Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66201) emiki6


emiki6
veterán

Denon D7200

1. "Anyagminőség": Egy szavam sem lehet, minden egyes darabja minőségetsugároz. Minden jól kidolgozott, szépen szerelt, jó a tervezés, a kábel minősége is prémium. A márnák lehetnének puhák, de ennyi. (Jó, az enyémnek vetemedett a pántja és ott be van tekerve cellux-szal, amit még nem mertem felnyitni, de az valószínű nem a denon hibája, hanem az előző tulajé... :DDD)
2. Hang: Nem bocsájtkoznék részletesebb jellemzéksekbe. Mostanában a 840-et hallgattam, ami szerintem csak moderált hangerőn szól jól, afölött szétesik, hogy torzít e vagy mit csinál azt nem tudom, de nem szabad feltekerni a hangot. És most itt a denon... A jól megszokott hangerőn unalmas, sótlan, meh volt, szóval kénytelen voltam elkezdeni feltekerni, na úgy már sokkal jobban tetszett. Nem csak nem esik szét a hang, de szerintem élvezetesebb lesz.
Nincsenek zavaró kiemelései, csupán mélykiemelése van, ami egy kicsit lehetne kevesebb, hogy az ízlésemnek megfeleljen. Viszont meg kell hagyni, többször is lenyűgözött a mélye. :K Igazi egészséges basshead fejes.

Viszont érdekes. Megérkezett, elkezdtem hallgatni, de nem dobtam tőle hanyatt magam és még most se vagyok igazán elragadtatva, nem szórakoztat ezzel a fejessel eléggé a zene (mármint a legtöbb zeném), pedig a hangja is teljesen jó, ám úgy tűnik ez még nem az, amit én keresek. :N Az is lehet, hogy csak nem passzol a CompositeAmp-hoz, de azt meg nem váltom le egy darabig.

Mondanám, hogy lecserélem egy E-MU Teak-re, de most itt a tavasz, kell egy rendes bicikli... :DDD Ennek ellenére a Teak a cél, de míg megvan még összehallgatom egy X00-lal. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#66202) Bodz válasza Boudicca (#66192) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Van.

(#66200) sirdond: Azt hittem meg is hallgattad a fejessel. :)

[ Szerkesztve ]

(#66203) sirdond válasza Bodz (#66202) üzenetére


sirdond
őstag

nem, az nem volt meg.

(#66204) Boudicca válasza Bodz (#66202) üzenetére


Boudicca
csendes tag

Nagyon köszi, akkor bevállalom a Custom Streetet.

(#66205) ribizly válasza emiki6 (#66201) üzenetére


ribizly
veterán

Arról nem tudok nyilatkozni, hogy magasabb hangerőn mit nyújt. Viszont nekem hatalmas csalódás. Az anyaghasználat több, mint rendben van, de a fejpánt nem kényelmes, és ide-oda billeg a fejen, mert nem egy könnyű darab.
A tere elég jó, szépen, tisztán szól, minden részlet megjelenik a zenében, DE annyira unalmas volt hallgatni, hogy utána visszatéve a Meze-t (szigorúan EQ-zva) az egyértelműen nyert. A Denon nekem nem nyújtott zenei élményt. :(
Persze itt jegyezném meg, hogy csak a Logilink UA0211-ről tudtam kipróbálni, de egy biztos: annyit nekem nem érne, mint amennyit kérnek érte. :N Sőt... :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#66206) Sefter válasza emiki6 (#66201) üzenetére


Sefter
veterán

Nem lehet, hogy csak nem tudtátok rendesen kiszolgálni..?
Nem védem, nem is ismerem a fejest...

Psn ID: sefter_hun

(#66207) emiki6 válasza Sefter (#66206) üzenetére


emiki6
veterán

Írtam, hogy "Az is lehet, hogy csak nem passzol a CompositeAmp-hoz, de azt meg nem váltom le egy darabig."

