Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67251) aknaakna


aknaakna
tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, fejhallgató vásárlás előtt állok. A kritériumok a következők: lehet on ear, over ear is, legyen zárt, vezeték nélküli, lehetőség szerint összecsukható és hordozható (tehát nem batárnagy, utcára is vinném), hangzás tekintetében kiegyensúlyozott hangzást szeretem, metal zenéhez kell leginkább, és mindezt 20.000 magyar forintból kellene valahogy kihozni. Lehet használt is. Tudom, sokat kérek, én eddig a Plantronics BackBeat 500at néztem ki, ez majdnem minden igényemet kielégíti, de sajnos nem összecsukható. Mindenféle segítséget, tanácsot nagyon köszönök! 😉

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#67252) zsocy válasza aknaakna (#67251) üzenetére


zsocy
őstag

Szerintem tedd fel a kérdésed a vezeték nélküli topikban, ott talán könnyebben segítenek.

(#67253) aknaakna válasza zsocy (#67252) üzenetére


aknaakna
tag

Jogos, nem láttam a topikot. :U

"I dont want it, I just need it, nothing seems to satisfy..."

(#67254) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Aki tudja erre a választ, az ne tartsa magában :). Szóval, ha ettől a cégtől rendelnék bármit is, honnan szállítanak? [link] Arra lennék kíváncsi, hogy az innen érkező cuccokra van-e ÁFA+vám?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#67255) bazs0811


bazs0811
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni magamnak egy belépö szntü studio fejhallgatót. Preferált árfekvés: 15 ezerig, de ha van ami megér +5-7 ezret akkor belefér még az is a keretbe. Föleg rock/metál/alternatív zenéket hallgatok. Gitár témák rögzítésére kell, otthoni felvételekhez, keverés (dob alapra, több gitársáv stb.). Külsö audio interface is beszerzés alatt, vagy Focusrite scarlet vagy Steinberg UR22 MKII-vel használnám föleg, de alaplapi integrált hangkártyával is (PC/iMAC/Ipad).

1. Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
-Otthon
2. Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
-Gitár felvétel, keverés, zenehallgatás.
3. Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
-20 ezer
4. Új vagy használt?
-Új.
5. Circumaural vagy supraaural?
-Circumaural
6. Zárt vagy nyitott?
- Zárt, a feleségem nem túl nagy metál rajongó. :/ és sokat dolgozik gépnél (tölem 2 méterre)
7. Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?
-Kiegyensúlyozott, naturális. Jó felbontással, térérzettel ha lehet.
8. Honnan vásárolnál?
-Bármilyen online felület (amazon, ebay bármi)

A kényelem szubjektív, de ha review-kban látom hogy többször említésre kerül a kényelmetlensége azt úgy veszem hogy az is. Over-ear prepferált.

Köszönöm a segítséget!

Az Univerzium szempontjából pedig teljesen mindegy... - DeadPool#24156

(#67256) p_adam válasza pendre54 (#67254) üzenetére


p_adam
addikt

A Terms & Conditions részben le van írva, hogy importálva lesz, tehát vám és adóköteles (a többi lehetőségről e-mailben lehet érdeklődni...).
Kicsit furcsa, hogy semmilyen hely nincs megadva, de valószínűleg Oroszországban van a székhelyük.

(#67257) Sonja válasza p_adam (#67256) üzenetére


Sonja
veterán

Nem lehet, hanem biztos, hogy Oroszország. Egyébként érdekes, hogy Oroszországban van a székhely. A Kennerton a Fischer Audio luxusterméke, ami meg ugye Észtországban van. Igaz, elég közel van a két székhely, de furcsa.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#67258) YceBear válasza fehér_ember (#67221) üzenetére


YceBear
tag

Szia,

Bar sok tapasztalatom nincs de en is ezt rendeltem meg es hat kell neki ido.

(#67259) Samtya válasza bazs0811 (#67255) üzenetére


Samtya
senior tag

- Takstar Pro82
- Status Audio CB-1
- Superlux HD-660, ha nem gond a spirálkábel és a párnacsere egy idő után.
- Omnitronic SHP-900, ezt nem ismeren, de valaki kipróbálhatná. :) [link]
- NVX Audio XPT100, ha még találsz valahol.

