Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67901) Dorien válasza fehér_ember (#67874) üzenetére


Dorien
veterán

Hál' Istennek azért rengeteget fejlődtek az alaplapi kártyák is. Pl. a bűn rossz VIA VT1708s chipsethez képest (évekig hallgattam ezt a vackot) már a Realtek ALC269 chipset is nagyságrenddel jobb hangot ad. Pedig ez sem egy mai darab...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#67902) Tim82 válasza #56474624 (#67900) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha jelzed a modkerben, akkor kiemelik, eddig más topikok kiemelései is felhasználói kérésre történtek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67903) #56474624 válasza Tim82 (#67902) üzenetére


#56474624
törölt tag

Jeleztem. Más. Sennheiser Unipolar érdekelt téged valaha? Mennyire nehéz párnát szerezni hozzá?

Ugyanaz a fószer árulja most a jofogason az eredeti párna nélkül, aki árulta decemberben is, csak akkor még 2 db Unipolart (2000, 2002). Egyiken (a 2000-esen) eredeti párna volt, a jelek szerint azt pakolta át arra, amit eladott (2002). Feltételezem, a trafóból is sikerült a kevésbé működőképest megtartani. Kiindulva a 65 ezres árból a 2-ért, abszolút alkuképesnek kellene lennie, pláne hogy bizonyos alkatrészekből a "selejtje" maradt. Csak, ha nem lehet hozzá eredeti párnát szerezni, kb. megette a fene az egészet. Amúgy érdekelne. :))

[ Szerkesztve ]

(#67904) Tim82 válasza #56474624 (#67903) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sennheiser-ből nekem csak HD265 Linear van és az első HD530. Az elektrosztatikus fejhallgatók - legyenek bármennyire jók is - nekem egyelőre kívül vannak a látókörömön, a mostani zenehallgatási szokásaimba nem tudnám őket beleilleszteni.

Gyors keresés alapján nem hiszem, hogy egyszerű lehet hozzá gyári vagy ahhoz közel álló akusztikai tulajdonságokkal rendelkező párnákat beszerezni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#67905) #56474624 válasza Tim82 (#67904) üzenetére


#56474624
törölt tag

Kösz, hogy utánanéztél.
Ez a párna-ügy a régi fejhallgatóknál sajnos vissza-visszaköszönő probléma.

El is határoztam magam, hogy megszabadulok a K550-től (csak előbb a gyári átalakítót kell kicseréltetnem, hogy teljes legyen), pár év múlva ott is hasonló cipőben leszek, noha ez nem egy vintage darab. A hangját nem igen fogom visszasírni, érzelmileg nem különösebben érint meg a zenei produkciója.
Ha nem találok tetszetős zártat (nem elszállt áron), akkor nem lesz zártam, nem tudok mit csinálni. :(

(#67906) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Szevasztok,

Szeretnék érdeklődni hogy a SENNHEISER G4ME ZERO kiegészítve a GSX 1000-el,mennyire alkalmas zene hallgatáshoz is?

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#67907) SZKEBE75 válasza SZKEBE75 (#67906) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Tudom hogy nem jó topikban tettem fel a kérdést,de sztereóban használva nem hiszem hogy sok köze lenne a gémerkedéshez a fejhallgatónak.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#67908) Samtya válasza SZKEBE75 (#67906) üzenetére


Samtya
senior tag

Teljesen jó zenehallgatáshoz, főleg a GSX 1000-rel együtt. Az meg egy másik kérdés, hogy ennek a kombónak az árán miket lehetne venni. He neked ez tetszik, én nem beszéllek le.

(#67909) attiss66 válasza #56474624 (#67867) üzenetére


attiss66
senior tag

"Nem véletlen írtam, hogy ezt az állatfajt úgy hívják, hogy hangdoboz. A hangdoboz tónusára lenne szükség fejhallgatóban, hogy azt a "testes" középtartományt visszaadja."

