Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) Minstrel válasza doc (#11200) üzenetére


Minstrel
senior tag

Írj az eladónak, hogy küldje a paypal címét, elküldöd neki a pénzt és megírod neki a tranzakció számát, hogy tudja.

(#11202) htc07 válasza doc (#11200) üzenetére


htc07
addikt

Írsz az eladónak egy levelet ebayen, hogy megjött, köszönöd szépen, küldjön egy paypal invoice-t a termék árával. legalább is én így szoktam.

(néha a paypal meg az invoice szavak megakadnak az ebay levelezőjén, és nem engedi elküldeni) olyankor körbeírod. :D

szerk. beelőztek :((( :)

[ Szerkesztve ]

(#11203) Laza... válasza doc (#11200) üzenetére


Laza...
addikt

írsz az eladónak, hogy adjon egy PP email címet. Én legalábbis így szoktam

Never give up!

(#11204) doc


doc
nagyúr

ok, koszi mindharmotoknak :D
(remeltem hogy valami valami 'rendes', automatizalt megoldas erre...)

(#11205) RBJ


RBJ
addikt

Én meg azt hittem még egyszer vásárolni kell csak legfeljebb nem küldi el.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#11206) Nestor16 válasza McReay (#11190) üzenetére


Nestor16
senior tag

Pont ez lenne már napok óta a kérdésem nekem is.
Már van nekem egy 16 gigás Samsung, de azt a sebességet nem tudja, ami rá van írva. Legalábbis másolás során. Még érdekel más ember véleménye, tapasztalata is. Nekem egyelőre egy kompakt fényképezőgépbe lenne használva, vagy ha telóba jó a scandisk akkor azt venném és kicserélném.

Üdv, Dávid

(#11207) spidersoft válasza Silent77 (#11170) üzenetére


spidersoft
senior tag

Múltkor egy óránál (kb. 2800-2900Ft/db) én is refundot kértem, mert kettő helyett egyet küldtek. Válaszolt az eladó, hogy már küldte is a másikat, ígymegúgysajnálja... ma megérkezett a másik óra, szóval én szerencsésen jártam, még értékelést is le tudtam adni :) Újraküldést meg nem azért nem kérünk, mert nem bízunk az eladóban (nem bízunk senkiben :D), hanem hogy ne csusszanjunk ki a védelmi időből -- újraküldéssel simán bele lehet szaladni, lévén nem hosszabbodik vele a várható érkezési idő (és vele az ebay védelem).

Ilyet látott már valaki testközelből? :D Most akciós, ebayen $200 körül megy... nyilván ennyiért sem éri meg, ad némi okot a kételyre, hogy kábé minden vázalkatrésze műanyag... :B

[ Szerkesztve ]

(#11208) szaboger


szaboger
tag

Sziasztok TV mögé gondolkodom egy ilyen ledszalagba,valaki próbálkozott már vele? szerintem lenne értelme 5M 3528 RGB 300 Led SMD Flexible Light Strip Lamp+44 key IR+12V 2A Power Supply ?

(#11209) wwenigma válasza Nestor16 (#11206) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tudja az csak ezek a kartyak nem sok kis file masolasanal domboritanak hanem 1 nagynal... illetve az se mindegy mibe rakod bele, olvaso es teloba.

VMatteo: nem tom, csak le van irva valahova hogy kell betanitani. :F

szaboger: nekem es kis asztali lampa van beteve egy 9W-os kompaktfenycsovel. Nem bonyolitottam tul. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11210) Degeczi válasza spidersoft (#11207) üzenetére


Degeczi
nagyúr

igen, ez nagy hülyeség az Ebayen, h az újraküldés nem hosszabbítja meg a határidőt... :W

de hátha egyszer megváltoztatnák (egy évvel ezelőttig a vevővédelem időtartamában sem volt szerepe a legkésőbbre saccolt megérkezési időnek, így akkoriban még sokkal gyakrabban kellett fölöslegesen refundot kérni)

(#11211) krisztianAMG válasza spidersoft (#11207) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem ma ezen akadt meg a szemem: [link] Megtetszett, de kétségeim vannak a használhatóságát tekinktve...

(#11212) miroon válasza szaboger (#11208) üzenetére


miroon
aktív tag

Rosszul linkeltél :P

Amúgy én már rendletem rengeteg led szalagot,köztük RGB-t is. Nincs velük gond. :)

iPhone 13 Midnight Black

(#11213) szaboger válasza miroon (#11212) üzenetére


szaboger
tag

vérfolt köszi hogy jelezted erről lenne szó, igazából még csak ötlet megérné -e vesződni vele.

