Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66701) kromatika válasza Samtya (#66699) üzenetére


kromatika
veterán

Köszi a válaszokat.

(#66702) milkabrams válasza lowzor (#66665) üzenetére


milkabrams
őstag

Custom Studioban szerintem kevés a mély a metálhoz, de akkusztikushoz jó lehet, Dt 770 pro és Meze 99c viszont jó lehet, korai Epica, Theatre of Tragedy, Amon Amarth szerintem a Meze 99-en jobb, viszont Delain a Beyeren szól jobban. 24 bites felvételen valahogy szebbek a Meze mélyei, így nekem nem okoz gondot, az Msr7 párna hatására visszavesz a mélyekből.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#66703) s4tch válasza fericske (#66690) üzenetére


s4tch
veterán

Én is az első eresztést hallottam először (tudtommal @hárásó kollégának az van), és az nekem is nagyon tetszett. Az is mélykiemelt, de feszes, ütős az alja, és nem nyomja szét az alsó tartomány a közepet, egyszerűen ad a fejesnek egy kellemesen agresszív jelleget. Nem az audiofília csúcsa, de nagyon tetszetős a műsor, évekig el tudnám hallgatni. Azt mondjuk már nem tudnám megmondani, hogy csak a letaglózó mélyek miatt tűnt jobbnak, mint a HP50, mindenesetre odaadtam volna érte az imádott Nadot.

Aztán hallottam egy 99 Neót, amin az új párnák vannak. Hasonló karakter, mint a régi 99C, felismerni, hogy egy alomból valók, de ennek leginkább lassabb pop nótáknál tetszett a hangja. A legnagyobb különbség, hogy belassult a mély, ami jópofa, ha a zene sem túl gyors, viszont frusztrálóés zavaros, amikor történnek a dolgok a zenében. Egyébként ennek is jó a tere zárthoz képest, van közepe, szép kerek magasa, de az alja számomra elég izé. Nem úgy basszusbomba, mint egy random Sony XB, ami általában rettenetes, a Neo szerintem tud kellemes is lenni, második-harmadik fejesnek el tudnám képzelni, de egyetlen fejesnek nem venném meg.

(#66704) Linde válasza s4tch (#66703) üzenetére


Linde
junior tag

Meg ugye szó arról nem esik soha, hogy mi a forrás, ami a legfontosabb pedig. Haraso-nak is gen2 meze99 van, és nagyon boldog vele.... es miért?.. centrance forrás... szinergia stb..

[ Szerkesztve ]

(#66705) emiki6 válasza Linde (#66704) üzenetére


emiki6
veterán

Meg ő szereti ezt a karaktert. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#66706) lowzor


lowzor
veterán

Akkor fel van adva a lecke. :D
Lenne most egy jó ajánlat Meze 99 Classic-ra, de képek alapján nem tudom eldönteni, hogy gen 1-es vagy 2-es-e.
Mivel kb fél éves fejesről van szó, ezért gondolom, hogy inkább már gen 2-es.
Még gondolkozom rajta, hogy bevállaljam-e mert sok helyen írják, hogy túl sok a mély.
A gen 1-esnél meg attól félnék, hogy az már supraaural lenne nekem, olyan kicsinek tűnik a hely a fülnek.

Mivel nem fontos a zajszigetelés, ezért nyitott is szóba jöhet.
A DT 990 Pro izgatja a fantáziámat.
Elektronikus zenéhez ez hogy viszonyul?
Pár helyen azt írják, hogy erőtlenek benne a mélyek, néhol meg azt, hogy erősek. Most akkor melyik igaz? :D
Kérdés, hogy az XtremeMusic + Presenter 3 kombóm elég lenne-e a kihajtásához...

(#66707) Bodz válasza lowzor (#66706) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Kérj próba lehetőséget, hátha belemegy az eladó.
Ne aggódj, a 990 Pronak van bőven mélye. Meghajtja a Presenter, azzal nem lesz gond. Esetleg opával kell játszani, hogy jobban passzoljon hozzá.
Mezének még kifejezetten jót is tenne a Presenter amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#66708) fericske válasza fericske (#66690) üzenetére


fericske
addikt

Nem tudtam fejből a típust és időm sem volt rá kikeresni, de egész pontosan az Alpha Design Labs ADL-H128 fejhallgatót ajánlanám azoknak, akik a régi Meze 99 Classics hangját szeretnék. Nem mellesleg kényelmesebb a párnája nagyobb fülnek is.

