Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143401) DJGABI válasza w.miki (#143393) üzenetére


DJGABI
addikt

M2 bármennyibe is kerül nem ajánlott részemről [link] + egy napot nem bírt töltéssel

M3PLUS inkább [link]

(#143400) beci " 1x Nano Receiver" amúgy 7 eszközt támogat egyszerre egy adóvevő szabvány szerint [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#143402) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Valakinek megjott mar a 19 dolcsis xiaomi soocas borotva? Tudna pár infót írni róla, esetleg a mijia-hoz viszonyitva?

(#143403) htc07


htc07
addikt

Sziasztok,

Tudtok valami olyan stylus-t, aminek nem ez a lekerekitett vege van, hanem rendes hegyes, tollszeru? Mint pl. a galaxy note tolla.

Sokat nem szannek ra, gagyira meg nem szivesen varnek heteket :D

[ Szerkesztve ]

(#143404) beci válasza DJGABI (#143401) üzenetére


beci
őstag

Koszi.
Vajon valós lehet az 1AA elemmel a használati idő?
Számomra irreálisan soknak tűnik....

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#143405) anorche1 válasza htc07 (#143403) üzenetére


anorche1
őstag

Az aktiv tollaknak van olyan vege, de ahhoz, hogy azok mukodjenek, a kijelzonek is tamogatnia kell.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#143406) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Dec. elejei Zapals-ról rendelők. Nálatok sem történt még semmi?

(#143407) DeFranco


DeFranco
nagyúr

megvan a 2020-as karácsonyi szezon gearbest bestsellere ;]

[link]

(páran szerintem elcsöppennek itt is a topicból ha megnézik a videót :)) )

[ Szerkesztve ]

(#143408) DJGABI válasza DeFranco (#143407) üzenetére


DJGABI
addikt

most akkor feltalálták a spanyolviaszt? [link] az SLA tök nem új dolog, mit akarnak rajt levédetni?
:))

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#143409) _q válasza spiky03 (#143378) üzenetére


_q
addikt

Én is mostanában tervezek venni. Én első körben az 1. vagy 3. verziót néztem ki. Gondolom ha nem qc3.0 eszközt kötsz a qc3.0 port-ra akkor se lesz semmi gond, csak nem tölti 3A-el, hanem kevesebbel.

(#143410) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#143407) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az alapanyag meg úgy kezdődik, hogy 10k huf/0,5 liter, és mindenféle változatos RID számokkal és piktogrammokkal rendelkezik.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#143411) Real_Necro válasza -secret- (#143406) üzenetére


Real_Necro
veterán

Neked még nem törölték meg állították meg a rendeléseket? :DDD

DeFranco:

Kering már egy ideje itt ez a tartályos móka. Nekem is tetszik, de apósnak van "hagyományos" és szükség esetén elkészíti a tervet meg kinyomtatja amit kell, így nekem nem kell vele vesződni. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#143412) spiky03 válasza _q (#143409) üzenetére


spiky03
veterán

Igen akkor lassabban tölti.
Én is az első és az utolsó között gondolkodom még.
De lehet a dupla QC3as lesz mert ha esetleg úgy adódik,hogy az asszony telojat is tölteni kell akkor töltsön az is gyorsan.:)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#143413) Vanir


Vanir
veterán

Túlságosan aranyos plüss Corgi: [link]
30-án rendeltem, most jött meg. Az extremitásig nyúló puhaság, mind tapintásra, mind töltetre. Semmi kemikáliaszagot nem árasztott, de azért természetesen kimostam.

