Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134951) dugesz77 válasza lumpy92 (#134950) üzenetére


dugesz77
őstag

"Gorillapod" vagy Octopus pod néven futott régebben itt is volt róla szó nem túl drága 2-3$ körül lőhető. Ez a kioldó meg 1-1,5$.. Annyira nem látom benne az akciót.

[ Szerkesztve ]

(#134952) Ghard válasza lumpy92 (#134950) üzenetére


Ghard
őstag

6-os androiddal nekem működik.

(#134953) lumpy92 válasza Ghard (#134952) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Köszi! Neked is dugesz!

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#134954) 8 válasza Dr.NX (#134927) üzenetére


8
senior tag

3D nyomtató topikban szerintem nyomtatnak neked fillérekért

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#134955) Mr.Csizmás válasza 8 (#134954) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk nem filléres, de 20$-nyi pénzért kb. válogathat már :)) [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#134956) dugesz77 válasza dugesz77 (#134886) üzenetére


dugesz77
őstag

Fedex-el küldik. Áfahatár feletti még nem postáztattam velük. Ők is maguk végzik a vámoltatást tehát kikerülhetetlen?

(#134957) Gyb001


Gyb001
senior tag

Minőségi pólókat szoktatok rendelni Kínából? Honnan?
Olyan ami nem nyúlik ki 5 mosás után.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#134958) Zoli-bácsi válasza zsiz (#134943) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Én ilyet rendeltem, teljesen rendben van.

(#134959) Ferike81 válasza Dr.NX (#134927) üzenetére


Ferike81
senior tag

Ilyen hűtőre rakhatót akartam én is, de drága volt. Ilyet vettem végül, de még nem jött meg.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#134960) Mr.Csizmás válasza Gyb001 (#134957) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

minőségi <-> kínai :D márkás pólókból már 2-3e ft-ért válogathatsz, ha nem vagy allergiás egy színre, vagy a mintára: [link] múltkor jack&jones pólókból és puma alsóból vásároltam be 4-4 db-ot, összesen kb 10-et fizettem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#134961) SZIGMA válasza Janusz001 (#134848) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

A nagy sárga "Add to cart" gomb alatt ott az other warehouse opció, HK-i raktárról free shipping-gel, de az se lesz áfamentes.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#134962) NORBl válasza Randomized (#134770) üzenetére


NORBl
aktív tag

Ezeket elvileg nem veszik ki. Tudtommal nincs is hozzá cd. Autocom kiolvasóra mennek rá, mert a belföldi cég felhívta a nav figyelmét, hogy kínából rendelgetik az emberek töredékéért a hamisítványt, ami lényegében ugyan azt tudja.

Redeltem, cumi is volt belőle, de sikerült megldani. Termék "megsemmisült", refund jött. Pénz befizetést semissé nyilvánította a megbízott ügyvédi iroda.

Ugyanakkor rendeltem egy full ugyan ezt tudó más márkát. Tehát "profi" cuccot, nem ezt a kis műanyag játékot. Problémamentesen megérkezett.

[ Szerkesztve ]

(#134963) enelna válasza Dr.NX (#134927) üzenetére


enelna
csendes tag

[link]Szia ! 1000 Ft. Megcsinálhatod Te is 10 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#134964) Dr.NX válasza 8 (#134954) üzenetére


Dr.NX
addikt

Köszi, azóta nekem is eszembe jutott. Meg fogom kérdezni ott is. Nem hiszem el, hogy a kínaiaknak még nem jutott eszébe lemásolni ezt a darab műanyagot négy mágnessel...
Közben találtam egy ötleteset én is, de ez is nevetségesen drága:
https://www.alza.hu/scanpart-u-cap-stojanek-na-kavove-kapsle-nespresso-d4828006.htm?o=7

A legegyszerűbb viszont a PVC H-profil és kétoldalú ragasztó.

Elfogadom a sütiket.

(#134965) solti válasza bul07 (#134940) üzenetére


solti
senior tag

Xiaomi powerbank 2c (20000 mAh) a Lurdyban 6990... Igaz, ebben posta nincs :D

(#134966) asdasdasd válasza Dr.NX (#134927) üzenetére


asdasdasd
tag

Egy gömb alakú üveget javaslok a kapszulákhoz. Beszórod, megkevered, látod is mi van benne, meg lottózhatsz is.

