Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143901) Dluinet válasza Vodike (#143890) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hint: Winter Sale vasárnap ért véget

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#143902) hardline válasza Met (#143896) üzenetére


hardline
senior tag

Van rajta egy tekerő, azzal állítasz vastagságot a tyúkbélhez. Sokan azért fikázzák, mert nem állítják be a kábelhez a fogót, ezért tépi a vezetéket is, vagy épp nem húzza le a szigetelést, de ez user error...

(#143903) spileraaa


spileraaa
senior tag

Alfawise S100 jobb mint Alfawise RST2056?

ha igen mivel?

vagy kb teljesen egyforma?

ezek vannak olyan jók mind a Philipsek?

mert az áruk 50-80% olcsóbb mint a Philips szónikus elektromos fogkefék

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#143904) lappy válasza Degeczi (#143889) üzenetére


lappy
őstag

Innen rendeltem volna és nem jött meg
Es ez elvileg eu bol jön

[ Szerkesztve ]

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#143905) Zoli-bácsi válasza hzx0 (#143713) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Jutottál valamire? Meg merted rendelni, vagy félő hogy meghalt tőle mindenki aki a kocsiban utazik? :D Én ezt néztem ki, 26ezer eladással és közel 10ezer értékeléssel.

[ Szerkesztve ]

(#143906) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Akinek van BlitzWolf BW-SHP2-je azoktól kérdezném, hogy a tetején (oldalán) lévő ki/be kapcsoló gomb világítását ki lehet kapcsolni?

(^)(>.<)(^)

(#143907) EXIEZ válasza vacs (#143906) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Forrasztás? :F

Valaki tud lehetőleg ebay-ről, vagy más paypales fizetős helyről ( kivéve zapals ) bevált csavarhúzókat, fogókat, vagy "wire stripper-t" ?

[ Szerkesztve ]

(#143908) w.miki


w.miki
veterán

Q9 Colorful Screen Waterproof Sports Smart Watch for Android / iOS with Heart Rate Monitor Blood Pressure Functions
Coupon: GBAFFYL543
Price: USD 16,99

Home Smart Ultra-thin Small Charging Sweeping Robot Automatic Mopping Machine Cleaning Vacuum Cleaner
Coupon: GBAFFYL546
Price: USD 18,99

GF07 Magnetic Mini GPS Real Time Tracking Locator
Coupon: GBAFFYL520
Price: USD 8,99

SQ11 Mini Camera 1080P HD DVR
Coupon: GBAFFYL512
Price: USD 5,99

Xiaomi Mijia 1080P Home Panoramic WiFi IP Camera
Coupon: GV1080PYY
Price: USD 25,99

Xiaomi Mi Router 4 1000Mbps LAN
Ára: 30.99 USD (27.28 EUR)
Kupon: QY1V07R73A2QN

Gocomma A2 4.3 inch HD DVR Rearview Mirrors Driving Car Recorder - BLACK
Ár: 29.99 USD
Kupon: QY1XX7B146940

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#143911) betyarr


betyarr
veterán

banggoodon valóban nem kártérítenek,ha nem fizetek a shippinghez biztosítást és elvész a csomag?vagy csak marketing bullshit?

(#143912) bul07 válasza EXIEZ (#143907) üzenetére


bul07
nagyúr

Tessék

[link], [link]

De ennyiért meg ne vedd, többit itt tilos leírni (#143919 hozzászólásom)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#143915) anadroid


anadroid
senior tag

Zapals 100%-os kuponnal december 7-én (nem rendeltetésszerűen) rendelt 30$-os cucc megjött. A két szabályosan rendeltből az egyik még mindig pending (ugyanaznapi).

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#143917) EXIEZ válasza w.miki (#143913) üzenetére


EXIEZ
senior tag

+bul7 köszi

valaki vett már ilyen slagot?

(#143918) betyarr


betyarr
veterán

van kintről megbízható kábel és fémdetektor jó áron?

(#143919) tobias40


tobias40
veterán

Hátha innen nem törlik..

