Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142202) dugesz77


dugesz77
őstag

Ez a Blitzwolf éjszaki lámpa egész jó akcióban van most . Próbálta már valaki?

(#142203) ggeleven válasza dugesz77 (#142202) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem még csak úton van, de úgy voltam vele hogy az az ezerpárszár forint nem sok érte. A többi BlitzWolf termék is tök jó, szerintem ezzel sem lesz baj.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#142204) Czimby válasza dugesz77 (#142202) üzenetére


Czimby
addikt

Az a baj nincs benne mozgásérzékelő csak fény, ha sötét bekapcsol ha világos ki.

Nekem az Arilux jött be, az fény+mozgásérzékelő.
Alapból 4xAA elem, de moddoltam 18650-re.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#142205) Batib


Batib
őstag

https://www.portfolio.hu/gazdasag/nagy-ambicioi-vannak-a-postanak-kinai-termekek-regios-elosztokozpontjava-valna.309099.html
Talán kapcsolódik ide.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#142206) digitalentum


digitalentum
csendes tag

Ha, valaki éppen ilyen kábelt keresne: Micro USB Cable Fast Charger Charging USB Type C Cable 2in1 Type-C Cable

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#142207) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Kocsiba való T10 es kék led izzót tudna valaki linkelni. Olyan kellene, ami nem tönkre 2 hónap után. Köszönöm.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#142208) -secret- válasza janakbacsi (#142207) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Aliexpress-en a keresést rendezd be order szerint. Ha 2 hónap után tönkremennek általában vissza szokták adni a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#142209) Imy


Imy
veterán

Bangoodon a 32Gb-os Mixza kártya ajándék kártya tartóval 4.39$.

(#142210) Imy


Imy
veterán

A banggoodon a Blitzwolf 4.8A-es töltő ajándék kábellel 6.99$.

(#142211) Jarod1


Jarod1
addikt

Valaki nem rég keresett elosztót USB-set

én ilyet használok 2-3 éve

[link]

[ Szerkesztve ]

(#142212) Gézengúz válasza Jarod1 (#142211) üzenetére


Gézengúz
addikt

Íróasztalba süllyesztett akciós Huawei gyorstöltőknek nincs párja.
[kép]

(#142213) bbsofficial válasza Jarod1 (#142211) üzenetére


bbsofficial
tag

Ez automatán állítja a kért áramerősséget? Mert mindenhol azt reklámozzák, hogy csak eredeti töltővel szabad használni a telefont. Ennek van valami alapja?

(#142214) beg válasza Jarod1 (#142211) üzenetére


beg
veterán

Ez 3,4A-t tud max, tehát ha mind a 6 be van dugva, akkor kb. 500 mah/port?
Amúgy nem rossz, csak egy kicst nagy.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#142215) Imy válasza beg (#142214) üzenetére


Imy
veterán

Igen 3.4A maximum, 2-3 eszközig OK lehet, vagy ha kisebb dolgokat kell tölteni.

(#142216) Exian válasza bbsofficial (#142213) üzenetére


Exian
őstag

Nem úgy van ez, hogy MAX annyival terhelhető/annyit tud leadni, de alapverően az adott eszköz töltésvezérlő elektronikája szabályozza, hogy mennyit vesz ki a töltőből? Magyarul, hiába dugsz egy telefont mondjuk 5A-s töltőre, ha a tölt. vez. elektronikája csak 1A-ra szabályozza a töltést.

[ Szerkesztve ]

(#142217) csako válasza bbsofficial (#142213) üzenetére


csako
veterán

Ezt csak a gyártók mondják, hogyha nem a gyári töltő miatt megy tönkre valami hiba okán, akkor széttárhassák a kezeiket... Amúgy így van -> (#142216) Exian

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#142218) DarkByte válasza bbsofficial (#142213) üzenetére


DarkByte
addikt

Az összes gyors töltő úgy működik, hogy alapból az USB standard feszültségekkel kezd tölteni, majd ha az eszköz jelzi a töltő felé hogy az képes valamelyik gyorsabb töltési szabványra, akkor vált másik beállításra. Szóval nyugodtan meg lehet venni, csak max. nem fog gyorsabban tölteni mint egy jött-ment alap töltő.

