Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35301) DonMaster


DonMaster
addikt

sziasztok
kérdés 2éves elöfitzetésel az utolso 6honapban vagy már csak az utolso 3honapban lehet uj készüléket vásárolni? a másik pedig , hogy lg g2 töt meglévö médiamánia xl dijcsomaghoz melyik árat kell nézni? (17900ft/ho) a net m vagy a net xl ? árakat kell hozzá nézni? ha dijcsomagot meg tartanám , mert eddig a mozaik csomagoknál fixen a mozaik xl csomagal egyárban lehet veni de igy viszont elég zavaro , tehát a net m vagy net xl csomag ként ?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35302) kali válasza DonMaster (#35301) üzenetére


kali
legenda

szia,

leírtam korábban a másik témában, hogy már nem letelt 18, hanem 21 hónap szükséges a legalább arany kiemeltségű előfizetésen, de ha nekem nem hiszel, akkor itt az illetékes megerősítése; link
az általad használt médiamánia xl már lezárt díjcsomag, arra hűséget nem tudsz már aláírni, így ha azt megtartod, és csak az előfizetésre írsz alá hűséget, akkor a legdrágább konstrukciót kell nézned;
g2
amennyiben olcsóbban szeretnéd megvásárolni, úgy díjcsomagot kell módosítanod, és olyan konstrukciót kell nézned, amiben nem csak az előfizetésre, hanem a díjcsomagra is aláírsz hűséget.
jut eszembe, adott díjcsomagra is írtál alá anno 24 hónap hűséget?
igen válasz esetén bonyolódik kicsit a helyzet, hiszen az a hűség sem járt még le, és ott kicsit más a helyzet, mint az előfizetés előrehozott hosszabbításánál...

[ Szerkesztve ]

(#35303) DonMaster válasza kali (#35302) üzenetére


DonMaster
addikt

várj 1honapja vettünk média mánia m dijcsomagra telot mozak m áron ezért is kérdeztem , és vettem tul is amit irtál , itt inkább az árra voltam kiváncsi , de egy kalappal feltettema kérdést is , lehet t-pontban és t-mobile boltban venni média máni xl meg lévö dijcsomag meg hoszebbitésal ujjab 2 évre akkor kb a mozaik xl áron számolja telot viszotn , nincs mozaik xl dijcsomagban és ezért is kérdeztem hogy 76ezer vagy csak 47 ezr -ért tudom meg venni mert nem mindegy szerintem , boltban lehet venni ujjab 2év kötessel rá de ha vadi uj elöfizetésként nem tudom választania médiaménia xl dijcsomagot az igaz de ha már meg van akkor azt tudom hosszabitani
közben meg találtam az s4 nél ott a mozaik xl dijcsomag egyen rangu a next m -el igy akkor médiamánia xl dijcsomagal boltban meg vásárolhato 47ezer forint ért

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#35304) fecs válasza catroot (#35299) üzenetére


fecs
senior tag

Engem napok óta nem enged be se a t-mobile se a t-home mobil/otthoni előfizetésem lehetőség. Számlák rendben. IE, FF próba megvolt. Szerintetek?
T-mobile egyenleget akartam feltölteni és egy hete nem enged be (aztán bankkártyásan megoldottam, de akkor is bosszantó).

Pixel 6a

(#35305) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Hello!Hogy is van ez a Társkártya cucc?Az én 2éves hűségem mellé hogy vehetek másik Kütyüt?Hogy műkszik ez?

(#35306) BéHGT válasza kali (#35302) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én nekem MM M 2 éves hűségem volt (tarifára is), idén december 9.-én járt volna le, de szeptember végén tudtam új telót kihozni, és Mozaik M-re váltani. De engedte volna az S-t is. :)
Illetve azt mondta a Nő, hogy a MM díjcsomagot is meghosszabbíthatom, csak újat nem lehet már kötni. Pedig ugye az oldalon nem ez volt infóba...

(#35307) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Régóta ilyen xara 1430?
Tegnap este 35perc után untam meg. Most már majdnem 20 perce nem veszik fel.