(#11214) miroon válasza szaboger (#11213) üzenetére


miroon
aktív tag

Szerintem simán, én megcsinálnám. :B

iPhone 13 Midnight Black

(#11215) htc07 válasza szaboger (#11213) üzenetére


htc07
addikt

az 5050-es jobban néz ki mint a 3528, azon nem külön vannak egymás után sorba rakva a piros,zöld,kék, hanem minden led RGB. Bár kicsit drágább, viszont szerintem szebb lenne a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

(#11216) miroon válasza htc07 (#11215) üzenetére


miroon
aktív tag

szerintem ebben az esetben teljesen mindegy, mert gondolom a vetett feny a lenyeg. :R

iPhone 13 Midnight Black

(#11217) htc07 válasza miroon (#11216) üzenetére


htc07
addikt

az a baj hogy ha közel van a falhoz (<30 cm), szerintem akkor látszani fog, hogy elkülönülnek a fények (pl. "hullámos" lesz ha csak az egyik led világít), de ebben nem vagyok biztos.

(#11218) miroon válasza htc07 (#11217) üzenetére


miroon
aktív tag

Na mondjuk ebben lehet igazad van. :R

iPhone 13 Midnight Black

(#11219) gabe_ válasza krisztianAMG (#11211) üzenetére


gabe_
őstag

fogpiszkáló aprításra max jó lenne, 5mm-es vágási vastagsággal... :DDD
vagy mire? :B

Sovány szakácsban sose bízz!

(#11220) krisztianAMG válasza gabe_ (#11219) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Plexi, vagy nyáklap, ami nekem eszembe jutott. Ha szépen vágná, hasznos tudna lenni.

(#11221) KL48


KL48
tag

Vettem ebay-ről egy ilyet. Na, ami rosszat, gagyit el lehet mondani róla az remélem tanulságos lesz:
A képe még közeli kamera-adó esetén is zajos, homályos, és csak halvány nyomokban tartalmaz színnek mondhatót, azt is csak a kék tartományban. A hangot ellenben egyáltalán nem hajlandó átvinni. Csak egy sistergő, zúgó semmi. Rezsónak viszont kitűnő, ugyanis a kamera tápja, a 12V-os csatlakozója, és a kamera háza is olyan forró, hogy attól féltem tüzet csinál a lakásban. Nagyon nem ajánlom.
Ha viszont tud valaki hasonló Wireless funkcióval működő szettet JÓ TAPASZTALATOKKAL, kérem küldje el a linkjét! Kis távolságra, lakáson belül szeretném használni. Köszi.
Ui: Ez sem vált be. Meg sem nyikkan (biztos nem is mérnek sehol az országban).

(#11222) wwenigma válasza KL48 (#11221) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11223) Flexy90 válasza wwenigma (#11222) üzenetére


Flexy90
senior tag

És mi a helyzet a Waze-el? ;]

Xiaomi Fan

(#11224) El Gringo válasza wwenigma (#11222) üzenetére


El Gringo
senior tag

A detector legális. A blokkoló tiltott csak

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#11225) havri1


havri1
félisten

Ilyet keresek, sürgős! ;]

havri

(#11226) McReay válasza Nestor16 (#11206) üzenetére


McReay
aktív tag

A Samsungot rendeltem meg.

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#11227) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ma végre megjött az október 2-án rendelt csipeszes telefontartóm. :D Két dátum is van rajta, lehet kicsit később adta fel, van egy okt 6. és egy okt 22.

(#11228) twine válasza szaboger (#11208) üzenetére


twine
addikt

Próbálkozott e?
Ezt figyled ;)
Én amikor megláttam a topictárs hozzászólását térdre rogytam....
Részemről le a kalappal, mind az ötlet, mind a megvalósítás előtt...
Egy picit irigy is voltam...pedig nincs is "lapos" tv-m :DDD :DDD (projektort használok) :)

(#11225) havri1:
:DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#11229) spidersoft válasza havri1 (#11225) üzenetére


spidersoft
senior tag

(#11230) htc07


htc07
addikt

ha már LED csíknál tartunk csak 90%-ban off :DDD , van valakinek a gépében ilyen? Egy egyszínű kék LED szalagból szeretnék belerakni pár csíkkal, szerintetek ha a négy eres molex csatiról kapna áramot (asszem a sárga a 12V), meg közbeiktatnék egy billenőkapcsolót amit kivezetnék, akkor működne a dolog? Elméletben tuti, csak nem akarom levágni az új tápom se a gépem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11231) miroon válasza htc07 (#11230) üzenetére


miroon
aktív tag

Nekem van az asztali gépben ebayről vett kék led szalag. Kapcsolót nem raktam rá,de valószínűleg ha rárakod is fog működni. Amúgy ennyi az egész.

iPhone 13 Midnight Black

(#11232) havri1


havri1
félisten

Ma érkezett meg 2 termék is Banggood-ról.

