Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66101) sirdond válasza emiki6 (#66100) üzenetére


sirdond
őstag

köszi

(#66102) gti3


gti3
csendes tag

Sziasztok! Valakinek van tapasztalata arról, hogy milyen hangzásbeli különbségek vannak a Beyerdynamic DT 770 Pro és DT 990 Pro közt?

(#66103) Dorien válasza gti3 (#66102) üzenetére


Dorien
veterán

A zárt DT770 Pro-ból van 3 féle változat (32, 80, 250 ohm), a nyitott DT990 Pro-ból csak egy (250 ohm). Nekem 32 ohmos plüss párnás DT770 Edition változat van (ezt már nem gyártják), ez kevésbé V karakter, mint a DT990 Pro. Nekem az utóbbiban túl sok volt a mély és a magas, a közepek nagyon háttérbe szorultak. Viszont van akinek ez a karakter jön be. Térben természetesen a nyitott DT990 nyer, de a DT770 is jól produkál zárt létére. Ha fontos a hangszigetelés, akkor a DT990 nem játszik. Kényelemre, anyagminőségre, hangminőségre ár/érték arányban kiváló fejesek.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#66104) #56474624 válasza gti3 (#66102) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hangkarakterben is mások, a 990 "V-bb", de azért az egy kifinomultabb, jobb felbontású hang. Ha szereted azt a karaktert, az a jobb választás.

(#66105) helltp


helltp
aktív tag

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Munkában, úgy hogy open office van.
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Zene.
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
30k
4.) Új vagy használt?
mindegy
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circum, és jó lenne egy kényelmesebb típus.
6.) Zárt vagy nyitott?
Csak zárt, és munkakörülmények miatt olyan ami jól izolál mind kifelé mind befelé.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Enyhe V megfelelne, de mostanában egy Marshall Major 2-t hallgatok, és annak is nagyon bejön a hangja.
8.) Honnan vásárolnál?
EU-n belülről.
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Egyenlőre Xiaomi Mi A1 és Asus Xonar U3, de mostanban akarok váltani vagy U7-re vagy valami hasonlóra.

Ezek alapján én ATH-M40X-et néztem ki magamnak, de nem tudom hogy elég jól izolál-e, illetve nem tudom hogy mennyire emel mélyet, remélem nem túlzottan.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#66106) Bodz válasza Mickey73 (#66077) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Vegyél helyette Spirit Prot! :)

(#66107) gti3 válasza Dorien (#66103) üzenetére


gti3
csendes tag

250 ohm-hoz szükséges külön fejhallgató erősítő? (Egy scarlett 2i2 füles kimenetét használnám.)

(#66108) helltp válasza helltp (#66105) üzenetére


helltp
aktív tag

Jah, és az lemaradt, hogy hogyha jól látom 2017 elején frissítették kicsit az m40x-et, hogy jobban bírja a gyűrődést. Honnan lehet felismerni az ilyen példányokat?

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#66109) karmaresz válasza gti3 (#66107) üzenetére


karmaresz
senior tag

Függ attól, hogy miről, milyen céllal és milyen hangerővel hallgatod.
Ha gyereknek lesz youtubehoz. Nem feltétlen azükséges, de ha igényes zenehallgatáshoz kell, akkor nagyon-nagyon ajánlott.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#66110) Napoleon12


Napoleon12
csendes tag

Köszi mindenkitől megnézem őket ^^

(#66111) gti3 válasza karmaresz (#66109) üzenetére


gti3
csendes tag

Nekem lenne zenehallgatásra, a 80 ohmos DT 770 Pro-t lazán kihajtja, de nem tudom, hogy boldogulna-e majdnem 3x akkora impedanciával.

(#66112) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék.
Ugy tűnik lemondok a bt fejesrol. Az MM-ben próbáltam a dt 990-et hat az elég kényelmes volt a 880 sajnos nem volt kiteve azt nem tudtam megnézni. A senn. Hd559-579 volt még de sajnos azok is dobozban igy nem tudom mennyire kényelmes. Számítógépről lenne hasznalva igy nem tudom azt sem, hogy 32ohm vagy 250 lenne használható.

