Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142501) gixxergabi válasza Timyyy (#142494) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Ez nem vmi elemes és gyenge az elem?

(#142502) Silent77 válasza Timyyy (#142494) üzenetére


Silent77
veterán

Ha kevés fény van a helyiségben akkor alig látszik.
Én is így jártam, oda is adtam havernak. Persze ők azóta is használják, és vett is még belőle. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#142503) woodworm


woodworm
veterán

Van valahol megbízható helyen értékelhető Convoy S2+ akció?
Gearbesten látom 12-13 $ környékén. Kerékpárra egyet vagy kettőt érdemes tenni, ha kimegyek a városból vele?

(#142504) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Zappals.
3db 64GB -s pendrájv ma jött meg. Dec 12. -n adták fel őket.
Tényleg nem egy sebesség bajnok, usb3 -s porton is 9,12 Mbyte az írási sebessége.
Most megy az egyiken a H2testw.

(#142505) w.miki


w.miki
veterán

L4 Super-aural Bluetooth Wireless Earphone - SKY BLUE
FLASH SALE: $2.99

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#142506) Real_Necro válasza Airedhyal (#142504) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem annyi változás lett, hogy Ferihegyről Dublinba került a csomagom... persze ez már nem pendrive és továbbra sem értem miért, ha csak nem ott akarják beléptetni az országba.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#142507) Zola007


Zola007
veterán

keresek Sugru szerű cuccot, ami nem V-tie

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#142508) Breki válasza Attix70 (#142421) üzenetére


Breki
veterán

De jó engem érdekel szintén ilyen jön,

Mikor rendelted és mennyiért?
Milyen a szívóereje?

Pótalkatrészeket szűrőket egyszerű rendelni hozzá?

Futár hozta ki?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#142509) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Sziasztok,

Az aliexpressen vettem valamit ami először késett, nyitottam dispute-ot, majd megjott és hibás.
az elado elismerte a hibát, és felajánlotta a full refundot, és hogy kifizeti a visszapostázást is, meg az uj készulékhez ad egy kis kedvezményt.
Nekem ez jo. most azt kéri zarjam le a dispute-ot.
Ha megegyeztunk akkor lezárhatom? és visszakuldom a cuccot.

Kell nyissak egy másik dispute-ot hogy valami védjen ? vagy majd ha lezajlik (gondolom 1-2 honap) a visszpostázás akkor majd erre hivatkozhatok?

(#142510) bul07


bul07
nagyúr

Ha láttok nagyon akciósan 5m-es vízálló RGB LED szalagot akkor el ne fejtsétek beírni ide :)

Gondoltam jövőre vagy 15-20m ilyen szalagot kirakok a ház elejére karácsonyi világításnak, tápegységet megoldom régi számítógép tápegységgel

Szerintetek ilyen szalag kibírja a egész évben a kintlétet vagy érdemes csak arra a 1 másfél hónapra kirakni.
Gondoltam belehúzom átlátszó PVC csőbe

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#142511) erdey_a válasza fujifilm1 (#142509) üzenetére


erdey_a
őstag

kifizeti a visszapostázást... aha... persze... az nem 10cent lesz csaxólok.
dispute-ot akkor zárunk ha megjött a lé, vagy a szajré.
át akar verni.

Vérboci

(#142512) Batib válasza bul07 (#142510) üzenetére


Batib
őstag

Nem tudom ez mennyire jó ár?

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#142513) fujifilm1 válasza DeFranco (#142415) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia,

Én ugy tapasztaltam hogy akkor tudja a Gyártó kodját, kiolvasni ha alaplapi microsd olvasoja van. Legalábbis linux alatt usb3as sd olvasoval nem tudta, de az alaplapi kiadja.

Win-ben nem vagyok járatos nem tudom de gondolom az Crystaldisk /hwtest ? vagy hasonlok tudják.

A legegyszerubb ha egy androidos teloba betesszed a kártyát és a A1 SDcard info (fejbol irom...) program megmondja a gyártokodot.

remélem segitettem.

(#142514) DeFranco válasza fujifilm1 (#142513) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszönöm, ez megoldható, a legegyszerűbb akkor a telefon lesz. laptop van kártyaolvasóval az is működőképes de win van rajta, esetleg egy live linuxszal lehet bűvészkedni még de linuxban nem vagyok járatos.

