Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134701) powerwade válasza Zola007 (#134698) üzenetére


powerwade
senior tag

Ah, a sok kici kinai csomagom fontosabb mint egy numera a postaskisasszonnyal :))

(#134702) Zola007 válasza powerwade (#134701) üzenetére


Zola007
veterán

Ez aztán az elhivatottság :R
Ezennel kiérdemelted a prohardver ebay-addikt rangját :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134703) szabi__memo válasza Zola007 (#134702) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:DDD

(#134704) kurtuzov válasza oszy (#134699) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Vásárolj 5000 Ft felett lidli és kapsz tapadókorongos mütyiket :)

(#134705) Saccco válasza oszy (#134699) üzenetére


Saccco
nagyúr

Állatkás? :DDD
Színes
5db-os random

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#134706) Nikaré válasza Zola007 (#134698) üzenetére


Nikaré
őstag

Nagy mágus vagy! :D

(#134708) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

BG-n a "European Direct Mail" vagy a "Priority Direct Mail" az áfamentes?

(#134709) havri1


havri1
félisten

Helló!

PC elejébe, 5.25 és 3.5" slotba keresek fekete műanyag takarólemezeket, amik rácsok, a hűtés miatt. Valaki találkozott már ilyennel olcsóé' kint?
Vagy esetleg olyan is jó lenne, ami komplett 5.25 1 HDD-s rack, csak az a lényeg, hogy az eleje nyitott legyen a levegő miatt. Nem találok, csak zártakat..
De lehet ennyivel megoldom.. [link]
:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#134710) oszy válasza Saccco (#134705) üzenetére


oszy
veterán

Köszi! Ebből már legalább ki tudok indulni. ;) Amúgy pont aliról nem szoktam rendelni, de így már tudom hogyan keressek máshol. :) Suction Cup (tapadókorong).

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#134711) Saccco válasza oszy (#134710) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vigyázz, nehogy félreüsd... az előbb véletlenül "suction cuő"-ra kerestem rá ebay-en és eléggé NSFW találatokat adott. :W :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#134712) dugesz77


dugesz77
őstag

Dresslily-nél a Kingston DT50 U 16GB pendrive a ACDLKST1 kupont használva 3,99$. Nem egy sebességbajnok(teszt)

[ Szerkesztve ]

(#134713) dugesz77 válasza dugesz77 (#134712) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocsánat a tesztet igazából a 64-esről írták a 8-as és a 16-os jóval lassabb nála, hátha valaki benézi:

(#134714) jjeahh válasza dugesz77 (#134712) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Tartalékba jó lesz, be is rendeltem. Egész jó akciók vannak néha ezen az oldalon, az elmúlt pár napban több cuccot is berendeltem onnan :))

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#134715) Zola007 válasza Saccco (#134711) üzenetére


Zola007
veterán

NSFW!!
Vámosoknál Orczy téren: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134716) crazygamer75 válasza Zola007 (#134698) üzenetére


crazygamer75
tag

Ez nagy ötlet :D :))

(#134717) Czimby válasza dugesz77 (#134713) üzenetére


Czimby
addikt

Ahhoz képest, hogy ennyiért vettünk jópáran 8GB-os bóvlit ami 4MB/s-tud íráskor tök jó ajánlat :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#134718) cidalain válasza havri1 (#134709) üzenetére


cidalain
veterán

vegyél zártat, és fúrkáld ki :)
én is így csináltam amikor kellett. meg olyat is csináltam, hogy kivágtam, és beleragasztottam színrefújt csirkehálót (nem tudom mi a neve pontosan, a hülyegyerek autók hűtőrácsait szokták ezzel megcsinálni...)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#134719) Zozzant válasza Zola007 (#134715) üzenetére


Zozzant
addikt

Meg se áfázták???:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#134720) Zola007 válasza Zozzant (#134719) üzenetére


Zola007
veterán

*NSFW*

10 dollár, vámhatár alatt van, ha ez tart vissza ;][link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134721) Zola007


Zola007
veterán

Megjött a kerékpárállványom.
Legalábbis egy része.
Végül is csak a lényeg hiányzik. :U
Ment a dispute

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134722) havri1 válasza cidalain (#134718) üzenetére


havri1
félisten

Hm, ez nem hülyeség, köszi

havri

(#134723) Mr.Csizmás válasza havri1 (#134722) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez se rossz, vezérlővel. (tudom nem neked való) [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#134724) akom válasza zoltan6 (#133451) üzenetére


akom
senior tag

Ne bánkódj mert épp most kaptam ezt:
Dear friend
Thanks for reaching out to us and your attention