Előre is köszi.
Üdv: sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#66113) #214


#214
tag

Sziasztok! Munkahelyre (viszonylag csendes iroda) szeretnék venni fejhallgatót, ami kifelé jól szigetel, "befelé" pedig kizár minden külső zajt. Ebből kifolyólag circumaural és zárt kialakítású játszik csak. Különböző stílusú zenék hallgatására használnám leginkább, telefonról vagy integrált hangkártyáról. Elsőre az ATH-M40X tetszett meg, ez a felső határ, amit szánnék is rá, viszont kételkedem, hogy ilyen alap eszközökről használva kihasználható-e a tudása. Esetleg olcsóbb kategóriában mit érdemes választani, ahol nem megy kárba a tényleges tudás (és az ezzel járó felár)? Jelenleg egy pár ezer forintos Sony fülest használok, így előrelépés lesz minden, de szeretnék egy normálist venni, hosszabb távra. Előre is köszönöm a segítséget.

(#66114) Samtya válasza sfefe (#66112) üzenetére


Samtya
senior tag

A DT990 és 880 lényegében egyformák. A HD579 brutál kényelmes. Számítógépről inkább 32 ohmosat használj.

gti3: szerintem elbírná.

helltp: amelyiket újonnan hallgattam, az bőven emelte a mélyet, de szerintem moderálódik használattal. A saját használt példányomban néha már szinte kevés is, de annak a gyárihoz képest már módosult a párnája.

#66113 #214: a Pioneert. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#66115) sfefe válasza Samtya (#66114) üzenetére


sfefe
őstag

Ok koszi, meg kerdeznek.:

Miben szamit, hogy mennyi ohm-os egy fejhallgato? (nem ertek hozza)
Ha a nagyobb a jobb es mondjuk a szamitogepbe veszek kulon hagkartyat az eleg neki vagy sem?

Ha jol neztem a hd579, 990 nyitott a 880 feli nyitott, 3 kozul melyik a jobb?( filmhez, jatekhoz lenne hasznalva)
(ahogy nezem egy arban is vannak.)
koszonom
sfefe

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#66116) Samtya válasza sfefe (#66115) üzenetére


Samtya
senior tag

Nem egyértelmű, hogy a nagyobb ohmos jobb lenne. Vannak 32 - 64 ohm közötti fejhallgatók szép számmal, amelyek nagyon jól szólnak. A felsőbb kategóriások persze gyakran mennek 100 ohm fölé, de nem mindig.
Az igaz, hogy a nagyobb ohmost nehezebb meghajtani, de a hangerejét még minimum az érzékenysége is befolyásolja, tehát előfordulhat, hogy ugyanarról az eszközről a nagyobb ohmos mégis hangosabb.
Simán számítógép alaplapi hanghoz ne vegyél 100 vagy akár 60 ohm fölöttit, az alaplapinak nincs nagy hangereje. Külön hangkártyának már lehet, itt sem mindegy milyet veszel. A jobb hangkártyák árából már külső DAC/AMP-ot is lehet kapni, én ilyet ajánlok. Itt van a vonatkozó topik, ahol lehet érdeklődni -> [link]
HD579, de akár a HD569 is, DT990 és DT880: nem egyszerű dönteni. Egy kategóriában vannak lényegében. A DT990 mély és magaskiemelt, valaki szereti, mások szerint már nagyon 'beyeresen' V-s. A DT880 ehhez képest kiegyenlített, viszont egyesek szerint ez már túl lapos, unalmas.
A HD579 kicsit V-sebb, szép zenei egyébként, ha lehet ilyet mondani. A HD569-ben emlékeim szerint csak a mély van megemelve, tehát erőteljesebben hallod a basszust, van akinek ez tetszik. Egyébként ez zárt is. Előzetes kipróbálás lenne a legjobb, mert mindenki mást és más mértékben preferál, tehát a személyre szabott tutit innen nem lehet megmondani. :)

(#66117) sfefe válasza Samtya (#66116) üzenetére


sfefe
őstag

Es, hogy nyitott vagy felig nyitott azt miben venni eszre?

