Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) nelsonmanian válasza Siriusb (#12199) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

1928 6.havi :D

(#12202) Siriusb válasza nelsonmanian (#12201) üzenetére


Siriusb
veterán

Te nyertél! :)

(#12203) AndrewTdi válasza imcsoo (#12200) üzenetére


AndrewTdi
addikt

(#12204) gergom91


gergom91
tag

Ezt a tokot rendeltem még régebben, december 23. volt a határidő, de nem jött meg. Vártam pár munkanapot még, de január 3.-áig sem jött még semmi, kértem a refundot, amit azonnal meg is kaptam minden gond nélkül. A postás pedig ma beállított vele :DDD
Ilyenkor mi a teendő? Írjak neki hogy mégis megjött és utaljam vissza neki a pénzt, vagy mivel nem jött időben így a pénz is az enyém meg a tok is?
Másik kérdés, hogy vajon hányszor lehet eljátszani ezt az ebayen hogy írom hogy nem jön meg valami, közben mégis, csak később, aztán egyszer meg azt veszem észre hogy nem jön meg a termék de hiába reklamálok mert túl sokszor csináltam és azt hiszik hogy én vagyok a csaló?

(#12205) Saccco válasza Predator2 (#12194) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én valami ilyesmit vennék.

(#12195) Matykoh:
Nem tudom, sose rendeltem innen. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#12206) gilfoyle válasza gergom91 (#12204) üzenetére


gilfoyle
őstag

Küld el a pénzt, ha még kell a tok. Ha nem, akkor a tokot.
De semmiképp se tedd el mindkettőt, sokan erre játszanak, így aztán néhány eladó már nem is postáz kis élelmes hazánkba...

(#12207) imcsoo válasza AndrewTdi (#12203) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Tényleg sok itt a negatív vélemény róla, na de már megrendeltem így csak bizakodok hogy remélem nekem bevállik! :)
Egyébkint itt meg kifejezetten jó a vélemény róla, szóval nemtudom...[link]

[ Szerkesztve ]

(#12208) trebrona válasza gilfoyle (#12206) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha nem fizeted fizetnéd vissza, valóban csaló vagy lennél ...

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#12209) gergom91 válasza trebrona (#12208) üzenetére


gergom91
tag

Úgy látom egyértelmű a válasz, holnap felveszem az eladóval a kapcsolatot és megbeszélem vele hogyan legyen. Mondjuk eléggé határidő után érkezett meg persze az ünnepek miatt összesen 9 munkanap késéssel. Még szerencse hogy ezt fontban rendeltem, ha dollár lenne egy bő 100assal többet kéne azóta ráfizetni. :)

Korábbról volt még egy bajos rendelésem, a lézeres hátsó bicikli lámpával úgy jártam hogy az eladó annyira kitolta a határidőt, hogy mire az lejárt, már értékelni sem lehetett a terméket, az eladót sem lehetett elérni ezután. Aug 18.-án lett rendelve, a határidőt pedig november 23-ig tolta ki, addig pedig nem is lehet case-t nyitni amíg az el nem múlik.... buktam egy ezrest.

(#12210) ittakary


ittakary
nagyúr

Kedvenc pendriveosunktól rendelt USB3as Trascend 790 16GB ennyit tud:

Ez csak nekem tűnik kevésnek? :B

Főleg, hogy az AIDA sopánkodása szerint, csak USB2.0 a kapcsolat :(

[ Szerkesztve ]

(#12211) htc07 válasza ittakary (#12210) üzenetére


htc07
addikt

pont ma rendeltem majdnem egy ilyet magamnak, ezekszerint nem fogok :DDD

(#12212) spidersoft válasza ittakary (#12210) üzenetére


spidersoft
senior tag

Fent van az USB3 driver? Más USB3-as izék jól szuperálnak *ugyanabban* az aljzatban? Nincs hosszabbító kábelbe dugva? Próbáltad kihúzni-bedugni?

Eddig legjobb penna-vételem egy randa bumszli gumigyugó, igaz nem nála.

Az ilyet tud:

...azért ez már elég...

(a 16 gigásokban állítólag eggyel lassabb a vezérlő)

(#12213) petipetya válasza nelsonmanian (#12197) üzenetére


petipetya
nagyúr

Biztosan beesett egy szekrény mögé és most találták meg. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#12214) ittakary válasza spidersoft (#12212) üzenetére


ittakary
nagyúr

Na hogy nyaljon meg! Gép újraindít, most már pöpec!

(#12215) kmarci25 válasza Matykoh (#12181) üzenetére


kmarci25
veterán

Mert ebay-en nem találsz semmi kamut, ugye? ;) :U Egyébként meg nem írják bele a termék nevébe pontosan a márkanevet, gondolom így maradhat fenn a hirdetés az oldalon. Keress rá bármelyik nevesebb gyártó termékére, már a nevéből kitűnik, hogy melyik a kamu. Szerintem, aki ilyet rendel, az tisztában van vele, hogy kamut/replikát vesz.

