Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) NORBl


NORBl
aktív tag

1.

2.

3.

Adott a három kép. Mi a különbség a TN-ek között ? Csak az első volt valós ?

[ Szerkesztve ]

(#12402) kerekfej


kerekfej
addikt

283 a pp-b a dodo :(((

Mit szóltok hozzá :F

(#12403) havri1 válasza kerekfej (#12402) üzenetére


havri1
félisten

Akkor ott ér meg most váltani. Bankban 285ft

[ Szerkesztve ]

havri

(#12404) #27813376 válasza Gépötty (#12388) üzenetére


#27813376
törölt tag

Tarjánban a somosi váltónál érdemes, vagy a Furates-nél ;)

(#12405) Outlander


Outlander
őstag

Másnál sem megy a paypal? :F

Server is starting oldalra dob egyfolytában...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12406) KL48 válasza Dluinet (#12391) üzenetére


KL48
tag

Mivel lehet szétszedni az ilyen, vagy ehhez hasonló összepantintott műanyag kütyüket roncsolás nélkül?
Létezik erre valamilyen célszerszám? Esetleg a ebay-n? :F

(#12407) Outlander válasza KL48 (#12406) üzenetére


Outlander
őstag

Bankkártya.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12408) e=mc² válasza KL48 (#12406) üzenetére


e=mc²
őstag

Peldaul ilyennel esetleg.

Ambulimax Provider

(#12409) ittakary válasza KL48 (#12406) üzenetére


ittakary
nagyúr

Igen létezik, katt a képre:

(#12410) spidersoft válasza KL48 (#12406) üzenetére


spidersoft
senior tag

van olyan típusú snap fit, amit kábé lehetetlen szétbontani roncsolás nélkül -- ezt direkt bonthatatlanra tervezték (ld. első kép). Onnan ismerszik fel, hogy a bepattanó nyelv/hurok mögött is van egy műanyag, ami nem engedi vissza kipattanni. Másoknál tudni kell, hogy melyik műanyagfélben van a köröm és melyikben az alámetszés (hurok és bütyök, mindegy), és ennek megfelelően kell kicsit kifelé feszítve rásegíteni a kapcsolat oldására. Ha bontani kell, akkor én egy vagy két laposcsavarhúzóval szoktam :P persze a lehető legkevesebb gyalázással, a legfontosabb, hogy ne szakadjanak le pici darabok a bontogatás helyén. Mikor szétjött, akkor egy tükrös felületű csavarhúzó fém szárával *visszagyurmázom* a szétbarmolt, gyűrött, cikkcakkos éleket. Ez nyilván csak lágyabb, kevésbé rugalmas (ABS, PS) műanyagoknál működik.

ebayes bontó készletet már vettem, viszont sajnos-szerencsére azóta se kellett még semmit szétbontanom...

[ Szerkesztve ]

(#12411) Outlander válasza spidersoft (#12410) üzenetére


Outlander
őstag

Csavarhúzóval műanyagot? :Y

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12412) Avicularia válasza spidersoft (#12410) üzenetére


Avicularia
veterán

Ilyet rendeltem, le van most értékelve jócskán. Ennyit tuti megért [link]

(#12413) spidersoft válasza Outlander (#12411) üzenetére


spidersoft
senior tag

azzal :D :D :D vigyázva, hogy ne szakadjon meg a műanyag. ha valahol megnyomódik, azt meg a csavarhúzó fém részével visszahengerelgetem. nagyon vékony csavarhúzóval nem lehet hengerelgetni, meg rossz felületűvel se, leginkább krómozott, és olyan ø4-6mm körüli. nagyon vastaggal nem lehet elég erőt elég kis területre kifejteni, vékony mag hajladozik, illetve nem simít, hanem benyomódásokat hagy. nehéz így leírni... fény felé tartva észrevehető, de nem randa felületet hagy a műtét :DDD

(#12414) KL48 válasza spidersoft (#12410) üzenetére


KL48
tag

Ez az összepattintás nekem valahogy nagyon nem szimpi. Inkább kicsavaroznék akárhány miniatűr csavart, de azért kösz az infót mindenkinek.

