Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142701) Mr.Csizmás válasza jagert76 (#142689) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ikea szintén

kesztyű 995

szilikon formák 1000-1300

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#142702) kcsa válasza jagert76 (#142689) üzenetére


kcsa
veterán

Szilikon kesztyűt (ikeással van tapasztalatom) annyira nem ajánlom meleg szívvel, inkább csak forró kézzel: ha nem vagy elég gyors a forró edénnyel, igen gyorsan átforrósodik, akkor meg legszívesebben eldobnád :D

(#142704) kano válasza DeFranco (#142700) üzenetére


kano
nagyúr

:C :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#142705) Mr.Csizmás válasza kcsa (#142702) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

két kézzel kell fogni az edényt, akkor nem nyomódik össze annyira a mintázat, ami szigetel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#142706) bugizozi válasza DeFranco (#142700) üzenetére


bugizozi
őstag

+1 a Tesco-s csatos dobozra, de mintha ez egyszer már lett volna téma [link] ;] :DDD

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#142707) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Xiaomi gateway-ra és hőmérséklet szenzorra nem tud valaki olcsósítót? Mennyi volt ezeknek a best buy ára?

(#142708) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Külföldi kütyük kis pénzért. Nem éthordó magyar honból a topik témája. :N

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#142709) DeFranco válasza DeFranco (#140612) üzenetére


DeFranco
nagyúr

még működik a kód, most rendeltem a másodikat belőle, az első rendben megérkezett és már be is tettük a helyére :)

(#142710) jagert76 válasza Mr.Csizmás (#142701) üzenetére


jagert76
csendes tag

Köszönöm :R

(#142711) dugesz77


dugesz77
őstag

330 kockából álló "LEGO " méhecske mellé most ajándékba egy 236 darabos darazsat adnak ajándékba 13,2$-ért. Fene tudja milyen minőség de egész komoly a mérete (38x35 cm+mozog is és úgy nézem lego motorral kompatibilis )

(#142712) kano válasza DeFranco (#142709) üzenetére


kano
nagyúr

Én is rendeltem volna, de ezt a hibát dobja:
"Sorry, this coupon is not available, for 215604002"

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#142713) DeFranco válasza kano (#142712) üzenetére


DeFranco
nagyúr

fura a hsz írásának pillanatában rendeltem hideg fehér változatot.

szerk: nekem most ezt írja: "The Promotion Code can only be used 2 times per customer account, for 215604002"

[ Szerkesztve ]

(#142714) kano válasza DeFranco (#142713) üzenetére


kano
nagyúr

Megvan, csak hideg fehérre jó a kupon, melegre nem. :-)
És milyen? Mozgásérzékelős vagy fényérzékelős? Meddig világít a felkapcsolódás után? Konnektorba dugható?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#142715) Armagedown


Armagedown
őstag

Érdemes-e a Gearbesten vásárolt cuccokról ismertetőt készíteni, megadják-e az ígért pontot a cuccról készült video és képek után?

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#142716) DeFranco válasza kano (#142714) üzenetére


DeFranco
nagyúr

3xAAA-val operál, elég széles tartományon "lát" (érzésre kb. 160 fok) és elég "messze" 1m-en még simán ugrik, messzebb nem próbáltam.

kb. 20 mp-ig világít ez újra aktiválható mozgással, fényben nem ugrik csak ha sötét van vagy erős homály.

van hozzá erős kétoldalú ragasztótappancs és emelett a hátlapja mágneses, tehát ha van fém felület nem kell ragasztani sem.

azt nem tudom hogy ragasztva hogy cserélsz benne elemet, mert ahhoz a hátlapot kell levenni egy pár fokos tekeréssel, én féltem hogy letépem, inkább megoldottam, hogy a tappancsba alátéteket ragasztottam és az ment fel a falra, az alátéteket meg fogja a mágnes, winwin.

kicsit más mint a képen, középen van a szenzor egy kis kupolában és 5 vagy 6 led van körülötte azok világítanak, konyhában pohár vizet inni, wc-ben leadni a pohár vizet tökéletesen elegendő.

élettartamról nem tudok nyilatkozni. konnektorba bedughatod de ha fázist találsz vele akkor valószínűleg leég.