Tegnap jött egy alis rendelésem, széleslátószögű lencse telefonhoz. Szerintem rekord, 31-én adta fel, tegnap bedobta a postás (ld. screenshot). Maga a cucc egész jó, a csatolt képen látszik, hogy eléggé megnöveli a látószöget, bár a kép szélei homályosak lesznek, meg az illesztéssel is ügyeskedni kell, de működik, és 1,5 dollárt megért. Itt vannak képek.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#12216) szjoci


szjoci
őstag

Nem ebay, de most elég jó áron van gruppin a világító teknős. Régebben (1-2 hónapja) keresett valaki ilyet, ha jól emlékszem.

(#12218) NORBl válasza Avicularia (#12178) üzenetére


NORBl
aktív tag

+ (#12179) kmarci25, köszönöm.

Más.: Xiaomi Power Bank eBay-ről ? Megbízható eladó ? Láttam mostanság, hogy kolléga nem a 10400 - asról kérdezett, hanem egy nagyobb kapacitásúról, azzal mi a helyzet ?

(#12219) gergom91 válasza gergom91 (#12209) üzenetére


gergom91
tag

Na írtam az eladónak, hogy mégis megjött a termék, ajánlottam neki hogy megveszem mégegyszer ugyanezt, de nem kell küldenie semmit, így feedbacket is tudok neki adni. Várom a válaszát.

Más:
December 20.-án rendeltem ebből a táskából egy sötét barnát és egy feketét. Ugyettől az eladótól, de külön fizettem őket, mert egyben bőven meghaladja az áruk a 20eurót, és pontosan nem tudom hogy kellett volna-e fizetni érte. Postás autó hozta, jó nagy csomagban 36x38x10cm (kb) egyben a kettőt, a címkén ez áll: LED Light, Value 6$ :DDD
Nagyon gyorsan megérkezett, és a táskák minősége egész jó.

(#12220) NORBl válasza lkristóf (#11682) üzenetére


NORBl
aktív tag

Milyen a kocka ? Rendes alap színei vannak, ugye ?

(#12221) Nestor16


Nestor16
senior tag

Hm. Feltűnt, hogy mostanában a filléres dolgokhoz is kapok követési számot. Más is tapasztal hasonlókat?
Egyébként hidegen hagy, attól hogy nézegetem - a lehet hamis TN számot - attól nem jön meg hamarabb.

Üdv, Dávid

(#12222) spidersoft válasza kmarci25 (#12215) üzenetére


spidersoft
senior tag

Arra rájöttél, hogy ha *kettécsavarod* (ld. összetétel az alu ház közepén), akkor a telefon-közeli darabja makrólencse? ;)

(#12223) lkristóf válasza NORBl (#12220) üzenetére


lkristóf
senior tag

Igen rendes alap színei vannak és nagyon jól forog, nekem nagyon bejön. Ez szerintem egy örökös darab mivel matricázgatni sem kell, mivel nincs mi lekopjon (max a fehér oldalon az a csing cseng moyu matrica :DD ).

[ Szerkesztve ]

(#12224) spidersoft válasza RBJ (#11683) üzenetére


spidersoft
senior tag

Megérkezett a dec.23-án rendelt patronkészlet, működő trackinggel, szokásos, de aláírós szemetes zsákban. Eddig nem ismertem ezt az oldalt, de ezt elküldték rendben... :))

(#12225) NORBl válasza lkristóf (#12223) üzenetére


NORBl
aktív tag

Már rendelem is. :) Tn-el jött, igaz ?

[ Szerkesztve ]

(#12226) lkristóf válasza NORBl (#12225) üzenetére


lkristóf
senior tag

Igen azzal jött és ráadásul nagyon hamar ideért, kereken 2 hét volt szerintem nagyon jó eladó, ajánlott. Te sem fogsz csalódni! :K

(#12227) NORBl válasza lkristóf (#12226) üzenetére


NORBl
aktív tag

Nekem is jött egy "fehér", és ugyan így 2 hét volt. Most megnézzük ezt. :) De am drágult, 300 ft-al. :O :)

(#12228) RBJ


RBJ
addikt

[link]
ez a kártya, eladó ajánlott? vagy gyorsabb 16 gb os? 30 Mb/sec az írási vagy olvasási sebesség?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#12229) fraba válasza RBJ (#12228) üzenetére


fraba
aktív tag

ilyenem van, tőle. tökéletes. :K

Szerk: lassan lehetne 1. HSZ-t írni. termék és eladóajánló, honnan vegyél xiaomi power bankot (melyik az eredeti, melyik a kamu), melyik lámpa típus ajánlott, és miért stb stb stb. vélemény??

