Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) nelsonmanian válasza Zirowe (#12550) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

nálam ezt csak 2.1 látja a laptopom, szokott is akadozni a vétel hd-s youtube videóknál, ráadásul szinkronban sincs a hang a képpel

(#12552) Matykoh


Matykoh
tag

Jól értelmezem, hogy ezek a cuccok már itthon vannak? :Y

(#12554) gabx76 válasza Matykoh (#12552) üzenetére


gabx76
senior tag

Nem valószínű. A Yanwen nem valódi adatokat ad meg.

(#12555) trebrona válasza Matykoh (#12552) üzenetére


trebrona
nagyúr

Jól értelmezed, csak éppen nincs úgy. A Yanwen kamu tracking.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12556) Matykoh válasza gabx76 (#12554) üzenetére


Matykoh
tag

Köszönöm a segítséget azért :( :U Nekem ez nagyon bonyolult. Mi az a yanwen? :O TN-t hol szokás követni egyáltalán? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12557) htc07 válasza Matykoh (#12556) üzenetére


htc07
addikt

yanwen a fuvarcég ami kínában felvette a csomagod, és a postával ellentétben nem valós, hanem kitalált ellenőrzőpontokat ír be ebbe a nyomkövető adatbázisba. Egyébként én is itt szoktam követni a csomagokat.

[ Szerkesztve ]

(#12558) gabx76 válasza Matykoh (#12556) üzenetére


gabx76
senior tag

Mint már a többiek írták, ezek olyan cégek, amik kamu-adatokat adnak az amúgy sima China postos csomagokhoz, ezzel azt az érzetet keltve, hogy valódi TN-ről van szó.
Nem véletlen, hogy csak Magyarországig lehet "követni" a csomagot, mivel simán bedobják a ládába így aláírással sincs hitelesítve a kiszállítás.
Igazából magukkal szúrnak ki, mert vitás esetekben nem tudják igazolni, hogy valóban megérkezett a cucc.

A két legismertebb képviselőjük a Yanwen és a Wedo Express.

Leginkább úgy lehetne leszoktatni őket ezekről a sz*rokról, hogy szépen vissza kellene kérni a pénzt minden ilyen esetben arra hivatkozva, hogy nem érkezett meg (nem tudná igazolni), de ehhez nekem nincs gyomrom - túl tisztességes vagyok ilyen akciókhoz, pedig rohadtul megérdemelnék. :U

Sajnos már az sem igaz, hogy csak az olcsóbb cuccokat küldik így. (kaptam valódi TN-t 2$ cuccra, de Yanwen-est 20$-osra is)

(#12559) poffsoft válasza gabx76 (#12558) üzenetére


poffsoft
addikt

momentán bánná a kutya a kamu tn-t, de a decemberi mérlegem 7-ből 2 elveszett... egy refund, 10 dodó meg ajándék kicikinainak...

[ Szerkesztve ]

(#12560) htc07 válasza poffsoft (#12559) üzenetére


htc07
addikt

ne temesd még azt, nekem is van sok december eleji rendelésem úton.

(#12561) lkristóf válasza Degeczi (#11937) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én és haverom külön-külön rendeltünk a B+ ventilátoros verzióból kíváncsian várom, hogy mikorra érkezik meg, remélem nem fogják megvámolni. Első rendelésem DX -ről.

(#12562) poffsoft válasza htc07 (#12560) üzenetére


poffsoft
addikt

novemberi rendelések voltak.
tn szerint nov. 18-án célországba megérkezett (posta.hu).

kissé már lemondtam róla. kicikinai meg igen készséges, de kamuzik. (2x újraküldte, de még nincs új tn, most meg refund jön egy hete, és a buyer protection rég lejárt...)

[ Szerkesztve ]

(#12563) havri1 válasza poffsoft (#12562) üzenetére


havri1
félisten

Ilyenkor érdemes lenni kiírni ki az eladó, hogy hátha valakit meg tudsz ezesetben menteni az ilyen esettől.

havri

(#12564) Tim82 válasza Zirowe (#12550) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm, de ez pont nem jó nekem. Nem lesz azért USB port kéznel, hogy arról kapjon tápot.