Ribizly se hallgatta sokáig és nem is a megfelelő forrásról.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#66208) ribizly válasza emiki6 (#66207) üzenetére


ribizly
veterán

Ezért is emeltem ki, de lévén egy 25 Ohm-os fejesről beszélünk a forrás milyenségével kapcsolatban kevésbé kellene érzékenynek lennie a jószágnak. Ettől függetlenül kíváncsi lennék akkor mi is illik hozzá igazán.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#66209) #56474624 válasza ribizly (#66208) üzenetére


#56474624
törölt tag

A 25 ohm miatt? Biztosan nem. Egy jó felbontasú rendszer mindig érzékeny lesz a lánc minden egyes elemére.

(#66210) #01758976 válasza ribizly (#66208) üzenetére


#01758976
törölt tag

Ez olyan magaslabda, amit nem hagyhatok ki. Bocsi, de nem ti. Ez a harmadik (99c, 400s, 7200) csalódásotok. Meg fixre veszem azt is, hogy ezüst kábelekkel, meg komponens cserékkel sem mennétek sokra. Ez döglött hang lenne nektek akkor is. Nem ilyen a ti hangkarakteretek. Lehet ez a fiatalságotokkal van összefüggésbe. Nektek tűz kell, egy agilis, csillogó, világos, arcba mászó hang kép, mindegy mi van, csak legyen lendület, izom. Bár ilyen lennék még én is :D

peace :)

(#66211) ribizly válasza #01758976 (#66210) üzenetére


ribizly
veterán

A 35 évemmel nem hiszem, hogy a túl fiatal kategóriába tartozom, de értem mit mondasz. Amúgy amit írsz nem teljesen stimmel. Nekem ma is a Meze 99 Classics van meg a Hifiman HE400S (+HD6xx, +DT770). :U
Én már megtaláltam azt amit keresetem. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#66212) #01758976 válasza ribizly (#66211) üzenetére


#01758976
törölt tag

Akkor örülök, és bocsi.

Azt hittem, egyszerűen nem jártok ott, korban vagy érettségben ahova, a felsorolt fejesek szólnak.

Van egy fáin 26-os mountain bike, dög nehéz 3x6-os váltóval felszerelt, váz között éppen elférő nagy nyolcasú kerekekkel. Valódi hölgy nyereggel. Esetleg azt odaadom a denonért.
+1 üveg Debrői :D

(#66213) tonyqa23 válasza Spíler (#65941) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Szia! Ez a CAL jobb, mint a Sennheiser hd 202? Eddig nem volt masik fejhallgatom ezen kívül, ugyh nincs viszonyítási alapom, de elszaggattam a vezetékét és kell egy másik füles. Igy visszaolvasva az általad ajánlott megtetszett. Másik kérdésem az lenne, h a vezetékét lehet hosszabbitani? Köszi.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#66214) Spíler válasza tonyqa23 (#66213) üzenetére


Spíler
őstag

Szia!
Igen,jobb.
3.5mm jack hosszabbító kábel néven keress rá. Pld. Vannak minőségibb darabok is.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#66215) tonyqa23 válasza Spíler (#66214) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Köszi!

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#66216) Bodz válasza ribizly (#66205) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Kinek mi a zenei ugye... De akkor most mondok egy hasonlóan megfoghatatlan dolgot. Az a fajta unalom, amit a D7200 tud, az a legjobb fejhallgatók sajátja, szóval minden magától értetődő, természetes, soha nem fáraszt, de mégis megvan a felbontás, stb... :D
Valami kemény, agresszív hangú dac és erősítő képes amúgy ebből az unalomból kirántani.

[ Szerkesztve ]

(#66217) Zs0lt válasza zsocy (#66188) üzenetére


Zs0lt
csendes tag

Az over-ear Momentum volt az. Amúgy nem ragaszkodok én feltétlenül a márkához, csak eddig kellemes tapasztalataim voltak vele kapcsolatban. Főleg rock-ot meg metal-t szeretnék vele hallgatni, alkalomadtán egy kis elektronikusat és max. 50 ezret szeretnék rá költeni. Ha a forráson a zeneszámok fájlformátumára gondolsz, akkor azon nem szeretnék vátoztatni. Nekem a Spotify kényelmes és az albumgyűjtögetés nem nekem való móka. Szeretem, ha ott van minden egyben és csak válogatnom kell, még akkor is, ha ezen számok minősége jócskán elmarad a FLAC-tól. (Amúgy tényleg félek is elmenni a Fejhallgatóplázába, mert mi van, ha találok egy olyan méregdrága fejhallgatót, ami nagyon bejön és ahhoz képest minden más csak az OK kategória. Megvan ennek a veszélye. Óh, boldog tudatlanság...) :U

