Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) dedike válasza Totheground (#35150) üzenetére


dedike
addikt

Talált, süllyedt! :)

Jó szerencsét!

(#35152) blueye válasza dedike (#35151) üzenetére


blueye
veterán

Ebben biztos vagy? Ilyenkor nem vált díjcsomagot csak egy kiegészítőt mond le, nem?

(#35153) Totheground válasza dedike (#35151) üzenetére


Totheground
addikt

Akkor marad. :DDD

Másik kérdésre valami elképzelés (csak nagy vonalakban)? :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#35154) 1430 válasza dedike (#35151) üzenetére


1430
senior tag

Azért ilyenkor nem. :N
A VoIP korlátozás lényegében díjcsomaghoz rendelt dolog. Tehát ha egy VoIP engedélyezett díjcsomaghoz (Pl. Next M) VoIP tiltott adatcsomag (pl. N&R 1GB LTE) kerül aktiválásra, akkor sem lesz gond, mert a hívószámon rajta van a VoIP engedélyezés.

Ugyanez igaz a november 1 előtti hívószámokra, mindenkire rákerült az engedélyezés (kivéve ahol eleve korlátozva volt, pl. Like 50), ami az adatcsomagtól független, tehát míg csak azt (és nem a díjcsomagot) váltogatja valaki, addig az engedélyezés sincs veszélyben.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#35155) 1430 válasza Totheground (#35148) üzenetére


1430
senior tag

Nekem sajna nem működik. Te látsz benne valamit? ;]

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#35156) Dj.Kütyü válasza blueye (#35143) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Itt az a poén,hogy nem tudta milyen telefonról beszélek!Neki Kötelező volna tudnia,mit árul! Ilyen emberek kellenek a munkáltatónak,nem baj hogy tök hülye a munkához,de van Érettségi! Amugy utóbb kiderült, volt nekik!

[ Szerkesztve ]

(#35157) Totheground válasza 1430 (#35155) üzenetére


Totheground
addikt

Az látom, hogy "iratkozz fel a készletértesítőre".

Próbálkozni szabad. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#35158) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Most nem találom, a Next S voip tiltott lesz?
Régi számról váltanék át erre.

(#35159) 1430 válasza lugosi (#35158) üzenetére


1430
senior tag

"A Next S díjcsomag nem használható internet alapú hang és videó hívásokra."
(forrás)

Totheground
Akkor talán vedd fel készletértesítőre. ;)

St3ven (#35160)
Igen, továbbra sem.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#35160) St3ven


St3ven
addikt

Az továbbra is így van, hogy Domino Netet nem lehet hang alapú Domino díjcsomagra váltani?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35161) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Na ránéztem my-mobile-ra, Aktuális egyenleg:213Ft Mindjárt jobban vagyok! ;-)

(#35162) St3ven válasza 1430 (#35159) üzenetére


St3ven
addikt

Kár. Akkor elveszik ez a számom. Meg persze a SIM csomag és a leforgalmazható adatkeret értéke közti vásárláskori különbség. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35163) lugosi válasza 1430 (#35159) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csodás, köszi :((

(#35164) HXY válasza 1430 (#35155) üzenetére


HXY
addikt

Nekem Like 50-nel megy a VIOP. Bármilyen SIP.

St3ven: Igen, továbbra se lehet.

(#35165) Beca1990 válasza HXY (#35164) üzenetére


Beca1990
senior tag

Nekem is van Fun-nal... :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#35166) blueye válasza HXY (#35164) üzenetére


blueye
veterán

(#35167) 1430 válasza Dj.Kütyü (#35161) üzenetére


1430
senior tag

Ajánlott olvasmány. ;)
A kérdésedre is benne volt a válasz már a második pontban.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#35168) lugosi válasza lugosi (#35163) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocs még, úgy is voiphalál a next s, ha a számon már régebbi, csak november 1 után váltok erre a csomagra?

(#35169) dedike válasza 1430 (#35154) üzenetére


dedike
addikt

Tehát ameddig "kiegészítő" díjcsomagokkal játszik valaki, addig minden oké, probléma csak díjcsomagváltáskor keletkezhet, ha nem megfelelő díjcsomagra vált valaki? :U

(#35155) 1430:

Ez nem mukibuci varázsgömbje? :D
Közben megtaláltam, hogy az ővé másmilyen.... :Y

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#35170) kali válasza dedike (#35169) üzenetére


kali
legenda

igaz, bővítés esetén az lesz az alapértelmezett, de az alapcsomagban adott net nincs közben megszakítva, még akkor sem, ha csak ügyintéző tudja visszakapcsolni a bővítés lemondása után, mivel maga a díjcsomag (amiben adott keret adott) nem lett kikapcsolva/módosítva másmilyenre.

(#35171) blueye válasza lugosi (#35168) üzenetére


blueye
veterán

Úgy is.
Szvsz tök egyértelmű ez, az utsó pár hozzászólásból...

