Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) Silent77 válasza szjoci (#11449) üzenetére


Silent77
veterán

Volt rá példa,de nem jellemző.
Gyorsan kell megállítani a pörgést, és utána már gyerekjáték.
leírni sajnos nem lehet ,de nem nehéz, elsőnek nekem is az volt mint nálad, mindennek neki. :DDD
Párom feje felett szoktam repkedni, jó kis ventilátor. ;)
Szabadba semmiképp, még ha profi vagy akkor se.

Gh0sT: Beltéri, kint ha nincs szél akkor sem érdemes, mert egy enyhe fuvallat eltéríti. :K

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11452) Minstrel


Minstrel
senior tag

Nézzetek inkább 4 csatornás helikoptert, persze drágább, de jobban irányítható. Wltoys v911 pl.

(#11453) ittakary válasza Minstrel (#11452) üzenetére


ittakary
nagyúr

2 csatorna az bőven kevés.. nem csoda hogy tragédia az irányítás...

nekem 6 csatornás Hubsan X4 H107C-m van, mondjuk ez 80-90$-os kategória, de ez leglaább már arra repül, amerre akarod :D

(#11454) mm89 válasza szjoci (#11442) üzenetére


mm89
őstag

Nekem volt ilyesmi helim, tescóból 3k ért. Jót játszogattam vele, bár nem volt egyszerű irányítani, főleg, hogy amikor merült az elem trimmelni kellett. Azóta már annyira gatya az elem benne, hogy kb 1 percet lehet vele játszani, aztán már irányíthatatlan még egy percig utána már fel se száll :D

Minstrel
Értem. De honnan tudja, hogy én hol vagyok hozzá képest? :)
Propeller védő keretet néztem inkább hozzá, vagy az súlyban már sok lenne neki? Mégiscsak jobb védeni mint cserélgetni, nem?
Tehát akkor csak a kapcsolható headless mode a különbség. Hogy megéri e az 5dolcsit, azt meg nekem kell eldöntenem, de szerinted megéri?

üszök
köszönöm a visszajelzést, legközelebbi vásárlásnál azért rápróbálok :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#11455) Minstrel válasza mm89 (#11454) üzenetére


Minstrel
senior tag

Szerintem van benne magnetic sensor és megjegyzi az irányt a headless bekapcsolásakor, persze ha mozogsz közben akkor mar nem tudja mikor vagy mögötte :) Szerintem headless nélkül is megtanulható gyorsan, főleg ezzel, mert bírja a strapát, csak magasban nem szabad elvenni a gázt 0-ra:) Prop védőket meg elbírja simán.

(#11456) mm89 válasza Minstrel (#11455) üzenetére


mm89
őstag

Meg is rendeltem a headles mode -osat. Plusz hozzá egy szett rotort, meg a rotor védőt, így lett 6500 Ft.
De ami ennél fontosabb, engedte a bank általi váltást!
Unicredit bank, maestro kártya.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#11457) Laza... válasza mm89 (#11456) üzenetére


Laza...
addikt

Unicredit az egyik legfosabb bank, és alegrosszabb váltási aránnyal. Ezt onnan tudom, hogy ott vagyok én is. (még)

Never give up!

(#11458) Flexy90


Flexy90
senior tag

Ha már ennyire téma lett a quadcopter ajánlhatnátok pót propellereket a CX-10-hez. Már két garnitúrát leamortizáltam (a gyárit meg a tartalékot) :DDD Na jó, van még 1 db B de hát nekem meg A kell :/

Ilyet rendeltem, ennél olcsóbban nem találtam olyat ami jó lehet hozzá. Jöhet aliexpresses link is, nézegettem én ott is de a tipikus piros színűekre azt írták, hogy nem ehhez való, hiába írják rá. (nem szorul rá a tengelyre, túl magas, ingatag lesz miatta a gép)

Valaki írta a RC helikoptert, volt olyanom is 1-2 éve, de egy nap alatt összetört, egy irányíthatatlan sz@r. A quadcopter sokkal jobb nála, érdekes hogy számomra sokkal könnyebb irányítani expert módban, mint kezdőben.

Xiaomi Fan

(#11459) mm89 válasza Flexy90 (#11458) üzenetére


mm89
őstag

banggood

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#11460) Flexy90 válasza mm89 (#11459) üzenetére


Flexy90
senior tag

Köszi! Ez picit ócóbb :DDD

Xiaomi Fan

(#11461) RBJ


RBJ
addikt

Na ma is jött csomag.

