Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Degeczi válasza Saccco (#12800) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, a Lidis cuccok szinte mindig korrekt minőségűek, nem a kínálat legalja (és gyakran 3 év a garancia is)

(#12802) Real_Necro válasza Saccco (#12800) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem ilyen van:

[link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#12803) Saccco válasza Degeczi (#12801) üzenetére


Saccco
nagyúr

Okés, köszi! :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12804) üszök


üszök
őstag

Linkelné valaki a múltkori bünti golyót? Kollégámnak vennék egyet poénból. :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#12805) kmarci25 válasza üszök (#12804) üzenetére


kmarci25
veterán

Aha, persze... :DDD :DDD :DDD ;)

Engem a szomszéd kért meg, hogy a gyerekkori ismerősének a nagybátyjának vegyek viagrát. Nem tudjátok hol kaphatnék? ;]

(Bocs, de ez túl magas labda volt...)

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12806) Melack válasza üszök (#12804) üzenetére


Melack
veterán

cúna fijúcka, lesz dádá ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#12807) twine válasza üszök (#12804) üzenetére


twine
addikt

cő-cő-cő...
Poénból, kollégának...Felnőtt már a világ..minek hozzátenni ilyesmit...rendelnél, és pont :P ;) :D

És ha még valaki nem vette volna észre(mert én pld. hónapok óta böngészem a banggood-ot , és még csak pár hete vettem észre(vak vagyok, vagy mi :B :( ), hogy van az "all categories" alatt legalul intimate apparel menüpont is...
Jó böngészést mindenkinek ;) :D

Szerk:
Nem linkelhetem, mert a modik nem csípik az ilyesmit,,én meg a banánt nem csípem :D

[ Szerkesztve ]

(#12808) alázógyík válasza twine (#12807) üzenetére


alázógyík
őstag

" van az "all categories" alatt legalul intimate apparel menüpont is...
Jó böngészést mindenkinek "

Hiánypótló észrevétel, köszönjük. :R ;]

(#12809) Flexy90 válasza twine (#12807) üzenetére


Flexy90
senior tag

Na ezek a kínaiak tényleg mindent árulnak :DDD ;]

Xiaomi Fan

(#12810) musli26 válasza Saccco (#12800) üzenetére


musli26
tag

Erre én is kíváncsi vagyok.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#12811) mimey válasza szabifotos (#12769) üzenetére


mimey
tag

Szia!

Nekem is ma érkezett meg, december 18-án fizettem.
Kipróbálni nem tudom (nálam már semmin sincs S-video vagy RCA). Nagynénémnek vettem a régi VHS kazikat digitalizálni, majd meglátjuk

Üdv: mimey

(#12812) spidersoft válasza ittakary (#12766) üzenetére


spidersoft
senior tag

(lemaradtam a fórummal, szóval egy commentbe írnék csomó mindent...)

(#12766) ittakary: karkötéshez lesz? Vagy ahhoz ez vékony?

(csomó RC helikoptert linkeltek, ami infrás... nem értem, hogy miért hívja így a kínai, nekem ez képzavar...)

(#12742) trebrona: a szemüvegtok mitől kemény? Műanyag vagy vas van benne? Megkérdeznéd nekem egy mágnessel? :R

