Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142751) tillatrilla válasza dugesz77 (#142750) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Tényleg szitakötő. Már mindegy,jó lesz az is. Lepin,és Enlighting legókat már rendeltem,hibátlanok!
Korrekt rajz,és teljesen kompatibilis a rendes legóval. Megnézem az aksit,meg a többit,ami kellene hozzá,és ha találok jóáron,rendelek. Köszi!!

Üdv: Attila

(#142752) Timyyy


Timyyy
őstag

Megint jött email GB-től, illetve ticket, ami tavaly is volt, adnak 300 pontot ha egy külföldi fórumon jókat írok róluk... :))

(#142753) Tony21 válasza Timyyy (#142752) üzenetére


Tony21
tag

Szuper, van több mint 2000 pontom és jó egy éve nem vásároltam semmit a GB-ről.
Előbbi majd nullázódik, utóbbi meg remélem így is marad.

(#142754) fateless válasza Timyyy (#142752) üzenetére


fateless
veterán

Igen, nekem is küldtek ilyen nemrég, hogy pár dollárért adjam el magam. Ez múltkor sem jött össze nekik
Jók, de annyira nem...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#142755) Zeki válasza fateless (#142754) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van az az életkor, amikor már nem adod el magad pár dollárért. :)

(#142756) szabifotos


szabifotos
senior tag

Zapals-on eddig volt Facebook bejelentkezés opció, nem jól rémlik? Most nem találom, szóval csinálhatok új fiókot? :F

Szerk.: Semmi, nem szóltam! :D De ha már említem. Nov. 8-i BT füles még nem jött tőlük...

[ Szerkesztve ]

(#142757) kano válasza szabifotos (#142756) üzenetére


kano
nagyúr

Bocsi, rossz helyre ment.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#142758) w.miki


w.miki
veterán

SOOCAS SO WHITE ES3 USB Rechargeable Electric Shaver xiaomi razor 3 head Electric Razor borotva US $22.49

Autós kamerák 12USD-től.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#142759) erdey_a válasza -secret- (#140846) üzenetére


erdey_a
őstag

ha valaki tudna újra ilyen 2 dolcsis alfawise (vagy egyéb de használható) egeret, ne tartsa magában. köszönöm ;)

Vérboci

(#142760) Mr.Csizmás válasza erdey_a (#142759) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#142761) -secret- válasza erdey_a (#142759) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ne akard, 18 napot bír 1 elemmel. Inkább vegyél Tecknet egeret az kihúzza ~1 évig is 2 AA elemmel. (10€)

[ Szerkesztve ]

(#142762) Kicsirics77 válasza -secret- (#142761) üzenetére


Kicsirics77
veterán

December eleje óta használom egy elemmel és még mindíg működik.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#142763) -secret- válasza Kicsirics77 (#142762) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én már azóta 3-at cseréltem a Philips LongLife-ból. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy napi 12 órát megy az egér...

[ Szerkesztve ]

(#142764) Kicsirics77 válasza -secret- (#142763) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nálam csak olyan 6 órát és a lidl-ös elem van benne😂

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#142765) spileraaa válasza Breki (#142746) üzenetére


spileraaa
senior tag

te honnan veted és menyiert?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#142766) Truman


Truman
senior tag

DIGOO DG-FR200 rádiós ébresztő óra. 6.99 USD kupon: FR2069

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#142767) erdey_a válasza Mr.Csizmás (#142760) üzenetére


erdey_a
őstag

és ebből melyik landol az árán felül ingyen a postaládámban? :B

Vérboci

(#142768) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Sikerült lőni a JD-ről egy Huawei AM04S-t nagyon olcsón. :DDD December 19-én rendeltem, ma már kézben volt 4$-ért nyomkövetős postával(!).

A kérdés, amiért ide írok. Lehet-e kapni ehhez a fajta füleshez olyan fülkagylót ami vagy agybadugós, vagy fülre akasztható. Ugyanis, mint kiderült kicsi a fülem ehhez a beforgatós fülrátéthez. :O

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#142769) martillo válasza Truman (#142766) üzenetére


martillo
tag

Koszi, vmi ilyet vartam mar egy ideje.
Berendelve!

(#142770) Sanki válasza Truman (#142766) üzenetére


Sanki
addikt

Ez ennyiért BB? Vagy van jobb is esetleg ennyiért?

(#142771) kano válasza DJ. Ru$y (#142768) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is ma érkezett meg, de még nem tudtam kipróbálni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#142772) DJ. Ru$y válasza kano (#142771) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Elég jól szól, azt kell mondani. Az meg hidegen hagy, hogy kínaiul karattyol. Biztos lehetne angolosítani, de annyira nem zavar.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#142773) w.miki válasza DJ. Ru$y (#142768) üzenetére


w.miki
veterán

Fülkampó
ebay-en is van

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#142774) Attix70 válasza JoinR (#142744) üzenetére


Attix70
aktív tag

Ez kb. a normálisnál is jobb (nekem van és csak jót tudok róla írni) :DD

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#142775) fcbarca


fcbarca
őstag

Azt megtudja mondani valaki, mennyi a xiaomi gateway maximum hatótávja, tehát milyen messzire és hány darab temp senzort lehet telepíteni?