Ilyen lámpával van tapasztalat?
Nekem az a "gondom" hogy üveg ajtón át is bekapcsol a mozgásra de még talán a vékonyabb falon is!
Másnak van tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#143920) beg


beg
veterán

Akkor vegyük át újból, bár tegnap 18:52-kor volt róla szó:
Ez nem az a topik, ahol ha valaki ezt írja: "Valaki tud lehetőleg ebay-ről, vagy más paypales fizetős helyről ( kivéve zapals ) bevált...... "Akkor arra a Lidl/Aldi/OBI/veddmegittminálunk.hu a válasz. Nem az a baj, hogy hébe-hóba becsúszik egy ilyen, mert ezek mindig tolerálva lettek, elég csak rákeresni pl. az IKEA, Lidl, Aldi szavakra. A baj az, hogy ez az elmúlt pár napban/hétben már sportszerűen ez a válasz jön csípőből Valaki tud egy......" kérdésre.

Ne csináljunk BB style ámokfutós topikot légyszi, annak sem lett jó vége és érdekes módon elég sok az egyezés a törölt posztok (majd utána háborgók) tulajdonosaiban a kettőt egymás mellé téve.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#143923) Beni2360 válasza tobias40 (#143919) üzenetére


Beni2360
félisten

Én most rendeltem majd ha megjön akkor tudok referálni. Üvegen keresztül természetes a mozgás érzékelése. Falon már kétséges szvsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#143926) Beni2360 válasza EXIEZ (#143917) üzenetére


Beni2360
félisten

IGEN, de minek
Nem családi házba való főleg nem kutya mellé.
Nagyon kényes és nem hagyható kint locsolás után. Hétvégén nyaralóban Teraszra kisebb helyen, nem "rendetlen ember" barát. Az enyém egy éve a dobozban van és fel sem szereltem ami itthon vettem .

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#143927) tobias40 válasza Beni2360 (#143923) üzenetére


tobias40
veterán

Nem tudok rájönni hogy a mosó konyhában miért kapcsol be random szerűen amikor senki nincs bent...
Igaz hogy van rajta ablak de ott sem volt senki amikor bekapcsolt ezért gondoltam hogy a vékony "futóra"rakott vékony falon át érzékeli a szomszéd mozgását..
Én sem gondolnám de már minden ötletem elfogyott hogy mire kapcsol be.. :(

Most látom Te nem olyat rendeltél amit én csak hasonlót!!!
Olyat is vettem de az csak akkor kapcsol be ha valóban "alatta" megy át vki!

[ Szerkesztve ]

(#143928) zsiz válasza EXIEZ (#143917) üzenetére


zsiz
őstag

Kintről nem, de itthonról vettem kettőt is. Többet nem fogok... :DDD

Tök jó, fél kezedben elfér akár a 30 méteres slag is, könnyű meg minden. Kevés helyet foglal, használat közben nem törik, meg, nem gubancolódik össze. Könnyű összeszedni használat után. Minden szép és jó. Aztán az egyik 5-6 használat után eldurrant. Sebaj, levágom a rossz részt. Csakhogy nem szerelhető.. Azért megkókányoltam csőbilinccsel, megint használtam, megint eldurrant egy idő után. Jópárszor megjavítottam, de akárhányszor megcsinálom, mindig el fog durranni valahol. Aztán vettem egy hosszabbat is, gondoltam nem lehet mind ennyire rossz. De. Az a második használat közben durrant el. Sima kerti csap, nem is nyitottam ki teljesen, úgyhogy nem a nyomás volt nagy, hanem a slag egy guriga takony :D Egyszer kicsi pénzért megéri kipróbálni talán, mert amíg nincs baja, addig tényleg jó.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#143929) tobias40 válasza zsiz (#143928) üzenetére


tobias40
veterán

Én is így jártam,azt hittem a kutyák rágták meg,de ezek szerint nem és másnál is xar..

(#143930) HXY


HXY
addikt

Ha valaki a mai nap 18 óra után, vagy a héten bármikor vesz
a Gearbest-től Xiaomi Yeelight színes okoségőt, akkor legyen szíves írja be, hogy van készleten belőle.
Most írtam nekik, és azt írják, hogy nincs készleten.

YEELIGHT 10W RGB E27 Smart Light Bulbs - WHITE E27 1PCS
[link]

[ Szerkesztve ]

(#143931) Luissimo válasza zsiz (#143928) üzenetére


Luissimo
veterán

dettó :U :W

jópár éve volt, ugy vágtam ki mint azt a bizonyos macskát szükségét végezni :K

[ Szerkesztve ]

(#143932) grabber válasza zsiz (#143928) üzenetére


grabber
addikt

Tudom miről beszélsz :D

(#143933) Beni2360 válasza tobias40 (#143927) üzenetére


Beni2360
félisten

Netán egy egér?
Vagy meny te a fal mellé és tornázzál, lehet hogy neked is felgyullad.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#143934) -=Jam=- válasza anadroid (#143915) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nekem a dec 28-án rendelt Zapals-os 133$-os fejhallgató ma jött meg, a többi 5 refund lett sajna, de így is megérte. :C Igazából számomra ez is hatalmas meglepetés, hogy nem egy féltégla volt a csomagban :DDD

(#143936) tobias40 válasza Beni2360 (#143933) üzenetére


tobias40
veterán

Ahol én tudnék ugrálni az már egy 30-as fal és messze van a lámpától mert az azon a falon van ami a szomszéddal közös...

