja a tényálladékot a fórumon

(#142972) MADcat válasza DeFranco (#142971) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Van az a vonalzó... ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#142973) Saccco válasza ANOka (#142969) üzenetére


Saccco
nagyúr

LELE buktak a Chinacraft-tal.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#142974) beg válasza Saccco (#142973) üzenetére


beg
veterán

Nem lehetett nehéz, mind a 4 tonnát egy személy rendelte. Ahhoz azért kellett sasszem, hogy egy repülőnyi GLEO feliratú dobozt kiszúrjanak :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#142975) BB9000 válasza ANOka (#142969) üzenetére


BB9000
senior tag

OK. Aki 4 tonna Lepin Legót rendel egyben, az számítson arra, hogy a vámon gyanús lesz, de aki egyet-egyet rendel a gyereknek ott azért az elkobzás/megsemmisítés veszélye szerintem kisebb, ráadásul ennek kockázatát az eladó viseli. Ha nem kapja meg, akkor refund.
Még sose rendeltem kínai-legót, de nem emiatt a hír miatt. . .

[ Szerkesztve ]

(#142976) Beni2360 válasza ot93 (#142955) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor nézd a mellette levő képet és máris rájössz, hogy a linkelt kép optikai csalódás áldozata lett. Már van belőle másnak és normál szabvány nélküli. Nekem a 16A van ettől a gyártótól és szabványos.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#142977) HXY


HXY
addikt

"Lego kompatibilis" játékot karácsony előtt még a Lidl-ben is árultak.

[ Szerkesztve ]

(#142978) Donki Hóte válasza -secret- (#142968) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Vettem ilyet kb. fél éve, nincs róla jó véleményem.. A legrosszabb, legvékonyabb orkán anyagból van varva, semmi tartása. Nem ajánlom megvételre!

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#142979) ot93 válasza Beni2360 (#142976) üzenetére


ot93
senior tag

Hát amit linkeltél az már okés, de amit én, az nemhiszem, hogy optikai csalódás. :) Ugyanis a készülék jobbról lett fotózva, a dugasz belül pedig balról van ha megnézed a széleit. Aztán a kör peremnél is van egy kis kontúr, ami az általad linkelt képen nincs, na ez a kontúr amúgy is természet ellenesen néz ki.
"normál szabvány nélküli" - akkor újabb ok, hogy ne vegyek? :D
És nem azt mondtam amúgy, hogy szar, mert ettől még lehet jó és biztos az is, ha sokaknak van ilyen és nincs vele probléma. De számomra ez kicsit komolytalanságra vall ezért inkább az ilyent kerülöm. :)
De más mit szól, tényleg optikai csalódás lenne? Nem hiszem. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#142980) Degeczi válasza HXY (#142977) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Azzal nincs is gond (még szép: maga a LEGO is utánzatként kezdte...) hanem ha létező LEGO készletet másolnak le - és itt ha jól láttam, erről volt szó, Minecraft-os készlet másolatáról

(#142981) bertokl válasza ot93 (#142979) üzenetére


bertokl
tag

Szerintem az eszközről oldalról készült képbe fotosoppolt bele a kínai egy, a középső, csatlakozó részről szemből készült képet, mert úgy gondolta, hogy így egy képen mindent meg tud mutatni.

(#142982) dugesz77 válasza ANOka (#142969) üzenetére


dugesz77
őstag

Mondjuk nem tudom mennyire lehet ezt így hamis LEGO-nak nevezni , mert ez a név így nem szerepel a dobozokon sem és gondolom az építő kockákon sem (nem látni a videón). Akkor miért foglalták le? Ilyen gyártóból van ezer szám. De nem vagyok szakértő.

[ Szerkesztve ]

(#142983) Degeczi válasza dugesz77 (#142982) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem védjegyhamisítás szerepel a linkelt hírben, hanem "formatervezési minta": azaz komplett készleteket másoltak le, ami akkor is jogsértő, ha "Lele" van ráírva, mint ezekre

(#142984) -=Jam=- válasza dugesz77 (#142982) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Azért mert egy létező LEGO termék egy az egybeni másolata. Nem magával az elemekkel van baj. Ha egy saját design-t raknak össze másolt elemekből, azért nem fog a LEGO ugrálni.

(#142985) Mr.Csizmás válasza Degeczi (#142983) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk a minecraft jogtulaj is jelentkezhet bőven, a videóban látottak alapján.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#142986) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Honnan tudnék relatíve jó áron áfa-vám nélkül rendelni Xiaomi 4k drónhoz pótakksit?

Erre gondolok. Lát valaki valami érdemlegeset? Köszi!

[link]

(#142987) Salex1


Salex1
senior tag

Ha már így feljött a téma, vettem a gyerkőcnek egy F36 mini quadcopter-t, tudnátok ajánlani hozzá pót akkut? Esetleg elbír nagyobbat is, mint a 150mA-es?

(#142988) gboszi válasza HXY (#142977) üzenetére


gboszi
senior tag

Gondolom azok fizetnek valamilyen jogdíjat...

Bocsi, dupla miatt

[ Szerkesztve ]

"If you're good at something, never do it for free!"

(#142989) gboszi válasza ANOka (#142969) üzenetére


gboszi
senior tag

Na vazze...akkor ezért nem frissült a tracking numberem...

"If you're good at something, never do it for free!"

(#142990) AndrewBlase válasza AndrewBlase (#142721) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Megjött a válasz a GB-től a "kabátfűtés" ügyében. 3 opció közül választhatok.
1. 4,79$ visszatérítés GB walletre, + 4 pont
2. 4,72$ visszatérítés pp-ra
3. újraküldés.