Ahogy írtam, az NFC nem kötelező, de jó, ha van. A saját táp, RCA és 3.5" jack együttes megléte viszont kell. Ja, meg jo volna legalább BT 3.0-t tudó receiver.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12565) Zirowe válasza Tim82 (#12564) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem egy telefon toltore van dugva, bele egy jack splitter, onnan egy jack-rca a hazimozi erositobe, a masik pedig egy altalad is linkelt 3as rca splitterbe, ami a hifibe van kotve.

En kb arra hasznalom, hogy neha telefon/tabletrol rakuldok zenet vagy filmek hangjat, de ez viszonylag ritkan van.

Nfcnek azert nincs sok ertelme, mert kb max az elso hasznalatnal segithet a parositasban, ami egyebkent is par mp, utana meg kb lassabb nfcvel aktivalni az egeszet, mintha aktivalnad a kekfogat.
Es egyebkent is, ezt egy sima nfc taggel is ki lehet valtani+azt bhova rakhatod, ahol kez alatt van. :)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12566) Tim82 válasza Zirowe (#12565) üzenetére


Tim82
nagyúr

Túlragozzuk az NFC-t, én nem tulajdonítok neki különösebb jelentőséget. Nem ez a lényeges feature, csak "jó, ha van". :)

A tiedéhez hasonlót láttam már és nem voltam elégedett a cuccal, hasonlókat tapasztaltam vele, mint nelsonmanian. Nem kötelező persze, hogy rossz legyen az ilyen BT receiver, de amire nekem kell - kifejezetten zenére, bár nem vagyok audiofil - úgy tapasztaltam, hogy nem felel meg, ezért hajlandó vagyok 2-3 ezerrel többet kiadni egy egy kategóriával feljebb lévő receiverért. (Ha látnék Logitech BT adaptert 10k alatt, akkor azt vennék, de annyit már sokallok érte, 4-5k-t nem.)

RCA splitter nekem azért kell, hogy médialejátszó + DVD játékos ("ki használ ma már DVD-t" - a hozzám hasonló marhák, akiknek egy-két száz darabnyi eredeti DVD-jük és néha meg akarnak belőle nézni valamit :) ) + a receiver egyszerre rajta tudjon lógni a mini erősítőn. Nyilván egy több RCA bemenetes normális erősítő lenne az igazi, van is egy Technics SA-AX540, de javításra szorul és nem biztos, hogy akarok helyette egy másik böhöm nagy erősítőt.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12567) poffsoft válasza havri1 (#12563) üzenetére


poffsoft
addikt

ok, de ez speciel nem ebay, hanem ali /de lehet ebayen is fent van?/: Jecksion Lee

[ Szerkesztve ]

(#12568) Pubszon


Pubszon
veterán

Ma jött meg egy Dec 18.-i rendelésem alice1101983 eladótól, 5 szenzor arduinohoz, pontosabban fény, eső, hang, ultrahangos távolság és érintés szenzor. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#12569) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ti nálatok volt már olyan, hogy úgy jött csomag, hogy fel volt már bontva? Ráadásul ki volt lopva belőle valami?

Ilyenkor mit szoktatok csinálni, dühöngtök és ennyi? Nem nagy értékről van szó és nyilván az eladó se tehet róla, csak bosszantó.

(#12570) raziel01 válasza Vasinger! (#12569) üzenetére


raziel01
veterán

Item not received case.

(#12571) Vasinger! válasza raziel01 (#12570) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ez most nem Ebay-es dolog, hanem postás, csak nem találtam megfelelőbb topikot erre.

(#12572) ZS3NI válasza Vasinger! (#12571) üzenetére


ZS3NI
őstag

Menj be a postára és kérd számon. Mondd meg mikor kaptad és a címet, tudni fogják ki a postás... Aztan max rálépnek a f*szára.

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12573) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Ma hozta a postás

Ha jól értelmezem 9-én adta fel,és 10nap alatt ideért.?Az azért nemrossz.
Egy Iphone 6-ra való 0.3mm-es szilikontokot tartalmaz 0,49c$-ért vettem csak tudnám hogy minek? :F senkinek nincs iPhone-ja :DD

Samsung Galaxy S10+

(#12574) Laza... válasza pcgamer01 (#12573) üzenetére


Laza...
addikt

:C :DDD

Never give up!