(#67260) Jhonny


Jhonny
csendes tag

Sziasztok!

AKG K92
Audio-Technica ATH-M30x
JVC HA-RX900
Pioneer SE-MS5T
Superlux HD-661

A fentiek közül melyik a legjobb a külső zajok elszigetelésében?

(#67261) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Melyik fülest nehezebb vezetni?-ÁIG 712 PRÓ VAGY HIFIMAN HE 400I?US 2 DRAGON ELÉG LENNE HOZZÁJUK? I
Illetve melyik a sötétebb karakter?Melyik lenne a dragomhoz megfelelőbb?köszi előre is.

(#67262) fericske


fericske
addikt

Batyulda feltörte Kromatika accountját!! ;]

(#67263) gianni85 válasza fericske (#67262) üzenetére


gianni85
veterán

Én is piálok, nincs ebben semmi furcsa :)

(#67264) Bodz válasza kromatika (#67261) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Egyik se megfelelő, nem, egyáltalán nem.

(#67265) kromatika válasza fericske (#67262) üzenetére


kromatika
veterán

Telóról vagyok és gyorsba kellet a válasz .bocs.ddd

(#67266) Dorien válasza Jhonny (#67116) üzenetére


Dorien
veterán

Tipp:
Superlux HD662 / 662B / 662F
Pioneer SE-MS5T
HyperX Cloud

TheKresh: A nyitott Sennheiserek mellett az Audio-Technica ATH-AVA400-at is kipróbálhatod, ez felépítésre kicsit más, mint az ADX széria.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#67267) TheKresh válasza Dorien (#67266) üzenetére


TheKresh
csendes tag

Kipróbáltam volna ha lett volna kitéve Fejhallgatóplázában, vagy lehet hogy csak én vagyok vak :D Viszont ez elbizonytalanított amit Spíler írt az [AVA400 -ról] és én sokat hallgatok heavy metált :F

Üdvözlettel: Kresh

(#67268) attiss66


attiss66
senior tag

[link]

Sziasztok! Ez a fejhallgató nem ismerős valakinek, mit tud ez, hány ohm-os vajon?

(#67269) fehér_ember válasza emiki6 (#67240) üzenetére


fehér_ember
addikt

Hát nem tudom, de ha nem ránagyítva nézegetem a frekigörbéiket, hanem csak úgy, ahogy beadja (majdnem teljes lap/képernyő) módban, akkor azért 30Hz-től 10000Hz-ig eléggé ugyanott vannak a kiemelések és a "visszavételek is" ; úgyhogy lehet mégsem vagyok teljesen süket. De persze amúgy a frekigörbén nem a Pro változat látható, hanem csak a "sima" 250 ohmos.
1; 2

Tehát úgy is mondhatom, hogy ezt jól benéztem :B

[ Szerkesztve ]

(#67270) fehér_ember válasza fehér_ember (#67269) üzenetére


fehér_ember
addikt

Persze kicsiben mind hasonlóbb :D

(#67271) Spíler válasza attiss66 (#67268) üzenetére


Spíler
őstag

Nekem is van egy hasonló 1976-os,ezeket csak akkor érdemes megvenni,ha tetszik és gyűjteménybe akarod tenni,mert szépnek szép,a hangjuk viszont nem túl jó(szerintem).A kép nem a sajátomról készült,lusta voltam fényképezni. ;)

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#67272) Tim82


Tim82
nagyúr

Tudtok ajánlani megbízható, jól dolgozó fejhallgatószervizest Budapesten?

A Philips-branded Sextett-em egyik oldala egyszerűen szétesett (a pántot a driverrel összekötő csavar kilazult), a drivernek meg ennek köszönhetően azon az oldalon szálszakadásos lett a kábelezése. Ezt kellene valahogy cserélni. :(

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67273) gaborka8x8 válasza attiss66 (#67268) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

[link]

"hány ohm-os vajon?"

Ha ezt annyira fontos paraméternek tartja, akkor egyszerűen mérjen rá, és megtudja. Könnyebb, gyorsabb, egyszerűbb, mint a neten keresni ezt az adatot.