(#134967) Dr.NX válasza asdasdasd (#134966) üzenetére


Dr.NX
addikt

Egy hasonló üveg van most, zsűlölöm.

Elfogadom a sütiket.

(#134968) 8 válasza asdasdasd (#134966) üzenetére


8
senior tag

A gömb alakú üvegbe hogy teszed bele??

;]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#134969) sloja válasza Dr.NX (#134964) üzenetére


sloja
tag

Itt [link] caak 999 Ft.

(#134970) hentes555 válasza Dr.NX (#134927) üzenetére


hentes555
senior tag

Egyik újságban láttam a minap, de fejből nem tudom melyik. Nem biztos, hogy pont ilyen kialakítás, de lehet volt ilyen is. Aldi, Lidl, Penny, Auchan, Spar újságokat szoktam nézni, de asszem a Pennyben volt, ha nem akkor nézd át a többit.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#134971) azbest válasza Mr.Csizmás (#134960) üzenetére


azbest
félisten

pólóból sok helyen kapni gildan-t is ezres körül. Évek óta használok ilyeneket, általában a vastag anyagút. Régen lehet jobb vót' ez is, de kb minden heten kimosva is jó 1-2 évig, akkor is a színe kezdhet fakulni. Mondjuk fekete pólóhoz lehet segít színfrissítő (kendő fekete festékbe áztatva) [link] csak az utána jövő nem feketéhez meg kell színfogó kendő, hogy az meg le negyen szürke [link]. Bár lehet inkább érdemes hagyni a kendőkkel bohóckodást, mert az árukból egyszerűbb újabb adag pólót venni :DDD

(#134972) Dr.NX válasza sloja (#134969) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez jó találat, köszi!
Az Inissiához 2000 Ft, de még így is bőven jó!

hentes555: köszi neked is, a Penny-sben találtam, de azok Dolce Gusto kapszulákhoz valók.

Elfogadom a sütiket.

(#134973) Breki válasza SZIGMA (#134961) üzenetére


Breki
veterán

De ha azt amit írtam választja.

European Direct Mail

ugyanis ők is megoldották az EU Express-hez hasonló szállítási módot, melyet "European Direct Mail"-nek neveztek el.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#134974) Zola007 válasza azbest (#134971) üzenetére


Zola007
veterán

Fruit of the Loom és KIK - es pólókat hordok utcára, edzeni, aludni.
Heavy cotton és super premium V nyakú, évek óta bírják. Én speciel sz. rom le, hogy márka vagy minta milyen, legyen kényelmes.
Ha valakinek baja van vele, hogy nem 10ezres pólót hordok, az őt minősíti, nem engem.

Ha valahol meg kell jelenni, oda úgyis ing kell.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134975) betyarr válasza azbest (#134971) üzenetére


betyarr
veterán

tudnál mondani pár ismertebb/gyakrabban előforduló üzletet,ahol árusítják ezt a márkát?

(#134976) erdey_a válasza betyarr (#134975) üzenetére


erdey_a
őstag

kb. az összes munkaruházatiban

Vérboci

(#134977) azbest válasza betyarr (#134975) üzenetére


azbest
félisten

ez itt elég offtopic, de wannak webshopok [példa], vagy például egyetemi ajándékboltokban (szegeden ott szoktam rendelni), mert egyetemisták is szokszor azon keresztül rendelnek eseményekre logósított pólókat és ezeket a pólófajtákat előszeretettel használják erre. Kb bárhol ahol pólónyomtatással is foglalkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#134978) bul07 válasza solti (#134965) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez oké, de nekem pl 250Km lenne csak oda a Lurdy :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#134979) SZIGMA válasza Breki (#134973) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Igazad van, addig már nem klikkeltem, azt hittem azt korábban is feldobja.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#134980) cidalain válasza bul07 (#134978) üzenetére


cidalain
veterán

közelebb van, mint kína ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#134981) Dr.Zoo válasza Dr.Zoo (#130385) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Kicsit utána olvastam, és ezt választottam.

Visuo XS809W

Kuponnal, 2.0MP kamerával befért 11.179 ft-ba.

09.10.-én adták fel, 10.05.-én vettem át.

Saját kép:
[link]

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#134982) bul07 válasza cidalain (#134980) üzenetére


bul07
nagyúr

Ok a postára írtam, én szinte mindent rendelve veszek

Műszaki cikket vagy 5éve nem vettem boltban

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#134983) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Jó valamire ez a Xiaomi water quality tester?