(#35172) lugosi válasza blueye (#35171) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi. Szvsz sok kérdés között azért elfért az enyém is B)

(#35173) sarkanyolo2 válasza dptrsk (#35142) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Pont erre az infóra volt szükségem, köszi! :R

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#35174) Dj.Kütyü válasza 1430 (#35167) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

El van fotózva az oldal!Köszönet! :) Hát ezek az Almák kívül szépek,belül meg férgesek. :D

(#35175) pinnacle


pinnacle
nagyúr

T-Mobile 2x is elrontotta a számhordozásomat. Megreklamáltam, azt válaszolták, hogy elfogadták, a telefonszámhoz tartozó egyenlegen jóváírják. Felhívtam a 1430-at, hogy ki dönti el a kötbér visszautalásának a módját, szerintem biztos nem a szolgáltató. Azt mondták benne van az ÁSZF-ben. Kértem keressék meg. 6.2.10., ami a Eht. 138. § (6) alapján van.

T-Mobile-nál, hogy megy a függetlenítés? Beviszem T-Pont-ba és a helyszínen beütik a kódot, ha nincs akkor pár nap múlva felhívnak?

[ Szerkesztve ]

(#35176) kali válasza pinnacle (#35175) üzenetére


kali
legenda

a készülék típusa (is) válogatja a függetlenítés módját.

[ Szerkesztve ]

(#35177) pinnacle válasza kali (#35176) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Dominós LG L5 II, Samsung S Advance lenne. Nyáron vettem őket, ugye a Dominós telefonoknál nincs valami apró betűs hűségnyilatkozat? Kicsit drága a 25k, de más remélhetőleg nincs.

(#35178) kali válasza pinnacle (#35177) üzenetére


kali
legenda

ezek elvileg gyorsba mennek, néhány kivétel van, például iphone esetén várós, meg ott ugye restore/visszatöltés is kell.
domino esetén nincs semmi kitétel, 25 e ft és kész.

(#35179) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Tényleg kicserélik a Telefont ha javíthatatlan? Biztosítást fizetem Y300.

[ Szerkesztve ]

(#35181) kali válasza Dj.Kütyü (#35179) üzenetére


kali
legenda

amennyiben garanciális a hiba, és nem javítható a készülék, úgy gariban cserélik - azonosra -, a biztosítás ilyen szempontból nem kell.

(#35183) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Szerettem volna az előfizetésemhez online telefont venni, de azt írja, hogy kedvezményes (Mátrix) csomagom miat így nem vásárolhatok. Amit nem értek,mert az évek során ez nem volt gond,többször is vàsároltam így, a Sony P -t is így vettem. Tudtok valamit erről?

Privire válaszolni illik.

(#35184) pinnacle válasza kali (#35178) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi a segítséget!

(#35185) morphin


morphin
tag

Gyors technikai kérdésem lenne, amit tegnap elfelejtettem megkérdezni (25 perc alatt) a telefonos ügyf.-tól.
Szóval holnap megyek átvenni telefont...G2-ről van szó és van pár darab a több ezerből aminek a hátlapja nem sikerült túl jól, magyarul mozog kicsit. A mostani is ilyen, de nem zavaróan...ezt viszem vissza (mondjuk nem emiatt) és egyből hozok egy újat. A kérdésem végül is arra irányulna, hogy mi van akkor ha kibontjuk ott a helyszínen és megnyomkodom, de nagyon recsegős verzió és ez nekem nem tetszik. Akkor addig bontogatják a dobozokat amíg jó lesz nekem vagy azt mondják, hogy köteles vagyok azt elvinni? Kell erre felkészülni valahogy (ne írjak alá semmit amíg a készülék nem okés) vagy milyen lehetőségek vannak? :R

(#35186) pinnacle válasza morphin (#35185) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Szerintem jobb ha interneten keresztül vásárolsz, mert akkor
"A Vásárlót megilleti a jog, hogy a teljesítést követően 8 munkanapon belül indoklás nélkül elálljon."
Ez a recsegés nagyon szubjektív dolog, azt is mondhatják, hogy ez még belefér. Nekem az LG L5 II, L7 II hátlapja recsegett azt mondták, hogy nem tudnak mit csinálni vele. A S Advance sem illeszkedik pontosan, ott meg azt mondták, hogy ingyen kicserélik.

[ Szerkesztve ]

(#35187) morphin válasza pinnacle (#35186) üzenetére


morphin
tag

Neten vettem az előzőt is, csak az futárral jött. Most is neten rendeltem csak személyesen veszem át.(mert az előzőt le kell adnom...és ahová vinném ott volt raktáron új amit át is tudok ott venni)
Ilyenkor is áll a 8 nap...a rendelés/vásárlás módja a lényeg törvényileg. Az átvétel módja nem számít tudtommal.

(#35188) pinnacle


pinnacle
nagyúr

morphin Akkor semmi gond, a helyszínen is kérdezz rá, meg vissza is viheted.

