Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143151) UberMutant válasza Degeczi (#143150) üzenetére


UberMutant
őstag

3500 wattos olajradiátort akar okosítani.

(#143152) vittorio7 válasza fcbarca (#143149) üzenetére


vittorio7
őstag

Esetleg ez... [link]

(#143153) Degeczi válasza vittorio7 (#143152) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És hogyan fog földelést kapni az EU dugós radiátor a Xiaomi konnektor kínai aljzatából? Sehogy, földelés nélkül, életveszélyesen használná... (arról már nem is beszélve, ha egyszer véletlenül átlöki vki magasabb fokozatra, már kész is a baj, leég a konnektor...)

A gányolásnak is legyen már meg a határa, amikor életveszélyről van szó! :W

(#143154) vittorio7 válasza Degeczi (#143153) üzenetére


vittorio7
őstag

Azt hittem vicc az, hogy "3500 wattos olajradiátort akar okosítani."

(#143155) fcbarca válasza Degeczi (#143150) üzenetére


fcbarca
őstag

BlitzWolf 16 amperes jó, csak sajna nem integrálható a mi home appba, nem lehet autómatizálni a Xiaomi cuccokkal
Csak 2500 wattos amúgy

[ Szerkesztve ]

(#143156) Degeczi válasza fcbarca (#143155) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Abba nem, de jó a saját gyári Smart Life alkalmazása is, átflashelés után pedig saját rendszerbe is integrálható.

2500W is túl sok egy névleg 10A-es kínai eszköznek, de a fő probléma a veszélyes csatlakozás: nem szabad ilyen célra azt használni.

[ Szerkesztve ]

(#143157) Sh4d3 válasza dugesz77 (#143145) üzenetére


Sh4d3
újonc

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

https://www.bonusway.hu/?r=7031250 #divat #utazás #elektronika #cach back #bónusz

(#143158) fcbarca válasza Degeczi (#143156) üzenetére


fcbarca
őstag

És a BlitzWolf-oz lehet kapni ilyen temperature senzort? Vagy hogy lenne jó ezt nekem megoldani? Egy BW van itthon nekem

(#143159) beers válasza Degeczi (#143150) üzenetére


beers
addikt

Ezt dobd be egy hosszabbítóba és meg is oldódott! Három hónapig naponta 20-szor kapcsolgattam vele 3kW-os fogyasztót! Létezik hőfokmérős változata is!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#143160) fcbarca válasza beers (#143159) üzenetére


fcbarca
őstag

Letudnád írni a folyamatát hogy mit és hogy? :R

(#143161) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Spot welder-t hol lehet kapni kínában?? vagy egy maszek olcsóbban összedob egy ilyet itthon? sarcot nem akarnék rá fizetni pluszba

[ Szerkesztve ]

(#143162) wwenigma válasza beers (#143159) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

BW-SHP2 is 16A-es.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#143163) Degeczi válasza wwenigma (#143162) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, de ahhoz nem köthetsz hőmérőt a saját rendszerében, csak átflashelve, saját központon keresztül.
Ilyen, termosztátvezérléshez valóban Sonoff relé az ideális, ott megoldható gyári eszközökkel is.

(#143164) ot93


ot93
senior tag

Ha pl. Pinokkió néven rendelem a csomagot, akkor is ideér, ugye? :DD Gondoltam néha vicces néven rendelnék, talán a postások is jót nevetnek rajt, meg hát úgysincs jelentősége, nem? :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#143165) Donki Hóte válasza ot93 (#143164) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A postán a csomag átvételéhez kérik a személyidet, ha az nem Pinokkio névre szól, akkor lehetnek gondok a csomag átvételénél.

Persze ekkor sincs veszve semmi, csak kell egy két tanú által aláírt meghatalmazás Pinokkiótól, hogy átveheted a csomagjait :D

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#143166) Bendegúz98 válasza ot93 (#143164) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

A Kir. postaval en nem viccelnek, szivfajdalom nelkul visszaforditjak cimzett ismeretlennel. De ha megis a postaladadra is ird ki hogy be tudja dobni az ertesitot, meg had rohogjon mar az utca vagy a lakotomb is

(#143167) fcbarca


fcbarca
őstag

Akkor nem megoldható a xiaomi zigbee megoldása nagy fogyasztó okosítására biztonságosan sehogy sem?