(#142219) bbsofficial válasza DarkByte (#142218) üzenetére


bbsofficial
tag

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#142220) Degeczi válasza bbsofficial (#142213) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Áramerősséget a telefontöltő nem tud állítani!
Az mindig az eszköztől függ, mennyit vesz föl, a töltőnek csak annyi a szerepe, h képes legyen az elvárt mennyiséget leadni. Az képtelenség, h mondjuk 1A-t venne föl a telefon, de a töltő 2A-t tol bele...

Egy gyorstöltő annyival variálhatna, h tud 5V helyett magasabb feszültségen is dolgozni (persze azt is csak az eszköz kérésése), de az alább linkelt készülék nem ilyen, ez fixen 5V-os.

(#142221) chatran válasza Imy (#142209) üzenetére


chatran
őstag

Nekem 7 dollárt mutat a Mixza memkarira. Kuponozni kell?

[ Szerkesztve ]

(#142222) Zsoleszhun válasza chatran (#142221) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Az előbb nekem is többet írt, most jó.

¯\_(ツ)_/¯

(#142223) Ra3 válasza Imy (#142209) üzenetére


Ra3
őstag

Köszi, már nekem is átváltott, ennyit megért.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#142224) #53667584 válasza Ra3 (#142223) üzenetére


#53667584
törölt tag

Nálam továbbra is 6,99$. Hol nézitek olcsóbban? Web? Mobilapp?

(#142225) beci válasza #53667584 (#142224) üzenetére


beci
őstag

Nálam 11.88 😊😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#142226) Ra3 válasza beci (#142225) üzenetére


Ra3
őstag

Appban nézem, be kell rakni a kosárba kínai raktárból, az US raktár 11.88 dolláros.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#142227) beci válasza Ra3 (#142226) üzenetére


beci
őstag

Koszi.😊
Itt 3,71 a 32gb-os.
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#142228) vpleft válasza Imy (#142209) üzenetére


vpleft
tag

Köszi!:R
Nekem csak böngészőből sikerült megvenni ezen az áron... Az app 6.99usd-t írt, akármit csináltam vele. Csak ha esetleg másnak se menne. :)

(#142229) chatran


chatran
őstag

Valaki próbálta már megjavítani a szakadt lightning kábelét zsugorcsővel?
Melyik a megfelelő átmérő?

(#142230) -=Jam=- válasza chatran (#142229) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Kb. a felére megy össze, úgyhogy, amit rá tudsz húzni az teljesen jó.

(#142231) Jarod1 válasza chatran (#142229) üzenetére


Jarod1
addikt

HA a vezetékek is sérültek akkor felesleges....

(#142232) Dluinet válasza chatran (#142229) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ebay: Polymorph Thermoplastic

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#142233) BullZeye válasza Dluinet (#142232) üzenetére


BullZeye
veterán

Olcsóbb egy új kábel ...

(#142234) chatran válasza Dluinet (#142232) üzenetére


chatran
őstag

És ez miért jobb, mint a poliolefin zsugorcső?

(#142235) hunterk43


hunterk43
csendes tag

Kínai smart plugot rendelt már valaki valahonnan?
Most ezen gondolkodom: https://www.aliexpress.com/item/Lonsonho-Smart-Plug-Wifi-Smart-Socket-Power-Monitor-EU-France-US-AU-UK-Korea-Plug-Outlet/32901221191.html
Ha tudtok jól működőt, írjatok linket :)

(#142236) trebrona válasza chatran (#142229) üzenetére


trebrona
nagyúr

Minek? Nem aranyáron van már jobb kábel, mint a gyári. :) [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#142237) Jarod1 válasza hunterk43 (#142235) üzenetére


Jarod1
addikt

Blitzwolf os BW shp2 -t használom bár ez nem világítós de tökéletes, áramfogyasztást mér időzíteni tudod stb
és alexa és google home kompatibilis

(#142238) kano válasza Jarod1 (#142237) üzenetére


kano
nagyúr

Alap fw-vel használod vagy Tasmotával?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#142239) hunterk43 válasza kano (#142238) üzenetére


hunterk43
csendes tag

Mivel fog többet tudni másik firmwarevel?

