Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35201) St3ven válasza ShadowX (#35200) üzenetére


St3ven
addikt

Igen. :K Csak arra vigyázz, hogy mindig a hónap első napján, de legalábbis az elején rendeld meg a következő kedvezményes csomagot, hogy ne veszíts el egy közel teljes hónapot, mint az M esetében.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35202) whiskeys válasza kali (#35198) üzenetére


whiskeys
őstag

a feltöltés meg 1 mbit. azt nem korlátozza annyira? kedvezmény nem vehetö ujra igénybe, csak már teljesáron?

[ Szerkesztve ]

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#35203) kali válasza whiskeys (#35202) üzenetére


kali
legenda

reklamálhatsz, hogy korlátozzák a feltöltést is, mert azt nem tették meg! :))
mind a két verzióra leírták, hogy miként alakul a kedvezmény, de a legilletékesebb konkrétan válaszolt is neked, ez alapján egyértelmű a dolog; link

[ Szerkesztve ]

(#35204) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Érdekes, hogy sem a számla sem a jótállási jegy nem elérhető online.

Ilyenkor, hogy lehet pl jótállást érvnyesíteni..?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35205) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Sziasztok! Képzeljétek ma reggel,az y300-am megújúlt.Olyan fényesebb lett a kijelzője.Hmmm...Érdekes.

(#35206) Beca1990 válasza Dj.Kütyü (#35205) üzenetére


Beca1990
senior tag

kezd sok lenni az off... :))

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#35207) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

sziaztok

Telefont szeretnék vásárólni Fun Dupla társkártyás díjcsomaggal ezzel kapcsolatban arra lennék kiváncsi, hogy tartozik-e a csomaghoz valamilyen tarifa kedvezmény, ha igen akkor milyen és az mind a 2 db SIM kártyához-e?

(#35208) lupus_l válasza Vangelis (#35204) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Bemész a Telekom üzletben és a telefon szériaszáma vagy az előfizetésed alapján szervizelhetsz.

(#35209) Vangelis válasza lupus_l (#35208) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De ha már ott a elektronikus dolog, akkor lehessen már kinyomtatni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35210) sarkanyolo2 válasza Vangelis (#35209) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Így van, garanciajegy nélkül elég nehéz eladni egy készüléket.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#35211) dptrsk válasza lupus_l (#35208) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ès ha egy Samsung telót vettem, amihez házhozmenő szerviz van aminek előfeltétele a garijegy bemutatása?

(#35212) Vangelis válasza dptrsk (#35211) üzenetére


Vangelis
nagyúr

502-es oldal jön be.

Ha bemegyek tpontba akkor ott kinyomtatják nekem?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35213) lupus_l válasza dptrsk (#35211) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Ha a webshopból rendelted, akkor benne kell lennie a pakkban... ha kimaradt, akkor jelezd a Telekomnak.
Samsung szériaszám alapján dolgozik (legalábbis a Nexus esetén így volt). A telefon vásárlásakor kapott bizonylat vagy számlát el kell fogadniuk.

Ha bizonytalan vagy, akkor hívd fel a Samsung szervízét és mondd meg, hogy csak számlát kaptál.

B-opció, ha nincs semmilyen papír és nem tudsz szerezni, akkor a személyes szervizelés egy Telekom üzletben.

(#35214) Vangelis válasza lupus_l (#35213) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Online látszik a jegy csak nem lehet letölteni. Legalábbis nekem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35215) lupus_l válasza Vangelis (#35214) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Akkor T-pontban az ügyintéző szerintem hozzáfér.

(#35216) Vangelis válasza lupus_l (#35215) üzenetére


Vangelis
nagyúr

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35217) lugosi válasza lupus_l (#35213) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Samsung szériaszám alapján dolgozik"

A note 2 topikban ezzel ellentétes tapasztalatok vannak, nevezetesen, hogy semmit sem jelent a szériaszám, mert nem hazai Samsung garanciás, hanem gsmbolt-garanciás telefont is enged beregisztrálni az oldaluk, csak később a gariztatásnál lesz belőle gond. Hangsúlyozom, hogy ez konkrét tapasztalat.

(#35218) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Garanciajeggyel kapcsolatban:
S4 webshop megrendeléssel vásárolva,nekem is kimaradt a garanciajegy. Prémium szerviz igénybevételekor kérték a t-s garanciajegyet,nem is vették át addig a telefont amíg nem pótoltam,hiába akkor már megvolt a +2 hónapos regisztráció is. T-pontba kellett személyesen bemenni és a számla bemutatása után pótolták.
Lehet van más mód is,de nekem ezt kellett végig zongorázni.

(#35219) Vangelis válasza GLOCK34 (#35218) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen de sajnos a számla is onlány :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35220) polonic


polonic
félisten

Kapcsolat prémium kártyám van, de a my t-mobileba belépve csak azt mutatja, hogy nem telekom szintű, hanem csak t-mobile szintű. Eddig rendesen telekom szintűt írt.

Mellesleg be sem lehet most lépni, 503-as errort kapok. Nálatok is?

