Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143501) GIJoe válasza twine (#143500) üzenetére


GIJoe
addikt

Blitzwolf, Banggoodon...

(#143502) sambenez válasza twine (#143500) üzenetére


sambenez
addikt

BlitzWolf BW-SHP2.

(#143503) Degeczi válasza twine (#143500) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Xiaominak nincs EU szabványú konnektora (és a kínai is kicsi ekkora terhelésre), míg az ajánlott Blitzwolf bw-shp2 valóban bevált, stabil cucc. Egyik példányát kültérben (esővédett, de a hideg akadálytalanul éri) kényszerülök használni, és azt is jól bírja, pedig volt pár -10 fok alatti hideg is.

(#143504) twine válasza Degeczi (#143503) üzenetére


twine
addikt

+(#143502) sambenez
+(#143501) GIJoe

Hálás köszönet! :R
Be is rendeltem 2db-ot, aztán még meglátjuk a ház többi részét :))
Első körben az elektromos fűtőtestekhez gondoltam, temperálgatni, amíg haza nem érek...
Második körben a kerti locsolót kívánom ezzel kapcsolgatni majd nyáron....
És még ki tudja mihez,,,egyelőre a fűtőtestekhez..
És látom lehet nézni a fogyasztási statisztikát...
Csodás kis cucc ilyenre vágytam, köszönöm :R

Banggood-on csak preorder státuszban volt, febr9 környéki postázással...
AliExpress-en viszont a Blitzwolf Official Store-ból hasonló áron behúztam a két darabot!
Köszönöm a segítségeteket :R

[ Szerkesztve ]

(#143505) _q válasza nhpeti (#143492) üzenetére


_q
addikt

Sajnos nekem is ma azt írja nem lehet fizetni. Külföldi oldalon azt írják, hogy a paypal api nem működik, ezért nem megy jelenleg ebay-en se. Nem tudom mikor orvosolják.

(#143506) Devil Smile válasza twine (#143504) üzenetére


Devil Smile
őstag

ha fetest akarsz vezerelni akkro van ami homeros pl sonoff th16 van kulso szenzora es be tudod allitani az also felso hatart es az alapjan kapcsol.. igaz ben konnektoros hanem bekotos.. telefonos app is van hozza tudsz idoziteni vagy kezi kapcsolast is csinalni..de tobb infot kaphatsz az okos otthon csoportban ilyenekrol..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#143507) twine válasza Devil Smile (#143506) üzenetére


twine
addikt

Aztaaaa :Y Ez is nagyon jó cucc....
Köszönet érte...
Asszem rendelek egy ilyet is :D

(#143508) Silious


Silious
tag

Sziasztok!
Rég jártam már erre.
Tudnátok nekem ajánlani valami mostanság bevált TV okosító boxot.
Max Full HD amire lesz használva, meg inkább youtube.

(#143509) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

Pár kérdés.

Akciós a GGMM storeban jópár jó hangcucc

Pl ez ami ugye itthon 99 ezer

[link]

Kérdésem, hogy lehet az Only Need árat elérni?

Másik Joyroom fülesekről van-e valami tapasztalat?

van egy teszt ahol eléggé dicsérik őket, főleg Xiaomi Airdots Airpodsal, Blitzwolfal összevetve érdekel.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#143510) HXY válasza Silious (#143508) üzenetére


HXY
addikt

Tanix Tx3 Mini. Nagyon jó a gyári rendszerrel is (Android 8), de ha valakinek van hozzá kedve akkor le is cserélheti valami másra is. Plusz van hozzá magyar közösségi támogatás és még nagyobb nemzetközi.
2GB RAM-osat kell venni. Kb. 4-5 Watt a fogyasztása ha Youtube-ot vagy UPC Horizon Go-t nézek.
Maga a Tanix nevű gyártó is elég sok terméktámogatást ad a lejátszóihoz, rendszeres frissítések, új funkciók.
Ez más kínai gyártókról nemigen mondható el, persze kivétel a Xiaomi, Huawei, de azok 3-4x ennyibe kerülnek.