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#67274) attiss66 válasza Spíler (#67271) üzenetére


attiss66
senior tag

Nem is vettem meg, nekem a hang miatt kellenek a fejesek, hogy össze tudjam hasonlítgatni, de úgy láttam az nem az a kategória, amit kéne hasonlítgatni. :)

gaborka8x8: nincs is hozzá felszerelésem, meg a német boltban se volt. Állítólag 16 ohm-os, de a net-en, ahol olvasott róla, most nem találta az adatokat. A régiek közül min. 250 ohm, de inkább 400 ohm-ost veszek, az bejött a 8-16 ohm-osokkal nem foglalkozok. Vettem 500-500 forintért a német boltban nemrégiben egy 8 ohm-ost Sound-ot és szerintem egy ott körüli ohm-os Allegro-t. Megszólaltak, de semmi különös, a mélyek nagyon silányak voltak bennük, a magasak meg visitoztak kissé. :)

[ Szerkesztve ]

(#67275) gaborka8x8 válasza attiss66 (#67274) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

"nincs is hozzá felszerelésem"

Az a "felszerelés" összesen egy 500 Ft-os multiméter. (Azt ellenben nem árt figyelembe venni, hogy a hangerőszabályzó potméterrel felszerelt fejhallgatóknál az impedanciát nagymértékben befolyásolja a potméter állása. Azaz, az erősítő nagyobb terhelő impedanciát lát kisebb hangerő állásban, és kisebb terhelő impedanciát nagyobb hangerő állásban. Az ön által vett 400 Ohmos Universum-ban pedig szintén 8 Ohmos hangszórók vannak, és ugyanúgy csak egy sorba kötött ellenállással tették 400 Ohmossá, mint ha bármelyik hangerőszabályzós fejhallgatónál 400 Ohmra állítanánk a potmétert.)

[ Szerkesztve ]

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#67276) #84735232


#84735232
törölt tag

Szép délutánt mindenkinek! :) Szeretnék egy kis segítséget kérni. Szükségem volna pár mélynyomó hangú fejhallgatóra, érdekelnek milyen alternatívák vannak a Beats és a Sony extra bass mélynyomói mellett. ;] Tudok egy ilyet, az a Razer Tiamat 2.2, de az botrányosan elnyom minden más tartományt, pedig a Sony se egy dómsugárzó. :DDD ;] A Beats hangja kellene valami olcsóbb áron, jómagam is használok ilyen termékeket, szerintem szebben szólnak a Sony-knál, bár árban is sokkal feljebb vannak. (off: Megrögzött fülhallgató gyűjtő voltam eddig, de most már sokkal jobban érdekelnek a fejhallgatók. Összesen kb.40 darab fül/fejhallgatóm van ;] ;] . Köszönöm előre is a segítséget, nem kimondottan venni szeretnék most, hanem szeretném veletek összegyűjteni a mélynyomó hatású fejhallgatókat. :) :R

(#67277) attiss66 válasza gaborka8x8 (#67275) üzenetére


attiss66
senior tag

Valóban, a kisebbik hangszórón láttam is amikor szétszedtem a szálszakadás javításkor, hogy 8 ohm-os. Ezzel mi volt a céljuk akkor, hogy 400 ohm-ossá tették? gondolom valami céljuk volt vele. :)
A mélyek mégis nagyon erőteljesek rajta, könnyedén játssza a csellóra írt szólóműben [link] a cselló legmélyebb hangjait, ellentétben a Sennheiser HD 435-el, ami 32 ohm-os, hallani hogy kinlódik a mély hangokkal.
A 400 ohm-os AKG K340-nél másképp értendő az ohm-szám és az AKG K240 -esnél a 600 ohm?