(#66697) Dave™
Fejhallgatója válogatja ;)

(#66709) Dorien válasza lowzor (#66706) üzenetére


Dorien
veterán

A DT990 Pro mélyeire / magasaira nem használnám az "erőtlen" jelzőt, inkább túl vannak tolva. :) Itt a középtartomány van háttérben. Mivel masszív, tartós és kényelmes, egy kis EQ-val (8kHz-nél kell vágni) nagyon jó kis fejest lehet varázsolni belőle, mert amúgy dinamikus, tiszta, precíz hangú darab, nagy térrel. Én gyorsan búcsút vettem tőle, hangszeres zenéhez sokkal inkább a DT880 / K612 Pro az én világom.

Ezen [link] pl. szerintem elég a fülpárnákat, leszedni, fél napig áztatni mosószeres, majd öblítős vízben, megszárítani, visszarakni és lesz egy szinte újszerű példány belőle, mert a fejpántpárna nincs megfáradva. Ráadásul ez Premium Edition, kisebb szorítóerővel, 3m egyenes kábellel és bőrtáskával.

Ha nem fontos a zajszigetelés szerintem nincs értelme zárt fejest venni. Egy nyitottnak jobb a tere, természetesebb, kevésbé fáraszt, tovább hallgatható, jobban szellőzik.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#66710) lowzor válasza Bodz (#66707) üzenetére


lowzor
veterán

Jó lenne meghallgatni, mert most kb a totális döntésképtelenségben vagyok.
Sajnos nem BP-i vagyok, így nem sok esélyem van rá. :(
Lehet, hogy bepróbálom a Mezét, aztán eladom ha nem tetszik, bár nem tudom, hogy mennyire könnyű ezeket eladni.

(#66709) Dorien:

Ez ugyanaz, amit most DT 990 Edition néven árulnak 55 rugóért? [link]
Lehet, hogy inkább egy újat vennék.
Hangzásban ez jobb, mint a 990 Pro?
Amúgy egyik tesztben azt írják, hogy ezek nem jók elektronikus zenékhez, kevés a basszusok, másik tesztben pedig azt, hogy korrekt a basszus. Kész vicc. :C

[ Szerkesztve ]

(#66711) Dorien válasza lowzor (#66710) üzenetére


Dorien
veterán

Igen. Ugyanaz a 250 ohm-os driver van benne, mint a Pro-ban, de a fejpánt kevésbé szorít, kényelmesebb. Mivel ennek valamennyit lapulhattak már a párnái, így talán több mély és kevesebb magas van a hangjában. A magasok mennyiségével szokott gond lenni, nem a mélyekkel. Ennél mélyerősebb nyitott fejest nem fogsz találni ebben az árkategóriában, de feljebb se nagyon...

Ha zárt, akkor ATH-M40x, M50x vagy az említett 2. generációs Meze 99 Classic. Illetve árulnak két V-moda Crossfade M-100-at is: [link] [link] Ezeknek is mélykiemelt hangja van. [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#66712) geza844 válasza gaborka8x8 (#66684) üzenetére


geza844
aktív tag

Köszi, a Pio gazdája sem nagyon ajánlotta napi használatra, lévén egy ~40 éves fejes. Az öreg Beyerdynamic, Sennheiser fejesek használhatóak még ebben a korban is? Egyre jobban hajlok a vintage vonal felé. Nem szeretnék műanyagot... A Grado persze jó lenne, ha nem lenne nyitott. Irodába kell, és nem egyedül vagyok.

