Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Sziasztok!

Valami jó hangzású, dinamikus basszussal rendelkező agybadugós fülest keresek, ami nem Awei ES-Q3. Tudtok ilyet javasolni? :)
Kösz-kösz!

https://rendeljkinait.hu/

(#12502) fraba válasza mrgergoke (#12501) üzenetére


fraba
aktív tag

es900i ;)

(#12503) mrgergoke válasza fraba (#12502) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszi, szerzek is egyet aliról gyorsan :)

https://rendeljkinait.hu/

(#12504) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!

memoriakartya es usb 3.0 as 64gigas pendrive
http://www.mymemory.co.uk/
toluk eddig mindig okes volt a cucc

oket javaslom

tolto
latom meg sokan remenykednek ,hogy kintrol olcson beszerrzik:-)
mindekeppen javaslom az alabbi toltot/en hasznaltam ezt 2 okostelohoz+ powerbank+ autos navi es mindegyket feltoltotte egy ejszaka alatt/.

[link]

[link]

udv
A

(#12505) RBJ válasza trebrona (#12496) üzenetére


RBJ
addikt

Ahhoz képest jó állapotban van.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#12506) wwenigma válasza Hali1975 (#12504) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

4500 forintert ez a minimum. :D Pedig remeltem kihivoja akad edigitalosnak

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12507) setom válasza Outlander (#12479) üzenetére


setom
tag

És teljesen csendesen működik vagy azért van valamilyen kis zúgó hangja? A jelenlegi zte töltőm ugyanis teljesen jól működik, de sajnos hangja van és zavar.

[ Szerkesztve ]

(#12508) Outlander válasza setom (#12507) üzenetére


Outlander
őstag

Nem tapasztaltam... de amúgy zte töltők legendásan carok. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12509) Dluinet válasza lkristóf (#12500) üzenetére


Dluinet
nagyúr

sehol,
pontosan rendeléstől 20-42 nap az érkezés

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12510) fess válasza Flashget (#12490) üzenetére


fess
őstag

Széthúzni az alját hogyan kell? Próbáltam finoman, de nem nagyon akar szétválni.

(#12511) Hali1975 válasza wwenigma (#12506) üzenetére


Hali1975
tag

Sziasztok!
Hat ugy voltam vele,hogy vehetek 5-10 olcsot is aztan orulhetek ha egyik sem tesz tonkre semmilyen eszkozt.igy legalabb biztos jo minoseget kepvisel nehany olcso araert:-).
En igy ezt ajanlom:-).

Szep napot

(#12512) Flashget válasza fess (#12510) üzenetére


Flashget
félisten

ööö mit csinálni? levenni a hátlapot? :)
azon az oldalon ahol a gombok vannak alul van egy kis mélyedés, köröm oda be és utána könyedén lejön.

Realme GT Master Edition

(#12513) kerekfej válasza #27813376 (#12433) üzenetére


kerekfej
addikt

Azért se lesz teszt :F

(#12514) fess válasza Flashget (#12512) üzenetére


fess
őstag

ezen a linken lejön a hátlap alja, nekem nem nagyon akar, nem is nagyon néz ki úgy,hogy szétszedhető. Tiéd az?

(#12515) krisztianAMG válasza Hali1975 (#12511) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem bejön, be is ruházok majd egyre.

(#12516) Flashget válasza fess (#12514) üzenetére


Flashget
félisten

erre gondolsz?
eddig nem néztem, de nem úgy tűnik mint ami szétakarna csúszni. De ne is csússzon nem akarnám elhagyni. :)

Realme GT Master Edition

(#12517) bbandi


bbandi
tag

Nemrég vettem egy ilyen órát. Ügyes cucc, sokkal jobban néz ki mint az órás rádió amit váltott, ráadásul van benne egy gombelem, ezért nem kell minden áramszünet után beállítani.
Most meg épp ezzel a 3$-os wifi modullal játszom

(#12518) fess válasza Flashget (#12516) üzenetére


fess
őstag

igen arra. akkor én se fogok próbálkozni vele

(#12519) zoltan6 válasza bbandi (#12517) üzenetére


zoltan6
őstag

ez az óra tettszik nekem,van most nekem is a tv alatt egy rádiós,de nagyon erősen zavaró kék fénye van éjszaka,ez mennyire látszik? kb 2-3 méterről le lehet róla olvasni az időt,ha éjjel felkel az ember? mert úgy nézem a leírásban elég kicsi 6cm-es.