(#12575) imcsoo


imcsoo
aktív tag

Sziasztok, röpke 10 nap alatt megérkezett ez a Micro SD káryta: [link]
A kérdésem az lenne érdemes-e vmit csinálni vele első használat előtt? :)
Olvastam ezt a H2testw programot, de ezt le lehet úgy is futtatni hogy a telefonban van? Mivel a gépemben nincs memóriakártya olvasó. :)

(#12576) Dluinet válasza imcsoo (#12575) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A1 SD Bench

ha sebességet szeretnél mérni, akkor azt célszerű USB3-as kártyaolvasóval megcsinálni

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12577) üszök válasza imcsoo (#12575) üzenetére


üszök
őstag

Lemezfoglalási egység méretet át kell formázni a legkisebbre ha akarsz 4 Gigánál nagyobb fájlt rá másolni mert alap esetben 4096kb. Ha ez nem lényeg akkor igazából semmit.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#12578) imcsoo válasza Dluinet (#12576) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Köszi :)
14,48 GB szabad területet ír, és Read 20,68MB/s, Write 13,92MB/s, ez akkor eredetinek tűnik?

(#12577) üszök: Szerintem elég az a 4GB max. egyenlőre. :)

[ Szerkesztve ]

(#12579) Dluinet válasza imcsoo (#12578) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tűnik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12580) imcsoo válasza Dluinet (#12579) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Okés és köszi mégegyszer! :)

(#12581) Cavsfan


Cavsfan
tag

10 nap alatt megérkezett
[link]
ajánlom mindenkinek

(#12582) ittakary válasza imcsoo (#12578) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ez a cég nem kamuzik, nagyon sokan rendeltünk már tőlük. :) Nem csak eredetinek tűnik, az is.

[ Szerkesztve ]

(#12583) twine válasza twine (#12277) üzenetére


twine
addikt

Szóval a dec.5.-én rendelt iphone5S kijelző ma végre megérkezett :D megnyugodtam, mert mint már írtam, nem az enyém, hanem havernak segítettem...
Valóban dec.6.-án adták fel...Nem tudom, hol utazott ennyit..minden más amit sokkal később is rendeltem már megjött...ez volt a legrégebbi rendelésem,, és ez jött meg legkésőbb...De ami a lényeg,,, hogy megjött...5800 forintért :C itthon 25.000. (Mondjuk cserével együtt...De azt már haver megoldja...De ha kifizetünk még 5rugót mondjuk munkadíjra..még mindig nem 25...Úgyhogy örülök, hogy haver ennyiből megúszta...

[ Szerkesztve ]

(#12584) xSide válasza twine (#12583) üzenetére


xSide
őstag

Dettó dec. 5-én rendeltem power bankot (HK).
Ma mikor elkezdtem írni, csengetett a postás...
Eddig jónak tűnik (feltöltött időben), majd a kapacitásra kiváncsi leszek :)

(#12585) wwenigma válasza xSide (#12584) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ne reménykedj. Mint az SD kartyaknal, az energiatarolasnal is van egy minimalis kapacitas/ár arány, ami alatt nem megvalosithato. No meg a mérete is... Viszont szép dizájnos. A hozzáadott kábelt ne hasznald, helyette ha normal usb kabelt hasznalsz akkor talan 1A-t is le tud adni (gyari kabellal max 600mA körül) a valos kapacitasa meg valahol 2-4000mAh között van.

Ha jo powerbank kell akkor ajanlom a Xiaomi és a 5000/5200/10400/16000 szavakra valo keresest (megbizhato helyrol véve)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12586) Siriusb


Siriusb
veterán

Nekem is ilyesmi 60 LED-es GU10 van már több mint egy éve, ahova nem kell erős fény, oda jó, ráadásul széles szögben szórja a fényt. Szerintem ez nagyon jó ár, bár ezt a boltot nem ismerem. Csak azért írok, mert többször volt ilyen irányú kérdés.