(#66713) dik


dik
őstag

Kettő darab ajánlás van eddig. A Superlux HD-681B GR(gondolom ez szürke feketét nem találtam sehol) és a Pioneer SE-MS5T-K( a K nem tudom mit jelent a nevében). Max. még ez beleférhet az árba. Tehát a kettő közül melyik lenne a jobb választás hosszú távra? Vagy esetleg max. 15000Ft-ba van más amivel jobban járnék? Mikrofon és hangerő szabályozó nem árt ha van rajta, de a hangminőség rovására persze nem kötelező amennyiben ez befolyásol bármit is.? Előrei is köszönöm a válaszokat!

Bodz elnézésed kérem nem tudtam nem válaszolsz privire!

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#66714) geza844


geza844
aktív tag

Ez a Pioneer SE-MS5T-K fejes mennyire törékeny? Mert nem annyira tűnik annak. Meghajtani mennyire nehéz? Kell hozzá erősítő? Mármint mennyivel szólna szebben mondjuk egy MUSILAND 04 MX-ről, mint a laptopról? Írják néha, hogy Android meg iPhone kompatibilis, és olvastam, hogy létezik vezetéknélküli verziója is, de láttam olyan hirdetést, amin egyértelműen vezeékesnek látszott a képek alapján, meg írja is a leírásában, hogy az, és mégis a dobozán ott van, hogy Android, meg iPhone. Most akkor hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

(#66715) #56474624


#56474624
törölt tag

Jól elszoktam a DT770 hangjától. Tegnap meghallgattam azt is az azóta már jobb rendszeremen. Hát nem bántam meg, hogy cseréltem K550-re, technikailag felette áll, ez nem is kérdés. Nem tudom, hogy a rajta lévő EDT770S gyári bőrpárnától van-e, de úgy éreztem, hogy már-már torzít a magasaknál. Amúgy apámé a fejhallgató, lehet visszakerül rá egy új gyári plüss, az kényelmesebb neki is. Kérdés, hogy az EDT770V, illetve EDT770VB között van különbség hangban?

[ Szerkesztve ]

(#66716) gaborka8x8 válasza #56474624 (#66715) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

"technikailag felette áll"

Ez mit jelent konkrétan?

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#66717) Dorien válasza dik (#66713) üzenetére


Dorien
veterán

Ezek az utótagok csak a színt jelölik, hogy ne keverjék össze a rendelést.

Pioneer SE-MS5T-S - Silver
Pioneer SE-MS5T-K - BlacK
Pioneer SE-MS5T-T - Tan
Pioneer SE-MS5T-R - Red

Superlux HD681 RD - Red
Superlux HD681B GR - Gray
Superlux HD681F WH - White

Ha tartós, kényelmes fejes kell otthonra, akkor ezt ajánlanám:
Omnitronic SHP-600 [link] (kb. ua. mint a Takstar HI 2050)
Masszív, nagyon jó anyagminőség (lásd Beyerdynamic DT880 Edition), ha a magasok kicsit le vannak EQ-zva (-10dB @ 7kHz), akkor az áráért világbajnok hang.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#66718) #56474624 válasza gaborka8x8 (#66716) üzenetére


#56474624
törölt tag

Tisztább, transzparensebb. Na meg jóval valósághűbbek a hangszerhangjai. A tér is egészen más kategória. De hozzá kell tenni, hogy a DT770-en (premium edition 32 ohm) a gyári bőrpárna volt. Plüssel talán részletesebb a hangja, és talán a tere is jobb, bár túl valós hangszerhangokról ott sem lehet beszélni, azzal sem kevesebb a magas. Majd ha megint plüss lesz rajta, akkor tesztelem, amint lehetőségem lesz rá. Bár úgyis lesz, mert én fogom rászenvedni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66719) gaborka8x8 válasza #56474624 (#66718) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

Köszönöm!
(Mindig tanul valamit az ember. :D :D )

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#66720) geza844 válasza Dorien (#66717) üzenetére


geza844
aktív tag

Jaj már éppen kezdtem megörülni ennek az Omnitronic SHP-600 fejesnek, mikor látom, hogy nyitott... zártban nincs valami masszív hasonló áron?

