Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) Laza... válasza Silent77 (#11800) üzenetére


Laza...
addikt

Ha PayPalon fizettél, akkor a 44. napon kell vitát nyitnod (dispute) - fizetés napjától számítva

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#11802) Silent77 válasza Laza... (#11801) üzenetére


Silent77
veterán

Paypalt tudom, azzal fizettem. :R
Az oldalt viszont egyáltalán nem. Angolom se túl jó. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11803) _ak_


_ak_
addikt

Az vajon miért van, hogy a kisméretű digitális mérlegeknél, drágább az, amelyik, csak 500g-ot mér, mint az amelyik 1kg-ig megy?
Mindkettőnél 0,1g a lépték. :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#11804) Real_Necro válasza _ak_ (#11803) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem lehetséges, hogy az 500g-is mérő az valami precíziós/nagyobb pontosságú?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#11805) Silent77 válasza _ak_ (#11803) üzenetére


Silent77
veterán

Pontosabbak, én ezt vettem észre.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11806) _ak_ válasza Real_Necro (#11804) üzenetére


_ak_
addikt

A leírásuk lapján ugyan az.
Noha érthető lenne, hogy pontosabb lenne a könnyű súlyok mérésénél az 500-as, de akkor a 0,1g -os mérés lépcső fals az 1kg-osnál?

Let's begin, de gozaimasu!

(#11807) Real_Necro válasza _ak_ (#11806) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem látjuk miről van szó. A 0,1g-os lépték lehet csak a kijelzőre vonatkozik?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#11808) _ak_ válasza Real_Necro (#11807) üzenetére


_ak_
addikt

Arra nem is gondoltam, így érthető már, köszi!

Let's begin, de gozaimasu!

(#11809) twine válasza _ak_ (#11808) üzenetére


twine
addikt

Egyszer az egyik kollega itt a múltban olyan leírást közölt a kis mérlegekről, hogy a számat tátottam..
Szerintem érdemes rákeresned , ha ilyen vásárlásán töröd a fejed,,,sajnos nem emlékszem ki volt,,és most keresni sem tudok...de szvsz.érdemes rákeresned... ;)

(#11810) Degeczi válasza Hali1975 (#11147) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Köszi a tippet, úgyis el volt törve az autóban használt polarizált napszemüvegem, vettem én is ilyen éjszakait és nappalit is. Mivel bevizsgáltattad, az UV védelemtől nem is tartottam, csak az volt kérdéses, vajon hogyan illeszkednek majd, és milyen a gyártási minőségük - és az ezerszer jobb, mint annak amit korábban használtam, kellemes meglepetés! :R

Egyáltalán nem kicsik (ami kínai cuccnál mindig rizikós), pont kényelmesek, a teljesen fém, erős építés miatt tartósnak is tűnnek, a fekete pedig még jól is áll (bár ez nem volt szempont, hiszen vezetéshez vettem - de így valszeg beszerzek mégegyet általános célra is, mert tetszik)

(#11811) lkristóf válasza NORBl (#11763) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ez is jól néz ki csak én meguntam, hogy megkopik a matrica, sőt a tesco -s rubikot inkább nem is minősítem.

Na de megjött egyébként ma a kockám, nagyon jó a fogása és nagyon jól forog, kereken 2 hét telt el a rendelés óta.

(#11812) Degeczi válasza lkristóf (#11811) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Egy kis szilikonozás után nem tűnik vészesnek a Tescos
(igaz, tapasztalatom csak a 80-as évekből van: akkoriban sokkal rosszabbakat lehetett kapni, nyekergő, széteső, vagy kenve is nehezen forgó példányokat)
De kétszeres áron persze legyen is jobb egy másfajta

(#11813) lkristóf válasza Degeczi (#11812) üzenetére


lkristóf
senior tag

A forgatásával nem volt gond inkább a matricák minőségével mert van a matricán egy átlátszó réteg ami védi a festéket a kopástól. Nekem ez a vékony átlátszó réteg kezdett feljönni a matricákról ami eléggé zavaró volt számomra. Eredetileg 4 ezer a Tescoba pontok nélkül úgy meg mindjárt nem olcsóbb, de szerint máshol is csak drágábban kapod meg ezeket a stúdiós kockákat amik nem gyors kirakásra vannak, figyelni kell, hogy hogyan áll a kocka mert nem bírod 45 fokban elfordítani/levágni a sarkokat vagy hogyan mondjam. Esetleg keress rá YouTube -on szerintem százszorta különb kockák ezek mint a stúdiósok.