We have informed by logistics company that your parcel has been returned from Customs
We feel very sorry to tell you that the item is with Crucial
Defectives of the elements and function the supplier informed
and we need to return all of these items back to theirs factory
for a Security Inspection until the issue solved
The supplier informed it will take 3-4 months for the new items back to us

Meanwhile in order to protection your right and benefit we beg you pardon
if you are willing to accept we refund to you by paypal at present
which the transfer will reflect in your account in 48 hours
Or if you would like to choose anything another in the same value of $ as replacement

Many inconveniences hope you understand
If any problems here please kindly let us know
Thanks for your support and kind gentleness
Have a good day and wish your everything goes on well
Best Regards

(#134725) Druss válasza akom (#134724) üzenetére


Druss
aktív tag

Én szintén erre a Digital Magic LED lights ugyanezt kaptam, miután pár napja jelezték hogy már feladták.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#134726) Ghard


Ghard
őstag

ATTOP YD - A9 2.4G 4CH 6-Axis Gyro RTF Quadcopter $19.99
Flying time: 5 to 8 minutes, Control distance: 100 meters, Flight battery: 3.7V 650mAh Li-Po battery

(#134727) Hegasus válasza powerwade (#134695) üzenetére


Hegasus
senior tag

hogy kell postán maradóra kérni a csomagot? a te neved van rajta, csak a posta címe?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#134728) chatran


chatran
őstag

Ilyen fajta töltőceruzára, hogyan keressek rá Ali-n?

(#134729) Armagedown


Armagedown
őstag

Innen olcsón lehet memóriahabból készült füldugókat kapni.
3 pár 0.71$ , 10 pár 0.86$, 20 pár 1.67$, 50 pár 3.57$.
Én a 20 párat rendeltem, 3 hét alatt ért ide.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#134730) Degeczi válasza Armagedown (#134729) üzenetére


Degeczi
nagyúr

3M-hez képest van tapasztalatod esetleg?

(#134731) #04441088 válasza Armagedown (#134729) üzenetére


#04441088
törölt tag

Melohelyrol lopok en nektek 3M-est. :DDD :DDD

(#134732) powerwade válasza Hegasus (#134727) üzenetére


powerwade
senior tag

Persze. Barmilyen nev amit tudsz igazolni fenykepes igazolvannyal, celszeru a sajatot megadni es a cimnek pedig a posta amin at akarod venni.

En meg ra szoktam irni hogy 'postan marado' pl.

Gipsz Jakab (Postan marado)
2-es Posta
Kiskutyafarka u. 1
Varos
1234

Mar tobb mint egy eve igy rendelem a 'nagyobb' dolgokat, mert utalok hazaerni ugy munkabol, hogy egy cetli fogad, hogyt faradjak be a "nagy" postara, ahol minimum fel orat varhatok mire sorra kerulok napszaktol fuggetlenul. Igy viszont hazafele melobol utba ejtem a "kis" postat, es ott var a csomag, ahol a kisasszony mas messzirol integet, hogy "csomagja jott!!":D

(#134733) hardline


hardline
senior tag

Gondolkodok egy oneplus 6 telefonon, de már a gyártó oldalán nincs belőle, Gearbesten viszont van, de international változat. Xiaominál tudom, hogy a global verzió miben különbözik a belpiacostól, de a Oneplus-nál is van különbség?

(#134734) Met válasza powerwade (#134697) üzenetére


Met
nagyúr

Akkor édeshármas :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#134735) axlfsi válasza hardline (#134733) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, mert a 6T, ami váltja... Vegyél azt :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#134736) 8 válasza chatran (#134728) üzenetére


8
senior tag

Gyerekkorom szép emléke

Stacker pencil

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#134737) dugesz77


dugesz77
őstag

Megérkezett ma a Bluedio T6 hibája miatt kárpótlásként kapott usb-c--- jack kábel. Azért csomag nyitás előtt vakartam a fejem már megint mi ez a nagy csomag.

Nem szórakoztak :)

Működik vele tökéletesen. Jobb hangja van mint BT-ről , pedig már akkor sem volt rossz. (egy ASUS Xonar U7-ről hajtom).

