Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142601) ggeleven válasza Hocsika (#142518) üzenetére


ggeleven
őstag

Én két fajta Orico-t is használok nagy megelégedéssel. Ha gépnél leszek küldök linket is szívesen.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#142602) finest válasza ggeleven (#142601) üzenetére


finest
őstag

Szia! Engem is érdekelne.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#142603) GIJoe


GIJoe
addikt

Micron Crucial BX500 SSD, 2.5", 240GB 31$

(#142604) twine


twine
addikt

Sziasztok!
SEgítséget szeretnék kérni....régóta rendelgetek "kintről", de szerencsére eddig kevés problémám volt amit eg kellet oldanom!
Most van egy...November elején rendeltem egy közel 7.000.- forintos eszközt ebay-ről, ami nem jött meg...
Jan. 3.-án járt le a határidő, amikor jeleztem az eladónak, hogy kérem vissza a pénzem...
Erre jött egy válasz, amire csak nézek bután....ennyire nem szoktam elveszni, de most szó szerint lövésem nincs miről beszél az eladó :(

Kérlek segítsetek :R
Ezt a válasz üzenetet kaptam:
"The seller has responded to you and offered another solution to solve this issue.

Seller's message:
"We are sorry could you please check your paypal? We can not refund you. [10009]You do not have a verified ACH!!!; nested exception is com.ibiz.sdk.pay.PayException: [10009]You do not have a verified ACH!!! Regards"

If you're satisfied with this solution, you can let the seller know by sending a message in the Resolution Center. If you don't want to accept this offer, we encourage you to send the seller a message with solution that you'd be happy with.

You can also view the details of this request in the Resolution Center."

köszönettel előre is mindenkinek :R
üdv

[ Szerkesztve ]

(#142605) finest válasza twine (#142604) üzenetére


finest
őstag

(#142606) twine válasza finest (#142605) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm a segítséget!

Itt ugyanazt találtam, amit az eladó is írt:
"You do not have a verified ACH!!"

Valszeg ez a hiba oka...
Ezt hol, és hogyan tudom megszüntetni?

Azaz igazolni/elfogadni/ellenőrizni?
Paypal fiókon belül? vagy az ebay fiókon belül kellene valahol még szöszölni?
Nem emlékszem hogy lett volna ilyennel problémám,pedig kaptam már vissza pénzt paypal-on keresztül hibás termék miatt!
Teljesen tanácstalan vagyok...kicsit közelebb tudna valaki tolni a megoldáshoz? :R
Köszönettel

[ Szerkesztve ]

(#142607) twine válasza twine (#142606) üzenetére


twine
addikt

OK, azt hiszem megoldódott...
Nem volt a paypal fiókomhoz beállítva a bankszámla számom,csak a bank kártya....
:B :B
Remélem így már rendben lesz minden...

(#142608) ggeleven válasza finest (#142602) üzenetére


ggeleven
őstag

Bocs, az egyik ugreen nem is orico. Na de a lényeg, hogy ilyen orico cuccaim vannak és tök jól működnek:
ORICO W5P - U3 - 03 USB 3.0 Card Reader Hub Gearbesten vettem, de már out of stock
ORICO SC1 3D Stereo USB External Audio Sound Card
ORICO SSD SATA Adapter Cable 2.5
ORICO 2.5 inch USB3.0 Hard Drive Enclosure (2577U3)

Amúgy ez a ugreen:
Ugreen USB HUB 3.0 External 4 Port USB Splitter

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#142609) Sanyesz. válasza twine (#142607) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Érdekes. Nekem sincs beállítva bankszámlaszám, csak kártya, ennek ellenére több refund-om volt már.
A bankkártya eleve bankszámlához kapcsolódik, nem értem, miért kellene még a bankszámlát is megadni, hiszen a kártyaszám alapján egyértelmű számla is. :F

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#142610) KisApám válasza GIJoe (#142603) üzenetére


KisApám
addikt

Óccsóóóó, nem hiába, az MX500-hoz képest igencsak lassú, de ezért annyi, amennyi.

(Az MX500 több helyen is 50%-al gyorsabb, de van, ahol 4-5x is gyorsabb.
Itthon 12500 Ft a legolcsóbb helyen, a JoyBuy-tól meg kb. 8800 Ft, talán ezért megéri.)