(#11814) Degeczi válasza lkristóf (#11813) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem is kétlem, csak még nem futottam bele a hibába, egyelőre jók a matricák (bár persze pár hét alatt ne is kezdjenek tönkremenni)
Teljes áron azonban szerintem nincs ember, aki megvette volna mostanában, amikor 1.5e-ért is hozzá lehetett jutni - így értem a bőven dupla árat.
De úgyis nyaggatnak a gyerekek, miért csak egy kocka van itthon, így lehet, h én is bepróbálok egy ilyen matrica nélkülit...

(#11816) poffsoft válasza Degeczi (#11814) üzenetére


poffsoft
addikt

nálunk mindegyik kockáról már jönnek le a matricák. karácsony óta, tecsós.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#11817) spidersoft válasza poffsoft (#11816) üzenetére


spidersoft
senior tag

a negyven éves kockámról egy matricának hiányzik a fele. egyszer beleakadt valami ruhába és felkancsarodott. igaz nincs is sokat pergetve, évente 1-2x veszem elő... de akkor is :)

(#11818) petipetya válasza poffsoft (#11816) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nézd a jó oldalát: könnyű lesz kirakni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#11819) pakfong válasza Degeczi (#11810) üzenetére


pakfong
tag

Tegnap érkezett meg az 1. linken lévő szemüveg. Valóban pofás darab ahhoz képest, hogy nevesincs márka, és tényleg nem kicsi. A szára rugós ahol össze lehet hajtani, így amikor felrakja az ember, nem nyeklik meg törik, hanem finoman rugózik.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#11820) petipetya


petipetya
nagyúr

Megrendeltem ezt a tejszínhab kinyomót: link

Légyszi erősítsetek meg abban, hogy a csomag tartalmának a leírás szerint ennek kell lennie:
- 4 db fej (ezüst)
- 1 db összekötő (pink)
- 1 db zsák (fehér)

Ezt kaptam és karcsúnak találom a csomagot,mivel csak 6 db ezüst fej van benne: fotó

"nincs rá lezsóidő"

(#11821) Real_Necro válasza petipetya (#11820) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem tök egyértelmű, hogy nem azt kaptad amit rendeltél.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#11822) Minstrel


Minstrel
senior tag

Megjött a december 4-én feladott Toshiba memóriakártya a szokásos cérnával lezárt borítékban, ilyenkor mindig nagyon örülök, hogy senki se vette ki belőle :D

Egyelőre jól szerepelt a teszten is.

Warning: Only 14983 of 14984 MByte tested.
Test finished without errors.
You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
Writing speed: 10.0 MByte/s
Reading speed: 18.2 MByte/s
H2testw v1.4

(#11823) petipetya válasza Real_Necro (#11821) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor reklamálok a féregnek.

"nincs rá lezsóidő"

(#11824) Silent77 válasza petipetya (#11820) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is ma jött egy csomag, ezt rendeltem, 5 helyett 1db volt benne. :W
Kezdek ideges lenni, pár hete a 4db rendelt cuccból is csak egyet kaptam.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11825) Degeczi válasza petipetya (#11823) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Azért nem kell majd így megszólítanod az eladót :)
Nem biztos, h ő tehet róla, mert többnyire dropshippingelnek, csak továbbadják a rendelést a raktár felé, ott kefélhették el: "6 db-os tortadíszítő" - hát ez is az, csak másfajta

(#11826) Flexy90 válasza Minstrel (#11822) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ugyan ilyet rendeltem november 30.-án, de még ma sem jött meg. :(((

Xiaomi Fan

(#11827) Hali1975 válasza Degeczi (#11810) üzenetére


Hali1975
tag

Szia!
Orulok, hogyha tetszik:-)!
A fekete polarizalt napszemuvegbol mar nekem is ketto van/kocsi+egyeb/.

Bevizsgalas: az optikus azt mondta: a polarizalt/megnezte ,az/, 100% valos UV szuros is:mert az egy elenyeszo aru adalek ,a polarizalashoz kepest, igy mindig bele is teszik.

De nyugodt akkor lehetsz ,ha te is megnezeted:elvileg minden optikaban kene legyen gep.
/A vaci uti tescoban egyikben sincs:-), oda ne menj/.
Felesegem elvitte egy optikushoz es az megnezte geppel:UV400as

Tenyleg kenyelmes cucc.
Ez az elsok kozott volt, amin nagyon meglepodtem es nagyon meg vagyok elegedve veluk.