Na, hát az én tuningolt Veritas-om ezt lazán tudja :D de a mélyeket is lazán tudja, a magasakat hiányolom kissé. A valóságos magasai megvannak, zenéhez nem is hiányzik, csak filmhez szoktam meg a nem valóságos magas frekiket /tuningolás nélkül nem lettem volna elégedett a hangjával, a műanyag magas rezonanciájának/műanyag önrezgése/ hallgatása, ami 20 db zaj volt, ez a bőrborítású csónaklakkozással megszűnt, ekkor érte el a zaj nélküli hibátlan testességet/ . :)

Most nem az, hogy futtassam a tuningolt Veritas-omat :) , de úgy kezdek el zenét hallgatni, hogy tea, kaja legyen mellettem, mert közben biztos nem tudom levenni a fejemről, amíg le nem megy a komolyzenei mű. Erre a legjobb, komolyzenére, és ott is elsősorban a vonósokra, ugyanolyan az ütősökre, húrosokra és aztán picit lemaradva a fúvósok. Más fejesekkel meghallgattam a Paganini hegedűversenyt Hilary Hahn előadásában/fergeteges előadás [link]/ egyszer és az egy hónapban kettőnél nem többször, ezzel a Veritas-al több, mint 100-szor hallgattam meg egy hónap alatt/és nem unom :)/ ugyanezt a hegedűversenyt, már csak azért is, mert gondoltam belehallgatok, de aztán mindig végighallgatom. :D

[ Szerkesztve ]

(#67910) fericske válasza attiss66 (#67909) üzenetére


fericske
addikt

Ha egyébként rendben vannak a magasainak a részletezettsége, akkor ne szomorkodj a mennyiségén.
Épp az miatt tudod annyira élvezni amit hallasz.
Kicsit is jobban jelenlévő magastartomány, legyen bármilyen jó minőségű is, rontja a térérzetet.

(#67911) Sinesol válasza fericske (#67910) üzenetére


Sinesol
veterán

Ezt azert furcsa hallani, mivel szinte minden fòrumon a magastartomány kellő jelenlétéhez kötik a tér minőségét, nagyságát. Általában ahol a tér leképzése valamiben gyengelkedik, ott mindig a magastartomány hianyossagait emlegetik. Ezt jol alá is támasztja a tény, hogy míg a Stax top modellek es pl a HD 800 tere kiemelkedőként emlegetett, addig egy HD 650 esetében még a fejes mekkájaként említhető SBAF-on is megjegyzik hogy a tere az egyik gyengesege. De ott van frissebb peldanak az Elear is, ahol egy teljes oktáv hiányzik a magasakból és ugyancsak gyengélkedik tér terén.

[ Szerkesztve ]

(#67912) attiss66 válasza fericske (#67910) üzenetére


attiss66
senior tag

Teljesen rendben vannak amúgy a magasak részletezettségei, a leghalkabban játszott üveghangokat is "lefütyüli" a hegedű, nagy részletességgel, semmi hiányérzettel.

Ez is nagyszerűen hallható rajta/Chopin-zongoraverseny, Olga Scheps/egy hónapja hallgattam először, nem is ismertem a csajszit előtte :)/ kiváló előadásában/, a hangversenyzongora hangversenyzongora hangon szól a Veritason, se több, se kevesebb, de azt pontosan, precízen. A zenekart halkabbra keverték/az valamelyest zavaró/, mint a zongorát. Úgy látszik nagyon ki akarták emelni a zongorát, szerintem nem volt jó ötlet :) [link]

(#67913) #56474624 válasza attiss66 (#67909) üzenetére


#56474624
törölt tag

Egy fejhallgató sem tudhatja sajnos, már a mélytartomány miatt bukik a dolog.
Hogy nem érzékelem az egész testemmel a mélyeket, azt nem lehet pótolni, mondhatni kiesik egy érzékszerv. Nem véletlen, hogy a ritmust a mély hangok adják, hiszen úgy a legkönnyebb felvennünk, ahogy a testünkben lüktet. Fejhallgatónál csak a fül körüli rész az, aminél van lehetőség a testünkkel is felvenni a mélyeket.
Szubbasszus-kiemelés nem fogja reálisan pótolni. Évekig volt DT770-em, szóval tapasztalatból is tudom.

