Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) spidersoft válasza Silent77 (#12144) üzenetére


spidersoft
senior tag

Kínai eladótól, angliainak megjelölt termék, holland posta hozta. A csomagon egymáson van három féltenyeres ragasztó, de át tudtam világítani, egyiken sincs nyoma kínai postának... A legalsón az áll, hogy "waistline three anti" (?), fölötte eggyel randahosszú vonalkód meg az, hogy "Made in China/Please save the Label", afölött meg a holland postás levonó. Meg random helyeken a magyar posta felnyalványai.

(#12152) nelsonmanian válasza DeFranco (#12149) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Természetesen lehet üzenetet küldeni az eladónak.
A megvásárolt termék listánál: More actions\Contact seller
Itt lehet fenyegetni case nyitással stb.

(#12153) Flexy90 válasza spidersoft (#12151) üzenetére


Flexy90
senior tag

CN22 felirat nincs a csomagon? Kínaiak szokták NL posttal küldeni a nagyobb cuccokat.

Xiaomi Fan

(#12154) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött ez a filléres kulcstartó: link

Praktikus és kényelmes, simán kezelhető fél kézzel.

"nincs rá lezsóidő"

(#12155) Silent77 válasza spidersoft (#12151) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, régóta venni akartam, de mindig elfelejtettem. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12156) spidersoft válasza Flexy90 (#12153) üzenetére


spidersoft
senior tag

semmi ilyesmi... persze ettől még jöhetett Kínából :))

(#12157) napocska2


napocska2
senior tag

Sincerity nálam ma csúcsot döntött! A 30-án rendelt micro SD kártya ma landolt a postaládámban. :C

(#12158) gilfoyle válasza napocska2 (#12157) üzenetére


gilfoyle
őstag

Én is rendeltem tőle egy ilyent.
Kíváncsi vagyok...

(#12159) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Fejlámpát szeretnék venni (cserélhető elemeset/akkusat) Olcsón.
Ti melyiket vennétek? Kitől?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#12160) DeFranco válasza nelsonmanian (#12152) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez egyben case nyitás is.

(#12161) havri1 válasza DeFranco (#12160) üzenetére


havri1
félisten

Nem feltétlenül. A legalsó menüpont ( ami a termékkel kapcsolatban érdeklődik), nem nyit caset.

havri

(#12162) DeFranco válasza havri1 (#12161) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, az lehet. :) Nekem fel sem tűnt, gondoltam ha oda van írva, hogy didn't received, akkor biztos oda kell kattintani :)

A vicc hogy sehol nem írja, hogy ez egy case, csak hogy message-t küldök. Hátulról, a resolution centerből látszik, hogy ezzel egy case-t nyitsz.

szerk: na megírtam neki, hogy küggye a pézt westen junionnal mer szólok kis grófónak 'szt behajcsaje rajta.

[ Szerkesztve ]

(#12163) Matykoh


Matykoh
tag

Sziasztok!
Visszaolvastam, de nem találtam most is releváns linket.

Megbízható eladótól keresnék (akár tölthető, akár eldobható) AAA elemet (pulzoximéterbe, távirányítóba, és egérbe, tehát nem hetente merülnek le).

Ugyanitt CR2032-es elemeket is keresek (fasttech mennyire megbízható webshop? az onnan rendelt termékek megérkeznek?)

Köszönöm :R

(Egyébként befutott egy assassins creedes meg egy halálos iramos nyaklánc is)

(#12164) Silent77 válasza Matykoh (#12163) üzenetére


Silent77
veterán

Iramban nyaklánc nagyon gagyi? :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#12165) Outlander válasza Silent77 (#12164) üzenetére


Outlander
őstag

Ha nem lenne az, akkor is az lenne. :DDD :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12166) havri1 válasza DeFranco (#12162) üzenetére


havri1
félisten

Select a topic
I have a question about using my item or I want to send the seller a message (0)

Ez az, amiben már 2 terméknél is üzentem, de nem nyitott caset, a többi tuti nyit.
Sztem is szemétség, mert sima üzenet ugye...

havri

(#12167) Gépötty


Gépötty
senior tag

Új csúcs:
December 29-én rendeltem pár apróságot, ma (nyolcadikán) megérkeztek. Durva.
Dropshipper, ezért nem írok eladót, de már nem először, és nemcsak nála találkozom az tulajdonképpeni küldőtől származó termékekkel. Sosincs probléma a szállítási idővel, de ez most nagyon meglepett.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#12168) DeFranco


DeFranco
nagyúr

If resend, Please kindly close the case first, it really does very bad effect on our store. Then inform us via eBay message after closed, we will arrange the reshipment for you asap. Appreciate for your understanding and waiting for your soon news to follow up. Best regards

Apjuk passzát, még egyszer megírom nekik hogy péztvagyéletet aztán megy az ebaynek az ügy. 200 Ft-os kis multitávirányító vacak, kell itt verni a nyálukat tényleg.