[ Szerkesztve ]

(#134738) Armagedown válasza Degeczi (#134730) üzenetére


Armagedown
őstag

Sajnos nem ismerem a 3M füldugókat.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#134739) Vagany válasza dugesz77 (#134737) üzenetére


Vagany
őstag

Ez jó :C , de olyan nincs amin a mikrofon rész is ki van vezetve, ha már headset, esetleg volume controlos, ha már a fejhallgatóról lemaradt? Amúgy tényleg meglepően jól szól BT-ről az enyém is, már amikor nem recseg (csak a bal hangszórója) :U . Nekem 5$ postaköltség ellenében küldenek másikat. Mire a vámon áthámozom, talán karácsonyra meglesz :B .

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#134740) gingerbalm válasza Degeczi (#134730) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Nekem van tapasztalatom, jó, nem ettől az eladótól, de az ilyen elképesztően olcsó zacsis kiszerelés nincs olyan puha, mint a 3M-es, sőt, kifejezetten durva, majd szétnyomta belülről a fülemet, ha beleraktam, ment a kukába. :D A 3M-es sosem irritált, ezzel rögtön éreztem, hogy ég és föld, elviselhetetlen volt. Viszont aztán olyat vettem, hogy kis műanyag tokot ad minden párhoz az eladó, valamivel drágább, de az hozza a 3M minőségét és puhaságát: [link]

[ Szerkesztve ]

(#134741) Degeczi válasza gingerbalm (#134740) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Köszi!
(azért fontos, mert jellemzően alváshoz kell, ha épp kell, és ott valóban elsődleges, h ne legyen durva - míg mondjuk egy szerszámgép zajának csillapításához nem annyira fontos a rövid idő miatt)

(#134742) gingerbalm válasza Degeczi (#134741) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Nekem is alváshoz kell elsődlegesen, ha szükséges, mondjuk akkor, amikor a szomszéd vasárnap reggel 7-kor fűnyíróval fúj ébresztőt az utcában. :D És az a fajta a durvaságánál fogva funkciójában is gyengébb volt, a hangot se úgy szigetelte, tehát nem tölti ki úgy a fület, mint a rendes, puha, fülbarát változat. Munkához sem ajánlom. Nekem konkrétan csak arra volt jó, hogy a nem fájó fülemet megfájdította. :(

(#134743) Beni2360 válasza Armagedown (#134729) üzenetére


Beni2360
félisten

Jó volna tudni, hogy úszáshoz esetleg jó lenne-e? Mert ez nem tud kiesni a fülből. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#134744) w.miki


w.miki
veterán

Vezeték nélküli egeret, tudnátok ajánlani? Picit, ami minden felületem jól működik, és nem zabálja az elemet.
11" notihoz, amit nem csak asztalon, de ölben is használnának.
Volt már szó erről a topikban, talán Tecknet volt ajánlott, meg Xiaomi? #egér

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#134745) gingerbalm válasza Beni2360 (#134743) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

ha durva, akkor kiesik, ha nem, akkor stabilan a helyén marad, lutri amúgy, de meglehet, hogy ez az eladó puhát forgalmaz, csak a szédületesen olcsóság nekem gyanús, mert pont rosszul jártam másnál vele

(#134746) erdey_a válasza w.miki (#134744) üzenetére


erdey_a
őstag

Genius nx-7015...
2000-2500 forint bárhol. Kéklámpás, úgyhogy minden felületen jól megy.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#134747) rushty válasza powerwade (#134732) üzenetére


rushty
senior tag

Erről is jön cetli. Faradjon be a kispostara.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#134748) Beni2360 válasza gingerbalm (#134745) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát egyik eladó sem írja, hogy a memo hab 30, 40 vagy 50 sűrűségű. Vagyis 1 köbméter 30 kg ,stb.
Amikor a fedő matracot veszik akkor sem értik, hogy mitől drágább az egyik mint a másik.
A 30-s az olcsóbb semmit nem érő matrac.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#134749) zoltan6


zoltan6
őstag

Megjött a gearbestes tekerős sajtreszelő [link]
Még nem próbáltam ki,mert nincs itthon sajt,de erős masszívnak tünik,18 nap alatt itt volt.
Meg nekem is megjött az alis kamu 64gb-os pendrive ma.

(#134750) Beni2360 válasza Beni2360 (#134748) üzenetére


Beni2360
félisten

Melyik NANO folyadék ajánlott kijelzőhöz?
A táblagépem üveg fóliája körbe kisebb kb 1 mm-rel a keretnél. Azt szeretném kitölteni, hogy ne szedje össze a piszkot meg ne akadjon meg. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.