(#143168) Degeczi válasza fcbarca (#143167) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem, mert sajnos magasról tesz Európára a Xiaomi (nincs is itt támogatva a Gateway sem)

(#143169) dugynok válasza Donki Hóte (#143165) üzenetére


dugynok
senior tag

Pàrom nevére is rendeltem màr csomagot, egyszer sem kellett meghatalmazàs és sosem kötekedtek. Sőt, jogkörük sincs megkérdőjelezni a dolgot, az értesítővel és személyivel àtveheti bàrki. Ha nincs értesítő és màs nevére szól, akkor kell a lakcímkàrtyàn szerepelni a címnek és kiadjàk.

[ Szerkesztve ]

(#143170) sambenez válasza Degeczi (#143168) üzenetére


sambenez
addikt

(#143171) kenand válasza fcbarca (#143160) üzenetére


kenand
veterán

eWelink appal működik (vagy átflashelés után home assistantba/Domoticzba is integrálható)

16A-es fogyasztóig jó. 3 féle szenzort tudsz belekötni, kettő beltéri és hőmérsékletet+páratartalmat mér (kültéri csk hőmérséklelet) (én fedett helyen kinn is használom a beltéri Am 2305-öt) Hőmérséklet és páratartalom alapján kapcsol áramot, tudod automatizálni.
Nekem ilyen működteti a pálma takarásának vészfűtését. (főtőkábel) (beállítottam a ha kapcsol IFTTT e-mailben is üzen)
Melléképületben egy LIDL hőlégfúvót kapcsol a másik (ott telel e többi növény)

(#143170) sambenez

köszi, sajna a legtöbb eszközt akkor is csak úgy lehet használni ha Kínában tartózkodást linkelünk és kínai szerverhez kapcsolódunk

[ Szerkesztve ]

(#143172) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Ezekhez a fém puzzle-okhoz a gyakorlottabbak milyen csipeszt, fogót használnak a fülek meghajlításának és tekerésének kivitelezéséhez?
Ilyen finom munkákhoz nincs eszközöm. Tudtok ajánlani hozzá szerszámot nem aranyáron? Elsősorban Kínából, mert ráérek, itthonról túl sokat dobna a szállítás az áron.
Köszönöm.

(#143173) vargalex válasza kenand (#143171) üzenetére


vargalex
félisten

Belül mindkét típus (Blitzwolf, Sonoff) egy ESP8266 plusz relé. Mindkettő okosítható, szenzor köthető rá stb. Vagy akár megoldható ugyan az ESP8266 + relé (mondjuk szilárdtest relé) és bármilyen szenzor filléres beszerzése után.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#143174) fcbarca válasza kenand (#143171) üzenetére


fcbarca
őstag

És a temp szenzornak jó a Xiaomi vagy másat kell venni?

(#143175) kenand válasza vargalex (#143173) üzenetére


kenand
veterán

Persze csak a sonoff TH10/16- dugható szenzor, blitzwolfhoz nem

(#143176) kenand válasza fcbarca (#143174) üzenetére


kenand
veterán

Hozzávalót, csak be kell dugni

Itt egy nem túl jól sikerült banggood reklamálós videóm ott látszik a szenzor

(#143177) Degeczi válasza sambenez (#143170) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Na, ez végre biztató!

(#143178) ot93 válasza Bendegúz98 (#143166) üzenetére


ot93
senior tag

De most miért fordítanák vissza? Az ingyenes szállításos csomagoknál szerintem nem nagyon nézik a nevet, csak a címet. Ami ajánlottan jön, ott biztos fontosabb a név, azt alá is kell írni, meg személyit kérnek (többiek szerintem más is átveheti gond nélkül).
De most ha máshoz rendelem a cuccomat, mert pl. épp 3 hétre elutazok, akkor akihez megy oda nem vinnék ki mert nincs ott olyan lakó? :F nemhiszem...
De majd kiderül, mert rendeltem egy olcsóbb cuccot, ami Pinokkiónak jön :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#143179) Saccco válasza ot93 (#143178) üzenetére