(#12520) bbandi válasza zoltan6 (#12519) üzenetére


bbandi
tag

Simán, nekem is kb ez az elrendezés. Maga az óra benne kb 2x5cm, szerintem a rádión se lehetett sokkal nagyobb. Ráadásul - legalábbis az én fekete alapon zöld szám verziósom - nagyon kontrasztos, sokkal jobb, mint a régi piros számjegyes rádió. A fényereje amúgy 3 lépcsőben állítható az enyémnek de nekem még így is kicsit sok.
(nem ott vettem egyébként amit linkeltem, de nem hiszem hogy más)
Vagy van ez a fajta is, ezen mintha nagyobb lenne a szám maga - ha netán ezt veszed, légyszíves számolj be róla, mert venni akarok még egyet amit átalakítok időjárásállomás kijelzőnek.

Ja, és ha esetleg nem tűnt volna fel: ezekhez kell még egy usb táp is, bár megy elemről, de még a papírja is azt mondja, hogy úgy nem fog sokáig működni.

[ Szerkesztve ]

(#12521) wwenigma válasza zoltan6 (#12519) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ebbol lattam olyat ami picit jobban nez ki es azt is irtak hogy a fenyerot lejjebb veszi este hatkor majd reggel hetkor vissza fel. Igaz 13$ volt de gondolkodom rajta. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12522) erzol válasza wwenigma (#12521) üzenetére


erzol
őstag

Linket tudnál dobni? MM-ban vettem egy ilyet, de olyan fénye van, hogy leég a hajam tőle.
Sötétítő fóliában is gondolkodtam már, de nem tudom, hol találok tenyérnyit.

(#12523) bbandi válasza wwenigma (#12521) üzenetére


bbandi
tag

Azt az enyémnél is írta, hogy "18:00-07:00 half luminance", de nem csinálja. Amúgy konkrétan innen vettem - Meg is lepődtem, hogy egy hét alatt itt volt és New Jersey-ből jött. Hogy én rontottam el, vagy akkor olcsóbb volt, azt nem tudom.

(#12524) batagy válasza bbandi (#12517) üzenetére


batagy
őstag

Kb másfél éve én is vettem egy nagyon hasonló fakocka kialakítású asztali órát , pontosabban az enyém tégla alakú volt. Már nem tudom pontosan belinkelni, de ilyesmi zöld kijelzéssel.

Tényleg jól néz ki, azonban a fő probléma számomra az, hogy elemről hajtva nagyon hamar lemeríti az elemeket. Kb max 1 hétig bírja. Azért a LED világítás szívja az áramot. Mikor az elem már a vége felé jár, akkor ráadásul kontrollálhatatlanná vált, gombnyomásra elkezdett sípolni és nem tudtam kikapcsolni, csak elem kivétellel. Mindez persze nem probléma ha valaki adapterről használja.

Nekem ezen kívül két másik gondom is volt vele: a LED fénye kissé vibrált vagy villódzott, illetve túl erősnek tartottam a fényét. Én eladtam.

[ Szerkesztve ]

(#12525) bbandi válasza batagy (#12524) üzenetére


bbandi
tag

Ezt írtam is fentebb, meg igazából várható is, egy ilyen led kijelzőnek akár 100mA is lehet az áramfelvétele, az nem működik jól elemről.
Nálam az always-on "htpc"-be (cubox-i xbmc-vel) van dugva, épp ez volt az egyik szempontom, hogy felszabadul egy konnektor.
A vibrálást is meg tudom erősíteni, de engem nem zavar. Bár ha az ágyam mellett lenne, akkor valószínűleg zavarna.

(#12526) batagy válasza bbandi (#12525) üzenetére


batagy
őstag

Ja, USB tápról hajtani jó ötlet. Én a TV USB csatiját használtam egy rövid ideig, de túlságosan zavart az erős fény a képernyőhöz közel. De ahogy te használod, úgy nem rossz!

