Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134301) Ciccuka válasza w.miki (#134285) üzenetére


Ciccuka
veterán

szélvédőre is jó lehet ez vajon?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#134302) pulutodurumo válasza Degeczi (#134291) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Jóvanna, kinek van ideje videót nézni? Víztisztító is, spré is, problem solved. :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#134303) retesz147 válasza w.miki (#134289) üzenetére


retesz147
addikt

Ha megjöttek a cuccok (ragasztó is), kérlek írj róluk pár sort.
Érdekelnek.
Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#134304) lappy


lappy
őstag

Usb hosszabbító vezetéket (type C) keresek jó ár/érték arányban (ugreen es társai).
Tudd vki vmi jó helyen vagy esetleg kupon, akció?

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#134305) DrBubo77


DrBubo77
addikt

A család rendelt ilyen műkörmös UV lámpát. Ennek a teljesítménye a készüléktől is függ, vagy csak a lámpától? Az égő cseréjével lehet erősebbre venni?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#134306) w.miki válasza retesz147 (#134303) üzenetére


w.miki
veterán

Ha jók, akkor majd írok róluk. De félek tőle, hogy ezek csak placebo termékek.
Ha nem sokat érnek, akkor nem írok. Elég vegyesek az értékelések...
(#134301) Ciccuka: Szélvédőre az 5-ös ajánlják: Anti-Fog (belülre)
Ami ott tényleg bevált otthon, az a borotva hab szétkenése az üvegen. Pár hónapig nem volt pára. De elég időigényes.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#134307) tobias40


tobias40
veterán

Ez mennyire hatékony?
Ha nem az akkor van rá alternatíva(ami vban jó!) occsóé akár itthonról akár külföldről? ;]

(#134308) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
ilyen detéktámaszt milyen néven kereshetwk ebayen? :R

(#134309) etrop01 válasza Remekelek28 (#134308) üzenetére


etrop01
tag

Aliexpresseset tudok mutatni gondlom ebayen is hasonló nevekkel futhat. :)

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#134310) dugesz77 válasza Remekelek28 (#134308) üzenetére


dugesz77
őstag

(#134311) tobias40 válasza Remekelek28 (#134308) üzenetére


tobias40
veterán

Használtam hasonlót,nem sok mindent ér,inkább vegyél itthon gyógyászati boltban "tömör" hengert vagy olyat mait ott ajánlanak,sztem.. :K

(#134312) KTU válasza Remekelek28 (#134308) üzenetére


KTU
addikt

Ilyen hálós drótkeresetes deréktámasz, semmit nem ér.
Valamelyik kínai boltba vette egy családtagom Kecskeméten, 2db-ot is.
Már szét is estek.
Tényleg egy fillért nem ér.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#134313) KTU válasza tobias40 (#134307) üzenetére


KTU
addikt

Floureon 3 In 1 Stud Finder Wood Metal Detector Wiring AC live Wire Wall Scanner Detector Electric Box Finder

Most US $11.54

Még nagyon élesbe nem használtam,
kb. tudom hol vannak a vezetékek a téglafalba.
Ez is kb annyit tud. :D
Egy barátom mutatta a hasonló "vezetékkeresőjét", mikor mondtam neki hogy mit rendeltem. :W
Az övé valami neves márkás akármi, jó pár 10 000 Ft-ért, pár éve vette, nem használja.
Ugyan egymás mellett nem volt tesztelve a két készülék, de hasonlóképpen saccol mindkettő.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#134314) Saccco válasza KTU (#134313) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megint mi közöm van ehhez? :(((

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#134315) Remekelek28 válasza KTU (#134312) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszi mindenkinek,akkor inkább ortopéd üzletben érdeklődöm,bár ott biztos a többszöröse.

(#134316) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Elég padlós kérdésem van :B
Ha GB-ről több terméket rendelek egyszerre, aminek az ára együttesen áfa határ fölötti, de a termékek egyike sem éri el egyedül, akkor mi lesz?

(#134317) petipetya válasza Keef_Lee (#134316) üzenetére


petipetya
nagyúr

Alapból külön küldik, így nem lesz gond.

"nincs rá lezsóidő"

(#134318) KTU válasza Keef_Lee (#134316) üzenetére


KTU
addikt

Rendeld külön.
Úgy jobban jársz.

Ami nálam azt jelenti, külön fizetem.
Eddig ez bevált.
Régebben volt hogy valami nem volt készleten, és ami abban a rendelésbe volt, minden állt (nem küldték).
Utána jött egyben.

(#134317) petipetya:
Én minden kis biz-b@szt külön rendelek.
Ha egyazon store-ból van több termék azt se rakják így össze.
pl. Maiwo Store, zanmax, stb.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#134319) gingerbalm válasza Keef_Lee (#134316) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

eszperente felelet: ne rendelj egyszerre :DDD

vagy kérj rá eu exp szállítást, ha engedi

(#134320) Keef_Lee válasza KTU (#134318) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Nem teljesen ugyanazt válaszoltátok :)
OK. Mennyit kell várni két rendelés között, hogy külön csomi legye?