(#66721) Dorien válasza geza844 (#66720) üzenetére


Dorien
veterán

HyperX Cloud [link] [link] (Takstar PRO 80 klón)
illetve QPAD QH-90 [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#66722) lowzor válasza Dorien (#66711) üzenetére


lowzor
veterán

Ez az av-online teszt mennyire fedi a valóságot a DT 990-ről? [link]

(#66723) kromatika válasza lowzor (#66722) üzenetére


kromatika
veterán

Szia.Kb fedi csak a valóságot.Pár ellentmondás van benne.pl" a hangzásbeli különbség kettőjük között minimális" ez nem igaz.Teljesen más karakterek.DT880 kiegyenlített közeli,kissé vissza fogott.DT990pro fun hang,kiemelt mély,kiemelt magas,kissé háttérbe húzódó közép.

(#66724) Spíler válasza kromatika (#66723) üzenetére


Spíler
őstag

+1 :K

(#66722) asdxv

Jó fejhallgató a DT990 nagyon kényelmes,masszív,jó térábrázolás.Én szeretem a hangját komoly mélyeket produkál,erős "V" karakter,felvétele válogatja,néha a szúrós magasakat EQ-val vágni kell,vagy olyankor cserélem DT250-re,az megoldja a problémát.Szerintem megéri az árát,bár ez erősen szubjektív.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#66725) niof válasza lowzor (#66722) üzenetére


niof
addikt

av-online cikkekre/videókra/véleményekre nem szabad hagyatkozni. Kb. minden jó náluk, amiért fizetnek nekik. Legalábbis én nem olvastam náluk olyan cikket, amiben egy terméket igazán lehúztak volna. Jobban jársz, ha az itteni, tapasztalt tagokra hallgatsz. ;)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#66726) Samtya válasza geza844 (#66714) üzenetére


Samtya
senior tag

Nem törékeny. Nem nehéz meghajtani. Nem muszáj hozzá erősítő, de ártani nem árt. Annyival szólna szebben, amennyivel az MX4 szebben szól a laptopnál. Létezik vezeték nélküli verziója: [link]
Mikrofon és nyomógomb van a vezetékesen. Ha megnyomod, arra valahogy reagál az android és az ájjfón is. A gyártó szerint ezért kompatibilis. Egy gombbal persze nem nehéz, háromgombos vezérlővel kezdődne a móka.

(#66727) geza844 válasza Dorien (#66721) üzenetére


geza844
aktív tag

Wow, köszi az infót, a te ajánlásod, és ez a cikk helyretett bennem pár dolgot :) Már nem is érzem magam annyira hülyánek, csak kicsit :D

Szóval akkor jelenleg itt tartok:
Pioneer SE-MS5T
Ezt elvileg ki tudom próbálni MM-ben.

HyperX Cloud / QPAD QH-90 / Takstar PRO 80
Ezek közül az elsőt szintén ki tudom próbálni MM-ben, a többi meg elvileg ugyanolyan.

Takstar PRO 82
Hát ezt is bent hagytam egyelőre a listában, mert olvastam róla (valami angol nyelvű cikkben), hogy jobb, mint a PRO 80, és Ali-ról most elég olcsó is. (~14e Ft)

Még egy kérdés. Ha elmegyek MM-be meghallgatni a Pioneer SE-MS5T és a HyperX Cloud fejeseket, akkor menyire kapok róluk valós képet ha forrásként a saját Samsung Galaxy S5-ös telefonomat használom?

(#66728) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok! Rég jártam erre. :) Mostanában csak zárt fejhallgatót használok. Lehet vennék valami komolyabbat a k550-nél. Cirka 100ig mennék el árban. Mit ajánlotok? Egy Pio U-05 hajtaná.

(#66729) dik válasza Dorien (#66717) üzenetére


dik
őstag

A pionál nem volt tiszta a másiknál igen mi mit jelent de látom ott hiába kerestem feketét. :) De most hogy ajánlod ezt a így ez a harmadik verzió kezdem elveszteni a fonalat. Bár amit irtál róla angyon szép és jó, de én nem akarok EQ és egyéb csiribirket vele csak szeretnék egy (nagyon szépen írtad) masszív, kényelmes, tartós fejhallhgatót lehetőleg ismét 10+ évre. Na meg a hangra írtad világ bajnok különösen szimpatikus az tény. Szóval rohatul nem értek ezekhez a dolgokhoz, de szeretnék valami arany középutat bár ennyiért nem kell ilyesmiben nagyon ábrándoznom, de azért valamire csak elég lehet...
Szóval mostmár nem tudom melyiket. :) A mostani nyitott szerű, de nem tudom melyik a jobba abszolut nyitott vagy zárt szóval valaki írjon egy "tuti" jó fajtát amiben nem kell sokat csalódnom azt ámen lesz és nagyon megköszönöm a segítségeket!