Régen csak a telenor csinálta ezt....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35308) blueye válasza Vangelis (#35307) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz munkaidoben tobb eselyed van.

(#35309) Vangelis válasza blueye (#35308) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Teljesen mindegy... de régebben bármikor hívhattam őket.

Munkaidőben ki ér rá?

Úgy olvastam, hogy napi 24 órában...szerencse, hogy nem kártyát kell letiltani :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35310) St3ven válasza Vangelis (#35307) üzenetére


St3ven
addikt

Ha jól hallottam, a kiemeltségi szinttől is függ, milyen gyorsan jutsz ügyintézőhöz.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35311) kali válasza BéHGT (#35306) üzenetére


kali
legenda

tiszta sor, hogy a meglévő - de már lezárt - díjcsomaggal azonos, vagy közel azonos, jelenleg aktív díjcsomagra okés a dolog, de visszaolvasva találsz olyat, ahol 1430 is leírta, hogy például médiamánia s hűség alatt nem lehet előrehozottan mozaik xs csomagba ugrani, mert kötbéres lesz a dolog.
te azonos szinten váltottál, azzal nem is nagyon lehetett gond.
abba már nem megyek bele, hogy néha mit mondanak az üzletben, illetve mit enged a web felület, aztán mégsem úgy okés a dolog...

Vangelis; tegnap 22 óra körül én is vártam bőven, bár az első szinten néhány perc eltetével jelentkezett az ügyintéző, de ő nem tudott segíteni - ezt sejtettem is, holmi egyszerű probléma miatt nem is szokásom telefonálgatni -, és bizony bő 20 percet vártam a második szintre, ahol már tudott segíteni az illetékes.
itt is kifejezem külön köszönetemet számára, ritka hozzáértő, segítőkész és udvarias ügyintézőt fogtam ki, aki ráadásul nem is tudta le annyival, hogy na akkor orvosolva a probléma, hanem az okát is elmodta, illetve a rendszer működését, mert "látta", hogy értek hozzá valamennyire, és amit tudtam megtettem a telefonálás előtt, tehát a szokásos rutinokat ki is hagyhatta.

[ Szerkesztve ]

(#35312) Vangelis válasza St3ven (#35310) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A vezetékes szám az arany. :)

Most dominoról hívtam.... 3 perc volt.

Akkor a domino van előnyben. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35313) blueye válasza Vangelis (#35309) üzenetére


blueye
veterán

Nem mindegy. En csak segiteni probaltam. Nem kell elfogadni.
Ezt csak masoknak irtam ide, ha olvassak.

[ Szerkesztve ]

(#35314) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Ezek őröltek. :)

Felveszik mondom, az a gondom, hogy nem tudom megnyitni a dokumentumokat onlány felületen.
- Szeretném kinyomtatni
- Mondja a számot.
- Mint nem telekom előfizető vagyok beregisztrálva
- Akkor, hogy lépet be?
- E-mail és jelszó
- A telefonszám kell
- Nekem az nincs beregisztrálva, mert nem előfizetőként rendeltem a készüléket. E-mail és jelszó segítségével lépek be
- Akkor regisztráljam be a számot.
- Azt nem tudom sajnos, mert nincs!
- Akkor, hogyan léptem be... :W :W :W :W
- e-mail és jelszó segítségével!!!!
- Látszik minden dokumentum, de nem lehet megnyitni mert 502.es hibát dob!
- Próbáljam más böngészővel!
- Próbáltam mindegyiket!
- Akkor regisztráljam be a számot, hátha az segít. :Y :W
- T-pontban tudok segítséget kérni?
- Igen ott ki tudják nyomtatni.
- Köszönöm a segítséget!
- Tudok még másban segíteni?
"miért ebben tudod?"

Tehát akkor most mi van?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35315) Vangelis válasza blueye (#35313) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Köszi , tegnap úgy is próbáltam, de akkor azt mondták, hogy munkaidőn kívül, mert akkor nem olyan terhelt. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35316) lord.lakli válasza kali (#35302) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nekem felajánlotta júliusban készülék vásárlást médiamánia S hosszabbítással, majd mobiltárca tesztelés miatt a t hosszabbította is a hűséget 1 évvel, pedig több éve nem volt hűség.