Saccco
nagyúr

Amikor a postás megkérdezi tőled te vagy-e Pinokkió, mi lesz az orroddal?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#143180) El Gringo válasza ot93 (#143178) üzenetére


El Gringo
senior tag

nekem régen rendszeresen nagymama kapta a csomagjaimat az én nevemmel. Szó nélkül átveheti, pedig ugye a vezetéknév is más. Tök nyolc, a küldött címe és az átvevő címe legyen egyező, aztán odaírja, hogy keresztapu, üknagymama, tököm tudja. :P

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#143181) bul07 válasza pn4hvq (#143172) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy rádiósfogó az kell hozzá, csipeszből csak nagy erős fajta, orvosi

Nem régről
[link]
[link]

És a vég kifejlett :DDD
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#143182) ot93 válasza Saccco (#143179) üzenetére


ot93
senior tag

hát mondom majd, hogy igen, én vagyok, és nem nő meg az orrom, ergo akkor valóban én vagyok Pinokkió :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#143183) pn4hvq válasza bul07 (#143181) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Már van egy összerakott Millenium Falconom, 2017 karácsonyra kaptam egy sportautót, annál elvéreztem, mert a hozzá kapott rajz kritikán aluli volt, és nem láttam, hogyan kell hajtogatni az elemeket, kettő elem eltört és félretettem :(.
Tavaly egy tankot és egy Titanicot kaptam, de kellene normális célszerszám hozzá, mert a meglévőkkel megszenvedtem a MF-t is, ezekhez már csak jó szerszámokkal fognék neki.
Ezért kerestem olyan szerszámot, ami bevált.
Aliexpressen láttam rengeteg fogót és csipeszt is, de hogy melyik lenne praktikus, azt nem tudtam kideríteni. :F

(#143184) bul07 válasza pn4hvq (#143183) üzenetére


bul07
nagyúr

Orvosi csipeszt próbálj venni, minél vastagabb legyen hogy erős legyen, piacon, vagy vaterán jófogáson valahol
Kínából is lehet de ott lutri, mert ki tudja mennyire erős

Meg egy rádiós fogót, nem kell nagy elég egy kicsi is, pl [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#143185) azbest válasza El Gringo (#143180) üzenetére


azbest
félisten

Ha otthon találja, akkor bárki átveheti. De ha be kell menni regisztrált küldeményért a postára, ott már meghatalmazás kell vagy egyenesági rokonság, de ez pontosabban is le van írva a szabályzatukban. A nem követős értesítőt elvileg kiadják minden nélkül, bár néha előfordul, hogy nevet kérnek ahhoz is.

[ Szerkesztve ]

(#143186) Beni2360 válasza azbest (#143185) üzenetére


Beni2360
félisten

A nem követős értesítőt elvileg kiadják minden nélkül, - Hát nem éppen Pénteken kaptam telefont 3 csomagról amit nem hoznak ki. A 4.-t kihozták aláírós volt. Bementem és sz.ig és lakcím kártyával adták ki és alá kellett írni egy könyvben. Nem volt egyik sem követős.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#143187) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok, 4000Ft-ig ajánlott ez a Qi töltő?

Baseus 10W

PSN ID: marquuard

(#143188) BVEKT0R válasza EnterR (#143187) üzenetére


BVEKT0R
csendes tag

Pár napja jött meg nekem az átlátszó, mondjuk én inkább design miatt vettem. Teljesítményt még nem teszteltem de töltési idő alapján jól működik.
Egy hibája az átlátszónak hogy a visszajelző ledek nagyon fényesek. Elég jól kell pozicionálni a telefont hogy ne legyen zavaró.

(#143189) azbest válasza Beni2360 (#143186) üzenetére


azbest
félisten

hivatalosan nem kell, talán sok panasz volt lopásra nálatok és azért ragaszkodnak hozzá. Régen itt szegeden is volt egy zöld könyv a nem regisztráltakra. De ma már simán csak kiadják, csak saját magának x-eli egy fecnin, hogy aznap hány darab ilyen volt. De mindegy, postánként változik, mit tudnak és mit hogy kavarnak.