(#142515) szabifotos válasza Batib (#142512) üzenetére


szabifotos
senior tag

Érdemes figyelni, mert ez nem "valós" RGB. Színeket nem kever. EZ viszont igen! (8.63)

[ Szerkesztve ]

(#142516) Batib válasza szabifotos (#142515) üzenetére


Batib
őstag

Tehát csak váltogatja színeket? Ezt honnan lehet tudni? Amit Te linkeltél annál egy szakaszon belül az egyik led pl. zöld a másik kék stb? Ezt érted keverésnek?

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#142517) zsiz válasza Airedhyal (#142504) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is ma futott be, mondjuk nekem csak 1 darab.. Egyetlen egyszer nyertem 100%-os kupont, 50%-osat meg egyszer se. Fut a teszt, 9.08 Mbyte nálam is az írás. Mondjuk én csak USB2.0-ba dugtam az előlapon.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#142518) Hocsika


Hocsika
tag

Sziasztok!
Usb hub-ból van valami bevált, jól működő típus? USB 3.0-át akarnék szétosztani minimum 4 felé.
Én első körben az Orico márkára gondoltam, de lehet, hogy tévedek. Köszönöm!

(#142519) kano válasza erdey_a (#142496) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is van belőle 2db a kisfiaimnak. Igaz, hogy csak egyet vettünk használatba, de nekem is így látszódik mint neked. Kevés fénynél látható rosszabbul.
Szóval ennyi pénzért (4.x$) szerintem nagyon rendben van. Mondjuk az nem lenne baj, ha erősebb műanyag lenne a burkolata.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#142520) Airedhyal válasza zsiz (#142517) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Akkor engem nem fogsz szeretni.
9db 100% -s kupon, 3db 50% -s kupon.
5db pendrájv 3 megjött, 2 pending, 3 egyéb termék ha már khm.. tudod, de ezekkel nem is számolok 1 pending, 2 processing. A 3 db microsd ből 1 megjött, elég jó, 2 még úton.

(#142521) Tikakukac válasza bul07 (#142510) üzenetére


Tikakukac
titán

Az UV felzabálja ezeket. Még a rendesebb durván körbeszilikonozottakat is. Csak időszakra raknám ki.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#142522) -=Jam=- válasza Batib (#142480) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Most hozta meg a postás :C

(#142523) fujifilm1 válasza DeFranco (#142514) üzenetére


fujifilm1
senior tag

tudom hogy nem 2 filler. sokat kuzdottem mire ezeket mind felajánlotta.

Az ali customer service azt mondta, hogy látják hogy az elado ezeket igérte, ugyhogy lezárhatom.
visszakuldom a hibásat, visszakapom a pénzt, majd kedvezményt kapok az uj árura. amit jovo héten tudok megrendelni mert most épp nincs a spanyol raktárban.

de azért koszi hogy elmondtad a véleményed. remélem nem lesz igazad, mert akkor nagy sirás rivás lesz itt. :)

(#142524) DeFranco válasza fujifilm1 (#142523) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez gondolom nem nekem akart válasz lenni :)

(#142525) fujifilm1 válasza DeFranco (#142514) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Nem Neked ez ment:)

Biztos hogy nem kell ezért linux. Minden is van windowra. :)
A kérdés hogy windows alatt -az usb-s kártya olvasokkal is- esetleg mégis kitudják olvasni ezeket.

Na megnéztem Neked az Androidon az "SD Insight" irja ki a gyártót. A google play-rol

Nicsak ez a gyártás dátumát is kiirja. :)

[ Szerkesztve ]

(#142526) erdey_a válasza fujifilm1 (#142523) üzenetére


erdey_a
őstag

majd számolj be, hogy mi lett a vége a sztorinak

Vérboci

(#142527) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Nekem se akar megérkezni a nov. 11-én rendelt Rolton rádió. Érdekes, hogy amit nov 28-án rendeltem ugyanonnan, ugyanolyat, az meg már dec 18-án megérkezett. Sőt, december elejei rendelések is futottak be karácsony elött.
Le a kalappal most a posta elött!

Pár értelmesebb (és ajánlott) termék a közelmúltból:
Bőr pénztárca. Nem, nem kellett, hogy beleférjen a tudjukmi. Én arra mentem, hogy relatív minél kisebb legyen, kevés kártyatartóval. Anyaga jó, mérete megfelelő. Majdnem. A zizpáros részbe a papírpénz nem fér bele magasságilag, így vagy összehajtva rakja bele az ember, vagy más "értékes vackot" rak oda. Módosítottam is rajta, a középső kártyatartót kioperáltam belőle, hogy minél vékonyabb legyen. :DDD Szerencsére könnyen, és roncsolás nélül ki lehetett szedni. 6,99$ volt. Részemről ajánlott darab.