(#35317) kali válasza lord.lakli (#35316) üzenetére


kali
legenda

elhiszem, hogy vannak/lehetnek kivételek, a t-s illetékesek tudnak abban nyilatkozni, hogy milyen (akár egyedi) eltérési lehetőségek adottak a papíros szabályozástól.
nekem azt írta ki a már lezárt díjcsomagra, hogy annak megtartásával, de az nem egyenlő azzal, hogy arra hűséget is írok alá, bár díjcsomagra nem is szoktam soha, csak az előfizetésre.

(#35318) sarkanyolo2 válasza St3ven (#35310) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ha Vangelisnek is kiemeltségi szinttől függene, akkor sose vennék fel a hívásait. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#35319) djculture válasza Vangelis (#35314) üzenetére


djculture
félisten

Ez esélytelen mert minden cégnél úgy van hogy ha nem vagy még ügyfél akkor semit nem tudsz lekérni mivel nincs azonosító számod. Az összes szolgáltatónál így van, kezdve a gázos és áram cégektöl a telefon tv cégeken át akár a szemétszállitó szolgáltatásig

[ Szerkesztve ]

(#35320) St3ven válasza sarkanyolo2 (#35318) üzenetére


St3ven
addikt

:C

Pedig én azt gondolnám, ő abszolút VIP ügyfél, legalábbis az extra kedvezményes vásárlásai láttán.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35321) lord.lakli válasza djculture (#35319) üzenetére


lord.lakli
őstag

De van azonosítója. A webshop-nál kettő regisztráció, majd belépési lehetőség van:
- t előfizető vagy, ekkor kell telefonszám
- nem vagy t előfizető, ekkor van felhasználóneved

(#35322) Vangelis válasza lord.lakli (#35321) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pontosan.

Igen lehet rossz VIP LISTÁN VAGYOK. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35323) djculture válasza lord.lakli (#35321) üzenetére


djculture
félisten

Heti homár téma mondom, hiába van bármid ha nincs ügyfél azonositó és ügyfél kódod. Széttárják a kezüket ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#35324) PhoenixSzG


PhoenixSzG
tag

Sziasztok!
A dominos mobilnet csomagok mindig 30 napra szolnak? Vagy attol fugg, hogy hany napos honapban aktivalom?

(#35325) St3ven válasza PhoenixSzG (#35324) üzenetére


St3ven
addikt

Nem, mindig 30.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35326) PhoenixSzG válasza St3ven (#35325) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Köszi!

(#35327) Captaindeph


Captaindeph
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kèrdesem ,hogy, ha a T-mobile kicserél egy iPhone-t garanciális csere keretein belül, akkor a csere napjàtòl szàmitva ùjabb 1 èv teljeskörû garanciàt vàllal a t-mobile a kèszülèkre ?
A valaszokat elöre is köszönöm.

Ui:
Elnézést az èkezetek miatt, telefonról írtam.

(#35328) djculture válasza Captaindeph (#35327) üzenetére


djculture
félisten

Sajnos az apple cég mindenféle kókányságokat képes művelni nem egy ismerősnek refurbishedet adtak, nekik újraindult az 1 év gari de kaptak egy használt készüléket új csili vili burkolattal.

(#35329) Captaindeph válasza djculture (#35328) üzenetére


Captaindeph
csendes tag

Hallottam már én is hasonló esetekról...sajnos. Csak amiatt szerettem volna ezt megtudakolni valakitől aki többet tud mint én, mert nekem volt egy 4S készülékem amit kétszer is cseréltek ,de sosem hivták föl egyszer sem a figyelmemet arra, hogy megújulna a garancia. Most szeretnék használtan vételezni ismét egy 4S-t viszont már serialszám alapjan nincs rá garanciá.De az elado allítasa szerint 2014-ig garanciális, mivel ez év januárjában cserélték a készülékét. Lehetséges ez ?