(#66218) gianni85 válasza ribizly (#66208) üzenetére


gianni85
veterán

Nekem pl a TH-X00 a legújabb szerzemény Sabre DAP-pal sokkal jobban bejön, mint előtte a Myryad stack-kel, vagy az xDuoo XD05-tel. Legalábbis annak a zenének amit én szeretek jól áll, pezseg, és sokkal részletesebb. Azon kapom magam, hogy olyan számok is magával ragadnak amiket korábban sokszor skippeltem az albumokon. Most még kellene a fejeshez hasonló karakterű iem-et találnom...

(#66219) fericske válasza emiki6 (#66201) üzenetére


fericske
addikt

[link]
Az EMU teak inkább oldalralépés volna a Denon-tól, ugyanúgy "kielégületlen" maradnál. A nyugis hangzású fejesek nem neked valók, leszűrve azokból amiket eddig írtál a topikban.
Mivel a t50 rp-vel kapcsolatban voltak tetszős élményeid, utánaböngészhetnél Zack fejhallgatóinak. Eléggé népszerűek a t50 rp tuningjai [link], meg a többi műve is.

(#66220) ribizly válasza Bodz (#66216) üzenetére


ribizly
veterán

Mostanra már eljutottam legalább arra a szintre, hogy megértem miről beszéltek ilyenkor. :)
De én nem hiszem, hogy egyhamar belevágok újabb beruházásokba. Max ilyen alkalmi vételekre csapok le, de igazából félig befektetés jelleggel. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#66221) Dave™ válasza emiki6 (#66207) üzenetére


Dave™
nagyúr

Egy tipp az ATH-A1000Z-re. Kiegyensúlyozott, viszont kellően dögös akár alul (nagyon kicsi emelése van), akár felül (élénkebb, enyhén világos karakter, de sosem bántó). Nem tudnék kiragadni látványosabb pontokat a hangjából, az összkép az, ami jó.

(#66222) Sinesol válasza Bodz (#66216) üzenetére


Sinesol
veterán

Nem tudom amúgy mennyire igaz, de legtöbb fórumon azt mondják hogy mióta nem a Foster gyártja a fejeseiket, azóta felejthető minden Denon fejes és hogy a régi 7000-esnek közelébe sem ér.

[ Szerkesztve ]

(#66223) emiki6 válasza fericske (#66219) üzenetére


emiki6
veterán

Hiszek neked, de még fiatal vagyok, ráérek megtalálni a fejhallgató(i)m. Egyelőre most az emu-t látom legközelebbinek, mert muszáj kipróbálnom! :D De azon kívül érdekel a he560 is, az lcd-k. (k612, k712, jobb ath-k, stb. szintén, de a jobb beyerek is és egyéb hifiman-ek.)

Nem biztos, hogy az a baj, hogy nyugis, illetve az sem biztos, hogy nyugis, de valami hiányzik, ezért nem nekem való. Lehet, hogy igazad lesz, de vannak dolgok, amikről az ember nehezen tesz le és nekem a Teak egy "álmom" hogy meghallgassam, ami kb csak úgy lehetséges, ha veszek egyet külföldről. Aztán hogy bejön e vagy sem, az majd ott és akkor lesz lényeges. :D

Sinesol: Hát igen, így hogy nem a foster gyártja hiányzik a biodyna romantika. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#66224) ribizly válasza Dave™ (#66221) üzenetére


ribizly
veterán

Az vagy annak a szériának valamelyik eleme (pl. 990z) még az én kipróbálási listámon ua szerepel. :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#66225) sirdond válasza sirdond (#66160) üzenetére


sirdond
őstag

ha valakit érdekelne esetleg, azt hiszem ez lesz a megoldás.

végigtúrtam a netet, itthon nem lehet kapni ilyen 5-6mm körüli 3,5-es sztereó jack-et. maradna kína, de onnan meg mire megérkezik, az embernek elmegy a kedve mindentől.

a fenti fos-t meg lehet használni bármilyen kábellel, úgyhogy remélem nem lesz fos.
jövőhéten meglátjuk.