[link]

Majdnem bódógsából erős anyázás lett. Nézem lcd rész nem mutat semmit, nem megyen,
karcos az üveg. Egyből a rosszindulat nálam használt sz...t küldtek, hogy az a sárga ..... :DDD
Kicsit lecsillapodva azért kapargatva rájöttem, hogy van rajta fólia. Meg kicsit gondolkodva mivel két elemet sejtek benne egy az lcd résznek egy a mutatós résznek lehet csak le van merülve az egyik.
Mindegy cigánykodok egy kört a boltnál. :DD
cr2016/ sr626sw van battery code nak feltüntetve a hátulján.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#11462) ZS3NI válasza RBJ (#11461) üzenetére


ZS3NI
őstag

gumwatch

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#11463) RBJ válasza ZS3NI (#11462) üzenetére


RBJ
addikt

APppa kezzdőőőődddiiiik!!! :W

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#11464) Outlander válasza ZS3NI (#11462) üzenetére


Outlander
őstag

:DDD :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#11465) Matykoh válasza RBJ (#11463) üzenetére


Matykoh
tag

Százszor le lett már beszélve szegény óra. Ízlések és pofonok. :U

(#11466) Avicularia


Avicularia
veterán

Rendeltem egy ilyen usb3-as kártyaolvasót, talán itt is volt belinkelve [link]
Nagyon gyors, viszont sehol nem találom benne a kitolható microusb csatlakozót.
Esetleg valami ötlet?
Csináltam róla képet, jobb oldalon egy normál usb3-as pendrive, bal oldalon a kérdéses olvasó.

(#11467) spidersoft válasza Avicularia (#11466) üzenetére


spidersoft
senior tag

Így ránézésre erről lespórolták, látnunk kellene a képen azt, ami az ő képeiken van... mondjuk nem is írják egy betűvel se ezt a dugót, csak képek vannak róla :)

A képeken a farán is van valami microusb-nyi bejárat: az miaz? Csak lóbálómadzagnak van?

(#11468) #27813376 válasza Avicularia (#11466) üzenetére


#27813376
törölt tag

Hát ebben a kitolható rész nincs benne.

(#11469) Avicularia válasza spidersoft (#11467) üzenetére


Avicularia
veterán

Igen, oda valami madzag megy elvileg. A hirdetés címében is benne van, 2 in 1 OTG+USB3, szóval elég egyértelműen átvertek. Pont ezért rendeltem, mert jó lett volna néha a telefonba is bedugni.

(#11470) Gépötty válasza Avicularia (#11469) üzenetére


Gépötty
senior tag

Szerintem vegyél egy tízcentis OTG-kábelt, és ne bánkódj! Ez a kitolhatós cucc nagyon sérülékeny lehet, és ha megmurdel, onnantól kuka az egész. Vagy lehet rátenni sima dugót. Vedd úgy, hogy a szopásos résztől megmenekültél, és élvezd! :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#11471) wwenigma válasza Gépötty (#11470) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egy jo kis refund alap.... ;] :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#11472) Avicularia válasza Gépötty (#11470) üzenetére


Avicularia
veterán

Természetesen van OTG kábelem és elég jó kis cucc ez, ilyet mértem vele egy 32 gigás samsung pro kártyával oneplus one-on otg-n keresztül. De akkor is átvertek, mert én nem ilyet rendeltem.

(#11473) Gépötty válasza Avicularia (#11472) üzenetére


Gépötty
senior tag

Persze, ezt átérzem, és kérj is vissza annyit, amennyit nem szégyellsz gondolsz. Csak arra próbáltam meg célozni, hogy jobb így neked.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#11474) petipetya


petipetya
nagyúr

Havernak rendeltem egy cipőt és most 2 hét elteltével látom, hogy az eladó nem szállít Magyarországra.

Már most reklamálhatok, vagy meg kell várni a my ebay oldalon megadott kézbesítési határidőt?

"nincs rá lezsóidő"

(#11475) raziel01 válasza petipetya (#11474) üzenetére


raziel01
veterán

De fel sem adta? Attól még, hogy most az van, hogy nem szállít feladhatta 2 hete.
Én is jártam már így 5 eladóval és minden megjött attól függetlenül, hogy később már az volt kiírva, hogy nem szállít ide.

(#11476) alázógyík válasza Outlander (#11464) üzenetére


alázógyík
őstag

:K :DDD

(#11477) szjoci válasza szjoci (#10924) üzenetére


szjoci
őstag

Megjött a csere távirányító, maximális tisztelet az eladónak! Ez ám a support és vevőcentrikusság :Y

(#11478) Siriusb


Siriusb
veterán

Ez mulatságos volt. November 24-ig kellett volna megérkeznie egy $3-os vacaknak. Hétfőn szóltam az eladónak, hogy eddig vártam, nem érkezett meg, küggye' a pínzt. Minden nap volt valami kérdése, mi a paypal címem, mert már nem tud rendesen visszatérítést adni, Mi a pontos összeg stb. Persze már az elsőből látszott, hogy szórakozik, de azért kivártam, hadd szórakozzak én is a vergődésén. ;] Ma nyitottam egy ügyet, 2 óra múlva jött az email a refund-ról. :D Valaki nagyon megtáltosodott vagy új, nagyobb tudású chip-et ültetett be. :DD

(#11479) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ma megjöttek fogpiszkálók amiket 10 napja rendeltem [link] és ilyen marhaságok persze gyorsan jönnek, de a dec. 3-án rendelt memóriakártya sincerityitől nem.

(#11480) McReay válasza Minstrel (#11479) üzenetére


McReay
aktív tag

Én dec. 6-án rendeltem sinceritytől sd kártyát, szerdán megkaptam! :B

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#11481) raziel01 válasza McReay (#11480) üzenetére


raziel01
veterán

Én is aznap rendeltem tőle pont sd kártyát. Remélem ma megjön.