[ Szerkesztve ]

(#142717) kano válasza DeFranco (#142716) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is a wc-be kellene, ha a kisfiaimnak folyó ügyeik vannak éjszaka... :DD
Köszi!

Most nézem, itthon olyan 2k körül vannak az ilyen lámpák? :Y Gondoltam IKEÁban lehet kapni ilyet....

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#142718) Ciccuka válasza Armagedown (#142715) üzenetére


Ciccuka
veterán

csak ha írsz nekik ticket-et külön akkor szokták

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#142719) DeFranco válasza kano (#142717) üzenetére


DeFranco
nagyúr

dettó, ezért vettük. éles teszt még nem volt de teljesen alkalmasnak tűnik.

(#142720) erdey_a válasza kano (#142717) üzenetére


erdey_a
őstag

hébe-hóba aldi-lidl vonalon is van ilyesmi. talán legutóbb novemberben volt. létezik elemes és konnektoros változat is, de valóban olyan 1500-2000 pénz

Vérboci

(#142721) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Úgy tűnik, korán kezdtem el dicsérni a "kabátfűtő" cuccot. December 15-én jött meg, a minap megadta magát. Nem hajlandó fűteni. Minden fokozaton 0 az áramfelvétele. Csináltam képeket, és nyitottam egy ticketet a GearBest-en.

Azt reméltem, azért egy szezont kibír... :O Most várom a fejleményt.

Miért mindig én???

(#142722) Dr. Romano válasza AndrewBlase (#142721) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ennyi kínai cuccot egy fényképen még nem láttam ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#142723) pulutodurumo válasza Dr. Romano (#142722) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mingyá' lefotózom az asztalom. Orico USB hub, uGreen kártyaolvasó, kábel, USB hang, külső HDD ház, noname egérpad, DIY óra + hőmérő. De szerintem itt ezzel nem vagyok egyedül. :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#142724) fujifilm1 válasza AndrewBlase (#142721) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Bakker ez hűt .3 fokot. :)
Peltier celláért nem is rossz ár. vigyázz még a végén neked kell fizetni. :C

@ dr Romano.
Plusz a nem látható dolgok, mint... a kamera amivel készült, az elemek beépítve :)

[ Szerkesztve ]

(#142725) AndrewBlase válasza Dr. Romano (#142722) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Tessék, ezen látszik a blitzwolf adater is, amibe az usb teszter volt dugva, + a kép szájomi telefonnal készült, ami szintén onnan lett rendelve... :U

(#142724) fujifilm1
Egyik eszköz se hitelesített. :P

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#142726) Armagedown


Armagedown
őstag

Megérkezett a füles, amit az 5 dolláros akció alatt vettem.
Ha egy kicsit megmozdulok vele, recseg, a törés a mikrofon alatt van.
A hangja amúgy árához képest jó, olyasmi, mint annak, amit a Lidlben Silvercrest néven árultak.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#142727) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Mágneses led szerelőlámpát keresek erős mágnessel. Alin néztem 7-10 dolláros cuccokat, amiket sokan vettek, de ott a kommentekben azt írták, hogy a mágnes elég gyenge. Megköszönném, ha valaki tudna egy linket küldeni, ami erős, megbízható szerelőlámpára mutat.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#142728) Dr. Romano válasza Armagedown (#142726) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem is ma jött meg ez a cucc. Klassz a műanyag tok és a cserélhető szilikonok meg a csipesz. Nálam nincs kontakt hiba azonban basszus nem sok van :N

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#142729) huniross válasza Armagedown (#142726) üzenetére


huniross
tag

Kérd vissza az árát. :)

[ Szerkesztve ]

(#142730) Armagedown válasza Dr. Romano (#142728) üzenetére


Armagedown
őstag

Úgy látszik, nem vagyunk egyformák, szerintem a basszus még elmegy, egy kis equalizer állíással akkora lesz, hogy a fejed megfájdul tőle,bár egy sima Hamar már jobb nála.
Milyen kínai fülest ajánlasz, amiben nem kell ilyesmivel bűvészkedni?
Egy Xiaomi Piston Fresh milyen?
Gondolom a Gearbest eredetit árul.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#142731) Breki válasza Breki (#142550) üzenetére


Breki
veterán

Na szerencsére nekem simán megérkezett és nagyon jó.

Van ezeknek külön topikja?