(#12631) petipetya: szemüveges lévén én már reteksok féle anyaggal töröltem a szemüvegem, eddig a legbeváltabb a kanadai Micro-clair cég kendője volt... nehéz, sűrű szövésű cucc, óvatosan, kézzel mosható, nem hajlandó elfáradni, tökéletesen működik. Általában ha valamiben az olcsóbb is jól használható, akkor ezt beismerem, de ez egy olyan terület, ahol a többi mind kompromisszumos... Ez a típusú kendő, ha nagyjából tiszta, a nem-karcos szemüveget *bolti fényűre* hozza 3-4 húzásra. A cég az eredményét azzal magyarázza, hogy szögletes-ékforma profilú szálakat használ, és nem kereket, mint mások, így nem hengergeti a retket meg a zsírt, hanem lespaklizza. A nedvességet nem szereti felszedni ez sem, de ha száraz, csak zsíros az optika, akkor tökéletes. Ofotértben vettem pár (6-8?) éve, bő ezer pénz volt akkor, talán még árulják. Ha valakinek van a környéken, érdemes egy törlintésre elkunyerálni, aztán neked is fog kelleni egy :) A szemüvegtörlő kendőknek egyébként a legnagyobb titka, hogy csak tiszta kézzel szabad őket használni, mivel hiába vigyázol, hogy most majd nem érsz a lencséhez, a következő törlés úgyis a kendő csipszes oldalával fog történni :D

(#12624) RBJ: a csomagod Hongkongból jött, és ha 3.10 volt a posta, akkor az nagyjából 110 Ft-ot jelent.

LED óra kijelzőkkel megejtett tapasztalat: hármat rendeltem három eladótól. Mindhárom másmilyen... hiába 12 lábú mind, és a szegmensek és közös katódok/anódok szabvány helyen vannak, a DP eltérő: egyiknél egyedül a kettőspont vezérelhető, másiknál a kettőspont és a második digit tizedespontja, míg a harmadiknál a kettőspont és az első digit tizedespontja... teljesen káosz :D Szóval ha a digitek közötti pontra bazírozna valaki, ne tegye :P (amúgyis négy digit van, ami négy pontot enged, de ott a kettőspont is ötödiknek, szóval 12 lábra biztosan nem fog minden elférni).

Az 1" digitek viszont nagyszerűek :) Működik mindegyik pontja, ø2 vagy 3mm-es LED-ből meg lehet neki kirakni kettőspontot, akár próbapanelen is. Jól látható a szoba bármelyik sarkából.

Nem bírtam magammal, vettem egy pákás ónszippantót. Ha ideér majd nyilatkozok róla, addig is itt egy videó. Létezik méregdrágán olyan verzió is, amiben egy elektromágnes cibálja a dugattyút. Kevésbé tűnik fárasztónak a használata, és talán kisebbet ugrik, de ennyit nekem már nem ér :)

(#12813) Outlander válasza twine (#12807) üzenetére


Outlander
őstag

Ebből a kategóriából a "Foreplay Alternative Flirting Man mast,,," nevű dolgot valaki elmagyarázná? Pedig nem vagyok prűd... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12814) petipetya válasza spidersoft (#12812) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. Ám én nem vagyok szemüveges, de az érintetteknek hasznos infót lehet. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#12815) htc07 válasza spidersoft (#12812) üzenetére


htc07
addikt

ez a forrasztó páka nekem nem kerek..

220V, de amcsi dugalj van rajta :DDD

(#12816) havri1 válasza htc07 (#12815) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem nem csak ott használnak ilyen dugót.
Én is vettem egy akváriumi fűtőt, 220-240v, és ilyen szar dugaljal érkezett.

[ Szerkesztve ]

havri

(#12817) lkristóf


lkristóf
senior tag

Ez már nem usb 2A adapter, hanem villany borotvához lenne, mert a saját gyári kábele ami úgy néz ki mint egy telefonzsinór a sok rugózástól vagy nem tudom mitől kezdi megadni magát és lejön róla a borítás. [link] hamis lehet? esetleg életveszélyes? köszi

(#12818) spidersoft válasza htc07 (#12815) üzenetére


spidersoft
senior tag

Amcsi = kínai ;) Csak Kínában ugyanabban a lyukban, amiben az amcsiknál 120V, Japánban meg 100V van, náluk 220V leledz:

China also uses American/Japanese NEMA 1‐15 sockets and plugs for Class-II appliances. The voltage at a Chinese socket of any type is 220. -- wiki

(#12819) alázógyík válasza Outlander (#12813) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y

(#12820) spidersoft válasza Outlander (#12813) üzenetére


spidersoft
senior tag

újkrumplit lehet vele pucolni. :(((

(#12821) Saccco válasza musli26 (#12810) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vettem is. Igen picike, még nem teszteltem, viszont ránézésre jó minőség, egész jól össze van rakva.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12822) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Ez a Piston vajon eredeti? Ha az árát nézzük nem hinném. Már látom nem az!