Neztem oldalakat es ott irtak az 599-et is, kb 5e-el dragabb az meg beleferne ha jobb pl az 579, 880,990-nel.
Bar igaz, hogy felprobalni meg csak a 990et tudtam.

Ha neten megrendelem es otthon kiprobalom es nem tetszik attol meg visszakuldhetem? Vagy mivel kibontottam mar nem?( nem tudom mi a pontos szabaly erre)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#66118) Samtya válasza sfefe (#66117) üzenetére


Samtya
senior tag

Az adott bolt ÁSZF-jét kellene elolvasni ehhez. Úgy gondolom, hogy a valóságban rengeteg olyan visszaküldés van, amely kibontás és hiánytalan visszacsomagolás után történik. A fejhallgatóknál viszont hivatkozhatnak higiéniai okokra, tehát necces. Inkább a vásárlás előtti kipróbálás híve vagyok, Budapesten a fejhallgatóplázában minden említett fejes ki volt állítva, amikor ott voltam.
Az 599 szerintem nem jobb csak némileg más, legalább is nekem úgy tűnt. Rövid mikrofonos vezeték van hozzá plusszban.
A nyitott térben, részletességben, levegősségben jobb lehet elvileg, de a gyakorlat megintcsak mást is mutathat. Főleg ha nem ugyanazon gyártó termékeit hasonlítjuk össze. Ismertek olyan típusok, amelyek nyitottságuk ellenére nem rendelkeznek kiemelkedő térrel. Itt nem az említett Senn vagy Beyerekre gondolok, mert azok jók, hanem mondjuk a SoundMagic HP200-ra.

(#66119) karmaresz válasza sfefe (#66117) üzenetére


karmaresz
senior tag

Ha vigyázol a termékre, kiegészítőkre és a dobozra, akkor nem nagyon emelhetnek kifogást az ellen, ha visszaküldenéd.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#66120) Sinesol válasza Samtya (#66118) üzenetére


Sinesol
veterán

Amennyire tudom, 3 napon belül bármiféle indoklás nélkül köteles bármely bolt visszavenni az eladott terméket. Egyedül az a lényeg, hogy hibátlan állapotú legyen, az meg természetes, hogy a csomagolás már bontott.

[ Szerkesztve ]

(#66121) sfefe


sfefe
őstag

Koszonom a segitseget.:)

Valoszinu megrendelem a 990-est meglatjuk milyen. (ezt felprobaltam az mm-ben es kenyelmes)
681evot valtana annak olyan gagyi a fejpantja, hogy el is szakadt....
Az a baj olyan sok velemenyt elolvastam ezekrol, hogy nem tudom melyikrol mi volt mar...:)
(meg nagyon regen volt vmlyen pana-m az nyitott volt ha jol emlekszem es az nagyon szepen szolt)

Azt meg elfelejtettem megkerdezni, hogy melyik a strapabb senn. 579,599 vagy a 880,990-en?

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#66122) Samtya válasza Sinesol (#66120) üzenetére


Samtya
senior tag

Ez lehet, de a vásárló is tegyen meg minden tőle telhetőt, mielőtt nagy értékű terméket rendel. Nem buzdítom az embereket arra, hogy vedd meg aztán majd legfeljebb visszaküldöd.
Nagy forgalmú boltoknak vagy pl a gigász Amazonnak nyugodtan belefér az indoklás nélküli visszaküldés, de képzeljük magunkat egy hazai kisvállalkozás helyébe. Nem jönne nekik jól ha elárasztanák olyan megrendelések, amelyeket sorozatosan visszaküldözgetnek az emberek, jó esetben csak felbontva. Lehet, újként újra eladják, de az meg neked, mint következő vevőnek nem frankó.

sfefe: talán a Beyer strapabíróbb, igazság szerint a Senn új sorozatával még nincs elég időtartamú tapasztalat ilyen szempontból. A régi sorozataikkal voltak gondok, de az újak már tapintásra sem ugyanabból a műanyagból vannak.
Pontosan melyik verziót veszed a 990-esből?
A 681 EVO sok embernél elszakad, ha fehér gumi szakadt, az javítható.