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#142611) HXY


HXY
addikt

A Crucial gyártói garancia érvényes a Kínából rendelt árukra is?
A szervizbe elküldés díját (futárszolgálat + csomagolóanyag) ők állják?

(#142612) bul07 válasza GIJoe (#142603) üzenetére


bul07
nagyúr

11e Ft-ért már itthonról is lehet venni 240GB-ost, és van rá 3év garancia ami nem elhanyagolható

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#142613) Tikakukac válasza HXY (#142611) üzenetére


Tikakukac
titán

:DDD

Megnézném.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#142614) szabifotos válasza GIJoe (#142597) üzenetére


szabifotos
senior tag

Köszi, berendeltem. A sima zseblámpájukból is van itthon, az bevált. Az 1500Ft körül szokott lenni akcióban. :R

(#142615) Sofian válasza fujifilm1 (#142509) üzenetére


Sofian
őstag

Igazából ilyenkor nem érdemes ezt a kört végigfutni. Reject-eled az ő javaslatát. Feltöltesz bizonyítékot hogy hibás a termék és megvárod hogy Az aliexpressz-esek ránézzenek. Ők nagy eséllyel megadják neked a refundot pár napon belül.

Illetve. Aranyszabály. dispute-ot nem zárunk le addig amíg nem jött meg pénz. Ha nincs pénz akkor eszkalálni kell.

(#142616) rushty válasza Sofian (#142615) üzenetére


rushty
senior tag

Ok. Ali

Revolut meghívó pü-ben

(#142617) EXIEZ válasza Sofian (#142615) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nekem videót kérne az eladó, hogy konkrétan teszteljem le és lássa hogy nem megy. ezt az alisok hogy látják? Mert képet azt tudom hogy kell feltölteni, de egy videót is fel lehet? vagy ez hogy megy?

(#142618) twine válasza Sanyesz. (#142609) üzenetére


twine
addikt

Ez a problémám nekem is :/ bár eddig úgy emlékszem kettő refundom volt...egy gearbest,és egy ebay-es...soha nem volt ilyesmivel gondom...
Nem tudom,nem e az eladó szivat !? :F :(((
Ebben a helyzetben, még mindig nem vagyok biztos,hogy "megoldottam".... egyelőre csak annyi biztos,hogy a paypal fiokomban a "hozza ki a legtöbbet paypal számlájábol fület lenyitva mindenhol pipa volt, csak ez a rész "hiányzott"...
Most hozzá rendeltem....
Ez is "pipa"....
De, hogy ezzel most " verified lett e az ACH" lövésem nincs....
nem tudom mit jelent ez:
""You do not have a verified ACH!!""
Remélem.... :U

Ha valaki tudna erről bővebbet, kérem hogy világosítson fel...ne maradjak ilyen tudatlan :O
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#142619) fujifilm1 válasza HXY (#142598) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szía

Nagyon köszi a külső DVD író linket . A 382 Ft-os Lenovo dévédé írót már meg is rendeltem. :)
előlap nem kell, - remélem anélkül is működik Sata usb átalakító meg van.

dévédét már nem írok de a régi lemezeket egyszer föl kéne másolni NAS-ra...

(#142620) fujifilm1 válasza Sofian (#142615) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszi. Értem.
én is valahogy így gondoltam a baj az volt hogy a késés miatt nyitottam a dispute ot, de aztán kiderült hogy hibás a termék ezért az eladó azt kérte hogy azt a dispute ot zárjam le ami arról szólt hogy nem kaptam meg a terméket hiszen már megkaptam.
aztán írtam az Ali custom service-nek akik mondták hogy ha lezárom a dispute ot nem nyithatok másikat na ekkor írtam ide a fórumra...

Az ali - vagy az eladó nem tudom - átállította return státuszra úgyhogy be kellett írjam a tracking number. gyorsan feladtam beírtam a trn-t. Most waiting seller receipt confirmation státusban van.

tehát a pénzem vissza fogom kapni.
a postázás költségét megígérte hogy elküldi. az látszik a dispute levelezésben.
a sok huzavona miatt ígért Discount ból már most megpróbál kihátrálni de az is le van írva a dispute -ban.
ez egy rendes eladó be gusztus talán a "cigánykodás" ami megy.