(#12169) Outlander válasza havri1 (#12141) üzenetére


Outlander
őstag

Alapból akciós cuccoknál általában nem fogadja el egyiket sem...

[link]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#12170) Matykoh válasza Silent77 (#12164) üzenetére


Matykoh
tag

A kedvesem szerint az, szerintem azért annyit megér, amennyiért adják. Saját képek

(#12171) ZS3NI válasza DeFranco (#12168) üzenetére


ZS3NI
őstag

Írd meg hogy refund now or negative feedback. Egyből kapod is vissza.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12172) NORBl


NORBl
aktív tag

Mekkora értékhatártól küldik tn - el a csomagokat ? 3500-ös rendelésnél volt számom, 3200 - nál nem. Eladótól függ ?

(#12173) Dluinet.: Nem tudom kifizettem-e, ingyen posta volt, de a rendelés alatt volt szám, és írták is, hogy jelenleg hol tart a csomag, alá is kellett írnom átvételkor. Akkor valószínű bele volt kalkulálva az árba ?

[ Szerkesztve ]

(#12173) Dluinet válasza NORBl (#12172) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha kifizeted a TN-t akkor van

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#12174) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nektek mennyire gyakori, hogy a szorgos kiskínaiak zacskóborítékra váltottak? Nekem egyre inkább, most is 3-ból kettő rendelés abban jött... nem szeretem az ilyet, sokkal könnyebben kitapogatják mi van benne és ellopják... :( Még ha most szerencsém is volt és nem tűnt el semmi, koppkoppkopp

(#12175) Minstrel válasza NORBl (#12172) üzenetére


Minstrel
senior tag

Eladótól függ. Nekem is volt már 1500Ft-os cuccra is, 14.000-esre meg nem. Kérdezd meg előtte őket, szerintem 1-2USD-ért vesznek TN-t bármelyik csomagra.

(#12176) kmarci25 válasza NORBl (#12172) üzenetére


kmarci25
veterán

Aliexpressen 90% TN-nel küldi.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12177) NORBl válasza kmarci25 (#12176) üzenetére


NORBl
aktív tag

Csak eBay-en vagyok regisztrálva. Különben érdemes ezeket is nézni ? Van olyan, ami eBay-en nincs, vagy jóval olcsóbb ? Mert, most pár száz forinton nem szórakoznék. Hasonló módon működik mint eBay regisztrációt, illetve vásárlást illetőleg ?

(#12178) Avicularia válasza NORBl (#12177) üzenetére


Avicularia
veterán

Ugyanaz ,csak nincs paypal. De van védelem ugyanúgy. Nem jött meg egy cucc, tegnapelőtt nyitottam case-t, tegnap elbírálták és ma már a számlámon van a pénz.
Amiért jobban kezdem szeretni az alit, hogy adott terméknél meg tudod nézni, milyen feedback-eket adtak rá a vevők. Ha elég sokan rendeltek belőle, látható hogy milyen a cucc. Na ez hiányzik az ebay-ről.

(#12179) kmarci25 válasza NORBl (#12177) üzenetére


kmarci25
veterán

Avicularia szinte majdnem mindent leírt, amit én is írtam volna. Az árakról: nagyjából ugyanaz, mint az ebay. A pozitívum az az értékelés adott termékre, plusz a jóval gyakoribb TN-es posta.
Persze ha valami gyorsan kell, akkor marad a német vagy angol ebay...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12180) DJGABI


DJGABI
addikt

aliról ma megjött egy 25-i rendelés [link] \o/

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#12181) Matykoh válasza kmarci25 (#12179) üzenetére


Matykoh
tag

Meg talán van egy csomó hamis cucc is (?)