A hepa szűrő tisztításáról szívesen értekeznék.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#142732) Timyyy válasza pulutodurumo (#142723) üzenetére


Timyyy
őstag

Jöhet a fotó :P

(#142733) Dr. Romano válasza Armagedown (#142730) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jó kérdés nem vagyok nagy füles rajongó. Ezt is csak azért rendeltem, mert szinte ingyen volt. :)
Igen a gearbest eredetiket árul a pistonokról meg régebben jókat olvastam.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#142734) pulutodurumo válasza janakbacsi (#142727) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A lidlis jól tart. Ha addig nem veszel kínait, várd meg amíg megint lesz.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#142735) Bolber válasza janakbacsi (#142727) üzenetére


Bolber
csendes újonc

Ötlet: Esetleg vennél hozzá valami kis mágnest, mágneseket? [link]

(#142736) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Sziasztok, 'karambit' kést vett már valaki innen, van-e bármi tapasztalat? Ajándékba kellene valami minőségibb darab. Köszi :R

(#142737) Sungoo válasza Armagedown (#142726) üzenetére


Sungoo
addikt

Nekem még tavaly megjött. A mellé csapott napszemüvegnek híre sincs.

(#142738) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!
Lehet, hogy kicsit off, küldhettek máshova is.
Itteni ajánlásra vettem egy ilyen erősítőt,tegnap meg is érkezett. Működik nekem elegendő a hangereje is, de összerakva a power gomb valahogy nem stimmel... Elég magasra "kiugrik" és a keret már nem engedi tovább, így csak bekapcsolt állapotban tud maradni. Ha kicsit lazítok a csavaron, akkor már kienged annyira, amennyire kell, de akkor meg lötyög a ház... Ti tapasztaltatok ilyet? Rosszul raktam össze?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#142739) Armagedown válasza Ciccuka (#142718) üzenetére


Armagedown
őstag

Megkaptam az 1 dollárt érő 50 GB pontot, pedig nem nyitottam case-t :))

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#142740) Breki


Breki
veterán

Aki szintén rendelt az akciós Alfawise porszívóból, most egy ajánlat Hepa szűrőre

Egyébként tényleg nagyon jó.

Az alábbi kuponnal most akciósan lehet hozzá szűrót venni, én négy darabot vettem.
Lehet pontozni is

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#142741) kano válasza Breki (#142740) üzenetére


kano
nagyúr

És ez mennyire jó porszívó egy normálhoz képest? Használtam ilyen akkus porszívót Svájcban, de az kb csak morzsaporszívónak volt nevezhető. Komolyabb feladatra nem volt alkalmas.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#142742) beci válasza kano (#142741) üzenetére


beci
őstag

Hat erre en is kivancsi lennek,mert 30 korul mar normalis minosegu porszivok kezdodnek....

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#142743) HKorn válasza kano (#142741) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem igaz nem ilyen kínai van, hanem egy DirtDevil, de az teljesen jó, persze arra a célra, amire vettem. Mi konyha, étkező, előtér járólap porszívózásra használjuk napi szinten (padlófűtés miatt nem árt gyakrabban porszívózni) és erre kiváló. Könnyen mozgatható, mobilis, 25 percet elmegy egy töltéssel, apont elég erre a feladatra, nem kell bajlódni a vezetékkel, meg előcibálni a nagy monstrum porszívót.

Szőnyegre viszont valóban nem túl hatékony.

Illetve autós porszívóként is használom, arra is jó. Szóval, főporszívóként nem, de másodhegedűsként ilyesmi feladatokra merem ajánlani.

Run&Ride

(#142744) JoinR válasza beci (#142742) üzenetére


JoinR
senior tag

Ilyen fajtából a normális legalább 2x annyi, de a komolyabbak (pl. Dyson) még többe vannak.

[ Szerkesztve ]

(#142745) UberMutant válasza JoinR (#142744) üzenetére


UberMutant
őstag

a dyson szuper jó, ezek a kínai utánzatok nem hinném

(#142746) Breki válasza kano (#142741) üzenetére


Breki
veterán

Nekem nagyon pozitív csalódás.

Elég márkás robotporszívó után engedtem rá egykét szobára csak lestem miket összeszedett.

Ebből a Xiaomi ROIDMI F8 vezetéknélküli porszívó –az egyik etalon az írt márkán kívül
a betont is felszedi címmel jelentek meg róla tesztek.