A fejhallgató tere is úgy van, hogy virtuális az egész, különböző hangolási eljárások (FF, DF) vannak rá. Ráadásul széthúzza az egészet. Két oboás a hangdobozon hallgatva még egymás mellett foglal helyet (nem elől, hanem kicsit hátrébb), fejhallgatón már km-ekre egymástól két oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#67914) Bodz válasza SZKEBE75 (#67906) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Tuti, hogy az árukból tudsz jobbat is venni zenére. Aztán ami jó zenére az jó játszani is, szóval...
Nem hallottam ugyan, de a GSX 1000 csak egy turbózott Conexant megoldás csicsás külsővel, felesleges funkciókkal.
Ha kell a mikrofon is, akkor én jeleneleg a jó árasított MMX300-ra építkeznék.

[ Szerkesztve ]

(#67915) gaborka8x8


gaborka8x8
aktív tag

In vino veritas, in Veritas miraculum.

[ Szerkesztve ]

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#67916) Spíler


Spíler
őstag

Értelmes vétel lehet,ha sértetlen a fejpánt része.

attiss66

"Most nem az, hogy futtassam a tuningolt Veritas-omat "

Nem is gondoltunk ilyesmire. ;]

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#67917) beginnerguy válasza Samtya (#67875) üzenetére


beginnerguy
tag

Értem, köszönöm, pont erre voltam kíváncsi! :) Sajnos az erősítőkhöz semennyit nem értek (az árakkal sem vagyok tisztában), szóval lehet elég a pioneer is, ha nem tudom a beyert "kihasználni".

Amiről még sok pozitívat olvastam neten a napokban, az az Audio-Technica ATH-ANC7. Erről esetleg tud valaki valamit?

(#67918) s4tch


s4tch
veterán

Tyll befejezte: [link]

(#67919) Dorien válasza Spíler (#67916) üzenetére


Dorien
veterán

Köszi! :R
Szerintem holnap meg is veszem, ha behozza Győrbe...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#67920) attiss66 válasza #56474624 (#67913) üzenetére


attiss66
senior tag

Én hangfalakban is gondolkodok, házimozizás. De zenét inkább fejhallgatón/Veritas :D /, mert lehet, hogy nem mozgatja meg a testet a mély a fejesnél, de középre rendezi a teret és onnan, mint valami lávából kicsapódó lávadarabok jobbra-balra szaladgálnak a hangok, aztán átfutnak a téren és vissza, de alapjában középre rendezett és a fejben hallom. És ehhez a hatáshoz jobb a zárt fejes szerintem. hallottam már olyan sztereo fejest amiben egyik oldalról a másikra ugrik a hang, a Veritas-ban nem, itt egységben szól az egész középre rendeződve és azon belül rendezi ide -oda a hangokat. ezt a hangzást a nem fülön lévő hangdobozokkal nem lehet elérni. Ezért egy jó fejes ami ezt tudja, izgalmasabb, mint a testet rengető sub. Sci-fi-knél ahol dübörögnek az űrhajók, persze a házimozit nem tudja űberelni a fejes. Amúgy elég jó kis házimozim van, Wharfedale hangfalak, saját gyártmány subwofer/sokat tud, izobar, kompand. Filmhez nagyon jó, de zenéhez/nem szebb, hanem izgalmasabb a Veritas fejes/.

[ Szerkesztve ]

(#67921) csocsoszán


csocsoszán
őstag

https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/measurements/brands-s-se/hd600-2/ [link]
Ez bizony egy jól használható oldal!
El ne kiabáljam! Senn hd700-ast kínáltak, (a tuning 600-asom helyett! Persze meghallgatom, mert már "csak a fülemben" bízok! Legalábbis a nekem tetszőt fogom választani!) Itt viszont a tesztben nem remekel! Szinte jobbakat ír a 600-ról. Amit itt kaptam tanácsnak, a mrspeakers aeon flow nyitottnál ő a zártat jobbnak tartja! (Na én még nekem tetsző zártat nem hallottam!) Pedig a neten igen jókat írnak a nyitottról!
Az azért megnyugtatott, hogy a hd800-ast igen jónak tartja! Igaz stúdióba ajánlja! (Lehet, hogy mégsem olyan rossz a fülem. Csak az ára...!!!)
Na most legyek okos, más fülével! :F

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#67922) #71562240 válasza csocsoszán (#67921) üzenetére


#71562240
törölt tag

Mate 8, Note 8, Sennheiser 8 ...