(#142776) TommyX_


TommyX_
őstag

2018.10.10-én rendelt telefon fólia, ma érkezett meg. :Y
Hol járhatott eddig?! :DDD

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#142777) dugesz77 válasza Sanki (#142770) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát nem egy nagy szám. A kijelző szép de csak 12 órás kijelzést tud. A hangja elég idegesítő.

(#142778) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!
Azt hiszem csigatengelyes hajtású motor kell a linken látható alis játékhoz. Én sajna nem találtam megfelelő motort eddig. Valaki tudna segíteni ebben? Motor,meg egy elemtartó kellene.
Ehhez: [link]

YT videón látható a moci 0.46 környékén: [link]

Üdv: Attila

(#142779) Ance válasza Breki (#142746) üzenetére


Ance
őstag

Kb. 1 hónapja van meg a Xiaomi ROIDMI F8. Azért nem a betont felszedi kategória, de mindennapos használatra nagyon jó. Mindent felszív, nem csökken a szívóerő ahogy telik és nagyon könnyen tisztítható. A nagy porszívót csak a nagytakarításkor vesszük elő, meg pl. amikor a karácsonyfa kiköltözése után a tüskéket kellett összeporszívózni. A szőnyegeinken a turbó fokozat hatásos csak, de az sem annyira mint a nagy porszívónál, mondjuk más elven is szív, mert a Roidmi kefével porol, az meg rátapad a szőnyegre. Azért a Roidmi erejét a kis porolófej mutatja meg. Döbbenetes volt, amit kiszedett az ülőgarnitúrából. Csak néztem.

Szóval egy nagy porszívót kb. 80%-ban vált ki, viszont aróta sokkal kevesebb a por, mert mindig kéznél van, könnyű lekapni a fal mellől, a nagyot bonyis kivenni, eltenni.

Ja nagyon fontos a telefonnal párosítás, mert az alap szívóerőt csak azzal lehet meghatározni a három erősségi szintből választba. Alapból a legkisebb van csak, meg a turbó.

Szóval még nem vagyok teljesen biztos, hogy megérte-e az árát, de egy Dyson V8-al totál egyenértékű,sőt többet is tud nála, az árának a feléért, így erősen bizakodom.

(#142780) beg


beg
veterán

1 hónap múlva kínai újév, 1 hétre leáll minden, a szállítás is. Utána torlódás, csomagdugulás. Vegyétek figyelembe.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#142781) w.miki válasza Ance (#142779) üzenetére


w.miki
veterán

Mennyiért vetted? Itt 325usd:
Xiaomi Roidmi F8 Én sokallom érte, olcsóbban jobb lenne.
Bár már a Xiaomi porszívóknak is van több típusa:
Xiaomi LEXY JIMMY JV71 310usd
Xiaomi Lexy JIMMY JV51 200usd
Xiaomi Deerma DX800S 120 usd
Zapals 78 usd
100 usd körül már adnék érte, de nem tudom, ez az olcsóbb is megéri-e?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#142782) Sanki válasza dugesz77 (#142777) üzenetére


Sanki
addikt

Igazából arra kellene, hogy szóljon valami, amikor nem vagyunk itthon, jelenleg a gép feleslegesen megy emiatt (arról megy ilyenkor youtube-ról valami zene).

(#142783) sloja válasza tillatrilla (#142778) üzenetére


sloja
tag

Szia!
Itt: [link], itt:[link], meg itt: [link] vannak motorok. Engem is érdekelne, hogy melyik jó hozzá.

(#142784) tillatrilla válasza sloja (#142783) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia!!

Ezeket találtam meg én is. Szerintem ezekből egyik sem jó hozzá. A videón látható,hogy csigatengely-hajtás van rászerelve.Nézd csak meg,hátha én tévedek,de 0.46 környékén elég jól látszik. ;)

Azt kéne tudni,hogy mi a rendes neve:-) Itt például látni a csomagban olyan hajtást,de rövidnek tűnik...

[link]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila

(#142785) DJ. Ru$y válasza w.miki (#142773) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hálám üldözzön, amíg csak szeretnéd. Köszi! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#142786) kenand


kenand
veterán

Múltkor írta valaki,hogy a 128GB-s Joybuyos Superdouduo SD csak 64GB-s volt, akkor már úton volt a 6 USD-s 64GBs, nekem viszont 64GB-os, ki tudja mennyire lesz tartós, de a kapacitása rendben van és a sebessége is elfogadható

(#142787) dugesz77 válasza tillatrilla (#142784) üzenetére


dugesz77
őstag

Az a csiga rész szerintem csak egy külön Lego elem amit egy sima + tengelyre rá lehet húzni. Ebben a készletben ez lehet:

De lehet tévedek.