(#134984) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Deli 72050 12 Colors Oil Pastels - COLORFUL (zsírkréta)
kupon: GB0.99DEAL
kupon ár: 0,99$

(#134985) Upo válasza Dolphine (#134932) üzenetére


Upo
addikt

Ez úgy szokott menni, hogy írsz az eladónak hogy nem 315MHz-est hanem 433MHz-est szeretnél, és ha szerencséd van akkor azt is teszik a csomagba.
A 315MHz az egyébként nálunk szabad felhasználásra nem engedélyezett frekvencia, a 433MHz az igen. Nem is értem miért nem szálltak még rá a hírközlési hatóságok, de semmi sem kizárható. Szerintem simán százezreket lehetne keresni egy sima mérőautóval lassan végigmenve az utcákon és osztogatva a több tízezres büntiket, lehet hogy egyszer megkapják ezt a feladatot is.
Nem tudhatod mi zavarja, lehet akár másik gagyi kínai vezeték nélküli kütyü, de a 315MHz a nem polgári, NATO egyeztetett sávban foglal helyet, akár olyan jellegű forrás is lehet, amit nem biztos hogy sűrű csengetgetésekkel el tudnál üldözni. :D

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#134987) Upo válasza fcbarca (#134983) üzenetére


Upo
addikt

Persze, vízminőség tesztre.
Kínában igen jelentős a környezetszennyezés, levegő, vizek, talaj, stb. Erre alapozva épült ki ekkora mérő-szűrő-tisztító iparág odakint. Nálunk azért az ívóvízben többé-kevésbé meg lehet bízni, legalább van egy dolog amiben még kína előtt vagyunk.
El lehet vele játszani amíg meg nem unod.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#134988) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Xiaomi Ink Pen Refill 3PCS - WHITE
Kupon: GB0.99DEAL
Kupon ár: 0,99$

Már hiányzott egy kupon a tollbetétre.

(#134989) Ateszpapa válasza -secret- (#134984) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi, kisfiam örülni fog neki.
:)

(#134990) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

High-Speed Steel Circular Saw Blades 7 PCS - SILVER
Kupon: GB0.99DEAL
Kupon ár: 0,99$

(#134991) NORBl


NORBl
aktív tag

Kéne kis barkács help.

(#134992) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Hotspeed Bicycle Bag Front Pack - RED
Kupon: GB0.99DEAL
Kupon ár: 0,99$

(#134993) Mr.Csizmás válasza -secret- (#134992) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

te is tudod ám pont fizetésnapon linkelni a jó dolgokat :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#134994) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Headphones for Samsung Galaxy S9 / S8 / S8 Plus Earphones Handsfree - BLACK
Kupon: GB0.99DEAL
Kupon ár: 0,99$

Csizmi: Köccsé!!! Köccsé!!! ;]

(#134995) bul07 válasza -secret- (#134990) üzenetére


bul07
nagyúr

Figyeljetek mert a kupon csak egyszer használható, tehát fontoljátok meg mit vesztek meg

Ennél van $0.56 posta díj is, ez már azért a árnak a 56%-a :DDD

Amúgy köszi egyet már megrendeltem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#134996) Zola007 válasza Mr.Csizmás (#134993) üzenetére


Zola007
veterán

hány gearbest fiókod van? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134997) Upo válasza -secret- (#134994) üzenetére


Upo
addikt

Jaj, ezt ne...
Múltkor én is rendeltem, az enyémen még van samsung logo süllyesztve a dugóba meg akg logo a füles részen, QR kódos cimke meg minden, de annyira borzalmasan gagyi dobozhangja van hogy az katasztrofális, ilyent még nem nagyon hallottam. Pedig edzett vagyok a 40$ kínai okostelók mellé adott headsetek ügyében, ez legalább olyan ha nem borzalmasabb mint azok. Gondoltam a gyereknek jó lesz tartalékba, de mikor megjött akkor kipróbáltam, és nem volt pofám hazavinni sem, itt hever valahol félreb.szva a melóhelyen.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#134999) Zola007 válasza dugesz77 (#134998) üzenetére


Zola007
veterán

:R
köszönöm, hogy költöd a pénzem ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135000) Mr.Csizmás válasza dugesz77 (#134998) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

függőleges egér 4,28$ így [link]

rajztáblát behúztam vóna, de nem akarta :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.