(#12182) Blaise válasza Avicularia (#12178) üzenetére


Blaise
veterán

Hát nem tudom...Ali-n láttam már olyat, hogy volt egy elég lehúzó vélemény egy terméknél, másnapra eltűnt. Elképzelhető, hogy bele tudnak nyúlni az értékelésekbe?

(#12183) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Nekem egy 23-i még el sem hagyta Kínát. (Amit persze a legjobban várok...) :(

(#12184) Avicularia válasza Blaise (#12182) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem tudom, de szinte bármelyiknél van negatívum. Szóval szerintem nem tudnak belenyúlni. Aztán ki tudja.
Ebayen meg semmit nem tudsz a termékről csak amit az eladó odaírt. Aztán vagy igaz, vagy nem.

(#12185) Predator2 válasza Predator2 (#12159) üzenetére


Predator2
addikt

Erre valaki? Vagy rossz topicba írok?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#12186) imcsoo


imcsoo
aktív tag

Üdv, micro-sd kártyát szeretnék venni és ezt a kettőt néztem ki, szerintetek melyik a jobb választás? :)
1.[link]
2.[link]

(#12187) RBJ


RBJ
addikt

Szerintetek ettől az eladótól érdemes vásárolni? [link] ismerősnek kellene de nekem gyanús a kevés értékelés.

Ilyeneket én keresek. [link] Valaki tud olcsóbban? :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#12188) Matykoh válasza imcsoo (#12186) üzenetére


Matykoh
tag

A második az SD, nem micro.

(#12187) RBJ Nézz szét Banggoodon, úgy rémlik, mintha lenne valami akciójuk, vagy kuponjuk rá, hátha ott olcsóbb (de azért győződj meg róla, én nem hiszek ezekben a kínai akciókban :DDD Például 4%os akcióban vettem a héten iNew V3 Plust coolicoolon, másnap 40 dollárral drágábban árulták ugyanúgy 4%-os akcióval :DD )

(#12189) imcsoo válasza Matykoh (#12188) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Hoppá, és tényleg ezt majdnem benéztem akkor! :D

(#12190) RBJ válasza Matykoh (#12188) üzenetére


RBJ
addikt

[link] csak itt találtam zöld van és még max 5% cupont rányomok

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#12191) pooty válasza Matykoh (#12163) üzenetére


pooty
tag

Igaz nem ebay, de én edigitalban vettem ilyen eneloopot. Már 3 vagy 4 hónapja használom billentyűzetben csomagolásból kiszedve.

(#12192) AndrewTdi válasza imcsoo (#12186) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Kingstont nem vennék. :U

(#12193) Saccco válasza Predator2 (#12185) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem írtál rossz helyre, inkább csak nem járt erre illetékes emberke.
Lámpa szempontból jól jársz, ha webshopokban keresgélsz.
Pl. : dx.com, banggood.com

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12194) Predator2 válasza Saccco (#12193) üzenetére


Predator2
addikt

Számítógép javításhoz keresek egy olcsó, de nem null forintos vacak lámpát. Azért is gondoltam az ebay-re, meg erre a topicra.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#12195) Matykoh válasza Saccco (#12193) üzenetére


Matykoh
tag

Lámpáknál milyen a fasttech? Megbízható? Egy barátom onnan akar velem rendeltetni lámpát.

(#12196) Siriusb válasza Matykoh (#12195) üzenetére


Siriusb
veterán

Elég sokat ajánlják. Decemberben nekem is pozitív tapasztalatom volt velük.

(#12197) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

A semmiből érkezett egy 06.28-as pecsétű borítékban egy kártyakés :D
Az eredetileg rendelt megjött időben.

(#12198) Avicularia válasza Matykoh (#12195) üzenetére


Avicularia
veterán

Megbízhatóak, én is rendeltem onnan ledlámpát decemberben. Még le is fényképezik a csomagot elküldés előtt és meg tudod nézni.

(#12199) Siriusb válasza nelsonmanian (#12197) üzenetére


Siriusb
veterán

2014-ből vagy 2013-ból? Esetleg 2015? :D

(#12200) imcsoo válasza AndrewTdi (#12192) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Ha szabad kérdezni miért? Mert én azt rendeltem meg, mivel árukeresőn is nagyon meg vannak vele elégedve meg máshol is jókat olvastam róla, szóval érdekelne a te véleményed is! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.