(#134321) MittuDomain_ válasza Keef_Lee (#134320) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ha azonos raktárból adod le egy rendelésben, együtt fogják küldeni, ha külön raktárakból, akkor annyi csomag, ahány raktár.
Akár percenként is adhatsz le rendelést, ha azonos raktárból külön fizeted őket (külön order no.), külön fogják küldeni.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#134322) dugesz77 válasza Keef_Lee (#134320) üzenetére


dugesz77
őstag

Én a múltkor a szállítási címmel trükköztem Alin. Egy-egy pontot raktam a ajtó számhoz /emelethez. Így tuti külön jön (mert más a cím) viszont a postának ügye nem okoz gondot. De GB-n még nem volt ilyen ,hogy egybe küldték volna a rendeléseket, minden külön-külön volt.

[ Szerkesztve ]

(#134323) petipetya válasza KTU (#134318) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mindent külön rendelek, így erre nem is gondoltam :R

"nincs rá lezsóidő"

(#134324) Beni2360 válasza Remekelek28 (#134308) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekünk 2 db is van ilyen nagyon jó.
Vagy itt néz körül.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#134325) Zola007


Zola007
veterán

kérnék ajánlást USB kábelre, ami az alábbiakat tudja
• stabil 1A stabil 5V mellett
• 100 - 150cm
• 3 vége van (lightning, C, micro) vagy cserélhetőek a végek

ez esetben nem a mini mágneses, mert családi használatra kell és nem hagyjuk benne a telefonban, egyébként meg könnyen elveszlik
:R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134326) bul07 válasza dugesz77 (#134322) üzenetére


bul07
nagyúr

Én úgy különböztettem meg régen mikkor egy ugyan azt a terméket megrendeltem 4-5-7 eladótól, hogy házszám mögé tettem egy per jelet majd számoztam (55/1, 55/2, 55/3), így tudtam hogy kittöl jött meg és kitől nem (akkoriban nem volt szokás még csomag számot megadni)
Falun ebből nincs gond :)

Joybuy rendelés esetén mennyi időt szoktatok várni a megérkezésre?
augusztus 7-i rendelés sehol

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#134327) Saccco válasza Zola007 (#134325) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egy darab USAMS kábelem van, az jó, ebből kiindulva: USAMS 3in1
Illetve az Orico jó cuccaira való tekintettel ezekre mennék rá: [link][link][link]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#134328) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Ismer valaki ilyen kütyüt olcsóbban? Bluetooth-os audio vevő, ami USB-ről csak az áramot veszi és 3,5mm-es kimenete van. :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#134329) dugesz77 válasza Zola007 (#134325) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezt a 3 végű 1,2m-es Baseus-t vettem, most mértem ki. (csak a micro usb részét tudom mérni műszerrel ,de gondolom a többi csatlakozó is minimum így teljesít )
1A műterhelésnél : 4,9V--- 1A és 2A műterhelésnél 4,69V--- 1,91A
Bőven jó..

[ Szerkesztve ]

(#134330) petipetya


petipetya
nagyúr

Alin lehet kizárással keresni valamit? Például az óra szíjaknál nagyon idegesítő a sok Apple Watch + Galaxy Gear s3 szíj találat, amelyek nem érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#134331) Remekelek28 válasza Beni2360 (#134324) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nekem olyan kellene,amit fentebb lehet rögziteni az autoülésen. Tehát ne a deréktájon legyen,hanem fentebb,hogy egyenesen tartsa a hátam.

(#134332) anadroid válasza bul07 (#134326) üzenetére


anadroid
senior tag

Az emberes késés. Nekem a szeptember 7-i rendelésem 26-a óta melegszik valamelyik postás ülőpárnáján. Hátha kikel...

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#134333) daniel2121


daniel2121
senior tag

Sziasztok
Valaki rendelt Kínából esetleg ilyen [link]elektromos vízmelegítőt.
Be lehet vállalni?

(#134334) bul07 válasza anadroid (#134332) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem nagy valami, kettőt rendeltem, először rendeltem arany színben mert nem volt ezüst, erre másnapra lett ezüst és abból is rendeltem
Arany nem jött meg, ezt végül ajándéknak szántam

Amúgy most is annyi ar ára mint mikkor rendeltem
Szerintem nagyon megéri az árát
Nagyon erős a rugója a felfogatóban nagyon stabilan tartja magát, mágnes is erős A5 (2016) meg se moccan még rossz úton se

Biaze car phone bracket C22 air conditioning outlet air suction bracket silver mobile phone flat panel navigation
[link]
US$ 1.69

Saját kép
[kép], [kép]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#134335) hentes555 válasza sntt (#133517) üzenetére


hentes555
senior tag

Szia!