(#35330) djculture válasza Captaindeph (#35329) üzenetére


djculture
félisten

Ilyen nagyobb értékű telefonok használt vásárlásával vigyázni kell eleve pláne ha a történetben nem kerek valami. Honnan tudod hogy nem kapcsolódik hozzá egy előfizetés és nem fogják letiltani később?

(#35331) dptrsk válasza Captaindeph (#35329) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem is volt cserélve, a Tnél, ha bemész a készülékkel és a szervizes csere papirral megmondják, hogy ujraindult-e a garancia.
Én olyan cserét kaptam ami az Apple rendszerében már lejárt garanciás volt,
viszont a T úgy látta és kezelte a későbbiekben, mint garanciás iPhone. Hivatalosan ilyenkor újra kell indulnia mivel másik eszközt kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#35332) tomy86 válasza tomy86 (#35257) üzenetére


tomy86
addikt

Ma a harmadik ügyintéző megnyugtatott, hogy nem regisztráltam egy átmulatott éjszaka után betépve a távszámlára, :) hanem az EHR-t állította be az első ügyintéző. Elvileg végre sikerült beállítani a rendszert úgy, hogy a számla mellékleteként fog megjelenni a hívásrészletező a következő hónaptól. De hogy ezért miért kell háromszor telefonálni?

[ Szerkesztve ]

(#35333) Captaindeph válasza djculture (#35330) üzenetére


Captaindeph
csendes tag

Hát igen ez a kérdés fölmerült bennem is, de ha jól tudom a 2 éves hűségvállalással is 1 év alatt ki kell fizetni a telefont teljesen. Így, hogy már az említett telefon több mint 1 éves azt sejteti ,hogy már nem letiltható.

(#35334) Captaindeph válasza dptrsk (#35331) üzenetére


Captaindeph
csendes tag

Na valahogy így kepzeltem el en is a dolgot.
Köszönöm a segítseget.

(#35335) kali válasza Captaindeph (#35333) üzenetére


kali
legenda

szia,

tiltható, mivel a hűség alatt - ami 2 év is lehet -, elég a számlával is elmaradni.
csak a szolgáltatós készülékeknél indul újra az 1 év jótállás, a függetleneknél nem.

djculture; az apple esetén ez a módi, hogy gyárilag felújított (refurbished) készülékre cserélnek, hivatalosan nincs is ezzel gond.

[ Szerkesztve ]

(#35336) Onderon válasza djculture (#35328) üzenetére


Onderon
senior tag

egyáltalán nem "kókányság" a refurbished. teljesen hibátlan és új rajta minden, aminek újnak kell lennie. annyi a különbség, hogy nem csomagolnak mellé fülhallgatót, töltőt és semmit, csak a telefon van dobozban, de attól az még újnak számít és hibátlan (sokszor hibátlanabb, mint egy full dobozos retail verzió). és a garancia újraindul a telekomnál.

[ Szerkesztve ]

(#35337) blueye válasza Onderon (#35336) üzenetére


blueye
veterán

Nézőpont kérdése. Lehet hogy a főpanel benne már egy évet üzemelt, én nem örülnék ennek mondjuk a kézhezvétel után 13 hónappal, ha emiatt romlana el.

(#35338) punky10 válasza Onderon (#35336) üzenetére


punky10
addikt

Az uj az uj,a félig uj pedig félig használt...
Ez nekem pl ahoz hasonlo,mint a szűzhártya-rekonstrukció... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#35339) fecs


fecs
senior tag

MT azonosítóval és jelszóval léptem be eddig a t-home oldal személyes menüjébe. Most nem enged be se FF-szal, se IE-rel. "The connection has timed out"
Ugyanez a szitu t-mobile felületen is egy dominós számmal kapcsolatban. Változtattak valamit?
Tapasztalt ilyet valaki?

Pixel 6a

(#35340) GeoJoe válasza tomy86 (#35332) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Nagyon szívesen :) ha gond lesz vele szólj

(#35341) tomy86 válasza GeoJoe (#35340) üzenetére


tomy86
addikt

Ezt biztosan nekem szántad? :)

(#35342) Captaindeph válasza kali (#35335) üzenetére


Captaindeph
csendes tag

Köszönöm a felvilàgosîtast.

