Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142401) EXIEZ válasza Imy (#142400) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Elvileg valami bődületes lassan dolgozik, maga ez a cucc 25$, kis pótlás ( +10$ kb ) és lehet venni egy normális SSD-t

(#142402) spileraaa válasza erdey_a (#142343) üzenetére


spileraaa
senior tag

ez kicsivel drágább de viszont ha jár pecázni nem kell féljen hogy befog ázni

DOOGEE S60 Lite

[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#142403) lsebestyen válasza kurtuzov (#139372) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ma megérkezett a Samsung UHS-1 32GB Micro SDHC Rosegal $4.14. Most látom, hogy volt hozzá rendes tracking, alá is kellett firkantanom a küldeményt. USB 3.0-s kártyaolvasóval (ugreen, nyilván Kínából ;] ):

Köszi a linket utólag is. :R

[ Szerkesztve ]

(#142404) shifty!


shifty!
senior tag

Üdv,

Gigabit-es routert van értelme valamelyik kütyübeszállító oldalról rendelni? Valakinek van ilyen jellegű termékkel külföldi oldalról tapasztalata, vagy maradjak meg a hazai forgalmazó/aprós eladó megoldásnál?

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#142405) HXY válasza Degeczi (#142375) üzenetére


HXY
addikt

Évente kifizetsz rá 24.000Ft-ot arra, hogy vezethesd a költségvetést? Vagy van ingyenes csomag is?

(#142406) Exian válasza HXY (#142405) üzenetére


Exian
őstag

Én erre EZT használom. Ingyenes, multiplatformos. Szerintem mindent tud, amit hétköznapi szinten tudnia kell. Talán annál is többet. Nekem bevállt. Ajánlom mindenkinek, aki szereti :DDD

[ Szerkesztve ]

(#142407) GIJoe válasza betyarr (#142397) üzenetére


GIJoe
addikt

miért ne szállítanának, karácsony előtt pár nappal érkezett meg a babakocsink (104£) onnan...
(max az a beszállító nem)

(#142408) Degeczi válasza HXY (#142405) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Régen (4-5 éve?) még volt, akkor vettem meg vmi 10 EUR-ért a desktop verziót. Éppenséggel használtam már egy ideje a letorrentezett verziót, de ennyit bőven megérdemeltek a fejlesztők.
Frissítés persze nincs rá (éves előfizetést az online változatra pedig a fene se fog, valóban), de nem is kell, szépen működik akár Windows, akár Linux alatt is, Dropboxon keresztül pedig a mobil alkalmazásával szinkronizál (így a legtöbb esetben elég az összeget beírnom telefonon, a pozícióból már tudja, h ez pl. benzinkút, így tankolás kategória, Erste hitelkártya számlán, vagy pl. piac, ezért bevásárlás, KP)

[ Szerkesztve ]

(#142409) betyarr válasza GIJoe (#142407) üzenetére


betyarr
veterán

a dot 2-őt talán szállítják,de a 3-ast még nem.ezért kellene a forwardingos posta.

(#142410) trebrona válasza shifty! (#142404) üzenetére


trebrona
nagyúr

Xiaomi Mi 3G szokott ajánlott lenni.
Pl:[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#142411) DJGABI válasza HXY (#142405) üzenetére


DJGABI
addikt

elvileg még mindig él ez a promo hogy diákként ingyenes [link] el kell menni legközelebbi fősulihoz, aztán megkérni hadd fényképezd le valaki igazolványát ;]

Részemről mobil, és Koin. Gépen app sztem felesleges, blokkokat nem fogok elrakosgatni, így meg muszáj felírnom v elfelejtem

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#142412) tobias40


tobias40
veterán

SanDisk Enhanced 1TB SSD Solid State Drive US$ 119.99---ez mennyire jó vétel?
Joybuy!

[ Szerkesztve ]

(#142413) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Sziasztok!
Mennyi most a vámhatár?
45 dodo termék,még becsusszan,jogszabályi ügyeskedéssel??