(#12415) ZS3NI válasza Avicularia (#12412) üzenetére


ZS3NI
őstag

Van ilyenem nekem is, ez a kis csavarhúzó kb tényleg csak precíziós szereléshez használható. Elég könnyen görbül, kopik a feje egy kicsit erősebb használat során. Ennyit megér, de fogyóeszköz.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12416) KL48 válasza Avicularia (#12412) üzenetére


KL48
tag

Én is vettem egy hasonlót, de abban nem volt műanyag bontó. Finom kis készlet, szeretem.
Egyébként mobiltelefon szervizben láttam egy nagyon vékony, kb. 2,5 cm széles éles végű acél lap célszerszámot - gondolom hasonló célokra.

[ Szerkesztve ]

(#12417) Avicularia válasza ZS3NI (#12415) üzenetére


Avicularia
veterán

Pont ilyen precíziós szerelésre kell. Nagyobb bitekből meg csavarhúzókból van elég itthon, de ilyen kis méretek hiányoztak.

(#12418) Gépötty válasza #27813376 (#12404) üzenetére


Gépötty
senior tag

Utoljára szlovák koronát váltottam, de azért kösz a tippet! :D
Szintén helyi?

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#12419) spidersoft válasza KL48 (#12414) üzenetére


spidersoft
senior tag

Sokan így vannak ezzel... a pattintós cucc egyik előnye, hogy a csavarfejeknél nem lesz lyuk, ami telemegy retekkel (pl. távirányítónál), meg ugye szép homogén az egész, mintha egy darabból lenne, és így sokkal több ponton lehet a két házfelet rögzíteni, valamint az összeszerelési idő is jelentősen rövidül. Hátránya, hogy bontani macerásabb... ki lehetne számolni, de van olyan gyanúm, hogy mondjuk négy csavar nagy (milliós) darabszámnál már drágább a fröccsszerszám pattanósra készítésénél... ez utóbbi minden körömnél plusz alkatrészeket igényel a szerszámban, pölö így. Nem akarok összeesküvés-elméleteket indítani, de még akár az is lehet, hogy ez az egyetlen oka a bepattanós rögzítésnek :D

(#12420) ZS3NI válasza Avicularia (#12417) üzenetére


ZS3NI
őstag

Akkor ezzel meg leszel elégedve. :K

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12421) KL48 válasza spidersoft (#12419) üzenetére


KL48
tag

Az is egy "fő ok" lehet, hogy te csak ne szedjél szét semmit, ne javítgass. VEGYÉL ÚJAT!

(#12422) #27813376 válasza Gépötty (#12418) üzenetére


#27813376
törölt tag

Siroki. Közel :) Tegnap voltam épp Losoncon arrafelé.
Van egy jó haverom ott, a Lenkó Laci, ő csinálja a Nemzeti Éttermet.
Meg Csarnai Pisti még ott a haverom. (Bordó X6)

(#12423) üszök válasza #27813376 (#12329) üzenetére


üszök
őstag

Ha esetleg még érdekel,a 32-es kártya kapacitása 29 Giga. :D
Levonhatod a következtetéseket. :D

Ezzel azonnal megbuknak a hamis kártyák nem is kel H2testw.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#12424) Kempeti


Kempeti
tag

Valaki vettmár megbízható pendrivet, fullhd filmek nézésére? Esetleg link?:)

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#12425) #27813376 válasza üszök (#12423) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nekem annyit írt amennyit mondtam.....
Nem tudom, Te hol tudtad megnézni azt a kártyát ami itt van nálam :U
Ha ez megnyugtat, ha 29 lett volna ráírva, akkor is megveszem ennyiért. :K
Ráadásul nem is 29-et tud, hanem 31-et, class8-al. Tuti vétel, veszek még.
Akinek ez gond, nem érdekel :D

(#12426) ZS3NI válasza #27813376 (#12425) üzenetére


ZS3NI
őstag

h2testwt futass pls. Az összes kamu kártya 31,2-t ír, ami irreális már alapból egy 32 gigás kártyánál.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12427) #27813376 válasza ZS3NI (#12426) üzenetére


#27813376
törölt tag

Nem futtatok, minek? Fájlkezelő írt ennyit.
Tökmindegy, hogy 29-et hozna a teszt v27-et, esetleg 31-et, írtam, hogy mire kell, azt is, hogy nekem így tökéletes. Ha most kimegyek, behozom a kocsiból a kártyát, letöltöm a tesztprogramot csupán azért, hogy utána letöröljem, futtatom a tesztet, szerinted mi változna számomra?