Szerintem egyszerű tervezési hiba ez a recsegés. Komolyan nem értem miért vannak ilyen "gödrök", ha efölött nyomjuk meg a hátlapot az megfeszül és ha nincs szerencsék akkor elkezd recsegni. Samsung Fame-m is van, azt akárhogy nyomkodom semmi zaj. Talán azért mert a SIM, SD kártya nem a hátlap alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#35189) morphin válasza pinnacle (#35188) üzenetére


morphin
tag

A legtöbbeknek atomstabil nem recseg meg semmi mozgás. Ezért nem értem, hogy lehet pár (azért több 10 darabról van szó már most) darab ami meg ilyen.Nekem csak be lehet nyomni, de hangot nem ad...nem zavar egyáltalán amúgy...pusztán azért a ~30ezerért cserélem csak. :U

(#35190) kali válasza morphin (#35189) üzenetére


kali
legenda

kezeld fenntartásokkal, hogy legtöbbeknek atomstabil nem recseg meg semmi mozgás, mert mindenkinek más az értékrendje.
haver - elhívott magával vásárolni, hogy nézzem már meg a telefonokat neki - megnyomkodott néhányat gsm üzletben, európai és ázsiai példányt is, mindegyik recseget meg ropogott, aztán megnézte a szolgáltatósakat, és végül a t-nél vette meg, mert bár ott sem volt tökéletes, de sokkal kevésbé nyöszörgött, mint a gms üzletben kipróbált példányok.
azóta sokat megnéztem, és szerintem nincs szisztéma, hogy ázsiai, európai, szolgáltatós vagy milyen színű a problémásabb, mindegyikből találtam jobbat és problémásabbat is.

(#35191) whiskeys válasza dptrsk (#35142) üzenetére


whiskeys
őstag

Hmm... akkor minden hónapban olcsó netem lehet, s nem az egészet fizetni? Ez jó hir. Megéri ez a cégnek? Korlátozáskor letöltésre 0.03 megát ir a speedtest. Ez reális? Feltöltés meg 1 mega.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#35192) ShadowX válasza dptrsk (#35142) üzenetére


ShadowX
őstag

Szerintem ez elôfizetésnél is így van.

(#35193) St3ven válasza ShadowX (#35192) üzenetére


St3ven
addikt

Nem, ott csak egyszer lehet igénybe venni egy csomagra a kedvezményt.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35194) DiVaD válasza 1430 (#35154) üzenetére


DiVaD
senior tag

Van valahol lista, hogy melyikben tiltott és melyikben nem tiltott a VOIP? A T oldalán nem találtam. :(

(#35195) sarkanyolo2 válasza DiVaD (#35194) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

(#34800)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#35196) DiVaD válasza sarkanyolo2 (#35195) üzenetére


DiVaD
senior tag

Köszönöm! Akkor ezek szerint a régieket nem bántják.

(#35197) ShadowX válasza St3ven (#35193) üzenetére


ShadowX
őstag

Akkor átvágott az ügyintézô :(
Tehát akkor:

1. hó: m-es kedvezményes ár
2. hó: m-es kedvezményes ár
3. hó: l-es kedvezményes ár
4. hó: l-es kedvezményes ár
5. hó: xl-es kedvezményes ár
6. hó: m-es teljes ár

Ez a rendszer megy?

[ Szerkesztve ]

(#35198) kali válasza whiskeys (#35191) üzenetére


kali
legenda

papíron 32/32 kilobit/sec a korlátozott sebesség, tehát okés a 0,03 megabit/sec.

(#35199) St3ven válasza ShadowX (#35197) üzenetére


St3ven
addikt

A rendszeredet annyiban lehetne módosítani, hogy ha az 1. hónap 1. napján rendeled meg az M-et, akkor majdnem 3 teljes hónapra igénybe tudod venni a kedvezményt, majd ugyanígy 3 hónapra az L-et, végül az XL-t, és utána mehetne az a csomag teljes áron, ami az igényeidnek megfelel (pl. M), hiszen:

Kedvezményes időszak: Havidíjas ügyfeleinknek a szolgáltatás bekapcsolásának hónapja és az azt követő két naptári hónap.

Tehát:
1. hó: m-es kedvezményes ár
2. hó: m-es kedvezményes ár
3. hó: m-es kedvezményes ár
4. hó: l-es kedvezményes ár
5. hó: l-es kedvezményes ár
6. hó: l-es kedvezményes ár
7. hó: xl-es kedvezményes ár
8. hó: xl-es kedvezményes ár
9. hó: xl-es kedvezményes ár
10. hó: m-es teljes ár

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35200) ShadowX válasza St3ven (#35199) üzenetére


ShadowX
őstag

Értem. Akkor ha október végén vettemigénybe az m-et akkor november és december a kedvezményes hónap. Ezután mehetne a 3 hónap kedvezményes L (jan, feb, márc), majd XL (ápr, máj, jún) és akkor visszatérhetnék júliusban a teljes árú m-hez. Pedig 2X is rákérdeztem...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.