[ Szerkesztve ]

(#12230) RBJ


RBJ
addikt

Tud valaki ajánlani ótsó led szalagot. Konyhába pont a munkapadnál lehet megvakulni. Konyhai menyezeti lámpa pont az ember hátánál van, az étkező fénye meg kevés odáig. :DDD Munka pad két szintes és a felső szint aljára tennék szalagot. Erős, ótsó 1-2méter kellene. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#12231) Siriusb válasza RBJ (#12230) üzenetére


Siriusb
veterán

Ne legyél már ennyire trendi, inkább légy romantikus gyertyával, vagy retro petróleumlámpával! :DDD

(#12232) havri1 válasza RBJ (#12228) üzenetére


havri1
félisten

30mb/sec írást még a nagy kártyák sem nagyon tudják szvsz :DDD

havri

(#12233) Avicularia válasza havri1 (#12232) üzenetére


Avicularia
veterán

Akkor ilyet kell venni,mert ez ennyit tud usb3-on [link]

(#12234) havri1 válasza Avicularia (#12233) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, 10x annyi mint a linkelt darab.
Én inkább akkor ennyiért egy 60gb-os ssd-t vennék már. Az is pont annyi. Kicsit nehezebb usbra kötni, de sebességben és árban jobb.

havri

(#12235) Avicularia válasza havri1 (#12234) üzenetére


Avicularia
veterán

Én 4.4K-ért vettem. Sajnálom hogy otthon ilyen drága. Annyit asszem megért.
Meg azért megnézném, hogy dugsz a telefonodba vagy a fényképezőgépedbe ssd-t :)

(#12236) havri1 válasza Avicularia (#12235) üzenetére


havri1
félisten

Belemegy, csak kissé nehezen :DDD
Ilyen eszközökbe felesleges ekkora írás sztem, de biztosan mások a felhasználási szokások.
Én is kintről rendelem amúgy, félárba van minden, igaz csak az áfa meg az fiszfasz adók miatt..

havri

(#12237) TommyX_ válasza Avicularia (#12235) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha nem titok, hol vetted 4.4k-ért ezt a kártyát?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#12238) Avicularia válasza havri1 (#12236) üzenetére


Avicularia
veterán

Most néztem és felénk is felment az ára, de még mindig nem annyi mint Magyarországon.
Kedvenc pendrive és sdkártya kereskedőnknél is van, sajnos ott se olcsó [link]

(#12239) Avicularia válasza TommyX_ (#12237) üzenetére


Avicularia
veterán

Itt, azóta felment az ára, most kb 6K, de most is akciósnak írják.Akkor 129 sek volt. [link]

(#12240) TommyX_ válasza Avicularia (#12239) üzenetére


TommyX_
őstag

Kösz a választ, tényleg jó vétel volt annyiért, a 64 Gb-os verziója pont jó lenne egy Win8-as tabletba. :K

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#12241) wwenigma válasza havri1 (#12232) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

QUMOX 64GB - 80MB/s 28$...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12242) szakalistvan válasza RBJ (#12230) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Volt ledsorom a konyhában,direkt ezzel a céllal,hidegfehér 5050,nagyon bánttotta a szemem,inkább egy kompakt fénycső,egyben,szebb is,jobb a szemnek,mosogatni ,12V se kell neki.

(#12243) Zirowe válasza havri1 (#12232) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Öööö.. Ok. :D

Ezzel mérve, árban majdnem annyi a méretéhez viszonyítva.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12244) havri1 válasza Zirowe (#12243) üzenetére


havri1
félisten

Na jó, látom nem éreztétek az iróniát 😂

havri

(#12245) RBJ válasza szakalistvan (#12242) üzenetére


RBJ
addikt

Köszi. utána járok.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#12246) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Sziasztok!

Aerocool Strike-x lcd-s venti szabályzóhoz keresek érintő részt,tehát ami veszi az érintést.(asszem touchpanel)
Van valami külföldi hely ahol tudnák hozzá szerezni?

Köszönöm üdv,Pcg01 :R

Samsung Galaxy S10+

(#12247) RBJ


RBJ
addikt

Megrendeltem a micro sd az ajánlott helyről. Érdekes vásárláskor 1800 akárhányforint megvéve a listámon meg 1660Ft. Na akkor most melyik az érvényes? Bank váltásra van állítva. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#12248) havri1 válasza RBJ (#12247) üzenetére


havri1
félisten

Amit a számlatörténetbe pár nap múlva megjelenik. Az lesz a tuti.

havri

(#12249) Real_Necro válasza havri1 (#12248) üzenetére


Real_Necro
veterán

...vagy sms-ben visszaigazoltak, hogy ennyit vontak le... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#12250) Siriusb válasza Real_Necro (#12249) üzenetére


Siriusb
veterán

...vagy az csak zárolás, és a pontos összeg néhány nap múlva kerül a számlatörténetbe. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.