(#12428) ZS3NI válasza #27813376 (#12427) üzenetére


ZS3NI
őstag

Jó befejeztem, reménytelen vagy. Nem azt írná hogy 29 hanem azt, hogy 4.

Részemről ennyi, és ne reklámozz kamu kártyákat mert más is besz*pja.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12429) wwenigma válasza #27813376 (#12427) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hasznald nyugodtan fontos adatok es fenykepek tarolasara. :R Innen * tudsz olcson 64 gigasat is venni ha ez kicsi lesz.

*termeszetesen senki ne probalkozzon a linkemrol venni, ugyanakkora kamu akcio mint szinte barmely masik hasonlo....még a teljes aru ertekelesei között is van kamukartya amivel felbuffolta magát...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12430) Laza... válasza wwenigma (#12429) üzenetére


Laza...
addikt

Mekkora genyó vagy* ;] :DDD :C

*Na jó, nem is :))

Never give up!

(#12431) #27813376 válasza ZS3NI (#12428) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ne haragudj, de ez nevetséges.
Rátettem tizenvalamennyi giga zenét, és volt még ugyanannyi szabad hely rajta. Kinevetteted magad. Érted, a szerinted négygigás kártyára tizengiga zenét. Vagy összement a zene mennyisége másolás közben? :B
:W

Leírom értelmesen: Nem érdekel, ki szerint hamis, 29, 4, vagy tökömtudja hány giga, nekem tökéletes, kibaszott jó vétel volt. Nem kell venni senki másnak, konkrétan le.zarom, mert nekem jó, de nem, ne vegyen senki mert véletlen neki is jó lesz aztán lehet érte szidni. Írtam, hogy másra kell? Nem ilyen vackokon fogok fontos dolgokat tárolni nyilván..... ARRA KELL, HOGY A KOCSIBAN HALLGASSAM RÓLA A ZENÉT.

[ Szerkesztve ]

(#12432) Saccco válasza wwenigma (#12429) üzenetére


Saccco
nagyúr

Rendeltem is tízet, ha sorba kötöm kijöhet belőle 64GB? ;] :DDD

(#12431) đension:
Tudnak olyat, hogy az eleje törlődik és nem lehet visszaolvasni. Csak ezért érdeklődnek a többiek annyira. :)
A másik spórolós dolog a sebesség.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12433) #27813376


#27813376
törölt tag

Ja, azt nem írtam eddig, azért nem veszek drágát, mert már vagy hármat elhagytam, ennek is az lesz a sorsa. Nem azért, mert nem tudnám megfizetni ha drágább kétezerrel.

Saccco: Hát az lehet, nem figyeltem eddig egyiknél sem. Általában pár hétig vn rajta a zene, utána törlöm, új megy fel. Nyilván most ezt tovább hallgatom kicsivel, mert sok van rajta. Vagyis ha elveszik valami róla, megvan itthon két tárolón is, nem lesz gondom. Ha fontosabb dolgokhoz kéne, biztosan nem ilyet vettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#12434) huliganboy válasza #27813376 (#12433) üzenetére


huliganboy
addikt

Hy igen... én is felmásoltam anno 15gigát majd észrevettem hogy újra és újra kezdi elölről és a Total commander és a Windows is azt mutatta hogy sok sok szabad hely van és pont annyi van elfoglalva amit felmásoltam....

h2testw

Jót akarnak hidd el!!!

UI: Olyan pirosom nekem is van 8Gb hy :D

(#12435) wwenigma válasza #27813376 (#12431) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az sd kartyaban egy ARM mikrokontroller van ami vezerli az egesz dolgot, ennek a firmware-et irjak at hogy kamuadatokat kozoljon vissza magarol. Masolaskor ha betelik a valos merete, a ramasolt anyagokat eldobja es a rendszer fele sikeres irast jelez, a filelistajaban megjegyzi.