[ Szerkesztve ]

(#142414) Degeczi válasza DJGABI (#142411) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Csak egy évet adnak ingyen, utána kemény 10% kedvezményt kínálnak...
Jó projekt volt pár éve, de sajnos nagyon elszaladt velük a ló, durva éves előfizetésre tértek át.

(#142415) DeFranco válasza fujifilm1 (#142043) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hogy lehet kiolvasni egy microsd kártya MID-jét (vagy CID-jét), lehetőleg win alatt?

kerestem a neten mert van egy sd kártya amin név nincs, de meg akarom találni a gyártóját, de nem találtam használható megoldást.

(#142416) Degeczi válasza gagyilovag (#142413) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem, mert mindig 37 EUR a limit, de a $45 már fölötte van.
$42 körül még necces (uis nem a jelen árfolyam számít, hanem majd amikor az országba érkezik - azt pedig nem tudod előre)

(#142417) gagyilovag válasza Degeczi (#142416) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Köszi!

(#142418) sepsi0 válasza Zsoleszhun (#142396) üzenetére


sepsi0
őstag

Szívesen! :R
Én tavaly eladtam az enyémeket, mert azt hittem van 0 vezeték, de nem volt. Újrahúzni nem volt kedvem, ment fel az Apróra.
Sokan egyből FW-t cserélnek rajta, én is megrendeltem mindent a modhoz.

(#142419) sepsi0 válasza Zsoleszhun (#142396) üzenetére


sepsi0
őstag

Nem ide akartam.

[ Szerkesztve ]

(#142420) Tikakukac válasza sepsi0 (#142419) üzenetére


Tikakukac
titán

El van felejtve a gyári program és 2 led meghalt már. Szóval nem, nem az a baja, hogy hülyeséget csinál :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#142421) Attix70


Attix70
aktív tag

Kedves fórumlakók :)
Megérkezett az Alfawise FJ166A akkus porszívóm, dec. 20.-i rendelés. Az első benyomások nagyon jók. Minőségi összeszerelés, jó anyaghasználat valamint egyszerű használat és sok tartozék. Van hozzá falra szerelhető tartó (a gépre való kampó opcionálisan felszerelhető). A szívófejben keféje motoros. Ha valaki valamire kíváncsi akkor kérdezzen.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#142422) sepsi0 válasza Tikakukac (#142420) üzenetére


sepsi0
őstag

Az baj, legalább gari időn belül lett a hiba nálad (24 hó)?
Azt mondod használjam a programot nyugodtan?
Bocs tényleg nem ide akartam.

(#142423) erdey_a válasza spileraaa (#142402) üzenetére


erdey_a
őstag

köszi, megnézem

Vérboci

(#142424) DarkByte válasza Zsoleszhun (#142396) üzenetére


DarkByte
addikt

Ehhez kell fázis és nulla is a kapcsolónál, ugye?

(#142425) lappy válasza DarkByte (#142424) üzenetére


lappy
őstag

Igen szükséges!

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#142426) Tikakukac válasza sepsi0 (#142422) üzenetére


Tikakukac
titán

Ahha, hát ha garizni lett volna érdemes ilyen postaköltségekkel, nyilván. Majd egyszer szétkapom és megcsinálom.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#142427) Degeczi válasza DarkByte (#142424) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Wifisnek mindig kell!
Csak alacsonyabb energiaigényű protokollokhoz (pl. Zigbee, vagy 433 MHz-es cuccok) elég a szivárgási áram

(#142428) farkas-j


farkas-j
őstag

Lehet páran nem kapják meg sosem a csomagjukat.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#142429) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok, november 26-án előrendeltem a bangoodról egy bluetooth hangszórót ami a gls rendszerbe került, de még nem adták át nekik, ez volt december 18-án azóta semmi információ a hangszóróról.
Ez a követési száma:611220523980
A banggod oldalán nem találtam hol tudnék írni nekik. Meddig érdemes várni ezzel?