(#143190) EnterR válasza BVEKT0R (#143188) üzenetére


EnterR
veterán

Na ezt mondjuk jó tudni, mert ezt el akarom kerülni. Ha műszakilag rendben van, akkor egy feketét veszek, érzékeny vagyok a fölösleges esti fényekre. :D

PSN ID: marquuard

(#143191) EnterR válasza EnterR (#143190) üzenetére


EnterR
veterán

Vagy esetleg ugyanennyiért van 10W-os Ugreen is, ez sem tűnik rossznak.

PSN ID: marquuard

(#143192) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

Melyik magneses musb kabelt erdemes rendelni alirol vagy ebayrol?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#143193) spiderpig820 válasza (jan) (#143192) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Aliról a Wsken- t tudom ajánlani.

4B

(#143194) dugesz77 válasza (jan) (#143192) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez az Ugreen érkezett két hete eddig nagyon jók vele a tapasztalataim. Egy ilyen QC 3.0 -ás Ugreen adapterrel használom . QC 3.0 mérés, lehet menne feljebb is , mert itt telefon töltés közben mértem (Redmi 5 Note)

[ Szerkesztve ]

(#143195) ot93 válasza Beni2360 (#143186) üzenetére


ot93
senior tag

És az nem lehet, hogy csak elkérték a személyit, hogy Te vetted át, tehát ha más keresné, akkor tudják, hogy ki volt? Tehát szerintem nem csak az vehette volna át, akinek a neve van a csomagon. Mert az, hogy személyit kérnek, az még nem jelenti, hogy csak az veheti át akinek jött... hanem csak az a lényeg, hogy ki vette át. Mert most ugye, ha a postaládába teszik, akkor azt a postás oda vitte, mert oda lett címezve, oda szánták. De most ha valaki bemegy a postára, azt már nem lehet tudni, hogy ez nem-e a szomszéd józsi, és el akarja csórni a cuccomat. Tehát szerintem ha én megyek be Pinokkió helyett, akkor én írom alá és ha Pinokkió bemegy reklamálni :D akkor engem vesznek elő... gondolom én... Én a postánkon egy kivételével csak követős csomagot vettem át, nemtom annál az egy nemkövetősnél kértek-e személyit...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#143196) Sh4d3 válasza (jan) (#143192) üzenetére


Sh4d3
újonc

Nekem nagyon bevált a TOPK

https://www.bonusway.hu/?r=7031250 #divat #utazás #elektronika #cach back #bónusz

(#143197) beg válasza ot93 (#143195) üzenetére


beg
veterán

Sci-fi és mesebeli lényekkel kapcsolatos fantazmagóriákat mindenki tudna gyártani, kérdés hogy érdemes-e és érdekel vajon mást is. Ha egyéb hasonló ötleted lenne, kérlek a posta ügyfélszolgálatát boldogítsd vele.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#143198) ot93 válasza beg (#143197) üzenetére


ot93
senior tag

Most az, hogy ki veheti át a csomagot, azzal mi a baj? Ahogy látható ellentétes vélemények hangzottak el. Az, hogy most miből jött ez a téma, lényegtelen szerintem. Vagy ha öreganyám nevére rendelném a csomagot, aki három utcával arrébb lakik és teljesen más a neve, akkor úgy már oké lenne a téma? A téma szerintem érdekelhet másokat is ha azt nézzük, hogy máshová rendelni valaki a cuccot, akkor mivan. átvehetik-e vagy sem... Azt elismerem, hogy a téma nem teljesen idevág, de off -ban is írtam mindent...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#143199) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ezek a 3D tollak (pl) alkalmasak arra, hogy pl egy eltört foggantyú/tekerő hiányzó részét felépítsük vele, és használni is lehessen, vagy inkább csak ilyen csinálokvalamitéshanemnyúlokhozzánemesikszét dologra való?

(#143198) ot93 Szerintem beg arra célzott, hogy a posta szakkört kéretik befejezni/átfáradni a megfelelő topikba.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#143200) Dluinet válasza AndrewBlase (#143199) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ebay polymorph

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.