(#143414) -=Jam=- válasza -secret- (#143406) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De, elkezdték lezárni és visszautalni a rendelések árát, legalábbis, amit nem a kuponnak megfelelő termékre használtunk fel ;]

(#143415) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Néhány banggood-os tavaly Karácsony környéki rendelésem sajnos hajóval jön, remélem nem azzal amelyikről potyogtak a konténerek :(
2 nem mozdul:
Küldemény zsákba helyezése 2018.12.31. | 15:49 CNDGGA (ez a kiközőt jelzi)
Kimenő küldemény továbbküldése 2018.12.19. | 15:30 CNDGGA :(

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#143416) Real_Necro válasza -=Jam=- (#143414) üzenetére


Real_Necro
veterán

A "Holded" darabokra még kíváncsi leszek. Nekem kettő abban a státuszban van.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#143417) w.miki


w.miki
veterán

Alfawise HC - 1D03 Rechargeable Cordless Handheld Vacuum Cleaner - CHILLI PEPPER EU-PLUG 268156404
Portable Powerful Cleaning Dust Catcher - Hordozható porszívó - Cseh(23)/Lengyel(08) raktárból
FLASH SALE - $79.99

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#143418) beci válasza Real_Necro (#143416) üzenetére


beci
őstag

Nekem is holded még 2....
Lehet csak ido kerdese,es ezek is torlodnek.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#143419) anadroid válasza -secret- (#143406) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem egy áll 3 napja Szingapurban "Kimenő küldemény továbbküldése" állapottal. December 7-i megrendelés, január 10-én jött az értesítés, hogy feladták.

Szintén aznapi, 100%-os kuponos memóriadugó és egy fizetős megrendelés processing, egy másik fizetős állítólag feladva, és december 29-én Magyarországra érkezett.

Más. Az összes kupont letiltották, olyan fiókban is, ahonnan nem lett semmi sem megrendelve.

Másabb. Egy szeptember 18-i megrendelésre nyitottam egy ticketet 4-én, mert szeptember 23-a óta "Arrived in Hong Kong"-gal áll. A fülük botját (eredetileg bojtját lenne, pl. mint a hiúznál) sem mozdították 10 napon át, Open állapotban van, megzargattam őket PP-lel, 1 napon belül válaszoltak, hogy 5-10 munkanapon belül küldik a visszatérítést (amit, ha megvárok, kifutok az eszkalációra való időből).

Szóval borzasztó hanyagok.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#143420) Sh4d3 válasza w.miki (#143393) üzenetére


Sh4d3
újonc

Köszi ezek igazán jó cuccok!

https://www.bonusway.hu/?r=7031250 #divat #utazás #elektronika #cach back #bónusz

(#143421) Zozzant válasza anadroid (#143419) üzenetére


Zozzant
addikt

Természetesen mindenkit hülyének néznek, az a kifizetődő.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#143422) Wajk


Wajk
addikt

Banggood.com
Xiaomi MiJIA MJYD01YL - Motion Sensor Dimmable Night Light
$8.69
kód: Mijia224

$9 alatt szerintem jó vétel, ha valaki keresne. Mi szeretjük :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#143423) szjoci


szjoci
őstag

Sziasztok!

EU priority line-al rendeltem egy telefont, kaptam is DHL-es ragszámot 2 hete. Azóta "The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically" státuszban van.
Ezt még fel sem adhatták, vagy akkor fog élni a nyomkövetés ha Németországba ért a cucc?

Köszönettel,
Joci

(#143424) Ghard válasza szjoci (#143423) üzenetére


Ghard
őstag

Ha beérkezik valamelyik európai dhl raktárba, akkor fog csak frissülni.

(#143425) szjoci válasza Ghard (#143424) üzenetére


szjoci
őstag

Köszönöm, bíztam benne hogy így van :R

(#143426) janek2


janek2
tag

Sziasztok.
Rendeltem egy tv boxot és az első pillanattól azt irja a követési számra hogy ismeretlen.Gearbestről rendeltem december 20 környéken.Eu expres ami 10-14 napot ír.
Ez a szám:LK000697547SK
Pénz levonták.Volt már valakivel?

janek

(#143427) Ghard


Ghard
őstag


Mi lenne, ha a nyomkövetős/postázós dolgok a megfelelő helyen lennének kibeszélve :F
Nálad is ugyan az a helyzet egyébként, amint eu-ba érkezik frissül. Tavaly én február elején kaptam meg egy hasonló eu express rendelést.