(#143937) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Nos én a zapalstól azt hiszem semmit nem rendelek. Még a két pendrájvot sem kaptam meg, sőt még fel sem adták, amit kipörgettem. Pedig arra használtam el a kupont amire nyertem. Na mindegy. Van még két összesen három dolláros rendelésem tőlük, az is november végi, azokra meg kérek refundot, azt vége.

A joybuy ellenben pozitív tapasztalat. SSD-t vettem, a karácsonyi forgatagban három hét volt és maga az ssd is hozza azokat a paramétereket, ami oda volt írva. Vettem tőlük egy Baseus S06 fülest is, az is hamar jött, topikajánlás volt, de valahogy hagy kívánnivalót maga után a hangja. Szintén topikajánlásra vettem ugreen usb kábeleket karácsony előtt. Egy csomagban négyet és külön egyet. Az egy darab megjött, a négyes csomag még nem.

Üdv.: KamuMazsola

(#143938) szabifotos válasza w.miki (#143908) üzenetére


szabifotos
senior tag

5500Ft-ért az a robotporszívó érhet valamit? :)

(#143939) DeFranco válasza KamuMazsola (#143937) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem megjött a pen, meg amúgy előbb-utóbb minden amit a zapalstól rendeltem.

(#143940) MADcat válasza szabifotos (#143938) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Macskát ijesztegetni. ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#143941) szabifotos válasza MADcat (#143940) üzenetére


szabifotos
senior tag

Sejtettem, hogy komoly cucc lehet :D

(#143942) Donki Hóte válasza zsiz (#143928) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mi a Metro áruházban vettünk ilyen csodacsövet, az működik rendesen :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#143943) Spuri2000 válasza vacs (#143906) üzenetére


Spuri2000
senior tag

A gyári firmware-rel nem hiszem de egy okosítottal biztos vagy ha az sem akkor marad az oldalcsípő.

(#143944) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Am... sajomi fadarab.... :U

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#143945) DeFranco válasza Dr. Romano (#143944) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Control Channels:2 Channels
Package Size: 15cm x 15cm x 15cm

[ Szerkesztve ]

(#143946) pulutodurumo válasza Dr. Romano (#143944) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Prémium sodrófa, mit vártál? Egy 400$-os késhez, öntöttvas wokhoz már illik ilyet is venni. :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#143947) Donki Hóte válasza Dr. Romano (#143944) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Okos sodrófa :U

Ez magától pofánvág, ha részegen jössz haza a kocsmából, az asszonynak csak az ütéserősséget kell beállítani rajta a véralkoholszinted függvényében ;]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#143948) nhpeti


nhpeti
tag

Sziasztok!

Kicsit off, de aliexpressen mennyire általános az, hogy az eladó leakciózik egy terméket, megveszem, kifizetem, majd ezekután vagy törli a megrendelést, vagy csak egyszerűen nem postázza a terméket?

Világ életemben ebayről rendeltem, most kellett egy cucc aliról ezért regisztráltam. Eddig volt két darab póló, amit pár dollárért rendeltem volna (ezt sejtettem hogy kamu lesz a fórum hozzászólásokat olvasva). Most viszont egy 5 dollárról 3 dollárra csökkentett terméket nem postáz az eladó ötödik napja.

Értem én, hogy nyitsz dispute-ot és visszakapod a pénzed, de ez akkor is mi? :D

(#143949) petipetya


petipetya
nagyúr

Mostanában érkeztek:

(pin) a szénakazalban Victorinix Spartan és a többi 91 mm-es modellhez, tökéletesen passzol a lyukba:

6 darabos parafa poháralátét készlet, príma cucc:

Mini pocket clip a Victorinox-hoz, észre sem veszem hogy a zsebemben van:

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#143950) p.t.r válasza nhpeti (#143948) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Simán megcsinálják. Többször is jártam már így :K
De 5 nap még nem annyira vészes.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.