[ Szerkesztve ]

(#67278) Samtya válasza #84735232 (#67276) üzenetére


Samtya
senior tag

Sony MDR-XB700 és 1000
Sony MDR-10RC
Denon AH-D400 és 1100
JVC HA-MR60X és 77X
JVC HA-SZ1000 és 2000
Vmoda Crossfade M100
Yamaha HPH Pro500

(#67279) gaborka8x8 válasza attiss66 (#67277) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

Biztos benne, hogy az egyiknél "erőteljes mélyek"-et a másiknál pedig a "kínlódás"-t feltétlenül az eltérő impedancia okozza? :F

"A 400 ohm-os AKG K340-nél másképp értendő az ohm-szám és az AKG K240 -esnél a 600 ohm?"

Ezt a kérdést nem értem. Amit leírtam, az a hangerőszabályzó potméterrel szerelt fejhallgatókra vonatkozott. Az ön által említett két AKG közül egyik sem az, és egyiknél sincs a tekercs elé soros ellenállás beillesztve.

[ Szerkesztve ]

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#67280) attiss66 válasza gaborka8x8 (#67279) üzenetére


attiss66
senior tag

"Biztos benne, hogy az egyiknél "erőteljes mélyek"-et a másiknál pedig a "kínlódás"-t feltétlenül az eltérő impedancia különbség okozza?"

Nemhogy nem vagyok benne biztos, inkább úgy fogalmaznék, hogy fogalmam sincs. :) Gondoltam a nagy ohm-számú fejes egy hangzásbeli előny, mint a Beyerdinamic DT-880 -ról olvastam egy tesztet, ahol a 80, 250, 600 ohm-ost hasonlították össze és a 600 ohm-os volt a nyerő a másik kettővel szemben. Ezért mentem rá az ohm-számokra. :)
Amúgy én is találtam egy Veritas-t, a műanyagja hasonlít az enyémhez és japán gyártmány/mint az enyimen a kisebbik hangszórón olvastam/[link]

[ Szerkesztve ]

(#67281) #84735232 válasza Samtya (#67278) üzenetére


#84735232
törölt tag

Köszönöm, hogy foglalkozol a hóbortommal! :) :R

(#67282) attiss66 válasza gaborka8x8 (#67279) üzenetére


attiss66
senior tag

Ja, annyit még hozzáfűznék, hogy az enyém nem hangerő szabályzós, hanem hangszínszabályzós, hangerő szabályzó nincs rajta.

Azért ez poén, hogy van 1970-ből/és működik prímán mindkét hangszórója/ egy fejesem és szól, mint atom. :) Na persze az én tuningom nélkül közel se tudná, amit most tud. :) Azért nem hasonlítom össze egy Hifiman 400i-vel. :)

[ Szerkesztve ]

(#67283) Dorien válasza attiss66 (#67280) üzenetére


Dorien
veterán

A Beyer DT770 / 880 / 990 sorozatnál (erősítőről hajtva) általában a magasabb impedancia a preferáltabb, de ettől még nincs ilyen összefüggés. A Hifiman HE-4XX pl. csak 35 ohmos és mégis jobb bárminél, amit eddig hallottam.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#67284) #56474624 válasza attiss66 (#67280) üzenetére


#56474624
törölt tag

A magasabb impedancia elvileg a damping faktor miatt előnyösebb.

Hangtechnikai kislexikon

Kimeneti impedancia: A kimeneti feszültség változásának és a kimenetet terhelő áramerősség változásának a hányadosa. Azt mondja meg, mennyire érzékeny a kimeneti feszültség a terhelésváltozásra. Tápegységeknél és erősítőknél is fontos paraméter; a kisebb jobb.

Damping faktor: (elektromos) csillapítási tényező. A hangszóróimpedancia és az erősítő kimeneti impedanciájának hányadosa. A nagyobb jobb: ekkor jobban csillapítja az erősítő a hangszóró szabad lengéseit, megfogottabb hangzást eredményezve (elsősorban a mélytartományban fontos ez). Megoszlanak a vélemények arról, hogy a hangszóró impedanciájánál több nagyságrenddel kisebb kimeneti impedanciának van-e gyakorlati előnye, hiszen az erősítő kimeneti impedanciája sorba van kapcsolva a hangsugárzóval..

Aztán van egy ilyen cikk is, ami némiképp árnyalja a képet, hogy a minél alacsonyabb kimeneti impedancia (ezzel együtt minél nagyobb damping faktor) nem minden esetben a legoptimálisabb.