Original XIAOMI Portable WIFI Wireless Router For Mobile phone

Nagyon pöpec, egy hibája van, a program only kínai. De működik, és jó :)

Heat Shrink Tube Wire Wrap Cable Sleeve ( Zsugorcső vagy hogy híjják itthon)

Tesztelve, jó.

havri

(#11233) htc07 válasza miroon (#11231) üzenetére


htc07
addikt

klassz :R

a kapcsoló csak azért kell, mert van amikor zavar ha világít, de gondoltam hogy nem azon fog múlni :DDD

(#11234) Dluinet válasza havri1 (#11232) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezért vettem anyámhoz tegnap 3000-ért egy wifi-s routert, hogy te most ezt megmutasd nekem, :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11235) KaiotEch válasza Dluinet (#11234) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát de ennek nem lesz valami hűdenagy hatótávja, bár a 3000-snek se lehet :D

(#11236) Matykoh


Matykoh
tag

Ti is kaptatok egy e-mailt a paypaltól New free service: don’t worry about your return shipping costs anymore címmel? :B :Y

(#11237) miroon


miroon
aktív tag

Nekem ma jött meg ez. Célnak megfelel, működni működik,amennyit nálam használva lesz arra pont jó. :)

iPhone 13 Midnight Black

(#11238) Dluinet válasza KaiotEch (#11235) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ennek a 3000Ft-os wrt54gl lesz hatótávja

ez a wifi szinonimája:

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11239) zoltan6 válasza Matykoh (#11236) üzenetére


zoltan6
őstag

igen,miért mi az?

(#11240) Dluinet válasza Matykoh (#11236) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11241) KaiotEch válasza Dluinet (#11238) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nagyon jó router még mindig, de nem túl nagy a hatótávja sajnos.

(#11243) Dluinet: Nekem immáron kb 6. éve van itthon a GL verzió. Meg vagyok elégedve vele, de a hatótávja nem túl nagy, persze lehet antennát cserélni, de nem hiszem, hogy sokat hozna. Panellakást vinni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#11242) Freddycom válasza zoltan6 (#11239) üzenetére


Freddycom
őstag

Hát mondja a PayPal, h ne aggódjál többé a hajozási visszautad miatt.

(#11243) Dluinet válasza KaiotEch (#11241) üzenetére


Dluinet
nagyúr

egy panel lakást remélem átvisz,

mármint egy panellakásban remélem használható, tudom a maiak jobbak

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11244) Flexy90 válasza Dluinet (#11238) üzenetére


Flexy90
senior tag

Jó router ez. Pattints rá ddwrt-t ha nem elég a hatótáv, finoman lehet növelni, de ne állítsd max teljesítményre.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#11245) musli26 válasza havri1 (#11232) üzenetére


musli26
tag

Ez csak mobilra jó?
Laptopra gondolom nem.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#11246) Flexy90 válasza musli26 (#11245) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ez arra jó, hogy bedugod egy számítógépbe amin van net, és megosztod azt.

Xiaomi Fan

(#11247) wwenigma válasza Flexy90 (#11246) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor gyk. egy WLAN adapter ami adhoc módban megy alapból és a szoft bekapcsolja telepitesnel a netmegosztast.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11248) havri1 válasza musli26 (#11245) üzenetére


havri1
félisten

Bármire jó, de csak kb adott helyiségen belül.
Nekem a céges gépre kell, netet továbbosztani.

havri

(#11249) Freddycom


Freddycom
őstag

Akartam venni egy neoprén tokot laptophoz, na mondom ebayen majd jól megvásárolom egy ezresért. Hát legolcsóbban 2500-ért találtam én, így rákerestem magyarul is és Budán, személyes átvétellel 1700-ért találtam. Vigadok. :D

(#11250) petipetya


petipetya
nagyúr

Egy rakat cucc érkezett az elmúlt két hétben, ezek közül két darabot ajánlok a figyelmetekbe:
Pénztárca: abszolút korrekt darab és nagyon jól néz ki.
Óraszíj cserélő: a kis fémrugót lehet vele könnyedén megfogni és benyomni. Ritkán cserélek szíjat, de ennyi pénzért nagyon jól jött.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.