[ Szerkesztve ]

(#66123) korpicschess


korpicschess
veterán

Még adós vagyok egy Nighthawk véleménnyel, csak nem jutottam odáig. :)
Ami biztos, hogy a szépsége és a kényelme lenyűgöző, esetleg picit hosszabb idő után nehéznek tűnhet.
A párnája eszméletlen jó, meg maga a tartó is.

Hangilag nehéz mit mondanom, mert sok mindent hallgatok, fülhallgatót melóban, itthon néha a Beyer DT880-at, bár azt most ritkábban, meg a hifimet is viszonylag sokat (KEF R100). Ezek közül hangilag a hifi nyújtja a legtöbbet, de nyilván az ára is olyan. Az biztos, hogy magasakban nagyon megveri bármelyik fejest.
A Nighthawk-ban a legnagyobb problémám az talán a magas hangok, valahogy nem elég simák.
Nem szerettem korábban annyira a mélytúlsúlyos dolgokat, de a Nighthawk úgy hoz eszméletlen jó mélyeket, hogy nincs igazán hatással a többi tartományra, és nagyon jó részletei vannak.

Olvastam róla azért, mielőtt megvettem, és egyet tudok érteni azzal, hogy nagyon különleges darab. A legpozitívabb tulajdonsága talán a tér és a szeparáció, iszonyú jól elkülönülnek és különböző helyekről szólalnak meg a hangszerek.

Azért azt kétlem, hogy a 180k-s árát megérné, de USA-ban Amazon akciós árát már megérheti.
Azért sem tudok nagy következtetéseket levonni, mert nagyon attól függ, hogy milyen hangulatban, és mi után hallgatom.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#66124) sfefe válasza Samtya (#66122) üzenetére


sfefe
őstag

Erre gondoltam: [link]

A ket merev tarto drot alatt ami van fejpant (kemeny muanyagszeru) azt hiszem szurke volt (kidobtam) az szakadt el.
ez a feher fulesem van: [link]

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#66125) #56474624 válasza sfefe (#66124) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ez valóban eltört nálam is a DT770-nél, kis időkülönbséggel mindkét oldal, gariban cserélték (jó 6 éve), azóta jó. Szerintem volt egy gyenge széria ebből a kis műanyag bizbaszból, de csere után teljesen jó lett nekem.
Amivel nekem még gondom volt, az a fejpánt fejjel érintkező műbőr borítása: meggyűrődött, itt-ott lekopott, de azért ez nem olyan komoly dolog, inkább kis esztétikai probléma.

(#66126) sfefe


sfefe
őstag

Az evo-hoz lehet venni ilyen muanyag fejpantot?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#66127) Samtya válasza sfefe (#66126) üzenetére


Samtya
senior tag

Nem láttam még külön ilyen pántot, de ha a két fémdrótra ráapplikálsz pl szivacsot ívesen megfelelő vastagságban, hogy jól illeszkedjen a fejedre, akkor még használható marad. Superluxnál nekem volt olyan megoldásom, hogy két külön ruhadarabot tekertem rá körkörösen a drótokra, amíg el nem értem a megfelelő vastagságot amikor már jól ráfekszik a fejemre. Levehető és mosható, ha szükséges, viszont csak egy fejméretre passzol így. Bár szerintem így is van némi tűréshatár a méretet illetően.

(#66128) vibra


vibra
tag

Sziasztok !

Az alábbi kettő fejes közül melyik az ajánlottabb vétel?