Lassan Buek mindenkinek:-)

Udv

(#11828) fehereva16


fehereva16
csendes tag

Sziasztok!
Bocsi ide is beirom, hatha tud segiteni vki...
Még uj vagyok itt és az ebayen is, de máris segitseget kernék.... :B
Bátyámnak nyertem aukcion egy kinai mikrousb fali+autós töltöt. Ma megjött, de csak a fali volt benne, az is amcsi csatlakozos. Mérgembe irtam az eladonak, de a returnra nyomtam....
Most az ebay irja: you started a return. De én nem akarom visszaküldeni.Filléres cucc, a posta többe lenne.
Hogy lehet stornozni a returnt?
Tudom béna voltam.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#11829) Cavsfan


Cavsfan
tag

Tegnap 45 nap után írtam az eladónak,hogy még mindig nem érkezett meg a termék.Nem visszatérítést kértem,csak jeleztem.Egy óra elteltével jön a levél,hogy tudja az eladó és vissza téríti a pénzt.Már látom is a
PayPal-on,de a számlámra még nem jött meg.Erre ma délután a posta ládában a cucc.
Most milyen linken,hivatkozáson fizessem vissza a pénzt?Mert az ebay az ügyet már lezárta...

(#11830) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok,
Led és reflektor téren van valakinek tapasztalata? Megbízható minőségű forrás?
Köszönöm.

(#11831) Minstrel válasza Cavsfan (#11829) üzenetére


Minstrel
senior tag

Csak azt tudod, hogy írsz majd az eladónak, hogy visszaküldöd neki a pénzt. Várd meg amíg megjön a kártyádra és utána kérd el a paypal címét.

(#11832) Dluinet válasza Cavsfan (#11829) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a bankszámládon 2-4 munkanap után érkezik meg a pénz

vedd meg még egyszer a terméket, fizesd ki, és írd meg az eladónak, hogy ne küldje le, mert már megérkezett, és értékeld pozitívan

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11833) Saccco válasza Cavsfan (#11829) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem örülj az ingyen cuccnak. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#11834) Laza... válasza Saccco (#11833) üzenetére


Laza...
addikt

Igen, az ilyen ingyen cuccok/"vásárlók" (valójában szarkupacok)miatt nem küldenek Magyarországra sokan már semmit :(((

Never give up!

(#11835) Cavsfan válasza Dluinet (#11832) üzenetére


Cavsfan
tag

Sajnos nincs fenn már neki ilyen termék.De írni csak az ebay-n keresztül tudok neki....

(#11836) pakfong válasza Cavsfan (#11835) üzenetére


pakfong
tag

Vmelyik termékén keresztül ráírsz. Szerintem meg fogja érteni, pláne hogy pénzről van szó, aztán találni fog rá megoldást, hogy ki tudd fizetni. Ha meg az értelmesebbjét fogtad ki, akkor azt fogja mondani, hogy veheted ajándéknak.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#11837) Potzee válasza Saccco (#11833) üzenetére


Potzee
addikt

Korábban jó néhány NOOK e-book readert vásároltam egy skót sráctól.
Aztán az egyik alkalommal a hirdetésében már nem szerepelt a Magyarországra történő szállítás... :U Megkérdeztem Tőle, hogy miért nem szállít már Magyarországra? Elmondta, hogy pár alkalommal jelezték neki a "vásárlók", hogy nem kapták meg a terméket és ő postára adta ismét...aztán leesett neki, hogy néhány találékony szarházi, fillérbaszó magyar (vagy Magyarországon lakó valaki) megszívatta...
szégyen... :(((