(#143511) Breki válasza Silious (#143508) üzenetére


Breki
veterán

Szia

Nekem ez jött meg tegnap, mondjuk azt nem teljesen értem, hogy a tesztekben azt írták 9-es android van rajta

A5X MAX+ TV Box

Ez a TV box az olcsóbb Rockchip-et használja, de nagyon jól felszerelt eszköz révén bekerült az ajánlott box-ok listájába. Látható, hogy az előlapon van egy kijelző, ezen az óra és néhány egyéb információ jeleníthető meg. Hardveresen szintén a jobban felszerelt készülékek közé tartozik, nem nagyon lesz gondunk a tudásával, bőven van benne memória és a processzor is gyors. Ehhez a készülékhez egyedi infrás távirányító jár, hangutasítások nélkül, de egér funkciókkal felvértezve. Előny, hogy már a legújabb 8.1-es android rendszer fut rajta, így a frissítéssel bizonyosan nem lesz probléma.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#143512) GIJoe


GIJoe
addikt

ATORCH USB PD Power Meter 7,22$

(#143513) HornedReaper válasza Breki (#143511) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Nem nagyon fejlődnek ezek a TV boxok :) S905 széria már elég régi és az is ilyen gyors, Antutu alapján, ráadásul ajánlottabb / támogatottabb

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#143514) GIJoe válasza HornedReaper (#143513) üzenetére


GIJoe
addikt

azért van némi... S905X2; RK3328.

[ Szerkesztve ]

(#143515) DJGABI válasza Breki (#143509) üzenetére


DJGABI
addikt

postázásnál ruszki vagy német raktárat (?) választasz. magyarba csak németet engedi. de ott csak a csodás pink van [kép]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#143516) Breki válasza DJGABI (#143515) üzenetére


Breki
veterán

Ezt tudom, csak nekem az alsóbb még kedvezőbb ár kéne valahogy.

Egyébként a múltkori akcióban pont ez a pink volt brutál áron tehát van egy ilyenem élőben nagyon szép inkább bordó, és olyan jól szól, hogy azért szeretnék még egyet.

Ugye a tesztben amit nem linkelhetek az van, hogy egy is jól szól, de kettőt egymás mellé rakva használták a bemutatótermekben és a tesztalanyok nem hitték el, hogy nincs, külön mély úgy szól

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#143517) Silious válasza HXY (#143510) üzenetére


Silious
tag

Köszönöm!

(#143518) GIJoe


GIJoe
addikt

LEXAR 64GB Micro SD 10$ (Zapals Appból)
Csakis Paypallal, ha gond lenne...

(#143519) Ghard válasza Breki (#143516) üzenetére


Ghard
őstag

Írj a boltnak üzenetet. Megrendeled de nem fizeted ki, ilyenkor az eladó át tudja állítani az árat.

[ Szerkesztve ]

(#143520) Devil Smile válasza twine (#143507) üzenetére


Devil Smile
őstag

ez viszont nem tud fogyasztast merni arra figyelj.. de mondom az okos otthon csoportrban lehet tudnak olyat ami tudja azt is..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#143521) etrop01 válasza beg (#143487) üzenetére


etrop01
tag

Úristen, király vagy, köszönöm! :R

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#143522) Ghard válasza GIJoe (#143518) üzenetére


Ghard
őstag

write speed up to 10MB/s. :)
Sandisk$10.5, Samsung$11.66, ezek legalább 4x gyorsabbak, joybuyon is szokták akciózni, 64gb samsung $10,99 volt nemrég

(#143523) vwpolopg válasza Breki (#143516) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez tényleg eredeti? A 125 dodo az kb 40k az itthoni 85-100zal szemben, hát ennyiert vennék... És tényleg free shipping dhl?

(#143524) Ghard válasza vwpolopg (#143523) üzenetére


Ghard
őstag

GGMM Official Store ,Open 8 year(s) :U
Ha átjön a vámon, akkor biztos, addig nem. Német raktárból 5usd, arra már nincs + költség. De 1 szín van csak ott.