(#11482) spidersoft válasza Avicularia (#11472) üzenetére


spidersoft
senior tag

Már csak azért is jobb külön kábellel, mert nem a kifelé meredő olvasó akarja "nagy" erőkarral tépni lefelé az amúgy se combos panelről a telefon USB aljzatát, hanem így ha megemeled a telefont, akkor megkonyul a kábel, és ugyanaz a súly jóval kisebb erőkarra jut. Elég kicsi eszközök ezek, de egy microusb aljzathoz képest mégsem olyan kicsik...

(#11483) lkristóf


lkristóf
senior tag

26 nap alatt meg is érkezett a várva várt "kártya kés"
Elég erős pengéje van szerintem (karton papíron teszteltem), simán megérte és bármikor nálad lehet a pénztárcádban akár. ;)

(#11484) Cheesy válasza lkristóf (#11483) üzenetére


Cheesy
őstag

Nekem egyből eltört az egyik "gomb" mivel a markoltot lehet rögzíteni, így kb. instant kuka.

www.vakbelmutet.hu

(#11485) XtremLor válasza Cheesy (#11484) üzenetére


XtremLor
őstag

Sokan szerintem a 4-es koppintast varjuk, az lesz az igazi!:K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11486) spidersoft válasza XtremLor (#11485) üzenetére


spidersoft
senior tag

Főleg, ha ugyanúgy fémből készül az is ;)

(#11487) Outlander


Outlander
őstag

Ma jött meg a 9-én rendelt ikey... Azthittem majd csak jövőre.
Teljesen ok, sztem még rendelek párat, mert könnyen elhagyható.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#11488) Minstrel válasza Outlander (#11487) üzenetére


Minstrel
senior tag

Power button-t hozzá lehet rendelni? Mert már kezd tönkremenni a telefonomon.

(#11489) Outlander válasza Minstrel (#11488) üzenetére


Outlander
őstag

Igen.... Deepsleepben is működik....

Azaz teljes értékű, nem kell előtte feléleszteni a telót.
Szaal megveheted nyugodtan.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#11490) KaiotEch válasza Outlander (#11489) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Megveheted az enyémet is, nem működik nálam.

(#11491) Outlander válasza KaiotEch (#11490) üzenetére


Outlander
őstag

Gondolom valami régebbi telód van.. Itt ugye volt egy pár éve szabvány váltás, ctia omtp mindig valtogatják..

Egyébként ha van headseted gombbal akkor az is működik, mert itt a program teszi a főmunkát ikey a playen.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#11492) KaiotEch válasza Outlander (#11491) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ja elég régi a Xiaomi MI3, már szerintem is cserélni kéne :P

(#11493) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Szeretnék ajánlani nektek egy terméket, tegnap érkezett.
Jaragar automata karóra.
Kiváló minőségű, igényesen kidolgozott óra, hozza a 100.000 forintos órák szintjét. Már csak a tartóssága kérdéses, de ha csak 1 évig működik már megérte.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#11494) Matykoh válasza madmike (#11493) üzenetére


Matykoh
tag

Szia!
Köszi a tanácsot. Le akarom cserélni a kisgagyi olcsómat.
Az a három kicsi számlap is működik rendesen? Mennyire hangos? A szíj milyen hosszú? Megjelenése igényes? :D

[ Szerkesztve ]

(#11495) petipetya válasza raziel01 (#11475) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, megnézem és várok.

"nincs rá lezsóidő"

(#11496) Outlander válasza madmike (#11493) üzenetére


Outlander
őstag

Kicsit ütik a mondatok egymást, nem gondolod? :)
Kis mutatók dísz?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#11497) petipetya válasza raziel01 (#11475) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ezt nem hiszem el. :D Most voltam a postán a tegnapi értesítővel, és a cipőt vettem át. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#11498) madmike válasza Matykoh (#11494) üzenetére


madmike
őstag

Minden mutató működik, mint írtam,semmiben nem marad el egy márkástól. A Jaragar márkának ha utánanézel rájösz, hogy az egyik legminőségibb kínai óragyártó. Nem hamisítványokat gyárt, hanem saját termékei vannak. Nem hangos, ha a füledhez teszed hallod, hogy ketyeg, illetve ha csend van és megrázod a csuklód akkor hallani ahogy felhúzza magát.
A szíj; hát nekem átlagos méretű a csuklóm, a 3. lyukba akasztottam ls van még utána 4.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#11499) madmike válasza Outlander (#11496) üzenetére


madmike
őstag

Nem értem mi üti egymást. Leírtam, hogy most szép és jó és hogy remélem tartós is lesz. Nincs ebben semmi ellentmondás.
Minden mutató működik.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#11500) Outlander válasza KaiotEch (#11492) üzenetére


Outlander
őstag

Attól még a kétféle lábkiosztás miatt lehet probléma... mert hogy mindkettő szabvány és mindkettőt szerelik még... avagy amit vettél nem kompatibilis. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.