(#67923) sNk77


sNk77
aktív tag

Akciós a Sony MDR-Z7 az edigitálnál elég durván ha jól számoltam. Külföldről 185 ezer+szállítás, itthon is 180 körül a többi boltban.

nádpálca

(#67924) Dorien válasza Spíler (#67916) üzenetére


Dorien
veterán

Elvileg már eladva...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#67925) csocsoszán válasza #71562240 (#67922) üzenetére


csocsoszán
őstag

:C jóó!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#67926) t181


t181
senior tag

Sziasztok!
Körülbelül 8 éve használok már egy HD201-et és nemrég elkezdett széthullani a vezetékek burkolata a csati és a fejhallgató végi részein, ezért úgy gondoltam lecserélem.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? - Csak itthon, szobában lesz használva
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? - zenehallgatás
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? - 20k forint
4.) Új vagy használt? - új
5.) Circumaural vagy supraaural? - circumaural
6.) Zárt vagy nyitott? - mindegy
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? - összességében szépen szóljon (fontos lenne, hogy szépen szóljon a mély, de ne menjen a többi tartomány hangzásának rovására)
8.) Honnan vásárolnál? - belföldi webáruház (esetleg valamelyik kecskeméti üzlet)
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? - notebook integrált hangkártyája

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#67927) Spíler válasza Dorien (#67924) üzenetére


Spíler
őstag

Neked,vagy másnak?

t181

Mindent figyelembe véve a 20-ig kategóriában talán ez + ez kielégítené az igényeidet.Személy szerint a Creativot nem ismerem,csak a tapasztalatokat róla.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#67928) attiss66 válasza sNk77 (#67923) üzenetére


attiss66
senior tag

Jó kis fejesnek tűnik az adatlapja alapján és nagy árengedménnyel. Amúgy nekem mindig gyanus ez a nagy árengedmény. Nem azért, hogy túl sok rajta az a 100 000 Hz?

fém fejpánt, fémház, aluminium külső/semmi műanyag, ez már azért jól hangzik :)/

[ Szerkesztve ]

(#67929) Samtya válasza s4tch (#67918) üzenetére


Samtya
senior tag

Szépen kilépett, elmondott néhány megsüvegelendő gondolatot, többek között az időskori hallásromlásról és a gyártók által diktált árakról.

(#67930) ribizly válasza s4tch (#67918) üzenetére


ribizly
veterán

Nekem fog hiányozni. Kb 3 olyan reviewer van ma a piacon, akik nem irritálnak és ebből így mára már csak 2 lesz, de szakmailag mindenképpen tátongó űrt fog maga után hagyni.
Mindenesetre érdekes írás.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#67931) csocsoszán


csocsoszán
őstag

https://www.innerfidelity.com/content/innerfidelitys-wall-fame-over-ear-open#1lDuSzVlByyslLob.97[link]
Szintén olvasnivaló!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#67932) t181 válasza Spíler (#67927) üzenetére


t181
senior tag

Köszi szépen a segítséget! Meg is rendeltem őket.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#67933) nagybá


nagybá
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, mostantól DT 770 pro 80ohm szolgáltatja a muzsikát! :)

(#67934) Spíler


Spíler
őstag

Mindenkinek szívesen. ;)

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#67935) Dorien válasza Spíler (#67927) üzenetére


Dorien
veterán

Másnak. Nekem Q701 lesz... :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#67936) Spíler válasza Dorien (#67935) üzenetére


Spíler
őstag

Akkor most örülünk. :C

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#67937) #56474624 válasza Dorien (#67935) üzenetére


#56474624
törölt tag

Van ez a cikk, ahol gyakorlatilag a K550-nel egy szintre helyezik a Q701-et. Vagy, ha úgy tetszik, a K550-et a Q701-gyel egy szintre. Én azért elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, hogy tényleg így lenne. A K550-nél kevés megosztóbb fejes van, gyakorlatilag mindenféle kategóriába besorolták már (hájendtől az alsó kategóriáig).