(#142240) kenand válasza hunterk43 (#142239) üzenetére


kenand
veterán

home assistantba, vagy Domoticzba tudod integrálni ha át van flashelve, de szét kell szedni, és elvezetéseket kell ráforrasztani a flsh-hez.

(#142241) Jarod1 válasza kano (#142238) üzenetére


Jarod1
addikt

alappal.

(#142242) DarkByte válasza kenand (#142240) üzenetére


DarkByte
addikt

Létezik amúgy ilyen okos aljzatban olyan, amit nem kell szétkapni, vagy legalább alapból van rajta tűsor belül amire csak rá kell dugdosni az USB-UART adapter kábeleit és könnyedén át lehet flash-elni Tasmota-ra?

[ Szerkesztve ]

(#142243) Degeczi válasza DarkByte (#142242) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hely sincs rá, és a többségnek igénye sem, így nem. De semmi probléma azzal a pár pöttnyi forrasztással, nem vészes.

(#142244) Sungoo


Sungoo
addikt

Valaki tud,illetve használ jól bevált vezeték nélküli töltőt telefonhoz?

(#142245) Dluinet válasza chatran (#142234) üzenetére


Dluinet
nagyúr

erősebben tart, de rondább :D

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#142246) tupacamaru válasza Sungoo (#142244) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekünk van egy BlitzWolf 5W-os és egy Ugreen 10W-os, a Ugreen-t azért vettük mert integrált kébele van, praktikusabbnak tűnik.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#142247) Plero


Plero
tag

Liitokala-Lii-500 megbízható eladót és esetleg kupont tud valaki?

"Olyan nincs, hogy nincs" + www.plenter.atw.hu

(#142248) joergie válasza Sungoo (#142244) üzenetére


joergie
őstag

:)) BUÉK :))

Én ilyen baseus-t vettem 11.11-akcióban 10 dodóért joybuyról. 15 wattos (9V 1.67A), QC töltővel meghajtva. samu S7-est elég gyorsan tölti, elvileg a teló tudja a 15w-ot.
Amikor tölt, egy kis zöld led jelzi, hogy üzemel.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#142249) Sungoo


Sungoo
addikt

Köszönöm! BUÉK!

(#142250) w.miki


w.miki
veterán

GB pörgetős nyereményjáték:
GearBest nyereményjáték ...az örök optimistáknak

Kínából jött és bevált rovat:
Füldugó: nehéz volt betenni, de jól kizárja a hangokat. Bevált. Éjjel nem hallottam petárdázást. Volt valami ünnepség? :DDD
Trícium csövecske: sötétben világít. Kapcsolóra raktam, így az sötétben is látható, hol van. A legkisebb elég. Ahova jut fény, oda fluoreszkáló öntapadós szalagot szoktam ragasztani, az is elég, de ez a kapcsoló olyan helyen van, ahova nappal nem jut fény.
Csaphosszabbító cső: Jó minőségű, nehéz anyag. Két állású, esőztetés, vagy folyó víz. Mosogató csapnak kellett a csövét hosszabbítani, és pont jó let rá.
Elzárható zuhanyfej: Jó minőségű, sok lyukkal, finom vizet ad. Amíg el nem kezd vizkövesedni... Szét lehet szedni, de a gumitömítéssel nehéz összerakni, folyton ki akar csúszni oldalt. Megpróbálom az ecet beöntést...
Sütőpapír?: Többször felhasználható anyag, amire nem tapad rá az étel.
Sütőhőmérő: Jónak tűnik, de nem tudom mennyire pontos. A tekerős hőmérséklet beállítónál biztosan sokkal pontosabban. Jó lenne valahogy odatapasztani a sütő üvegére, arra még nem találtam megoldást. Milyen ragasztó bír ki 300 fokot?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.