(#35343) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Valóban vehetek egy másik készüléket,aranytárskártyával?Hogy van ez???

(#35344) 1430 válasza tomy86 (#35257) üzenetére


1430
senior tag

Az e-számla óta nem derül ki a mobil rendszerekből, hogy kinek van csak e-számlája és kinek Távszámlája (is), de érdemes lehet a Távszámlába is beregisztrálnod a levélben lévő linken keresztül, mert így akkor is elérhetőek maradnak a (legalább) utolsó másfél év számlái, ha egyszer már nem lennél Telekom mobil ügyfél (no persze ha ez a veszély nem fenyeget... :D )
#35332 A korábban linkelt oldalon (folyó szintű jelszóval) be tudsz lépni és ellenőrizni majd októbert, és most, hogy végre aktiválták a "papír" alapú hívásrészletezést (remélem az EHR-t kikapcsolták), a következő elektronikus számla végén lesz a részletes lista.

Vikt0r
Miféle tarifa kedvezményekre gondolsz?

BéHGT és kali
Igen, a lezárt MédiaMánia díjcsomagokra is lehet tarifahűséggel készüléket venni, de csak személyesen (mert az online rendszer ezt nem tudja kezelni).
Meglévő tarifahűség esetén, előre hozott készülékváltáskor csak tarifahűség nélkül vagy azonos esetleg nagyobb csoportba tartozó tarifahűséggel lehet készüléket váltani.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#35345) ANDROID??? válasza Vangelis (#35315) üzenetére


ANDROID???
addikt

Már meg lehet nyitni, nem az 502-es hibát írja.

(#35346) MarioAna


MarioAna
senior tag

Üdv!
Adott nekem egy T-Mobile-os feltöltőkártyás netcsomag (USB-s stick), viszont windows 8-al nem kompatibilis a T-mobile internet manager, ami a stick drivere.
Mit tudok tenni ez ellen? Szoftveres dolgokat már próbáltam, nincs rá megoldás.
Ha veszek egy USB-s sticket és átrakom bele a sim kártyát az vajon megoldás lehet? Csak mert az internet manager attól valszeg nem lesz win8 kompatibilis.
Járt még valaki így? :R

(#35347) djculture válasza MarioAna (#35346) üzenetére


djculture
félisten

Próbáltad már az xp kompatibilitást beállitani neki?

(#35348) MarioAna válasza djculture (#35347) üzenetére


MarioAna
senior tag

igen, de az sem segített. A T-Mobile Internet Manager elindul, de a gombok helyén már nem jelenik meg felirat, csak a helye, és nem is működik így.

(#35349) tomy86 válasza 1430 (#35344) üzenetére


tomy86
addikt

"Az e-számla óta nem derül ki a mobil rendszerekből, hogy kinek van csak e-számlája és kinek Távszámlája" Ahhoz képest tegnap majdnem meggyőzött a hölgy, hogy én márpedig regisztráltam a távszámlára csak nem emlékszem rá. Ráadásul azt is mondta, hogy a gépben ez látszik (azt mondjuk nem mondta, hogy melyikben). :))

Távszámlára azért nem akartam regisztrálni, mert nincs más olyan szolgáltatás, ami az én nevemen van és el is érhető a távszámláról. Számlák elérhetőségéről meg annyit, hogy 17 éve vagyok T/Westel ügyfél és amíg ekkora a "verseny" ;] a szolgáltatók között, addig maradok is. Egyébként le szoktam tölteni a számlákat, úgyhogy gépen/felhőben megvannak.

Igen az EHR-t kikapcsolták, mivel mondtam hogy nem akarok külön folyószámlaszintű jelszót is kreálni. Egy előfizetésem és két domino számom van, ahhoz felesleges a folyószámla szintű reg.

Tulajdonképpen azért nem érdekel sem a távszámla, sem a folyószámlaszintű belépés, mert semmi pluszt nem nyújtana nekem, ahhoz képest, mint amit most megkapok egy sima My T belépéssel.

[ Szerkesztve ]

(#35350) djculture válasza MarioAna (#35348) üzenetére


djculture
félisten

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.