-Sony MDR-10RC 14.000 HuF
-JBL T450 10.000 HuF

Telefonhoz lenne elsősorban, A5 2017-hez.
Kizárólag otthoni használatra, multimédiás területen.
Zenéből elsősorban elektronikus zenére.
Azért ezt a két modellt írtam mert van egy 5000 Ft-os kuponom amit beválthatnék némi ráfizetéssel és sokkal többet nem is szánnék rá.

(#66129) Ear001 válasza Sinesol (#66120) üzenetére


Ear001
addikt

Én úgy tudom, hogy van kivétel:
olyan zártcsomagolású termékre melynek visszavétele egészségügyi illetve higéniai okok miatt nem lehetséges
olyan nem előre gyártott termék esetében, amelyet a fogyasztó utasítása alapján vagy kifejezett kérésére állítottak elő, vagy olyan termék esetében, amelyet egyértelműen a fogyasztó személyére szabtak.

(#66130) sfefe válasza Ear001 (#66129) üzenetére


sfefe
őstag

Higieniai okokra lehet tudnanak hivatkozni de pl a ruhakat is vissza lehet kuldeni.
(igaz moshatok)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#66131) dinnye1960


dinnye1960
csendes tag

Sziasztok !

Jelenleg egy AKG K271 MkII-t használok. Fejleszteni szeretnék egy Shure srh1540-re. Kérdésem az lenne,
hogy megfelelő forrás és erősítő esetén ki jönne-e hangminőségben a két fejhallgató ára közti különbség, -
megérné-e ? Hátha valaki hallotta már mindkettőt.
Köszönettel.

(#66132) #214 válasza Samtya (#66114) üzenetére


#214
tag

Köszönöm, ezt fogom választani :R

(#66133) kromatika válasza dinnye1960 (#66131) üzenetére


kromatika
veterán

Szia.Én hallgattam már Shure srh1540-et jó füles,de nagyon nagyon túl van árazva.Nem ér meg ekkora különbözetet.Más márkából vannak lényegesen jobb ár érték arányú zárt fülesek.

(#66134) emiki6


emiki6
veterán

Piros hp50 100 font [link]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#66135) skx007_


skx007_
csendes újonc

Sziasztok,

Sokat olvasgattam a témában, laikusként bevallom egyre inkább kezdek elveszni. Segítségeteket kérném:

1., csak otthon
2., zene (hard rock, metal, blues, goa, dubstep), film
3., max 50.000 Ft + max 25.000 fejhallgató erősítő
4., új
5., circum
6., Nyitott, félnyitott
7., tiszta közép, hangsúlyos basszusok(de ne ilyen dobozmély összhatás). Túlzott magas kiemelés zavar!
8., Itthoni boltok, esetleg amazon.de
9., PC sima hangkártyával (de vennék egy FIIO E10K Olympus2-t ha szükséges)
10., Eléggé zavar ha beizzad, nyomva van a fülem, tehát a kényelem fontos lenne.A hangszivárgás külvilág felé egyáltalán nem probléma.

Előre is köszönöm!

(#66136) skx007_ válasza skx007_ (#66135) üzenetére


skx007_
csendes újonc

Amit eddig kinéztem az a Sennheiser HD 559-es modellje.

(#66137) Peterzon94


Peterzon94
tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni fejhallgató vásárláshoz, jelenlegi AKG K518 fejhallgatóm cserélném.

1. Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
-Otthon
2. Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
-Zenehallgatás, filmnézés
3. Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
-20-30ezer között
4. Új vagy használt?
-Új
6. Zárt vagy nyitott?
-Zártat jobban preferálom
7. Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
-Tekintve, hogy leginkább elektromos, illetve rock zenéket hallgatok a mély hangzás jobban bejön nekem
8. Honnan vásárolnál?
-Internet

Összefoglalóba láttam a Magnat LZR 580-at, de ha valamivel drágábban találni jobbat, nyitott lennék rá. :)
Előre is köszönöm a segítséget.