Szerk:
Csak nekem 4W-osak vannak, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#12587) htc07


htc07
addikt

Jött ma egy január 9 és egy január 10-én rendelt csomagom :Y

A decemberiek még sehol :DDD

(#12588) petipetya válasza htc07 (#12587) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez a hazai posta egyik különlegessége, amit minden évben eljátszanak.

"nincs rá lezsóidő"

(#12589) xSide válasza wwenigma (#12585) üzenetére


xSide
őstag

Van edigital-os ez csak próba volt.
A kis kábel közelíti az 1A-t, pont jó melóban zsebtől zsebig.
Jól néz ki ezért tetszett meg vész-vész töltőnek.
Úgy vagyok vele ha hazafelé remélhetőleg párszor 100%-al indulok nem kár érte :D
A bumpszli Xiaomi mérete miatt nem jön be...

(#12590) twine válasza xSide (#12589) üzenetére


twine
addikt

bumpszli xiaomi? :Y :D

Basszus egy árban van a tieddel :P :D
Igaz erre nincs 2000000000mAh ráírva :U ;]

De részemről mindegy ki mire költi a pénzét ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#12591) üszök válasza petipetya (#12588) üzenetére


üszök
őstag

Nem ismerik a FIFO elvet. :D

Ma kaptam ilyet 2 darabot. Mosogató felé tervezem felrakni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#12592) wwenigma válasza xSide (#12589) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link] :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12593) xSide válasza twine (#12590) üzenetére


xSide
őstag

Anno nem ezt linkelgették a topikban mikor felfigyeltem az eredeti témázásra.
Húztam halasztottam és most ez lett belőle...

[ Szerkesztve ]

(#12594) KL48 válasza RBJ (#12473) üzenetére


KL48
tag

Ha ezt szétbontod, van valami újrafonási technológiád? :F

[ Szerkesztve ]

(#12595) twine válasza KL48 (#12594) üzenetére


twine
addikt

:DDD
Itt tanítják

De ha hordanék/használnék ilyet.....hát tuti inkább rendelném "kéccázé' " a következőt,,mintsem hogy fonogassam....fonogassa akinek..........+!"'!%!%"!%"'%+"&$£™‹$™£‹&
Vagy egyből rendelnék egy tizes pakkot :D

És bocsánat hogy belevaú...úgy hogy nem is kérdezett senki :B :B

[ Szerkesztve ]

(#12596) imcsoo válasza ittakary (#12582) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Jolvan és igen itt a fórumon is sok helyen olvastam hogy megbízható eladó! Ez igaz és gyors is nagyon :)

(#12597) KL48 válasza twine (#12595) üzenetére


KL48
tag

Kösz!

(#12598) kerekfej


kerekfej
addikt

Ilyen egeret ne vegyen senki se. A lámpák nem világítanak elöl már, a görgő mechanikus és nem optikai (ezért pontatlan), ezért hamar (2 hónap) tönkremegy és nem is pucolható ki szinte. Ha nem használod, akkor se kapcsolja ki a lámpák LED-jeit, csak az alsó szenzor LED-et, így lezabálja az elemeket, akksikat (amik így tönkre is mehetnek akár).

(#12599) zoltan6


zoltan6
őstag

Csak óvatosan a kínai led izzókkal,mert most megint pórul jártam egy kinai egy éves E14 8w-os spot izzóval,lement a villany az egész lakásba,szétégett az elektronika az izzó belsejében,pedig nem 1-2 dolláros gagyi izzó volt,hanem kb.1000ft volt darabja.legközelebb ledes izzót csak Magyarországon veszek,múltkor is volt az obi-ban akciós
Eddig akármilyent rendeltem csak pár hónapig bírta,pedig rendeltem mindenfélét g4,gu10,e14,e27 egytől egyig mind szétégett,én nem kockáztatom,hogy kigyulladjon a lakás.
mellékelt képek:



:(

(#12600) Freddycom válasza Cavsfan (#12581) üzenetére


Freddycom
őstag

Én ilyet, de csak mert szeretem a Transcendet.

link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.