Épp most kerestem tesómnak ilyen órát és találtam egy ilyet: FanJu 3533. Gearbesten 10$ alapból, pontozható 7.41-re. Ez szerintem elég faszántos, rádióvezérelt, hőmérséklet jelzős, nekem külsőre is tetszik.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#134336) GIJoe válasza daniel2121 (#134333) üzenetére


GIJoe
addikt

belehet, csak én nem kockáztatnám az életem vmi matricás szabvány miatt mikor itthon körülnézel ilyen áron kapsz kb, ha ráérsz Lidl/Aldiban is kifoghatsz vmi olcsó jó sok év garist... :U

(#134337) Remekelek28 válasza bul07 (#134334) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ez mi lenne? Telefontartó?

(#134338) bul07 válasza Remekelek28 (#134337) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen mágneses telefontartó, telefon meg a tokja közzé kell tenni a fém lapot úgy tartja meg
Nem nem bántja a telefont a mágnes, több éve használok ilyeneket, még egy telefonál se volt, se GPS jel se térerő probléma nem volt még

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#134339) petipetya


petipetya
nagyúr

Xiaomi mijia pen KACO SKY 0.3mm-0.4mm Fountain pen

Szállítással együtt 4100 Ft, ha valamelyikőtök vesz egyet, légyszi ossza majd meg a tapasztalatait. Bangoodon 4200-ért láttam.

"nincs rá lezsóidő"

(#134340) petipetya


petipetya
nagyúr

Berendeltem magamnak (is) egy nyitott tolltartót, mert munka közben jobb érzés egy ilyenből elővenni az íróeszközt:

Természetesen körülnéztem az eladó többi cucca között is, és megláttam ezeket a lap sarkára illeszthető könyvjelzőket, berendeltem belőlük egy ismerősöm számára, jópofa ez a szívecskés, félköríves és hagyományos háromszög alakú:

A minőségről csak megérkezés után tudok nyilatkozni, de mivel már rezeg a léc a kinti megrendelések megérkezése kapcsán, így inkább előre ajánlom ezeket.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#134341) Zola007 válasza bul07 (#134326) üzenetére


Zola007
veterán

Én ha több egyformát rendelek, beleírom a cím utolsó sorába a rendelésazonosítót

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134342) Zola007 válasza Saccco (#134327) üzenetére


Zola007
veterán

Köszi
Alapból ilyesmire gondoltam 3 az egyben alatt, talán strapabíróbb mint a háromfejű sárkány :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#134343) daniel2121 válasza GIJoe (#134336) üzenetére


daniel2121
senior tag

Aldiba,Lidlben nincs most,szerintem nem is volt. Egyébként a Delimanót is Kínában gyártják amit a topshopban forgalmaznak.Azért kérdeztem volna hogy rendelt-e már valaki és mi a tapasztalat.

(#134344) megema


megema
őstag

Sziasztok!

Melyik BT fülest vennétek az alábbiak közül? Esetleg jobb javaslat?

Awei A920BLS
Baseus S06
Bluedio TN

(#134345) ANOka


ANOka
őstag

Tud valaki ajánlani otthoni "hobbi villanyászáshoz" bevált kábelcsupaszítót?
Pl. ilyesmire gondolok, vagy ennek a klónjára. A lényeg, hogy több eres kábelről a külső közös védőburkolatot könnye(bbe)n le lehessen szedni vele, a belső erek szigetelésének megsértése nélkül..

Keresés alapján ezeket találtam "használhatónak":
- link #1
- link #2
- link #3

Nem tudom, hogy melyiknek van értelme? :F Laikusként talán az első kettőt preferálnám.

(Blankolót már vettem - akkor 7.38 USD volt kuponnal -, az otthoni hobbi céljaimra nekem bevált.)

(#134346) fradi81 válasza megema (#134344) üzenetére


fradi81
veterán

Hello

bluedio-ról azt írták nyomja a fület, awei-m volt ami hasonló mint ez, az is nyomta, így marad a baseus.

moto g72, Ninebot d28e

(#134347) anonymus89 válasza Zola007 (#134342) üzenetére


anonymus89
addikt

Hali kicsit kutakodtam rendelések száma alapján ezek mennek:

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#134348) vacs válasza megema (#134344) üzenetére


vacs
veterán

fradi81 - ilyen Bluedio TN-em van, de egyáltalán NEM nyomja a fülemet!

Egy bajom van vele, hogy nekem csak nyáron pólóban kényelmes, mert a kabát alá téve nagyon feszül az a rész, ahol a kábel felfelé indul a fülhöz! :(((

(^)(>.<)(^)

(#134349) toyasoslecho válasza ANOka (#134345) üzenetére


toyasoslecho
tag

link ilyen volt a Lidl-ben nem olyan rég

Vagy link

(#134350) Zola007 válasza anonymus89 (#134347) üzenetére


Zola007
veterán

én is a legalsó Remaxot néztem 3 dollárért, csak ezeket a márkákat itt még nem hallottam, azért kérdeztem

mindig a baseus, orico, ugreen és társait linkelik, de náluk nem találtam ilyet

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.