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#66730) Bodz válasza lowzor (#66710) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ha már sima 990, akkor a 600 ohmost vedd! :)

(#66713) dik: Szoktam, csak mikor sokan megtalálnak, akkor eltart egy darabig mire eljutok egy válaszig... Akkor most itt. Ha nagyon kell a mikrofon, akkor ott van pl. a Superlux HMC681EVO, Bitfenix Flo még. De teljesen jó a Pio is.
Fejes szervízt, szerelőt nem tudok.

(#66728) DEJVID: Használt mehet?

[ Szerkesztve ]

(#66731) s4tch válasza DEJVID (#66728) üzenetére


s4tch
veterán

Új 100, vagy használt 100? Az mit jelent, hogy legyen "komolyabb"?

(#66732) krisz242 válasza geza844 (#66727) üzenetére


krisz242
tag

Ha Ali is játszik, és a Cloud tetszik, akkor ezt érdemes felírni a listára. Ez is Takstar Pro80 klón, "csak" más driver van benne. Az általam talált tesztekben a Pro80 fölé helyezik hangban.
(Ha jól emlékszem az ISK a Takstar egy tuning részlege. De lehet, hogy ez hülyeség!)
Én a linkelt helyről már 2db-ot is rendeltem, és gond nélkül megjöttek 3 héten belül.

(#66733) Dorien válasza dik (#66729) üzenetére


Dorien
veterán

Nem muszáj EQ-znod az SHP-600-at, ha bírod a magasakat, mert az ebben van dögivel. :)
A HyperX Cloud kevésbé emeli ki a magastartományt. Ez zárt, de kb. ugyanaz a masszív felépítés.

Két jó vétel, bár nem tudom tartósságban mennyire bírják a strapát a Takstar klónokhoz képest:
ATH-M30x [link]
Pioneer MS5T [link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#66734) lowzor válasza Bodz (#66730) üzenetére


lowzor
veterán

A 600 ohmosat kihajtaná rendesen a Presenter? :Y

(#66735) Dorien válasza lowzor (#66734) üzenetére


Dorien
veterán

Persze, van abban kakaó rendesen. :) Ha új Edition-t veszel, akkor inkább 600 ohmos legyen. A használt 250 ohmosat csak azért ajánlottam, mert ehhez képest fél áron van.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#66736) Bodz válasza lowzor (#66734) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Persze.

(#66737) lowzor válasza Dorien (#66735) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor szerintem beruházok a 600 ohm-os verzióra.
Miben más hangzásilag, mint a 250-es?
Garancia amúgy ezekre mennyi? Mert sem a Muziker, sem a Nomono oldalán nem látom.
Köszi a válaszokat! :)

(#66738) csakany2001


csakany2001
senior tag

Sziasztok!
Egy ismerősőmnek kéne fejhallgató, úgy lett volna hogy 681 Evo lesz de nem nagyon kapni már.
(Muziker se tudja pontosan mikor lesz)
Szóval kéne egy alternatíva.
1.Csak otthon.
2.Játékra és zenehallgatásra.
3.9K.
4.Csak új.
5.Circumaural.
6.Ha lehet félnyitott, de a zárt és a nyitott is jó.
7.Nincs különösebb elvárás.
8.Muziker.
9.Alaplapi hangkártya.
Előre is köszönöm!

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#66739) Bodz válasza lowzor (#66737) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A 600-as a legkifinomultabb, legsimább a 990-ek közül, a mélye is a legjobb. 2 év szokott lenni a Beyerekre.

(#66738) csakany2001: 668B.