Valahogy az eBay-t a PayPal miatt sokkal jobban szeretem. ott még soha nem szívtam az Alin már kétszer kellett elfogadjak előnytelen alkut mert nem tudtam mit csinálni és az Ali nem védett meg.
remélem most nem így lesz ... :)

(#142621) Imurai


Imurai
tag

Sziasztok!
Rendeltem egy órát (Amazfit Bip) Gearbest-ről, 11.11-én.
Már a feladás is nehézkes volt, de megkeresésre (ticket) azt írta, h a megnövekedett igény miatt elfogyott a készlete, később tudja feladni. Ez később meg is történt. Ellenben december 15-e óta áll a csomagom, valahol Németországban. A Magyar Posta széttárta a karját, ők még nem kapták meg, ellenben a nemzetközi szállítót nem ismerem, mit tehetnék?
Tracking

(#142622) EXIEZ válasza Imurai (#142621) üzenetére


EXIEZ
senior tag

nekem 1 hónapig állt ott utána moccant meg.

fogóra tudtok valami helyet hol lehet markolatot venni? ebayen/alin nem találom

(#142623) petipetya válasza EXIEZ (#142617) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jogos kérés a videó, hiszen az eladó helyében elhinnéd a világ másik végén élő ember állítását? Itt az a nagy kérdés, hogy még tudja-e nézni a YouTube linket, vagy máshová kellene feltöltened?

"nincs rá lezsóidő"

(#142624) odrif válasza w.miki (#142567) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszönöm!
Pont ilyet keres egy ismerősöm.

20 éve a Prohardveren

(#142625) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Tud valaki ajánlani megbízható bambusz mag beszerzési forrást (nem szerencse-bambuszra gondolok, hanem sima kerti bambuszra).

A megbízható forrás alatt azt értem, hogy legalább a magok 20 - 30 %-a kikeljen.

Chili paprika mag is érdekelne.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#142626) p.t.r válasza petipetya (#142623) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nem biztos, hogy meg tudja nézni, lehet h cenzúrázva van a netjük. Nekem legalábbis sosem néztek meg yt-os videót. Ellenben ali disputon belül töltöttem már fel videót hibás termékről.

(#142627) EXIEZ válasza petipetya (#142623) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Épp ezt nem tudom, kérdeztem hova töltsem fel, de nem adott választ "még". Nincs bajom a videóval, mert 30mp es dolgot kell max felvenni, csak ki hogy töltött fel eddig videót?

(#142628) Flexy90 válasza Imurai (#142621) üzenetére


Flexy90
senior tag

Sok embernek tűnt el ott a csomagja, gyere át a Gearbest fórumra és olvass vissza pár hszt.

Xiaomi Fan

(#142629) Sofian válasza EXIEZ (#142617) üzenetére


Sofian
őstag

A felületen képet mindeképpen fel lehet tölteni, sztem videót is de ebben nem vagyok biztos. De egy youtube linket is beírhatsz.

(#142630) ggeleven válasza Sofian (#142629) üzenetére


ggeleven
őstag

Pont van nyitott dispute-om és lehet feltölteni videót is alira.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#142631) Imurai válasza Flexy90 (#142628) üzenetére


Imurai
tag

Adnál egy linket, légyszi?

(#142632) betyarr válasza Donki Hóte (#142625) üzenetére


betyarr
veterán

én lehet hogy tudok neked szerezni bambusz magot.meg paprika magot is.milyen kellene?van sokféle.

bár,nem tudom,hogy magról szaporították-e,vagy tőről.megkérdem neked,ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#142633) Donki Hóte válasza betyarr (#142632) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szia! Sima óriásbambusz kellene, meg valami egyszerű jalapeno chili. Ha tudsz ilyesmiből megbízható magot/palántát szerezni, akkor keress légy szíves privátban :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#142634) dan1 válasza Donki Hóte (#142625) üzenetére


dan1
tag

Chilipaprika magot én kizárólag bevált boltból vennék.
Próbáltam az aliexpresses magokat, többfélét is, egyik sem hasonlitott a bolti képre.
Itthonról ajánlott,bevált :
Kardinális
M-garden Jalapeno-t és Carolina Reaper-t rendeltem innen,kép éretlen Reaper-ről
zummzumm
Másik link Tudom nem túl meggyőző de sokan vesznek tőle is.
ChiliOázis
Külföldi:
Premier Seeds Direct Ebay-es Ezt idén is használni fogom.Tavaly rendelt tabasco már bevált.
semillas
Pepper Joe
Pepperseeds

[ Szerkesztve ]

(#142635) kenand válasza dan1 (#142634) üzenetére


kenand
veterán

Sajna az aliexpress mag árusok 99%-a hamis magot küld, én kaptam már rózsszan ételfesték golyókat stb... kerülendő.