(#12527) Degeczi válasza lkristóf (#11682) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Megjött nekem is ez a matrica nélküli Rubik-kocka, valóban jó - csak ha már ilyen ügyesen, jó anyagokból össze tudták hozni a kínaiak, citromsárga színt vajon miért nem tudtak kikeverni? :F
(Sajnos eléggé narancsba-hajló a sárgája. Persze jól használható így is, csak jobban örültem volna hagyományos, megszokott színnek)

(#12528) lkristóf válasza Degeczi (#12527) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nekem nincs jelenleg jó minőségű viszonyítási alapom, (a tesco -s kocám eléggé randa már szóval a fiók mélyére süllyesztettem) de igazad van lehetne világosabb, citrom sárgásabb. Azért a narancs színnel nehéz összekeverni (talán sötétben). :B Na de nekem a lényeg, hogy erről nem tud lekopni a szín.

(#12529) batagy válasza lkristóf (#12528) üzenetére


batagy
őstag

Ezt a kockát én is néztem. Azt nem értem, ez és az általad linkelt között vajon mi lehet a különbség?

(#12530) kovisoft válasza batagy (#12529) üzenetére


kovisoft
őstag

Belső felépítésükben szoktak különbözni (pl. hogy milyen körmökkel és hogyan kapcsolódnak az elemek egymáshoz). Ettől függ aztán, hogy milyen gyorsan és könnyen lehet forgatni, mennyire hajlamos a beragadásra ill. a szétesésre, stb.

(#12531) lkristóf válasza batagy (#12529) üzenetére


lkristóf
senior tag

Pontosan, ahogy (#12530) kovisoft mondja, én a YouTube -on utánanéztem, fórumokat is végignéztem, hogy melyiket ajánlják ami jól forog nem esik szét, és a MoYu Aolong mellet döntöttem, de itt egy videó: [link] amikor én vettem akkor még ezt a videót nem is láttam csak a régebbit.

Én is hozzátok fordulok, hogy az ilyen nagyobb Bluetooth hangszórót vett e mostanában valaki ez milyen lehet? [link] gondolom nem olyan mint az eredeti mivel ez replika, de hát nem is annyiba kerül mint egy eredeti.

(#12532) #27813376


#27813376
törölt tag

Sracok! A tesztet mivel sokan szepen kertetek, lefuttattam. 8 giga a hasznalhato terulet. Ide sikerult felmasolnom a 14 giga adatot..... Nekem kocsiba zenelni meg igy is jo, de ha komoly dolgokhoz kell, felejtos. Hiaba na, en nem ehhez ertek.
:R

(#12533) Outlander válasza #27813376 (#12532) üzenetére


Outlander
őstag

Látod, h nem csak trollkodtunk?! :))

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12534) poffsoft válasza #27813376 (#12532) üzenetére


poffsoft
addikt

6 GB zene akkor kuka. (bár a 8 GB sem kevés)
Célszerű lenne az ajánlottak szerint egy 7.9 GB partícióra formáznod, akkor tökéletes lesz a zenékhez (míg el nem hagyod :) )

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#12535) #27813376 válasza poffsoft (#12534) üzenetére


#27813376
törölt tag

Hát ja, míg el nem hagyom, jól mondod :)
Kuka is meg nem is, itthon megvan az mind, ez csak a lustaságom miatt van. Megyek a kocsiba, amin van az új zene, kiviszem, a régit meg behozom, hogy itthon feltegyem mindig amik jönnek sorban. A köztes úton szokott elveszni :)

Outlander: Tudom, hogy nem trollkodás, csak nem olvastam, nem foglalkoztam eddig vele, hogy ilyen is van, de meggyőztetek. :B

(#12536) spidersoft válasza #27813376 (#12535) üzenetére


spidersoft
senior tag

8GB MP3 320kbps-ben úgy 58 óra. kitart egy darabig :)

általában segítőkészek az emberek ezen a fórumon, és én is örülök neki, hogy sikerült rávenniük, hogy foglalkozz a témával :) az elég idegesítő lenne, ha számítasz rá, hogy még van mondjuk 40 órányi zenéd, de egyiket se hajlandó lejátszani a készülék... nyilván, mert a "levegőbe" írta a kártya, azokon a címeken már nem volt flash.

(#12537) #27813376 válasza spidersoft (#12536) üzenetére


#27813376
törölt tag

Az én hülyeségem, mert kéthetente vannak új zenék, aztán úgyse hallgatom végig még a 8gb-ot sem. Mondjuk egész nap vezetek, de akkor se. Mindenesetre tiszta víz van a pohárba, így korrekt.