(#142430) Zeki válasza farkas-j (#142428) üzenetére


Zeki
nagyúr

Volt az RTL híradóban is. Durva.

(#142431) ztibor válasza D0zeR (#142429) üzenetére


ztibor
senior tag

Szerintem ne türelmetlenkedj, a 11.12.-én rendelt és 16.-án feladott cuccom tegnap érkezett meg, és kb 6 nappal előtte jelent meg a rendszerben.

(#142432) Janaboy válasza Attix70 (#142421) üzenetére


Janaboy
veterán

Szőnyegen milyen?

Janaboy

(#142433) Degeczi válasza D0zeR (#142429) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha áfamentes szállítással rendelted, ne csodálkozz, az ilyen, hiszen először EU-ba csempészik valahol (már normál időszakban is könnyen >1 hónap, hát még az ünnepek alatt...), csak utána kerül a GLS-hez ténylegesen

(#142434) HXY válasza D0zeR (#142429) üzenetére


HXY
addikt

Melyiket rendelted? Én is most akarok venni.

(#142435) NORBl válasza -secret- (#142360) üzenetére


NORBl
aktív tag

Ez jóféle cucc?

(#142437) Attix70 válasza Janaboy (#142432) üzenetére


Attix70
aktív tag

Nem nagy bolyhos szőnyegen használva egész jó (nincs nagy bolyhos itthon). A szőnyegemnél még könnyebb volt tisztítani mert a hagyományosnál csak egy irányba tudom tolni a fejet a szövés miatt , ennél keréken gördül a fej. A működési elve teljesen más mint a hagyományos porszívónak. Itt a szívó fejbe van egy kefe (puha, lágy sörték) ami gyorsan forogva fellazítja a port és a szöszöket (tulajdon képen a szívó cső elé tereli) majd felszippantja. A lakás nagy része szalagparketta és járólap, kb. 55m2 amit 15 perc alatt sikerült végigtolnom a kisebbik fokozaton (próbáltam a nagyobb fokozaton, de nem volt indokolt). A töltöttségi (akku) szintje maxon maradt. Feladat végeztével a portartálya sok porcicát, bolyhot és port is tartalmazott amit könnyen ki lehetett üríteni. Remélem sikerült megválaszolni az esetlegesen felmerülő kérdéseket is.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#142438) Zola007 válasza farkas-j (#142428) üzenetére


Zola007
veterán

Nagyon ki vannak már ezek a konténerhajók centizve ► videó

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#142440) D0zeR válasza HXY (#142434) üzenetére


D0zeR
tag

BlitzWolf® BW-AS2

(#142442) HXY válasza D0zeR (#142440) üzenetére


HXY
addikt

Nagyon pöpec. :C
De egy kicsit sokallom az árát + hiányzik az ipx7 minősítés nekem.

A Tronsmart Element Mega-hoz képest jobb/rosszabb? A Force az ami igazán bejön.

(#142443) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ha Kínából dhl-el megérkezik egy csomag Ferihegyre, utána miért íreknél vámkezelik?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#142445) 6120


6120
tag

Instant fotózik itt rajtam kívül valaki? Fujifilm minit adnak sokszáz darabot olcsón most az ebayen. Tud erről valakit?

[ Szerkesztve ]

(#142446) pulutodurumo válasza DeFranco (#142415) üzenetére


pulutodurumo
őstag

ChipGenius? Réges-régen pendrive azonosítására működött.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#142447) fateless válasza farkas-j (#142428) üzenetére


fateless
veterán

Megszámlálhatatlanul sok konténer jön, limes 0 az esélye annak, hogy épp valamelyikünk csomagja benne volt

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#142448) Saccco válasza fateless (#142447) üzenetére


Saccco
nagyúr

Éshamégis?! :O

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#142449) werszomjas válasza Saccco (#142448) üzenetére


werszomjas
őstag

akkor limes nem nulla

;]

üdv

(#142450) gyulazsolti válasza fateless (#142447) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Itt kiszámolják, most úgyis benne vannak. :) [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.