[ Szerkesztve ]

(#67285) attiss66 válasza #56474624 (#67284) üzenetére


attiss66
senior tag

Akkor csak jól gondoltam, hogy valamilyen céllal növelték az impedanciát. Azt a damping faktort hallom akkor rajta, és nem csak a mélyeken, a közepen és a magasakon is. Gyorsabb reagálásúnak is hallom, mint az Allegro SKH-440-et/vintage szerű/, ami szerintem 8-vagy 16 ohm-os impedanciájú lehet/mostmár tényleg beszerzek majd egy impedanciamérőt, merthogy nem egy nagy áron van és az ilyen lomos, bizományis cuccokat ki tudom majd mérni/.

Dorien: Hm, a Hifiman HE 400i csak 35 ohm-os?! Olvastam róla pár cikket, és valami olyan kép állt róla össze a tesztvélemények alapján, hogy "ettől nem igen kell jobb fejes", hangzáshűség magas fokon. Na persze attól is lehet még jobb gondolom, de a Hifiman 400i már az a szint, amit nem állítgat folyton a manus, hogy na ez itt még lehetne jobb. :D A kérdés most az, hogy hogyan oldották meg a damping faktor-t 35 ohm-os impedanciánál.

[ Szerkesztve ]

(#67286) emiki6 válasza attiss66 (#67285) üzenetére


emiki6
veterán

Ha bejön a karaktere, akkor valóban egy jó olcsó endgame. Csak úgy mint a 400s (és valószínű a 4xx is).
Impedancia, damping faktor, freki görbe, stb, ezek mind csak elméleti tényezők. A gyakorlat ennél árnyaltabb és ezen tényezők sokszor lényegtelenne válnak.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#67287) attiss66 válasza #56474624 (#67284) üzenetére


attiss66
senior tag

"(vagy forrasztható ellenállásokat a fejhallgatóba vagy a fejhallgató-csatlakozóhoz) illesztve növeli a kimeneti impedanciát. Volt olyan ügyfelem, aki nagyon jó eredményeket ért el számos fejhallgatóval. Bízz a saját füleiddel és kísérletezzen különböző ellenállásértékekkel. Egyszerűen használd azt, amelyet személyesen szeretsz. "

ez az írás volt az egyik linkedben/persze ez googl fordítás :)/

jól értelmezem az írást? ez most akkor azt jelenti, hogy az Allegro SKH-440 kb 8-16 ohm impedanciájú fejeshez a jack dugó elé forrasztok vagy 300-400 ohm ellenállást és javulhat a hangja? És itt pontos értéknek kell lennie, pl van 80, 250, 600 ohm-os impedancia, és az nem lehet 70, 260, és 650 ohm?

emiki6: itt a lényeg azon lenne, hogy próbálja az ember megérteni, hogy ami jobban szól, az ugyebár miért szól jobban és hogyan is működnek ezek a rendszerek és itt nem a kompromisszumos megoldásokról beszélek, hanem a tényleges hangminőség javításokról.

[ Szerkesztve ]

(#67288) emiki6 válasza attiss66 (#67287) üzenetére


emiki6
veterán

Mitől lesz valami jó? És kinek?
Miután hallgattam drága és jókat rájöttem, hogy tökmindegy milyen jó mások szerint, ha nekem nem tetszik.
Nekem a 400i és 400s tetszik kifejezetten. Mi bennük a közös? Mindkettő hifiman és mindkettő planár. De hogy miért és mitől jók, franc se tudja. Talán a nagy membrán, de számtalan tényező van.
De másnak meg más a fontos, más tetszik.

Impedancia nézésnek mondjuk a beyereknél van értelme, mert egy "modellen" belül 3 különböző impedanciájú van és legtöbbször a magasabb ohmos a jobb. Mondjuk ez pl a 400s-re is igaz, ott a is legmagasabb impedanciás a legjobb, az más dolog, hogy abból csak egyféle impedanciájú létezik... :DDD
De két tök más fejest impedancia alapján hasonlítani és ompedancia számok alapján általánosítani oly felesleges...