(#66226) attiss66


attiss66
senior tag

Most nem tudom, hogy kérdeztem e már. Veszek az átalakított senhd435-höz egy fejhallgatóerősítőt. pc-hez lesz.
https://www.fejhallgatoplaza.hu/hifiman-hm-101-usb-fejhallgato-erosito-5943

adatai:
bemenetek 3,5 jack; Micro USB
D/A-konverter Burr-Brown PCM2702
Támogatott audió formátum PCM (LPCM)
Kimenő teljesítmény 32 Ohm:70 mw,
Fejhallgató impedancia > 32 Ohm
Frekvencia átvitel 20Hz - 20kHz/-0,2dB
THD 0,07%
Erősítő 96db
Fejhallgató csatlakozó 3,5mm sztereó jack
Méretei Szél.xMag.xMély. 36 x 60 x 13,5mm

Lesz e vajon észrevehető hangjavulás, hangerő változás. kmplayer-el hallgatom, ami be lett állítgatva. Akkor ez az usb-n kapja a tápot, mert külön tápkábel nincs rajta, meg nem is elemes.

(#66227) Bib válasza attiss66 (#66226) üzenetére


Bib
őstag

Szerintem egy jobb hangkártya ,amiben van fejhallgató erősítő az jobb lenne.Én egy Creative Sound Blaster Z -t használok, 600ohm-os füleseket is meghajt papírja szerint. A HD569 30% hangerőn le akar ugrani a fejemről. :) Emellett nagyon szépen szól.

(#66228) attiss66 válasza Bib (#66227) üzenetére


attiss66
senior tag

Köszi a választ, még annyit akarok kérdezni, hogy a fejhallgató erősítő, amit belinkeltem, kikerüli a hangkártyát, saját hangkártyája van, vagy felerősíti, feljavítja az alaplapit.

(#66229) Samtya válasza attiss66 (#66228) üzenetére


Samtya
senior tag

Kikerüli az alaplapit (D/A-konverter Burr-Brown PCM2702).
Amazonon sokan nem jó vélemenyt írtak róla, zajosnak mondják. Én nem merném bevállalni.

(#66230) attiss66 válasza Samtya (#66229) üzenetére


attiss66
senior tag

köszi, akkor a hifiman hm-101 kihúzva. :)

(#66231) attiss66 válasza Bib (#66227) üzenetére


attiss66
senior tag

ez a tied?

https://www.bestmarkt.hu/creative-sound-blaster-z-51-hangkartya-bulk-p296705

(#66232) Bib válasza attiss66 (#66231) üzenetére


Bib
őstag

Igen,de már 20k körül van burkolatos is. Interferencia szűrésben jobb lehet. Bár 0 alapzaja van az enyémnek is.
Jók az asus kártyák is ,de nekem 18 éve csak soundblasterem van. Ezt meg direkt az srh440-hez vettem anno.

(#66233) Greg204538 válasza sirdond (#66225) üzenetére


Greg204538
tag

Kíváncsian várom! Focal spirit pro csatlakozó aljzata is igen keskeny. Keresek bele jack dugót egy ideje (ott tartottam már, hogy egy vékonyabb richtech-t megreszelek kissé :S)

(#66234) Blind


Blind
kezdő

Sziasztok !

Tudom tudom vezetékes fejhallgatók a fő téma, de ma ez a harmadik topik ahol megkérdezem a következőt :

Vettem egy Sennheiser HD 4.50BTNC fejhallgatót. Jól döntöttem, hogy nem a JBL E65BTNC vettem helyette?

(#66235) Bib válasza Blind (#66234) üzenetére


Bib
őstag

Gondolom nem meghallgatás után vetted. A JBL jobban tetszik külsőre, tartósságra nem a legjobbak, hangra meg nem ismerem. Egy sennheiserrel nem nagyon lehet mellélőni, úgyhogy rendben lesz.