(#12538) batagy válasza lkristóf (#12531) üzenetére


batagy
őstag

Értem.
De akkor ezek a kockák, amiről beszélünk, nagyon könnyen csavarható versenykockák igaz?

Nekem rendes klasszikus, nehezen csavarható van, amit két kézzel lehet csak csavarni.

(#12539) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok!

Stabil, megbízható univerzális autós telefontartót keresek. Sajnos eddig nem találtam olyat, ami teljesen jó volna. Általában a szélvédőre rögzítő tappancs gyenge, de olyan sem volt még, hogy teljesen stabil legyen, általában kisebb-nagyobb mértékben mozog menet közben a készülék benne.

Találkoztatok olyannal, ami ezeket a hibákat nem produkálja? Fontos lenne, hogy univerzális tartó legyen, mivel gyakran változik az általam használt készülék. Jelenleg egy LG Flex phablet van nálam, amihez szükséges volna... Ötlet? :)

Köszönöm!

(#12540) Degeczi válasza batagy (#12538) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha rákeresel, jó review-t találsz az általad linkelt gyártójának 3-as kockájáról is, így nem nagy kockázat, az 1500-at biztosan bőven megéri

(#12541) kovisoft válasza batagy (#12538) üzenetére


kovisoft
őstag

Igen, ezek általában mind nagyon könnyen csavarható versenykockák, nincs égbekiáltó különbség köztük. Nekem egy ilyen van, azt egy ujjal tudom forgatni (ha a másik felét lefogom), és nem ragad be akkor sem, ha keresztben el van valamennyire fordulva egy sor. A Dayan sorozatból pl. van vagy ötféle design, az enyém az 5. generációs.

(#12542) NORBl


NORBl
aktív tag

Erre valami infó ?

(#12543) Saccco válasza NORBl (#12542) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az utolsó csak országhatáron (Kína) belül megy.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12544) gilfoyle válasza wopi (#12539) üzenetére


gilfoyle
őstag

Szia! Én ezt vettem. Direkt szellőzőrácsba valót kerestem. Ha megtalálod a stabil pozíciót, hogy mit-hova akassz be, akkor egészen jó, nem leng, nem rázkódik.
Maga a telefontartó része stabil, jól fogja a telefont, csak úgy a gombok megnyomása nélkül nem tudod kivenni belőle. Valami polifoam szerű anyag van a tartófüleken, szóval nem karcol.
Hátránya, hogy csak kb 78mm-ig jó, és elég sokat kell tilitolizni a rácsban, hogy stabil helyet találjon.
Meg szerintem nem is jó minden autóhoz, azokhoz ajánlanám, ahol a szellőzőrács függőleges vagy közel van a függőlegeshez.

(#12545) solor


solor
tag

Hali!
Kocsiba keresek olcsó mp3-játszós fm-transzmittert. Van tapasztalatotok, honnan, milyet érdemes venni?
Köszi az érdemi hsz.-t.

(#12546) Tim82


Tim82
nagyúr

Bluetooth audio receiver-ből milyet ajánlotok?

Itthoni használatra, egy mini erősítőbe menne. Jó lenne, ha lenne rajta jack és RCA csatlakozó is, inkább az utóbbival kötném rá az erősítőre egy ilyen elosztón keresztül. Én ezt néztem, az NFC nekem jó, ha van, de nem életbevágó persze. Mobil kütyüket (laptop, tablet, mobil) kell persze kiszolgálnia, az utóbbiakon van NFC.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#12547) Matykoh válasza solor (#12545) üzenetére


Matykoh
tag

Én vagy az euronics, vagy az expert, vagy az edigital újságában láttam kb 1500 forintért. Detto ugyanannak tűnt, mint ami ebayen van.

(#12548) Unsign válasza lkristóf (#12531) üzenetére


Unsign
tag

A linkelt hangszóronak nagyon gyenge a mélye, kis hangeron szinte semmi, ellenben a magas csorompol.

(#12549) petipetya


petipetya
nagyúr

Légyszi erősítsétek meg, hogy ez a tok a jövő héten már a kezemben lesz: link

Most nem akarok Kínára várni.

"nincs rá lezsóidő"

(#12550) Zirowe válasza Tim82 (#12546) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nfc felesleges és sok értelme nincs erre az eszközre.
Amit linkeltél elég drága, én egy ilyet használok itthon, a feladatát rendesen teljesíti.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.