Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67011) attiss66


attiss66
senior tag

Voltam megnézni egy 12e-ért meghírdetett MB Quart 30 fejest. Volt egy AKG K240-se is. A Quart elég hulladék hangú volt, az AKG egész megnyerő hangzás, de az nem volt eladó. Azóta guberáltam a németboltban egy Unziverzum nevű fejest egy ezresért. :) Szálszakadásos volt az egyik hangszórónál. Szétszedtem, megforrasztottam. A 70-es években készülhetett, amit utánaolvastam. Kétutas. A mély hangszóró 7cm átmérő/papírmembrán/, a kisebb 4.5/japán/, Amikor összeraktam, kiderült, hogy a másik is szálszakadásos, csak az akkor jött elő. Azt is megforrasztottam.A szivacson a műbőr beszáradva, esőköpenyhatás. Új szivacsot tettem rá, 0.5 mm vastag igazi bőrt feszítettem rá. Zártrendszer, Nyitottan nem jól szólt. Kívülről a műanyagot beborítottam mindenütt 1mm vastag igazi bőrrel/rezgéscsillapítás/, bőrragasztóval ráragasztva. A szivacs alá körben 4mm vastag rétegelt lemez kivágva formára, a szivacsok külön ráfeszítve egy másik rétegelt lemezre. Hangtesztelem 3 napja, napi 10 óra/fehér, rózsaszín, barna hang ebben a sorrendben és ismétlőre/. Egészen jó hang lett benne. :)

Én leírtam, ha off a téma majd törlik. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.