[ Szerkesztve ]

(#142788) HummeRC válasza tillatrilla (#142778) üzenetére


HummeRC
senior tag

Így kép alapján semmi extra nincs benne. Sima lego elemtartó, lego power functions M-es motor, egy lego technic kereszt tengely amit beledugsz a motorba és ráhúzod a csigakereket. Egyszerű mint a faék és nem is túl drága.
A felfogatása meg kb ilyesmi kar, pöcök.

(#142789) dugesz77


dugesz77
őstag

De jó árban van most a tűzoltós készlet is.. 348 db 7,27$..

Van videó is róla.

[ Szerkesztve ]

(#142790) w.miki válasza w.miki (#142781) üzenetére


w.miki
veterán

Illetve még ez a porszívó van jó áron:
BASEUS H-505 Wireless Portable Handheld Car Vacuum Cleaner 65W 2400mAh - $27.99
Kár, hogy ehhez nincs olyan egyenes, hosszabbító cső, amivel a partvis kiváltható lenne.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#142791) szabifotos


szabifotos
senior tag

Még mindig működik a 7USD kupon (BG175) erre a XANES lámpára, amit valaki linkelt múltkor. Rendeltem 3 db-ot mert engedte a kuponnal, most meg Back Order-t ír. Ismerős csak egyet rendelt, neki Shipped... Gondolom, jön majd a refund :(

[ Szerkesztve ]

(#142792) fcbarca válasza fcbarca (#142775) üzenetére


fcbarca
őstag

Erre valaki? + olcsósítókat gateway szenzorokhoz tud valaki? Ajtó, füstszenzor stb

(#142793) Ance válasza w.miki (#142781) üzenetére


Ance
őstag

269 $ volt amikor vettem. Az általad linkelteket is néztem, de mindegyiknek volt olyan hiányossága, ami miatt nem jött be, meg nálam igazából a Dyson V8 vagy a Roidmi F8 volt a serpenyő két oldalán. Az ár győzött, akkor a Dyson 399 € lett volna kicsit kevesebb kiegészítővel, mint a Roidmi. Meg az, hogy a felépítése már a Dyson V10-hez hasonlít, aminek biztos van oka. Azt mondjuk biztos nem közelíti, de majd egyszer szeretném kipróbálni valamilyen boltban.

(#142794) bul07 válasza Tony21 (#142753) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem kell hogy nullázódjon eddig volt rá módszer

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#142795) tipuka válasza dugesz77 (#142789) üzenetére


tipuka
addikt

Ezen az áron még lehet én is megveszem :D

Ammm, ha már így hozzászóltam, valaki nem tudja, hogy a Logi C920 webcam mostanában nem akciós valahol, pl. amazonon ? Most hirtelen 63€-rt láttam, de itthon is hasonló áron van, szóval az nem a legjobb még. :D Köszi előre is :R

(#142796) Ance válasza tipuka (#142795) üzenetére


Ance
őstag

Az olasz amazonról nekem 61,84-ért dobja postával, magyar Áfával.

(#142797) becenevem válasza tillatrilla (#142751) üzenetére


becenevem
aktív tag

Kinai legó-szerűségek:
Sógorom vette a fiának karácsonyra. Mivel tudják, hogy én is LEGO-függő vagyok, kérték az összerakásnál a segítséget.
Volt Űrdongó, Tűzoltó állomás (nagy épület, 2 autó, helikopter), valami jeges téma (mamuttal, 2 autó, epület).
Valami rendőrségi autók.

Olyan szinten másolják, hogy az elképesztő. Minden elem, ami a LEGO-ban van le van másolva. Ott gúvadt a szemem, hogy ilyen van?

Nem, ilyen nincs. Ránézésre lehet, hogy olyan jó. De használni, játszani vele botrányos.
Nálam ez a kinai másolat az ipari hulladék kategória. Közelébe sem ér a LEGO minőségéhez.
Esik szét, gagyi illesztések. Sorják hegye mindenfelé.
A leírás botrányos. Van , amikor nem ott folytatja, ahol tart a művelet.
Szépen be van zacskózva, sorszámozva. Igaz, ami kellett az 1. zacskóhoz, az a 4.-ben van benne.

Tipikus másolat: olcsó, messziről szép, mikor megfogod, dobod ki.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#142798) Mr.Csizmás válasza becenevem (#142797) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kőbányai vs. apátsági félbarna :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#142799) DJ. Ru$y válasza becenevem (#142797) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

LEPIN volt vagy valami "noname" a LEPIN sorjamentes és simán kompatibilis a LEGO-val. A LEPIN nagyon durva ilyen szempontból.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#142800) IG55 válasza fcbarca (#142792) üzenetére


IG55
senior tag

Itt nézelődj. Kuponos oldal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.