[ Szerkesztve ]

(#12823) gilfoyle válasza gilfoyle (#12797) üzenetére


gilfoyle
őstag

Leteszteltem:
Warning: Only 15176 of 15266 MByte tested.
Test finished without errors.
You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
Writing speed: 4.67 MByte/s
Reading speed: 20.4 MByte/s
H2testw v1.4

Ez alapján jó.

(#12824) Dluinet válasza KaiotEch (#12822) üzenetére


Dluinet
nagyúr

honnan lehet megismerni (az árat kivéve)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12825) KaiotEch válasza Dluinet (#12824) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

[link]

És hogy én honnan vettem észre: Gumiharangoknál nem a méret van feltüntetve(S,M,L), hanem hangjegyek.

[ Szerkesztve ]

(#12826) musli26 válasza Saccco (#12821) üzenetére


musli26
tag

Lehet én is veszek egyet ennyiért nem drága.
Van rá 3 év garancia?
Majd ha kipróbáltad mond el milyen.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#12827) Dluinet válasza KaiotEch (#12825) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az ember nem lehet elég óvatos

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12828) Dluinet válasza musli26 (#12826) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem gari van rá, hanem pénzvisszafizetés

én is vettem már cuccot, amit visszavittem és visszaadták az árát, aztán vehettem dupla annyiért egy másikat

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12829) trebrona válasza spidersoft (#12812) üzenetére


trebrona
nagyúr

"a szemüvegtok mitől kemény?"

Mágnes sem kell neki, a súlyán is lehet érezni, hogy nagyon könnyű. Műanyag, vagy még esetleg kemény papírt tudok elképzelni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12830) Saccco válasza musli26 (#12826) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szétnéztem, akárhol máshol legalább 1.500-1.800ft egy 2A körüli. Ennyit igazából bőven megér, más is így gondolta, összesen 3 db volt abból 2-őt meg is vettem. :DDD

Kínait 2 okból nem akartam, egyrészt lassan ér ide (ez most sürgősen kellett, pont kapóra jött), másrészt kicsi a teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12831) mm89 válasza Saccco (#12830) üzenetére


mm89
őstag

Nekem is kéne valami ilyen, hogy két ülésfűtést tudjak egyszerre használni. Síeléskor jól jönne. Mondjuk előbb kéne még egy ülésfűtés is :DDD

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#12832) poffsoft válasza KaiotEch (#12825) üzenetére


poffsoft
addikt

most rendeltem ilyet, 1.98 usd. akkor az biztos eredeti. :))

[ Szerkesztve ]

(#12833) twine válasza Outlander (#12813) üzenetére


twine
addikt

:D

Azonnal ez a jelenet (7:45-7:55 között) ugrott be mikor megtaláltam a kérdéses terméket! :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12834) Degeczi válasza twine (#12833) üzenetére


Degeczi
nagyúr

jezusmáriaúristen, ez nézhetetlen így...

(#12835) petipetya válasza petipetya (#12549) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most sem csalódtam a német precizitásban, ugyanis már tegnap délután bedobták a ládába a cuccot. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#12836) Saccco válasza mm89 (#12831) üzenetére


Saccco
nagyúr

Na teszteltem a telefont szépen tölti! :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12837) XtremLor


XtremLor
őstag

Specko hardver futott be tegnap :D
Edesanyam fodrasz, neki kellett a hajmosohoz egy uj zuhanyfej, mivel ott jatszani kell a sugrral mosogatoba valot vettem igy allithato.....[link] dec 30 rendeles...attol feltem nem lesz szazas, de az anyag minosege meglepett teljesen rendben van kromozas is szep, nem kaptam volna itthon se kulonbet! :K