"Kabátfűtő" szett. 3 fűtőpadból, kapcsolóból, USB vezetékből álló cucc. Én rávartam egy polóra őket, így bármikor bevethető. Legkisebb fokozaton is elég meleget csinál. A szajomi 20e-es powerbankját nem sikerült lemeríteni vele egész nap. Most gondolkodom egy 8 pados verzió beszerzésén hálózsákba. :)) Pontozva 5,31$-ért szerintem jó vétel.

Taktikai öv. Itteni ajánlás volt, kuponozva 3,99$ (+0,12 posta). Nagyon jó, erős. Munkatársaim egyből kérdezték, honnan van ilyen jó kis övem. :DDD Sajnos azóta se találkoztam ilyen jó árral. :(

Refraktométer. Valaki ajánlotta itt múltkor. Jó kis szerkentyű, kalibrálva érkezett. Hamar le is ellenőriztem a mindenféle folyadékot a kocsiban. Ehhez kapcsolódoan érkezett egy fékolaj tesztelő is, eszerint tökéletes állapotban van a fékfolyadék is.

Dolidala 18650 akksi. LII500-al tesztelve tudja az igért kapacitást, gyorsan megérkezett. Kis naivan azt hittem, kis műanyag tárolódobozkában jön, de nem. Egyenként kis dobozkába csomagolva jött. Így kénytelen leszek majd venni tárolóedényt hozzá. 6 db-ot vettem 14,45-ért, 700 Ft-ra jött ki darabja.

***
A vásárlásaimról vezetett táblázat szerint tavaly ismét sikerült belehúznom. :O (Inkább nem írom ki az összeget :B ) Igaz, volt benne egy-egy nagyobb értékű (tablet, telefon) vásárlás is, plusz nem kevés "megrendelés" is.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#142528) fujifilm1 válasza erdey_a (#142526) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Mindenképp. 2 honap és jovok vissza... :)

(#142529) szabifotos válasza Batib (#142516) üzenetére


szabifotos
senior tag

Amit te linkeltél, azon 2835-ös ledek vannak, (leírásban is látszik) piros, kék, zöld felváltva. A képen is látszik. Ez nem tud színt keverni. (Ha megnyomod a lilát, világít a kék meg a piros ledsor, de az soha nem lesz lila.)

Amit én linkeltem ott látszik a képen is, hogy 5050-es ledek vannak rajta. Ezek nagyobb ledek, mert egy tokban van a 3 színű led, egymáshol nagyon közel, így valóban színeket tudsz vele kikeverni.
Utóbbi akár kétszer annyi áramot is eszik egyébként...

2835 rgb ledszalag
5050 rgb ledszalag

(#142530) -secret- válasza AndrewBlase (#142527) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azt az övet én is használom már 2-3 hónapja. Nagyon bejött.

(#142531) rushty válasza anadroid (#142339) üzenetére


rushty
senior tag

Nem volt pending, holded majd cancelled.
Mit rendeljunk a hamis :F trágya pendrive helyett?
ZA PALS

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#142532) Real_Necro válasza rushty (#142531) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pendingből Processing lett ma a második pendrive.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#142533) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Ha valakinek kell zapals 50%-os kuponkód esetleg az SD kártyához, az szóljon. Van 8db, de nekem azokra nincs szükségem. Azt a kupont csak arra fogadja el semmi másra.

(#142534) p.t.r


p.t.r
aktív tag

US $1.40 15%OFF | Magnetic Phone Holder on Xiaomi Pocophone F1 Huawei Car GPS Air Vent Mount Magnet Cell Phone Stand Holder for iPhone 7 Samsung [link]

(#142535) .: JuSzT :. válasza AndrewBlase (#142527) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

És akkor az a póló sosincs kimosva? :)

Ez csak onnan jött hogy engem is érdekel. Ez akkor nem tépőzáras? Alapból lehet valahogy rögzíteni?

(#142536) Ghard válasza -=Jam=- (#142533) üzenetére


Ghard
őstag

Közben erre is rádobtak +1$ kamu postaköltséget, 2,5$ helyett már 3,5$ :DDD
Ha valakinek így is megéri, itt van pár kupon: ZFG2ZLR4U0VPV5, ZFG2BL2L2O27U9, ZFG29PMTRGY4O6.