A Rolton Store is írt, vagy visszatérítik az árát, vagy újraküldik. Csak zárjam a dispute-t. :U

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#142991) Ombre85


Ombre85
tag

Volt már téma itt többször a vertikális egér. Gondoltam megosztom a friss tapasztalataimat, kb. 1 hete használok egy ilyet:
CHYI-Ergonomic-Vertical-Mouse-WirelessBal kezest rendeltem.

Elsőre maga az egér nagyon kényelmes, jó felületű, jó fogni, és kellően nagy. Én a nagyobb egereket szeretem, de ezt a típust nem is nagyon lehet úgy fogni, ahogy egy kisebb, normál típusú egeret. Talán még a görgőt tenném rajta messzebb, mert a középső ujjam második percénél van, nagyon be kell hajlítanom, ha tekerni akarom.
A használata megszokást igényel, de pár nap alatt ugyanúgy lehet vele mászkálni a képernyőn, mint egy normál típussal. Mindenképpen kell neki egérpad, mert semmilyen más felületen nem mozog gördülékenyen, illetve az asztaltól a legkisebb mértékben elemelve már nem veszi az adást (egérpadon nem ilyen kényes). Van az oldalában egy fehér csík, ami valamilyen dizájnfény akar lenni, zöld és piros szín között pulzál, de ennek az elem zabálásán kívül nem látom semmilyen hasznát. Nem figyeltem meg, hogy az elem merülésével összhangban lenne a színe, habár amikor már annyira lemerült elemmel használtam, hogy a mozgása is akadozott, már csak piros színben világított (ez nem biztos, hogy feature). Furcsa, hogy mivel bal kezes, eleve felcserélték benne a gombkiosztást, így a windows-ban már nem kell megtenni, mert azzal csak visszafordítjuk jobbkezes szabványra. Ha váltva használod normál egérrel (ami szerintem javasolt), akkor zavaró lehet állandóan kapcsolgatni.
Hosszabb használat mellett azonban kijönnek a kialakítás hátulütői: Bár kényelmes úgy fogni, hogy nincs kicsavarodva a kezem, mégsem eléggé állított, a dőlése, amivel rendelkezik, nekem valahogy kevés. Persze nem véletlen van így kialakítva, sőt már ennél is jelentkezik a legnagyobb probléma: Nincs hol támasztani a kezet. Míg egy normál egérnél pihentetheted a hátán az ujjaid vagy a tenyered, ennél folyamatosan a levegőben kell tartanod, mert egyedül a hüvelykujjadnak van támaszték, a kisujjadat az asztalon kell huzigálnod, ráadásul az összes többi ujjad is arra támaszkodik. Figyelni kell, hogy ne hagyd el a kezed, hanem folyton feszesen az egéren tartsd, ami pedig baromi fárasztó. Ezért írtam, hogy váltva kell használni normál egérrel, ha az egyik tartásban elfárad a kezed, átválthass a másikra.
Az enyém valamiért 2 napot bír 2db AAA 500-as LADDA-val, de ilyen panaszt nem olvastam róla sehol, így lehet, hogy az elemem rossz. Az biztos, hogy ha nem kapcsolod ki éjszakára az alján, deep sleep ide vagy oda, jelentősen merül (nekem másnapra ezzel az akkuval már be se kapcsolt).
Próbálkozni jó lehet, főleg, ha valaki már annyit egerez, hogy a keze sztrájkba kezd, és már a sima egeret is oldalvást fogja (mint én), de csak beugróként, váltogatva érdemes használni.
Bocs, ha hosszú lett.

(#142992) Sungoo válasza pook20 (#142940) üzenetére


Sungoo
addikt

Szerintem nem érdemes olyan messzire menni. :) S9 alá vettem, eddig szuperál. [link]

(#142993) joergie válasza pook20 (#142956) üzenetére


joergie
őstag

Eleve a telefonomhoz egy QC(qualcomm quick charge) 2.0 járt, már az is elég lehet, de csak 9v/1.5a-t tud, de egy 2 dolláros gocomma qc 3.0 töltővel használom. Akciósan volt 2 dodó. De kb 2 hét után elkezdett üresjáratban ciripelni. Nem ajánlom. Valami ugreen, baseus, blitzwolf érdemesebb, ha találsz akciósan.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#142994) Degeczi válasza Sungoo (#142992) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Miért ne lenne érdemes? Ez tipikusan olyasmi, ami nem sürgős, ráér a 2-3 hét szállítási idővel is, cserébe kb. féláron megvan (a linkelt típus $8 körül van Kínából, az alábbi 3490 + 890 annak nagyjából a duplája)

(#142995) Sungoo válasza Degeczi (#142994) üzenetére


Sungoo
addikt

A 15 dolláros töltőre próbáltam reagálni, lehet nem a legsikeresebben.

(#142996) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Az 1$-os kabátot én is refundoltattam ma mielőtt kimentem ebédelni amire visszaértem itt várt egy levél, hogy lefogadta az Ali. Nem lehetett több 5 percnél, de szerintem még annyi sem volt :D kár pedig megnéztem volna mit dob össze ennyiből a kici kínai :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#142997) -secret- válasza kigyi_23 (#142996) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ugyanez.

(#142998) Ittnemaz válasza ANOka (#142969) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

(#142999) w.miki


w.miki
veterán

Kínából jött és tetszik: Olaj lecsöpögtető szilikon alátét (rántott) húshoz
BBQ Pyramid Pan Bakeware Nonstick Silicone Baking Mats Pad Moulds Microwave Oven Baking Tray Sheet Kitchen Baking Tools - 4 usd

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#143000) Tony21


Tony21
tag

Azigen!
6-án rendelt Alis cucc már a postánál van ... :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.