Csupan erre akartak kilikadni a kollegak.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12436) Silent77 válasza #27813376 (#12433) üzenetére


Silent77
veterán

Megérné tényleg lefuttatni, nem akar senki rosszat.
Attól, hogy rámásoltál annyit, még nem jelent semmit.
31,2Gb se jó jel, mert annyi nincs a valós kapacitása a valódinak.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12437) krisztianAMG válasza #27813376 (#12433) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Senki sem akar neked rosszat. A kínainak rájöttek, hogy ha a memória IC egyik lábát meghekkelik, az eredeti méret többszörose lesz megcímezhető. Az IC ki is osztja az adatot az egyes particiókba, el is indulnak a bitek a nekik kiszabott helyre, de útközben elfogy az út, ők pedig elvesznek. Amikor viszont le szeretnéd játszani a zenét, az IC kéri a biteket, hogy bújjanak elő, csak ugye a tranzisztorok, amelyeknek otthont kellene adniuk a bitek számára, csak papíron léteznek...

Ezt próbálták itt neked türelmesen elmagyarázni...

Ejj, de sokan megírtuk. :D

[ Szerkesztve ]

(#12438) htc07


htc07
addikt

alapvető egymás mellett elbeszélés, kedves đension, ha megtennéd hogy lefuttatnád a tesztet és meggyőződnénk róla hogy ez tényleg ilyen jó vétel, lehet esetleg többen is vásárolnának belőle, hiszen mégis erről szól a topik. :)

a legtöbb gyanúsan olcsó memóriakártyán kb. a semmibe íródnak az adatok, általában 2-4 gigabájtos memóriakártyákon cserélnek firmwaret úgy, hogy az kifele 32/64/128 gigásnak látsszon. Ezekre rámondja az adott op.rendszer, hogy írás sikeres, de vissza már nem tudja olvasni.

ha megteszed, köszönjük, ha nem, akkor is lépjünk túl a témán kollektíven. :)

[ Szerkesztve ]

(#12439) poffsoft válasza wwenigma (#12429) üzenetére


poffsoft
addikt

64, 32, 16 GB.
nekem van 2 db 16-os, 4GB...
De van 2GB SD-m is onnan(ali). Használhatatlan. (régi kütyübe kellett volna, ami nem ismeri a HC-t.)

[ Szerkesztve ]

(#12441) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Itthon hobbi forrasztáshoz keresek értelmes harmadik kezet lehetőleg nagyítóval. Valaki tud ajánlani? Érdemes kintről behozatni?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12442) sto1911 válasza #27813376 (#12431) üzenetére


sto1911
veterán

Attol, hogy nem ertesz hozza, meg nem a viz a hulye. Remelem armesterkent nem fogod ajanlani senkinek... :W

(#12443) Kempeti válasza Kempeti (#12424) üzenetére


Kempeti
tag

Nagy veszekedésben, esetleg erre valaki? :(

azt mondták neszerepelj, te úgy hallottad nesze rappelj!

(#12444) ZS3NI válasza Kempeti (#12443) üzenetére


ZS3NI
őstag

sinceretytrading ebay eladó. 100% legit.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12445) Flexy90 válasza kerekfej (#12440) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ez kib@szott nagy :DDD
Rohadjanak meg.. :D

Xiaomi Fan

(#12446) Vasinger! válasza #27813376 (#12433) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Itt egyébként nincs másról szó, csak a kettes számrendszerről.

(#12447) bbandi válasza ZS3NI (#12441) üzenetére


bbandi
tag

Harmadik kezet nem használtam, engem lebeszéltek róla: állítólag túl könnyen elmozdul, szóval a pákával tolod el magadtól a panelt.

Ami viszont nagyon bevállt erre: Aldis gömbcsuklós satu. Igaz, ritkán van akcióban, és akkor is kettessével adják 5k körül.

(#12448) ZS3NI válasza bbandi (#12447) üzenetére


ZS3NI
őstag

Most konkrétan headset kábelt akarok forrasztani, és ahhoz szerintem tökéletes lenne. Ezelőtt amikor csináltam, mindenféle gettó setuppal próbálkoztam, hogy csak egy kicsit megtudjam heftelni. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12449) AndrewTdi válasza ZS3NI (#12448) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Getto setup :DDD

(#12450) Outlander válasza Flexy90 (#12445) üzenetére


Outlander
őstag

Ez egyébként olyan régi h most már akár valós is lehetne...
Amikor ez futott, akkor ilyen 8 gb pendrivok voltak a high end.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.