(#35221) GLOCK34 válasza Vangelis (#35219) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Lehet megint mókolnak valamit,én sem tudok még belépni sem. :)

(#35222) whiskeys válasza kali (#35203) üzenetére


whiskeys
őstag

hát rohadt lassu ez a 0.03- 0.04 mega letöltés.... voip nem is megy vele....

[ Szerkesztve ]

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#35223) .bruszli. válasza Vangelis (#35214) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ugyan ez volt nálam is.
Aztán bementem egy Telekom márkaüzletbe,kerek szemmel hallgatták,hogy "semmi papír" nem volt a csomagban...elmagyaráztam nekik,hogy ez már ilyen,a webshopos megrendeléseknél múlt hét óta. Telefonálgattak ide-oda,de senki nem erősítette meg,hogy hiba van az online dokumentumoknál ( csak az tudja aki próbálta ;] ) Átküldtek a szervizes részre,ott megnyugtattak,hogy a rendszerben látszik minden ( ha épp működik a rendszer ) és ha gáz van,az alapján befogadják garanciális javításra. Aztán idővel csak sikerül megoldaniuk,hogy ha már elektronikus dokumentációs rendszert használnak,az működjön is. :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#35224) Dj.Kütyü válasza Beca1990 (#35206) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Mi a kínod????!!

(#35225) lord.lakli válasza .bruszli. (#35223) üzenetére


lord.lakli
őstag

Samu prémiumot nem fogja meghatni.

(#35226) punky10 válasza Dj.Kütyü (#35224) üzenetére


punky10
addikt

Arra utalt,hogy ha mindenképp fontosnak tartottad megosztani a készüléked kijelzőjében bekövetkező pozitív változást,akkor legalább ted "off"-ba... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#35227) kali válasza whiskeys (#35222) üzenetére


kali
legenda

ez lenne a cél, gondolom...
nagyobb keretű díjcsomag, vagy a fordulónapig alig forgalmazol, ez így jó a szolgáltatónak, bár előbbinek biztos jobban örülnének, mint utóbbinak.

(#35228) .bruszli. válasza lord.lakli (#35225) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Sony-hoz jó lesz... :D

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#35229) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem.
3 telefonszám van a nevemen, ezek regisztrálva lettek a tmobile.hu-n az én nevemmel.
Vettem pár napja telefont, a T-s csajszi kérésemre kivette a nevem alól a másik számot a netről, mert azt más fizetné neten, Tmobile.hu-n keresztül, így csak az én saját számom maradt a nevemen. Az én belépésemmel minden ok, a számom ok, be tudok lépni, látom a számlát minden rendben.

Viszont a másik két számmal sehogy nem tudunk belépni, majd egy felhasználói név alá tenni őket.
Hogyan tudom ezt megcsinálni?

[ Szerkesztve ]

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#35230) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Online rendelés személyes átvétel, nem kaptam garancia "levelet", annyit mondott az ügyintéző, hogy a többi papírt majd online kapom, sem szerződés sem semmi nem érkezett, nem kellett volna megérkeznie e-mailben?

(#35231) Vangelis válasza ANDROID??? (#35230) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Picit olvass lejjebb :)

Nekem is onlány van minden csak nem tudom megnézni...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35232) ANDROID??? válasza Vangelis (#35231) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hello!

Mit rendeltél?

(#35233) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Ha részletes számlát kérek, akkor az mikortól érhető el? Október elején hívtam emiatt az ügyfélszolgálatot, de a mostani (októberi) számlán még nem szerepel a hívásrészletező.

(#35235) 1430 válasza Gabbana (#35229) üzenetére


1430
senior tag

Bár nem tudom, mit értesz egy felhasználónév alatt, de ha 2 vagy több hívószám van egy számlában, akkor az online megtekintéshez folyószámla szintű jelszó kell. Ezt online is létre lehet hozni (telefonszámok + szerződés szintű jelszavak ellenében), de ügyintéző is segít, ha kéritek.

tomy86
Ha októberben valóban aktiválták a részletes számlát, akkor a számlaképben (a végén) már benne kellene lennie a részletezésnek. Ha esetleg elektronikus részletes számlát aktiváltattál (ez független az elektronikus számlától), az 9-én kerül betöltésre és itt éred el.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#35236) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Nagyon "jó" a T-mobile oldala, a napokban lassú mint a csiga, de most meg azt írja, hogy hiba amikor be akarok lépni az előfizetésem adatait ellenőrizni...
Nem enged belépni sem. Mi a frász van vele?

(#35237) krisztian112


krisztian112
senior tag

Sziasztok!

Ha online rendelésemet személyesen veszem át akkor is él a 8 napos elállás a vásárlástól?