Más:
Zapals saját oldalán ticketre nem válaszol, de paypal-on keresztül 1 nap alatt reagálnak :D Törlést kértem egy régi rendelésre, On Hold-ba került rögtön. Szóval ez a státusz úgy néz ki törlést jelent.

[ Szerkesztve ]

(#143525) spileraaa válasza beg (#143487) üzenetére


spileraaa
senior tag

ezeket te állítod be utólag vagy hogy működik?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#143526) dugesz77


dugesz77
őstag

Digoo Dg--Sp202 dupla wifis konnektor adapter elég jó akcióban van. Nálam a VIP ára 14,59$ de elvileg a 1399SP202 kupon is használható hozzá. Ha minden igaz 16A -ig bírja.

[ Szerkesztve ]

(#143527) vwpolopg válasza Ghard (#143524) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ahhh, bakker, neeem, nem szabad. Impulzusvasarlas lenne. A mostaniak semmi baja. Mérgező ez a topic :D

(#143528) Beni2360 válasza dugesz77 (#143526) üzenetére


Beni2360
félisten

Se kupon se pont VIP terméknél nem váltható be azt írja ki.
Nálam 14.79 $

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#143529) snipr válasza vwpolopg (#143527) üzenetére


snipr
aktív tag

Na jó, de mi van azzal, akinek még nincs semmilyen?! :D Feketeöves zsidóként csak abba tudok kapaszkodni, hogy volt már ez 100dollár alatt is :DDD

(#143530) dugesz77 válasza Beni2360 (#143528) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam azért nem engedi a kupont ,mert vip árra nem lehet (legalább is ezt írja hibának) Vip4 árra ezt hozza.

[ Szerkesztve ]

(#143531) vwpolopg válasza snipr (#143529) üzenetére


vwpolopg
őstag

Menj már, annyiért most sem tudnék ellenallni... De ha a kolléga rajon a 113 nyitjara, lehet, hogy elgyengulok...

(#143532) Breki válasza vwpolopg (#143523) üzenetére


Breki
veterán

Azt nem tudom, hogy ez az-e, de ami korábban a Gearbestről jött biztosan.

És bár én is féltem a színtől, de semmi baj vele inkább sötétbordó.

A hangja meg hihetetlen

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#143533) snipr válasza vwpolopg (#143531) üzenetére


snipr
aktív tag

App-ból rendelve 122,5$ illetve van 5$-os store kupon is... 5.79$ a szállítás, azaz szumma 123,29$ alá nem látom egyelőre hogyan mehet...

(#143534) nightzone


nightzone
aktív tag

Zapals kerék a vámosoknak. Lehet számít valakinek lehet nem, benne maradt a mobilos böngészőmben.

[ Szerkesztve ]

(#143535) EXIEZ válasza nightzone (#143534) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Ha annyira kötekedni akarna a vámos, mondhatja hogy épp középen áll, de a semmitől lehet jobb.

(#143536) Ghard válasza nightzone (#143534) üzenetére


Ghard
őstag

https://www.zapals.com/blog/post/zapals-2018-christmas-sale/
Zapals blog. Világosan le van írva a 3 kupon, amit pörgetni lehetett. Az sincs kikötve, hogy a free gift csak a pendrive-ra mehet. Ha ebbe is belekötnek, akkor lehet nyugodtan panaszt tenni.

(#143537) beg válasza spileraaa (#143525) üzenetére


beg
veterán

Kézimunkázunk a pingvinnel közösen. Szóval manuális a dolog, úgyhogy a késedelmes kiemelésért előre is bocsi, de igyekszünk.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#143538) szabifotos válasza Ghard (#143522) üzenetére


szabifotos
senior tag

Ezek nem Fake-ek, ugye? Kicsit olcsóbb mint sincerity-nél :) (kb. egy 500Ft-tal... az nem is olyan "kicsi") :DD

[ Szerkesztve ]

(#143539) -=Jam=- válasza Ghard (#143536) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Húú ez tök jó, el is küldtem pluszban az ügyintézőnek, akivel levelezgetek, hátha ez elég "nyilatkozat" nekik az eladótól.