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#11838) spidersoft


spidersoft
senior tag

Angliai eladótól remélhetem, hogy szóba áll még velem a héten? Ebay nem írja, hogy szabin lenne... persze az is lehet, hogy a nagy vakációvárás közepette szimplán csak nem állította be :) Gondolom ilyenkor már nem dolgoznak, viszont nemtom a levelekre mennyire kell figyelniük, esetleg ügyet intézni mennyire kell nekik. Szerintem nem a kihordókon kéne múljon, postás még volt ma is... telefonpókot hozott. Szerintem az év találmánya :) Két különböző eladótól vettem (először az olcsóbbiktól egyet, aztán megmutattam a linket a kollégámnak, hogy e, mit találtam, így utána meg attól, akitől ha többet veszek úgy már nála olcsóbb -- persze azóta már lehet másnál van még olcsóbban), és egy napon jött a két csomag, egyforma zacskóban, egyformán hajtogatva, egyforma matricákkal, satöbbi. Mókás :) A cucc effektíve drót+gumi. Szerencsére nem az a büdös fajta. Ha valaki vesz, akkor hajlítgatásnál óvatosan, két okból: 1.) nem ér teljesen végig a lábakon a drót (így az utolsó percnél kiszakíthatja a gumit, ha rosszul fogod meg, csak finoman és ha kell, kicsit fogóval segítve), 2.) a gumi a dróton tud kicsit közlekedni, így nem szabad "jelölésnek" venni a lábakon lévő ízületeket, mert az oda esik, ahova jól esik neki, inkább szemre kell szimmetrikusan hajtani, és ha nem oda esik az ízület, ahova kellene, akkor tolni/húzni kicsit a gumin.

[ Szerkesztve ]

(#11839) trebrona válasza Cavsfan (#11835) üzenetére


trebrona
nagyúr

My eBay => Termék mellett katt az eladóra => Contact => I have a question about using my item or I want to send the seller a message
Itt leírod mi a stájsz, és kérsz egy PayPal számlát abban az értékben amennyibe a termék került.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11840) wwenigma válasza ratobi (#11830) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Korabban irtam kis 10W-os ledet es a vezerlot hogy megerkezett, piszok jo fenye van, 12Vot kér es abbol 800mA-t kajal. Es ez csak 10W ami vol 800ft talan... Hutes kell neki meg haziko. Ugyanattol az eladotol van nagyobb is. Esetleg a karacsonyfaledsor pesti boltostol is van jonak latszo reflektor.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11841) Cavsfan válasza trebrona (#11839) üzenetére


Cavsfan
tag

Köszi.A Contact-on keresztül írtam neki.Nem ajánl fel már választási lehetőségeket,mert lezárt ügyként kezeli a visszatérítés miatt.

(#11842) boratsagdiy


boratsagdiy
tag

Ide - Sata átalakítót vásároltam 150 ft ért ingyen házhoz hozták ilyen apróbb dolgokat megéri megvásárolni ott !

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#11843) petipetya válasza boratsagdiy (#11842) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hol?

"nincs rá lezsóidő"

(#11844) boratsagdiy


boratsagdiy
tag

Csak a vámra kell oda figyelni illetve ha valaki nem nagyon tud angolul akkor nem nagyon érdemes bele kezdeni.

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#11845) boratsagdiy


boratsagdiy
tag

Ebay-en. lehet rá utolsó pillanatokban licitálni , de látszik rajta hogy nem olyan jó minőség .

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#11846) Silent77 válasza boratsagdiy (#11844) üzenetére


Silent77
veterán

Nem tudok angolul, még is megbirkózok vele. :)
Segítség mindig akad, Ha nagyon muszáj.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11847) petipetya válasza boratsagdiy (#11845) üzenetére


petipetya
nagyúr

Taníts minket, mester!

"nincs rá lezsóidő"

(#11848) XtremLor válasza petipetya (#11847) üzenetére


XtremLor
őstag

Jo pap is....! :C

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11849) Saccco válasza Laza... (#11834) üzenetére


Saccco
nagyúr

Már vásároltam párszor (~200), ebay-en eddig kétszer volt talán olyan, hogy így jártam. Illetve több alkalommal volt olyan, hogy rákérdeztem az eladónál, erre másnap beesett a csomag. Ilyenkor értelemszerűen nem kértem vissza a pénzt.

Amúgy én is elítélem az ilyen alakokat, mármint aki szándékosan erre utazik. A tipikus egy maroknyi barom, miatt szív a normális rész.

:R

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#11850) huliganboy


huliganboy
addikt

A napokban kaptam meg Nov. 13.-án rendelt LED panelem
A leírásban nincs benne de a csomagban kaptam hozzá sofita adaptert minek nagyon örültem mivel pont oda szántam... fénye kiváló kb. 10x erősebb mint a gyári sofita. Na most hogy nézem a címben benne van de a leírásban csak ennyi:
Package Included:
1 x LED Panel Light

Dec. 5.-én rendeltem a telefonomra egy Tempered Glass kijelzővédőt.
Kicsit nehézkesen de felraktam, tökéletes és teljesen korrekt csomagolásban (értsd gyári csomagolás) érkezett+ a megszokott több méter bubis cucc.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.