Egyébkén ha társkártyás kedvezménnyel vennék telefont elég drága árak vannak a telekomnál... Sőt nincs is semmi kedvezmény ugyanúgy annyi mintha nem is vállalnék hűséget az előfizura.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#35238) tomy86 válasza 1430 (#35235) üzenetére


tomy86
addikt

Köszönöm a választ.
"Ha esetleg elektronikus részletes számlát aktiváltattál"
Na ez jó kérdés. Amikor az ügyintézővel beszéltem, akkor csak annyit kérdezett, hogy elektronikus vagy papíralapú számlát kapok-e. Mondtam, hogy elektronikus és ennyi. Egyértelműnek gondoltam, hogy a számlához csatolják vagy legalábbis elérhetem ugyanazon a felületen a My T-ben, ahol a számlát is.
Az általad linkelt oldalhoz, ha jól sejtem még létre kell hoznom egy folyószámlaszintű jelszót is. :(( Nem lehet egyszerűbben hozzáférni a hívásrészletezőhöz?

(#35239) Totheground


Totheground
addikt

Van esély arra, hogy ha egy üzletet felhívok a honlapon szereplő számon, akkor tudnak válaszolni a "van-e xy készleten" kérdésre?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#35240) lord.lakli válasza krisztian112 (#35237) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ha az aranykártyás next-re gondolsz, akkor jól látod, már csak a domino drágább. 8 nap érvényes akkor is ha személyesen veszed át, a webes rendelés a lényeg.

(#35239) Totheground: az nem jó, hogy a weben (persze ha megy :) ) kiválasztod a terméket és megnézed, hogy melyik t-pontban tudod átvenni?

[ Szerkesztve ]

(#35241) Akve


Akve
tag

Sziasztok!

Aki elektronikusan kapja a számlát, annak már megjelent a my-tn az összeg?
Eddig nekem minden hó 1-jén láthatóvá vált.

Élek és élni hagyok.

(#35242) Malachi


Malachi
addikt

a bevezetés óta használjuk az imessage-t, de két-három hónapja folyamatosan rossz, akadozik, nem küldi az üzeneteket csak 10-20 perces késéssel, de akkor egyszerre mindet, satöbbi.

ennek lehet köze a Telekomhoz? vagy hardveres gond? mit lehetne ezzel tenni? nagyon kellemetlen és zavaró.

(#35243) Totheground válasza lord.lakli (#35240) üzenetére


Totheground
addikt

Sajna nem, mert ott szerintek egyeltalán nincs és csak készletértesítőre lehet felvenni, ellenben pl a Westendes T-ben ráfutottam egy darabra, de az más színben volt.
Konkrétan 32 gigás ezüst iPad Air kellene.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#35244) tomy86 válasza Akve (#35241) üzenetére


tomy86
addikt

Igen. Le is tölthető a számla.

(#35245) D@ve89 válasza Malachi (#35242) üzenetére


D@ve89
tag

Azt vettük észre, hogy Iphone-ok vannak úgy, hogy egy SMS-t IMessage-ként akarnak elküldeni vagy fordítva, vagy csak simán nem megy ki az IMessage. Ilyenkor persze nem megy végbe a küldés vagy csak késve. Valamilyen megmagyarázhatatlan okból tudnak ilyet csinálni. :F Na most ezzel tudom nem segítettem semmit.

A legrosszabb, hogy ennek a szolgáltatásnak a felelőse ugyebár az Apple. Aki mindent hárít a szolgáltatókra, viszont a szolgáltató csak egy csatornát ad a Iphone alá, egy "csövet", amin aztán azt csinál, amit akar.

[ Szerkesztve ]

(#35246) 1430 válasza tomy86 (#35238) üzenetére


1430
senior tag

Igen, ehhez kell folyószámla szintű jelszó is, de akkor kérdezz rá, mi lett aktiválva.

Totheground
A 80-as számon T-Pontok nem elérhetőek, de telefonos ügyintéző is meg tudja nézni az üzlet készletet.

Akve
Októberben nem vettetek még egy előfizetést? Mert akkor már folyószámla szintű jelszó is kell.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#35247) Vikt0r válasza Vikt0r (#35207) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

valaki?

sziaztok
Telefont szeretnék vásárólni Fun Dupla társkártya díjcsomaggal ezzel kapcsolatban arra lennék kiváncsi, hogy tartozik-e a csomaghoz valamilyen tarifa kedvezmény, ha igen akkor milyen és az mind a 2 db SIM kártyához-e?

(#35248) sede7 válasza Malachi (#35242) üzenetére


sede7
tag

Ilyet szoktatok csinálni?

Érdemes néha (én kb. hetente szoktam), mert egy iPhone-on is össze tudnak gabalyodni a dolgok, igaz ott kevésbé észrevehető..

(#35249) Akve válasza 1430 (#35246) üzenetére


Akve
tag

Előfizut nem vettem, illetve dominós telót azt igen, sajna a telekom mobilalkalmazásán se tudom megnézni a befizetésre váró számláim, pedig ott folyószámla szintű jelszóval kérdeztem le. A my-tn pedig a rendes jelszavammal. :O

[ Szerkesztve ]

Élek és élni hagyok.

(#35250) -secret- válasza sede7 (#35248) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Képernyőmentést(?), célszerű inkább biztonsági mentést... :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.