(#143428) -secret- válasza Real_Necro (#143411) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nope, ugyanúgy processing a rendelés.

(#143429) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Mint korábban írtam, a Joybuy 3 darab 128 GB-os DuoDuo kártya helyett 3 fake (8 GB-os) kártyát küldött.

Dispute-t nyitottam, el is küldtem nekik a H2testw program által kiírt hibákat, de azt válaszolták, hogy 48 órán belül töltsek fel videókat a google drive-ra, amelyik bemutatják a problémát (mert ha 48 órán belül nem töltöm fel a videókat, akkor elutasítják a visszatérítési igényemet).

A gond csak az, hogy 128 GB-os, tetűlassú kártyákról lévén szó, az egyik teszt 15 óra alatt, a másik teszt 16 óra alatt, a harmadik teszt pedig 18 óra alatt ment le (ez világosan látszik a H2testw program eredményét mutató képeken).

Tehát ha le is videóznám (valahogy), hogy mit szenved a H2testw program a teszteléssel, akkor sem végeznék 48 órán belül, ráadásul fogalmam sincs, hogy ennyi videót hogyan tudok feltölteni a google drive-ra :U

Szóval úgy gondolom, hogy a joybuy csak szívat, nem is akarnak refundolni.

Érdemes a paypal-hoz fordulni az ügyben, hagy hagyjam a fenébe a dolgot és töltsem fel a tesztek eredményét (H2testw eredményről készült kép formájában) a YouTube-ra, azzal hogy mindenkit lebeszélek a 128 GB-os DuoDuo kártyák megvásárlásáról :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#143430) bul07 válasza Donki Hóte (#143429) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt írd le nekik amit nekünk, valahogy emeld ki a H2testw képeken az időt

Amúgy a Joybuy-on vannak külső eladók is, akinek csak a felületet biztosítja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#143432) koala69 válasza Donki Hóte (#143429) üzenetére


koala69
tag

szerintem PayPal, a legrosszabb az lesz, hogy total refundot kapsz, es vissza kell kuldened a kartyakat, es a feladasrol egy szlat-t kell feltoltened a PayPal-nak, -- ja es nyomkovetessel kell feladnod - ilyenkor max 40 usd-ig a Paypal fedezi a posta koltsegeket. Tapasztalat.

(#143433) kmarci25 válasza janek2 (#143426) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez az enyémmel együtt vár a Hong Kong-i reptéren.

Itt az enyém.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#143434) kenand válasza -secret- (#143406) üzenetére


kenand
veterán

Semmi és nem is válaszolnak a mailre, még várok 2 hetet aztán dispute

(#143435) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!

kb 2 éve vettem ebay sincerity-től egy ilyen 16 GB-os mini pendrive-ot, direkt autóba, hogy a fejegységnél ne lógjon ki sokat..
Jól is működött..
De most, ha rá akarom dugni a notira,hogy másoljak rá zenét, kiírja, hogy probléma adódott az eszközzel. Próbálom megjavítani, windows nem tudja megjavítani(mit is vártam? :D), a tartalmát látom úgy kb. 10 mp-ig, ha elkezdenék rá másolni, akkor nem másol rá egy centit sem... nem reagál semmire. Fejegység viszi, szól róla a zene. Mégse gombra nem reagál, csak, ha kihúzom, visszadugom. De hát ezzel is mit érek el? Úgyse megy rá semmi.

Mi a helyzet ilyenkor a garanciával? Mit csináljak egyáltalán ezzel a pendrive-al?

(#143436) kenand válasza Atomgeszi (#143435) üzenetére


kenand
veterán

1500 Ft egy új, vegyél másikat, annyiért vissza sem tudod küldeni garanciás "javításért"

(#143437) Kalandor válasza Wajk (#143422) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az IKEA-ban ugyanez ~feleannyi, garanciával.