Ez a kettő megbízható, de paprika nem tudom van-e...

http://www.rarepalmseeds.com/index2.shtml

http://www.rarepalmseeds.com/index2.shtml

(#142636) Beni2360 válasza Sanyesz. (#142609) üzenetére


Beni2360
félisten

WEB kártyánál csak a kártyára jön vissza a pénz. Mivel két számlaszáma van.
Ha nem a cég utalja vissza hanem az eladó akkor marad a paypalon a pénz ha nincs bankszámla hozzá csatolva. Én is így jártam 1x.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#142637) Beni2360 válasza Imurai (#142631) üzenetére


Beni2360
félisten

Gearbest fórum

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#142638) hunterk43


hunterk43
csendes tag

Sziasztok!

3D nyomtatót szeretnék vásárolni, viszonylag olcsón, 200 USD alatt.
Milyet érdemes, tudtok linkelni párat? Illetve ahogy nézegettem Filamenteket kell hozzá vennem, ilyen színű és anyagú lesz a termék amit nyomtat. Ezen kívül mást kell vennem a leendő nyomtatómhoz ? :)

(#142639) hunterk43


hunterk43
csendes tag

Illetve Filamentet 3D nyomtatóhoz hol érdemes venni?

(#142640) pulutodurumo válasza hunterk43 (#142638) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Szerintem először olvass utána a témának, majd úgy egy hét kutatás után kérdezz újra a 3D nyomtató topikban.
Kicsit olyan most a kérdésed, hogy autót akarok venni, a kék az jó-e?

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#142641) Tikakukac válasza pulutodurumo (#142640) üzenetére


Tikakukac
titán

200 dolláros kerettel mondjuk nagy okosság nem lesz. Azzal az 1-2 aprósággal és tartalékkal ez kiad egy endert és cső :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#142642) beg válasza hunterk43 (#142638) üzenetére


beg
veterán

3D nyomtatás

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#142643) TheProb


TheProb
veterán

Rendelnék próbának egy ilyen Lenovo M2-es SSD-t, viszont 2dollárral van a vámhatár felett... :W Ugye jól tudom, hogy ez már nagyon lutri lenne?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#142644) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!
Van most valahol olcsó márkás 128GB microSD kártya?
HDD külső ház olcsón valamerre? Ami van nekem ilyen olcsóbb, sima basic műanyag, az nem igazán működik jól, meg-megszakadozik a kapcsolat.
Köszi!
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#142645) kenand válasza TheProb (#142643) üzenetére


kenand
veterán

hw aprón használt jó állapotú szokott ennyiért lenni...(Az biztosan ÁFA mentes :) )

(#142646) kcsa válasza TheProb (#142643) üzenetére


kcsa
veterán

Sata, sokat (semmit) nem nyersz vele. Legfeljebb valami ősi darabhoz képest :)

(#142647) Ance válasza kcsa (#142646) üzenetére


Ance
őstag

Csak egy sata helyet.

(#142648) mike6 válasza korpicschess (#142644) üzenetére


mike6
csendes tag

Szia.

Joybuy-on jo aron van a 128-as Samsung:
[link]LINK

[ Szerkesztve ]

(#142649) finest válasza TheProb (#142643) üzenetére


finest
őstag

Nekem még minden megjött vám nélkül a joybuyos ssd-ék közül. Dupla akkora? [link] Ne a semmiért fizess vámot, ha megfogják véletlen.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#142650) nightzone


nightzone
aktív tag

Ilyen elosztású akrill (vagy hasonló de mindenképpen átlátszó) tárolót honnan tudnék beszerezni jó áron?:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.