(#66236) sirdond válasza Greg204538 (#66233) üzenetére


sirdond
őstag

német amazonon van egy rakás ilyen kábel,kérdés,hogy milyen minőséget képviselnek.

vagy van ez: vmoda
meg ez: beo
esetleg,ha nagyon kábeles vagy, akkor ezek: lavri

ezek mind ilyen keskeny (5mm) jack dugóval vannak szerelve és már mások tesztelték pozitív eredménnyel.

(#66237) Blind válasza Bib (#66235) üzenetére


Blind
kezdő

Sajnos nem tudtam meghallgatni :( Nem értem miért nem lehet kirakni egy próbadarabot /medimarkt/

(#66238) attiss66 válasza Samtya (#66229) üzenetére


attiss66
senior tag

Tudnád linkelni ezt az amazon-t, ahol véleményezik a hifiman hm-101-et?

(#66239) ribizly válasza Blind (#66234) üzenetére


ribizly
veterán

Szerintem mindenképpen, mert a JBL hangja véleményem szerint még egész jó, de a zajszűrés nagyon gyenge és maga a fejes kényelmetlen. Attól a Sennheiser jobb kell legyen. De azt még én is meg akarom hallgatni. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#66240) attiss66 válasza Bib (#66232) üzenetére


attiss66
senior tag

a napokban fogom tesztelni a hifiman hm-101-et egy üzletben a saját senhd435-el, , 11 ezer, mert teszt. amúgy 16 ezer. ha úgy látom, hogy sokkal jobb, mint az alaplapival, elképzelhető, hogy megveszem, mivel ilyen árengedményes is. aztán majd ha összegyűjtöm a senhd599-re, ahhoz veszek egy ilyen creativ sound blaster z hangkártyát és úgy még nagyobbat "üt" a kettő együtt. :)

(#66241) fericske válasza attiss66 (#66238) üzenetére


fericske
addikt

Én nem ő, de talán egy másik univerzumban....

Amazon, a 2 csillagos írja a zajt hibának. [link]
Trustedreviews, zaj és interferencia a negatívumok. [link]
Head-fi, 4-ből 2 mínuszol a zajossága miatt. [link]

A pozitívumok és negatívumok mindenkor az árkategóriára értendőek.

(#66242) Samtya válasza attiss66 (#66238) üzenetére


Samtya
senior tag

Amazon csillagozás szerint: egy kettő három
Általában minden szart túl jóra értékelnek Amazonon, tehát ahol ennyi a negatív, ott nagy gáz lehet.

(#66243) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok!

Segítségeteket kérem!
Az itteni összefoglalóból kiválasztottam a Superlux HD661-et.

Használtam megelégedettséggel fél évig, miután a jobb oldala egyszer csak nem szólt, csak ha éppen összeérintettem a jack kábelt a fülesen lévő csatlakozóval. Garancia --> visszakaptam az árát.

Innentől 2 helyről rendeltem 2-2 darabot egymás után és az összes rossz (ugyan ezzel a hibával rendelkező, mint ami miatt visszavittem a sajátomat) bontott, koszos, szakadt csomagolású volt.

Feladtam, innentől fogva nem veszek többet ebből a márkából semmit.

Szeretnék kérni tőletek ajánlást, ami hasonló képességekkel rendelkezik:
* Nagy a fejem, ezért jó lenne nagy, ami nem szorít
* Sajnos a fülem is nagy, jó lenne ha befedné teljesen, úgy, hogy nem a fejemhez nyomja

Segítségeteket előre is köszönöm:R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#66244) Bib válasza attiss66 (#66240) üzenetére


Bib
őstag

Jah alaplapival nyomod ? :Y
Én egy hallgatásig megpróbáltam a mostani pro gamer lapoméval, pedig valami supreme fx, hp erősítős cucc,de nagyon gagyi a sbz-hez képest. Szerintem hatalmas változás lesz számodra. Mondjuk ha csak zenére kell géphez biztos jobb egy külső dac. De egy ASUS Xonar DG is nagy lépés lenne neked és még olcsó is.