(#143438) anorche1 válasza kenand (#143436) üzenetére


anorche1
őstag

Elotte azert egy ujraparticionalast probaljon meg, hatha csak az adott fajlrendszer hulyult meg.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#143439) emre


emre
veterán

Csipesz készletet tudna ajánlani valaki? 6-10 darabos, lehetőleg tasakkal, mint ez például.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#143440) Atomgeszi válasza anorche1 (#143438) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Azt hogy? Jó lenne lementeni a 15 mappányi zenét is, de, ha formázom akkor meg lőttek annak is ..

(#143441) bul07 válasza emre (#143439) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak akkor vegyél ilyet ha nem akarsz erősen fogni velük
Hajlanak
Arra jó hogy forrasztásnál egy alkatrész megfogj velük, de erősebb fogást igénylő dolgokhoz már gyengék

Orvosi csipesz, örök élet +1nap
Igaz darabja 700-1000-2000-++Ft
Csak egy példa[link], [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#143442) gagyilovag válasza emre (#143439) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ez nagyon bevált!:
[link]

(#143443) anorche1 válasza Atomgeszi (#143440) üzenetére


anorche1
őstag

En eloszor egy linux distroval probalkoznek, hatha az nem szal el 10mp utan, es le tudod rola menteni az adatokat.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#143444) fcbarca


fcbarca
őstag

Zokni mosó/párosító csipeszt hogy keressem ali-n? :R

(#143445) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött az Utorch BW-5 izzó (900LM). Sikerült 10.55 USD-ért elcsípni, ám most már csillagászati magasságokba emelkedett az ára, ami egészen pontosan 10.99 USD-t jelent.

A Xiaomi-hoz képest első használatra sokkalta logikusabb és egyszerűbb az app menüje. Igaz nem tudok benne új jelenetet és widgetet hozzáadni, amelyek a Xiaomi-nál a végletekig testreszabhatóak, ám egy film elindítása után vagy reggeli ébredést követően sokkalta egyszerűbb a szinek között váltani az Utorch esetén. Valamit-valamiért. A "reading" mód a legerősebb, a "soft" pedig az esti filmezéshez tökéletes.

A beüzemelés:
- Smart Life telepitése
- izzó becsavarása után 3x fel-lekapcsolni a lámpát, majd elkezd villogni
- add device / lighting devices / wifi név és jelszó
kész

2,4 GHz-es wifin működik, ám a csatlakoztatás után természetesen lehet kezelni az 5 GHz-en csatlakozó telóról.

"nincs rá lezsóidő"

(#143446) Jarod1


Jarod1
addikt

megjött ez a camera shutter zoomos

beépített camerával nem üzemel de adnak mellé egy jobbat,
camerán kívül a hangot lehet állítani, vagy ha ebookot olvasol akkor tudsz lapozni vele

[link]

(#143447) kenand válasza Kalandor (#143437) üzenetére


kenand
veterán

LADA aksik árát is hozzáadod akkor nem, Xiaomiban Li aksi van ráadásul., a linkelt típusban nem
Ez a beépített aksis

(#143445) petipetya

Xiaomi Domoticz/Home Assistant okosotton szoftverekel is együtt működik viszont...

[ Szerkesztve ]

(#143448) kenand válasza bul07 (#143430) üzenetére


kenand
veterán

DuoDuo külső eladó....ha a helyi igényt elutasítják, biztosan indítanék paypal dispute-ot

[ Szerkesztve ]

(#143449) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Joybuy = csak Joy Collection-os a jó

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#143450) Kalandor válasza kenand (#143447) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Battery Type : 3* AA batteries (Batteries are Included)
Az oldal ezt írja, tehát mindkettőhöz kell akku. Na mindegy, csak szóltam, hogy itthon boltból sokkal olcsóbb ugyanaz, garival.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.