[ Szerkesztve ]

(#66740) DEJVID válasza Bodz (#66730) üzenetére


DEJVID
őstag

Akár, de még csak érdeklődésnél tart a dolog. Lett új hobbim, most az zabálja a pénzt, lehet nem is lesz ebből végül semmi :D

(#66741) #56474624 válasza lowzor (#66734) üzenetére


#56474624
törölt tag

A vintage DT990-eshez, ami szintén 600 ohm, hangerőben elég volt a 2-szeres erősítésű Presenter2, csak a valóban nagyon halk komolyzenei felvételeimnél (tehát még komolyzenék között is halk) tekertem el majdnem a végéig, amúgy általában 12 óra körül volt a hangerő szabályzó állása. Újabb, túlvezérelt könnyűzenei felvételeknél 10-11 órás állásban már jó volt. Hangerőben tehát valószínűleg nem lesz gond, kivéve, ha 2-szeresnél kisebbre van állítva az erősítés mértéke a Presenteredben.

[ Szerkesztve ]

(#66742) csakany2001 válasza Bodz (#66739) üzenetére


csakany2001
senior tag

Szia!
Köszönöm szépen a segítséged.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#66743) Bodz válasza DEJVID (#66740) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Akkor nyitok egy A1000Z-vel. Nemrég írt róla Dave. És folytatom a 1770 Proval. Lehet vannak jobb áron is, ez csak így hirtelen.
Aztán milyen hangot szeretnél a K550 után?

[ Szerkesztve ]

(#66744) dik válasza Bodz (#66730) üzenetére


dik
őstag

Természetesen semmi gond! Gondoltam elfoglalt vagy.
Nem ragaszkodom persze a mikrofonhoz csak ha van rajta jó kb. ennyi. Azt viszont nem tudom melyik lehet a jobb a zárt vagy a nyitott. Mivel ezekre jött eddig a legtöbb szavazat így ezek közül lesz 681B vagy a pio MS5T-K lehet a jobb és kényelmesebb? És ámen lesz a projektre... Bár valakik már azt is mondják káros a hallásra a fejhallgató jobb a hangfal, de a fene se tudja ezt már... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#66745) pulutodurumo válasza dik (#66744) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A csákány is káros a hallásra, ha nem megfelelően használják. ;)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#66746) geza844 válasza krisz242 (#66732) üzenetére


geza844
aktív tag

Köszi szépen! Naná, hogy játszik az Ali, szinte függő vagyok :D Jónak tűnik ez az ISK, és még olcsóbb is, király, utánaolvasok! :R

(#66747) krisz242 válasza geza844 (#66746) üzenetére


krisz242
tag

"játszik az Ali, szinte függő vagyok :D"
Sajnos én is!

(#66748) geza844 válasza krisz242 (#66747) üzenetére


geza844
aktív tag

... én el se merem mondani, hogy mennyi kis sz.rt rendeltem már Ali-ról... dehát szinte ingyen van, aztán mikor a 100. jön, hát... mindegy, ez a fejes nem fog közéjük tartozni :)

Aki esetleg hozzám hasonlóan tervezi egy ISK HP2011 fejes vásárlását olcsón, annak ajánlom ezt a linket, amivel kerek $40-ért lehet hozzájutni 5 nap múlva. Az nagyjából pont 10e Ft. Ha olyan jó, mint amiket írnak róla, akkor höhej az ára :)

Bejáratni hogy érdemes a fejest?

(#66749) Dorien válasza geza844 (#66746) üzenetére


Dorien
veterán

ISK HP2011 beszámoló [link]

Egyébként az Omnitronic SHP-600 = átbrand-elt ISK HF2010 (még a festése és a doboza is ua.), csak a Takstar HI 2050-et jobban ismerik itthon. Tudtommal az ISK inkább csak kínai piacra gyárt, a Takstar meg inkább csak külföldre.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#66750) lowzor


lowzor
veterán

A Muziker azt írta, hogy 3 év garanciát adnak a DT 990-re.
Van ebben ráció, ha a gyártó csak 2 évet ad?
A garanciális feltételeknél meg az van, hogy 1 évet adnak minden 10000Ft feletti termékre. Érdekes...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.