(#66138) emiki6


emiki6
veterán

Me búcsút intettem a Fostex T50RP Mk3-nak, holnap meg már nálam lesz a D7200. :)) (nem nikon, denon ;))

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#66139) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Üdv!
Hirtelen nem tudtam hova forduljak...
Hajnalban még jó volt, de most bedugva a fejest iszonyatosan zúg. Amikor a mikrofon kábelét, akkor, ha csak a hangszórók, akkor nincs ilyen.

Ez azt jelenti, hogy RIP neki? Gépet újra indítottam már 2x, de semmi sem használ.. esetleg valami tipp? :W

(#66140) ribizly válasza ¤Envy¤ (#66139) üzenetére


ribizly
veterán

Telefonbba dugva is zúg?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#66141) korpicschess válasza emiki6 (#66138) üzenetére


korpicschess
veterán

wow, grat :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#66142) s4tch válasza emiki6 (#66138) üzenetére


s4tch
veterán

Zsír! Honnan szerzed be?

(#66143) TheKresh válasza skx007_ (#66135) üzenetére


TheKresh
csendes tag

[link]
Ezt lesd meg ,ha még nem tetted volna :)
Ha választottál magadnak fejhallgatót ,megköszönném ha beszámolnál róla :R ,én is hasonló igények szerint keresek fejhallgatót már egy ideje :W

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Kresh

(#66144) ribizly válasza s4tch (#66142) üzenetére


ribizly
veterán

Csak semmi elhamarkodott örömködés! Még a kollégámnál van. Szegény több hete azt várja, hogy valaki végre jöjjön már USA-ból és hozza el...hozzám... ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#66145) #56474624


#56474624
törölt tag

Jobb erősítőre dugva a K550 mk2 hallgathatósága egészen jó lett, már nem olyan forszírozós karakter. A vintage DT990 meg annál részletezőbb lett, de a zeneisége megmaradt. Mostanra már semmi okom eladni a K550-et, egy baj van csak vele, hogy felbontásban nagyon elmarad, bár ez viszonyítás kérdése. A K550-nel való elégedettség kulcsa, hogy ne a 990-eshez mérjem, hanem a maga árkategóriájához és zártakhoz. :B
Mondhatják az AKG-nál, hogy megoldották, hogy nyílt fejhallgatósan szóljon, én ezt nem osztom, nagyon is zárt hang és tér ez. Szvsz a 770 premium edition is simán szól ennyire nyílt fejhallgatósan.

[ Szerkesztve ]

(#66146) karmaresz


karmaresz
senior tag

Innerfidelity HiFiMAN Sundara teszt:

[ Szerkesztve ]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#66147) emiki6 válasza s4tch (#66142) üzenetére


emiki6
veterán

Amerika, headfi.
Ribizly kollégájának ment, de 2 napot késett az usps, ő meg közben hazajött, azóta 5 hét telt el, mostmár mindjárt meglesz... :D
Kint se olcsóbb, de jó ajánlatot kaptam egy vetemedett pántúra. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#66148) Bodz válasza dinnye1960 (#66131) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia!

Lenne különbség, a 1540 a jobb, kellemesebb. De inkább használtan érdemes venni, az új ára kissé túlzás.

(#66149) p76


p76
senior tag

Sziasztok,

tudtok ajánlani olyan fejhallgatót ami jól hangszigetelt, ne halljam a zajos környezetemet a munkahelyen, de a kollégák se hallják hogy éppen mit hallgatok?

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
munkahely
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
zenehallgatás, birdsongs
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10ezer
4.) Új vagy használt?
csak új
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural
6.) Zárt vagy nyitott?
zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
hangszigetelt
8.) Honnan vásárolnál?
bárhonnan
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
számítógép

(#66150) emiki6 válasza p76 (#66149) üzenetére


emiki6
veterán

Agybadugós füles? Ilyen árban jobb lehet (talán?), ha nem zavar a viselése.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.