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#67289) kromatika válasza emiki6 (#67288) üzenetére


kromatika
veterán

+1 :K

(#67290) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Shure 440-hez van valami párna ajánlat? A fejpánt lepergését megoldottam ilyen autós kábelkötegelő fekete szövet cuccal.
Viszont a hangja nagyon világos a fejesnek, nem tudom, hogy van-e párna, ami ezen segíthet? Pl. filmezni az pont kéne.

Másik kérdés, hogy eléggé nyeklik, erre valami ötlet? Csavarok állítása?

Nem tudom, hogy az én standarjaim növekedtek meg ennyire, vagy csak szimplán nem lehet ennyiért többet várni.

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#67291) kromatika válasza korpicschess (#67290) üzenetére


kromatika
veterán

Szia.Shure 840-hez adott párna sokkal kényelmesebb,és egy minimálisat toll is a mélyeken.sajnos az anyag minőség nem valami fényes sem a 440 sem a 840 esetében.És a fej pánt is hajlamos a törésre.Ezen nagyon nem tudsz segíteni

[ Szerkesztve ]

(#67292) attiss66 válasza korpicschess (#67290) üzenetére


attiss66
senior tag

Amit eddig is mondtam, le kell cserélni a műbőrt valódi hasított bőrre, ruhaipari bőröknél lehet találni 0.2-0.3 mm vastagot, az egyik oldala fényes, hasított bőr. Én biztos, hogy ha cserélek egy párnát az műbőr nem lesz, csak valódi. Más a hangja is, a mélyek teltebbek és a valódi bőrt nem lehet elnyűni..

(#67293) korpicschess válasza attiss66 (#67292) üzenetére


korpicschess
veterán

Ilyen olcsó cuccnál teljesen irreleváns ilyennel csesződni. :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#67294) Linde válasza korpicschess (#67290) üzenetére


Linde
junior tag

840 es párnák jo hozzá és kényelmesebb is lesz, meg jobb mèlyek. Megelőztek közben..

[ Szerkesztve ]

(#67295) gaborka8x8 válasza korpicschess (#67293) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

Vannak, akiknek nem a cél, hanem az út okoz örömöt. Azaz, maga a tevékenység, és nem annak eredménye.
Pl. számtalan olyan hobby borász van, akik rengeteg időt, energiát, és főleg nagyon sok pénzt ölnek bele, hogy a leggyengébb asztali boroknak megfelelő, vagy azoknál alig valamivel jobb minőségű, ám saját bort készítsenek, saját szőlőből, kb. hatszoros áron, mint amennyiért ilyen bort a boltban meg tudnának venni.

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#67296) haqim


haqim
csendes tag

Megjött a fiio e10k, hát brutális amit a superlux hd 681 evoval művel. A mély szabályosan masszírozza a fejemet, viszont csak a bass boostal. Valaki megtudná mondani, hogy ez a boost hogyan működik? Illetve a javasolt meze 99c hez elég-e ez a fiio? Amit javaslatatok aune X1 tud ilyesmit?

(#67297) Bodz válasza haqim (#67296) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Lap alján a kiemelés mértéke. Amúgy pont azért jó az E10K a 681-hez, mert valamennyit segít az alapból meglévő mély túlsúlyosságán is, a bass kapcsoló ezt a csodálatos szinergiát teszi tönkre.
X1s nem tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#67298) niof válasza gaborka8x8 (#67295) üzenetére


niof
addikt

Fokozom, és valaki még csak meg sem issza! :))
Egyébként meg

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#67299) gaborka8x8 válasza niof (#67298) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

"Fokozom, és valaki még csak meg sem issza! "

Ja, ők azok, akik beleteszik a szívüket, lelküket, meg hektónként 10 kiló cukrot. :U

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#67300) haqim válasza Bodz (#67297) üzenetére


haqim
csendes tag

Carmina buranat hallgatók épp, igazad van... Ezen nagyon hallom. De az a mély... Létezik olyan fejhallgató/dac kombó ami adja ezt boostos mélyt, de megmarad a többi tartomány is tisztán? Azt hiszem hivatalosan basshead vagyok 😀

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.