(#66245) fericske válasza kleinguru (#66243) üzenetére


fericske
addikt

AKG k52 van közel árban, ami a kivitelezési igényednek megfelelne, a hangzás meg szubjektív.
Személyes felpróbák valahol?

(#66246) Samtya válasza kleinguru (#66243) üzenetére


Samtya
senior tag

- Pioneer SE-MS5T
- Sennheiser HD 559 (csak nagy jackes, átalakító kellhet)
- AKG K92 (véleményes, mert sekély a párnája)
- JVC HA-RX900 (nagydarab, nem könnyű)

(#66247) Dapro


Dapro
senior tag

Sziasztok, tudom, hogy nem ide való de a wireless topik elég halott. Remélem akad itt vki valami tapasztalattal/tanáccsal.

"Sziasztok, nem látok topik összefoglalót/ajánlást úgyhogy lenne egy átlag kérdésem.
wireless fülest keresek,gaming és zene hallgatás is lenne, hasonló legyen tudásban/kényelemben mint a mostani hyperx cloud 1-em, tudjam TV-re kötni/váltani gyorsan PC ről (LG webOS, lg 55lf652v). utcán nem lesz hordozva. legyen szép basszusa (mint a hyperx cloud), nem kell 7.1. de circumaural legyen
Hyperx flight ot néztem de elég sok negatív értékelést kapott (kényelmetlenebb mint a cloud 1 stb). nem a legolcsóbbat keresem, olyanl 50k ig vagy hasonló (flight most ennyi). UK vétel lenne (amazon.co.uk ilyenek)
:R"

[ Szerkesztve ]

(#66248) Bodz válasza Sinesol (#66222) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Néhány kivételtől eltekintve mindig is felejthetőek voltak a Denon fejesek. A 7200 szerintem semmivel sem rosszabb, mint a 7000 volt.

[ Szerkesztve ]

(#66249) alphamooncam válasza kleinguru (#66243) üzenetére


alphamooncam
őstag

Erre mit lehet mondani... Lehet nekem volt szerencsém...
3 éve nyúzom a Superlux HD668B-met, de kb. kutya baja, pedig azért kapott hideget-meleget, utazott eleget :DDD

Ma már másikat használok - nem azért mert bármilyen része tönkre ment volna, hanem csak feljebb léptem audio-technica-ath-ad900x-re.

Óriási előrelépés volt. Finom, nagyon finom. Visszavéve Superluxot AT hallgatása után, azt kell hogy mondjam olyan mint egy reszelő, sprőd.

Aki nyitott, szellős, hosszan hallgatható fülest keres, annak melegen ajánlom.

Megjegyzem, egyáltalán nem kevés benne a mély, épp annyi van amennyi szükséges.

Nyilván az én preferenciám, de a mélyorintált füles, hangsugárzó, bármi pont hogy megöli az alsó tartomány élvezhetőségét.

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#66250) attiss66 válasza fericske (#66241) üzenetére


attiss66
senior tag

Az első linkedben van egy ilyen vélemény is. Lehet az eladó írta?! :D De mi van ha neki bevált, egy nagy véletlen miatt jól sikerült. :D . :)
googl fordító remeke. :)
Miután a közelmúltban megvásároltam a HiFiMan RE-400 fülhallgatót, és úgy éreztem, hogy zenét hallgat olyan kellemes és élvezetes élményben, nem tudtam ellenállni a viszonylag olcsó HM-101 USB / DAC fejhallgatóerősítő kísértésének (annak ellenére, hogy már a nagyon jó FiiO E17). Csak annyit mondhatok, hogy örülök, hogy engedtem, hogy a kíváncsiságom jobb legyen tőlem. A FiiO-hoz képest a HiFiMan DAC hangja egyszerűbben vonzóbb (legalábbis a fülemhez). Nem tudok megjegyezni a basszus, a középkategóriás vagy a magas hangminőségre, mert számomra, ha a zene emocionális szinten jön át, ezek a különleges tulajdonságok nem ragadják meg a figyelmemet. A FiIO-hoz képest a HIFiMan csak úgy tűnik, hogy a zenét játszó zenék minőségét vagy "vibe-ját" jobban megragadja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.