(#143540) Ghard válasza szabifotos (#143538) üzenetére


Ghard
őstag

Az értékelések és az eladási mennyiség magáért beszél. :)
Tavaly júniusban vettem egy samsung 64gigásat ebből a boltból $19.17-ért. Eredeti, azóta is jól működik (telefonban van). Pár hete viszont joybuyról vettem szintén ugyan ilyet $10.99-ért, ez is eredeti.

Ne csak off legyek:

Rocketek same time read 2 cards usb 3.0 multi memory card reader $ 2.59 (van rá 1usd kupon telefonos app-ban)
Oricot akartam, csak abból nem volt ilyen, aminek zárható fedél van a micro sd kártya részére.

[ Szerkesztve ]

(#143541) gorbep válasza Ghard (#143540) üzenetére


gorbep
senior tag

Pont ilyesmit keresek, csak Paypal lehetőséggel... (GB,BG, Ebay) jó lenne olyan, amivel már van tapasztalat...

[ Szerkesztve ]

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#143542) w.miki


w.miki
veterán

Gyerek markoló
1:50 Alloy Truck Excavator Car Hammer Vehicle Breaker Model Diecast For Kids Toys Gift - MAIZE
FLASH SALE 14.99

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#143543) Ciccuka válasza Ghard (#143540) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem nem kéne ilyen instabil kártyaolvasó!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#143544) htc07 válasza htc07 (#143403) üzenetére


htc07
addikt

igen, de nem hiszem el, hogy csak ilyen centi vastagon lehet kivitelezni, ezért kérdeztem, találkoztatok-e már így működő verzióval.

vagy mint ez: [link]

vagy ezeknek valami technológiai oka van, és a kapacitív nem képes ilyen pontszerű hegyet észlelni?

találtam ilyet is ami aktív (legalábbis van benne akku, gondolom a fenti probléma miatt), valaki találkozott hasonlóval? [link]

:R

[ Szerkesztve ]

(#143545) beginnerguy


beginnerguy
tag

Zapals-ról a pörgetős 50%-os kuponnal rendeltem pár Netac P500 micro SD kártyát. Amelyiket még akkor, amikor még 2.49 $-ba került, azok jók, rendeltetésszerűen működnek, viszont amit később és már 3.49 $-ba, abból ami megjött, az mind hibás/hamis (h2testw szépen lassan elhasal rajta). A hamis/hibás kártya színe más árnyalatú (halványabb, mosottabb kék), a Netac felirat is kisebb és inkább a jobb felső sarokba koncentrálódik. Másnak esetleg volt/van ilyen észrevétele?

Hátha valakinek segít az információ, én már nyitottam ticketet.

[ Szerkesztve ]

(#143546) hattrickuser válasza gorbep (#143541) üzenetére


hattrickuser
tag

Én ilyet használok. 32, 64 és 128-as Samsunghoz megérkezést követő H2testw teszteléshez, illetve egy Rocketek + 128 GB Samsung napi használatban filmekkel, sorozatokkal TV-n. Sebessége rendben, soha nem volt stabilitási vagy egyéb problémám. Részemről ajánlott!
Orico is van, de az nem zárt, illetve zavaróan erős nekem a fénye, de ez ízlés kérdése, működése annak is hibátlan.
[kép]

(#143547) dudi6 válasza Ghard (#143540) üzenetére


dudi6
senior tag

Hogy van rá kupon? Telefonon nézem de csak olyat látok ami 10 dollár feletti vásárlásnál ad $1-t...

(#143548) Ghard válasza dudi6 (#143547) üzenetére


Ghard
őstag

Ez az a kupon, amit coinért lehet venni. [kép]

(#143549) dugesz77


dugesz77
őstag

Mantistek GH1 "Gaming" Headset a 3c520f kupont használva 11,99$. Nem tudom milyen minőség lehet de az értékelések nem túl rosszak róla.

(#143550) dudi6 válasza Ghard (#143548) üzenetére


dudi6
senior tag

:R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.