(#142537) zsiz válasza Airedhyal (#142520) üzenetére


zsiz
őstag

Ugyan, inkább a zapals-t nem szeretem, hogy nekem csak 1-et adott :DDD Amúgy jelentem, végigment a teszt:

Warning: Only 60984 of 60985 MByte tested.
Test finished without errors.
You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
Writing speed: 8.86 MByte/s
Reading speed: 14.5 MByte/s
H2testw v1.4

Nem is tudnék mit kezdeni annyi pendrive-val :D 1x8GB van fixen a kocsiban zenének, 1x64GB fixen a tv-ben, rajta azokkal, amit bármikor meg tudok nézni (Jurassic Park és Brickleberry :DDD ) meg van egy 16-os, ha véletlen adatot kell vinni valahova.. úgyhogy tulajdonképpen már ez a 4. is felesleges. :D Az lesz a sorsa, hogy kicserélem a tv-ben levővel, mert abban az a picike Sandisk van és eléggé melegszik.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#142538) Jarod1


Jarod1
addikt

üdv! hdd tartót vett mostanában valaki? 2,5 colost
tehát nem usb-s csak sima tároló doboz.

(#142539) zsiz válasza .: JuSzT :. (#142535) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem talpbetétem van, ami fűthető. Arra ráírták, hogy "Can wash".

Maga a cucc, amúgy nem túl jó. Ez a fajta [link]. Konkrétan sütötte a talpamat :D Nem lehet állítani fokozatot rajta. Ahogy merül az akku, úgy gyengül a fűtés. Egy Rock slim 10k bankról próbáltam, 2-3 óra után alig fűtött már.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#142540) gagyilovag válasza AndrewBlase (#142527) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

A refractometer-t be is rendeltem,egy alkohol mérőset is :DD

(#142541) AndrewBlase válasza .: JuSzT :. (#142535) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Dehogynem. Kézzel. :D Bár az USB csatlakozónak van kupakja, de inkább nem reckirozok. Lavorba belevágom, a kábel meg kilóg belőle. A kapcsoló meg vízhatlan. (Elvileg) Oszt csókolom.
Nem tépőzáras. Két szövetréteg közé van rakva (beragasztva?) a fűtőkanóc, ami értelemszerűen nem ér ki az anyag széléig, így varható. Gondolkodtam, hogy textilagasztóval rögzítem, de tartottam tőle, hogy akkor túl merev lenne.

(#142539) zsiz "Talpbetétből" én most ezt vettem (Flash Sale+pontozva 1,57$), nem éreztem, hogy annyira forró lenne.Inkább csak kellemes meleg volt. Igaz, még csak szobában "használtam" kipróbálás szintjén, így azt se tudom, mennyit "fogyaszt"
Pár éve vettem olyat is, amit linkeltél, a (kamu) 50000mAh-s!!! :DDD powerbank fél napig bírta. Aztán az USB csati nyakban eltört. :O

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#142542) nightzone


nightzone
aktív tag

Zapals 64gb pendrive ma pending-ről free shipping exception-re váltott, a TN-je pedig eltünt(bár lehet nem is volt, már nem emlékszem).

[ Szerkesztve ]

(#142543) Attix70 válasza Breki (#142508) üzenetére


Attix70
aktív tag

142437, postán vettem át. Kilencven pár dollár volt szállítással, a track nem igazán működött. Alkatrész nem tudom van-e már hozzá.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#142544) Aksomatic válasza Ghard (#142536) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Utolsót elvittem, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#142545) Norby86


Norby86
őstag

Még novemberben rendeltem egy Ilyen mini fúrógépet amihez azóta sem találok koffert. Nem tud valaki ajánlani ehhez valami tároló koffert olcsón?
Ilyenre gondolok mint a képen, csak külön nem találok sehol.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#142546) DJGABI válasza Norby86 (#142545) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] (némelyik) dm-be most 3k-ért adnak koffert, grátisz jár hozzá pár tisztálkodószer is :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#142547) Breki válasza Attix70 (#142543) üzenetére


Breki
veterán

Az eleje mi? Szívóteljesítmény?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#142548) Saccco


Saccco
nagyúr

Előrendeltem a MESTEK IR01D -50~800°C Non-contact Infrared Digital Thermometer-t. Jelenleg 4985ft. Hasonló tudású gépet csak drágábban találtam.
Többi verzió erre.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#142549) Druss válasza Breki (#142508) üzenetére


Druss
aktív tag

Én is tegnap rendeltem meg Lengyelből, erre ma Németországból visszafordították veszélyes anyag miatt :Y

[kép]

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#142550) Breki válasza Druss (#142549) üzenetére


Breki
veterán

Veszélyes anyag? Mi ebben a veszélyes? Na ránézek én is....

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.