De én annyit nem akartam rászánni. Így mivel elég jókat olvastam erről mikor az akció volt megrendeltem.
Szerintem simán megért ennyit.

Van egy részletes teszt ahol összehasonlítják a Roidmival, de azt itt nem linkelhetem, de akit érdekel megtalálja.

A kérdésre visszatérve két fokozata van a gyengébbet nem nagyon fogom használni, de az erős meglepően jó
nagyon sokféle fejet ajánlanak hozzá én még csak alapon, illetve a klasszikus fejjel használtam az mindkét irányban nagyon jó, élvezet lett vele a takarítás, reggel is majdnem nekiálltam porszívózni.

Persze biztos lesz aki leszólja szerintem ennyit megért. Normál porszívó biztos erősebb, de 80 dollár körüli áron nem biztos, hogy jobb.

Az Alfawise FJ-166A nagyteljesítményű motorral rendelkezik, amely 50% -kal több levegőt szív el és ezzel növeli a szívóteljesítményt 6,6 kPa-ra. Ez egész elfogadható már, a konkurencia is 5-6ezer között mozog. A levegőáramlásért itt is a fizika a felelős, azaz a "Venturi elv". Nagyon okosan belerejtették a készülékbe, ezzel is növelve a beszívás erejét. A porgyűjtő mérete 500ml, körülbelül 42% -kal nagyobb, mint a többi porszívó tartálya, ezáltal nem kell abbahagyni a takarítást az ürítés mmiatt. Az Alfawise FJ - 166A is megkapta a motoros kefét, lágy PE sörtékkel ellátva, amelyek képesek egyszerre 94% - osan felseperni a felületet. Összehasonlításképpen, a nylon sörtékkel rendelkezők a szennyeződés 40%-át maguk mögött hagyják! A puha sörték nem károsítják a padlót és a szőnyeget

Tartozékok terén sem szűkösködnek, minden megtalálható benne, a szőrkefétől, a hajlékony autótakarító csőig minden. Minden felületre megtaláljuk a hozzá illő takarítófejet! Ezen tartozékok nélkül már nem is nagyon lehet versenybe szállni...

Egy dologra figyelmesek lehetünk, ami nagyon jó, hogy az akkumulátora cserélhető, ezt sok gyártó nem engedi meg. Akkuját szoftveresen védik, azaz intelligens akkuval szerelt a gép. Se túltölteni, sem pedig alulmeríteni nem tudjuk, ezzel biztosítják a hosszú élettartamot. Takarítani kb 40 percig tudunk egy feltöltéssel, ami egész jónak számít! A gép tokozása teljesen biztonságos ABS műanyagból készült.

A honlapja
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#142747) Druss válasza Breki (#142746) üzenetére


Druss
aktív tag

Már csak meg kellene kapnom ( ha egyáltalán lesz belőle valami). 3 napja van úton vissza hozzájuk, természetesen nem törik magukat, válaszra sem méltatnak. :(((

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#142748) SZIGMA válasza pocokxx (#142738) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Nem nagyon tudod elrontani, mert ha jól látom a power gomb más méretű csak, a többi egyforma, hosszabb.
Tűreszelővel a gomb aljából le tudsz szedni annyit, hogy legyen egy minimális holtjátéka teljesen összecsavarozott állapotban és készen is van.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#142749) tillatrilla válasza dugesz77 (#142711) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia!!
Érdemes azért mindennap ide benézni,valamire mindig lecsap az ember... mint erre a méhecske-darázs kombóra. Nekem mobolról csak 12.46$ volt. Ehhez,hogy működjön,mozogjon,csak motor,és aksi kell? Meg gondolom valami spéci töltő is.

Üdv: Attila

(#142750) dugesz77 válasza tillatrilla (#142749) üzenetére


dugesz77
őstag

Üdv. Érdemes most benézni a HuiQiBAo store-ba ahonnan ez a szitakötő(miért írtam méhecskét magam sem tudom :U ) is linkeltem. A videó bemutatónál látszik a motor:

Minőséget nem ismerem de a készletek nagy része ahogy nézem LEGO koppintások. Kár ,hogy a legtöbbször "csak" habrepcsit adnak ajándékba további készletek helyett.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.