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#12838) twine válasza Degeczi (#12834) üzenetére


twine
addikt

Érdekes, pedig több mint egy éve elérhető a videó, mint ahogyan tegnap is kikerestem belőle a jelenetet :U mostanra meg megpistult... :(

(#12839) Degeczi válasza twine (#12838) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Arra gondolok, h teljesen kiheréli a lecserélt hang, mert ebben a filmben alapvető szerepe van az akcentusoknak (amik nélkül nem lehetne hová tenni a "northern monkeys! southern fairy!"-t sem, mert az is erre hivathozik) és a többség által beszélt cockney rhyming slang-nek, ami szintén átrakhatatlan.
Ezt éppúgy nem lett volna szabad szinkronizálni, mint a Monty Python sorozatot.

(#12840) Silent77


Silent77
veterán

Ezek jöttek mostanság:
3 ledes öntapadós lámpa
Maszk
Akku, elem tartó
Banda maszk
SSD Beépítő keret
Torta szervírozó
Répa hegyező
Egérpad
Ékszermérleg
Bankkártya kés
11 in1 kb semmire nem jó. :DDD
Alma csumázó
Toshiba 16Gb
Dalas karóra
Termál Fólia Kettőt vettem, hármat kaptam. ilyen se volt még.
Uinfire B68 lámpácska Nagyon megérte, köszönöm az infót róla!

Volt még, telefonra fólia, tok, hővezető paszta.

Ezt még várom: Ajtóba laser logo

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12841) Siriusb válasza Silent77 (#12840) üzenetére


Siriusb
veterán

A ledes lámpa használható vagy ultragagyi?

(#12842) htc07 válasza Siriusb (#12841) üzenetére


htc07
addikt

nekem van az ágy mellett egy, arra elég hogy ne rúgjak bele az összes szekrény sarkába éjjel :DDD

(#12843) Silent77 válasza Siriusb (#12841) üzenetére


Silent77
veterán

Az öntapadósra gondolsz?
Tökéletesen használható, asszonykámnak a pipere szekrényére raktunk, meg még jó pár helyre. :)
Kb 3 hete jöttek.
14db-ot rendeltem, 10-et fel is raktam. :))

htc07: Ágy mellé én is raktam. :C

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12844) Dluinet válasza Siriusb (#12841) üzenetére


Dluinet
nagyúr

melyikre gondolsz?

a három ledesre vagy a zseblámpára

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12845) RBJ


RBJ
addikt

Takaró fólia használható valamire azon kívül, hogy földre szált E.T. nek néznek?
Valami olyan kütyüt keresek amivel a szappan maradékokat lehetne egy tömbe gyúrni. Valahogy nem hagy békén. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#12846) Siriusb válasza Silent77 (#12843) üzenetére


Siriusb
veterán

Igen, az öntapadósra gondoltam.

14 darabot?! :Y :))


htc07
Kösz.

(#12847) RBJ válasza Siriusb (#12846) üzenetére


RBJ
addikt

Az öntapadósból volt régen a lidl be hasonló, konyhába akartam a munkapulthoz de gyenge volt, semmit nem ért vittem is vissza.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#12848) Siriusb válasza RBJ (#12847) üzenetére


Siriusb
veterán

Oda elhiszem, hogy gyenge volt. LED szalaggal jobban járnál, már ha a delej megoldható.

(#12849) Silent77 válasza Siriusb (#12846) üzenetére


Silent77
veterán

Minek aprózzam el? :DDD
Kocsiba is jó. :K
Ahová nekünk lett, nem is kell több fény.
Pont láttam mol kúton 2590ft-ért...

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12850) RBJ válasza Siriusb (#12848) üzenetére


RBJ
addikt

Valaki a led szalagra is azt mondta macskafing. neon és kész. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.