(#67938) sNk77 válasza attiss66 (#67928) üzenetére


sNk77
aktív tag

Nem hinném, hogy ezért. Inkább olyasmi lehet, hogy bontott csak nem írták ki vagy valami hasonló dolog, de kétlem mert akkor pedig ki kell írniuk és ennyit nem engednek ilyen miatt. Az ilyen nagyobb webáruházakban néha vannak ilyen brutál leárazások, valahogy megengedhetik maguknak. Az is lehet, hogy pár darab van és szabadulni akarnak tőlük minimális profittal is akár.

Én rendeltem egyet, majd írok róla, hogy milyen állapotban kaptam meg.

nádpálca

(#67939) Dorien válasza #56474624 (#67937) üzenetére


Dorien
veterán

Engem igazából a K612 Pro vs Q701 érdekel majd. Előbbit nagyon megszerettem és kíváncsi vagyok, hogy a nagyobb testvér mit tud. Elég jó áron vettem, attól nem félek, hogy bukok rajta. :)

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#67940) Kabum


Kabum
csendes tag

Sziasztok!

Valakinek van véleménye a TRITTON ARK 100 PC fülesröl ?

(#67941) #71562240 válasza #71562240 (#67922) üzenetére


#71562240
törölt tag

Igazam lett.

(#67942) Bodz válasza csocsoszán (#67921) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Én nem cserélném a 600-at 700-ra. :N Áráért nem egy jól sikerült fejes.

(#67940) Kabum: Szia! Van világítás, ami jó. Legalább nem kell a sötétben félni. Esetleg egy normális fejes helyette? :)

[ Szerkesztve ]

(#67943) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok! Segítségeteket kérném.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Pc-vel játékra, zenére (mindenféle, de ritkán szóval elhanyagolható), Ps4-el használnám. (mikrofonos kéne)
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
~20K
4.) Új vagy használt?
mindegy.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural, Fül körüli
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
passz, jó legyen általános felhasználásra.
8.) Honnan vásárolnál?
webshop (nincs preferált, a népszerűbbek), HA
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
PC-n alaplapi Realtek ALC1150, egyébként PS4.

Tetszik a STEELSERIES Arctis 5. Erről mi a véleményetek az árától eltekintve. Esetleg valakinek van személyes tapasztalata ezzel az eszközzel? Jelenleg egy Sennheiser RS160-at használok amivel megvagyok elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#67944) gianni85 válasza Talala (#67943) üzenetére


gianni85
veterán

Ezeknek a gamer csoda headseteknek van külön topikja. Viszont itt is előbukkannak értelmes headsetek... nemrég volt linkelve Beyerdynamic MMX 300 100 euro alatt amazonról. Keress rá a topikban.

(#67945) Talala válasza gianni85 (#67944) üzenetére


Talala
senior tag

Nem gondoltam, hogy van külön topik erre. Szétnézek akkor ott. Köszi.

(#67946) csocsoszán válasza #71562240 (#67941) üzenetére


csocsoszán
őstag

Igen! ;)
Sennheiser hd800 lett! Köszönöm szépen a segítségetek. :R

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#67947) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Hellosztok!
Van egy AKG K550 fejesem. A fejtetőmnél lévő fekete párna szétfoszlott, kérdésem az lenne ilyet lehet e venni és cserélni? A fül párna már cserélt, azzal most semmi gond.

(#67948) #56474624 válasza tal-garius (#67947) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem csak kényelmesebb lehet anélkül, sokszor érzem, hogy nyomja a fejem tetejét, kellemetlen.

(#67949) tal-garius válasza #56474624 (#67948) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Akkor lehet letépem a fenébe ha már teljesen kezd szétfoszlani :)

(#67950) s4tch


s4tch
veterán

Megjött a vörös Pioneer MS5T az amazon warehouse-tól. Jó szokás szerint ez is gyakorlatilag egy bontott dobozos, éppen kipróbált darab, amin a használatot egy szem méteres szőke hajszál jelezte. :F :DDD Ez egy nagyon OKÉ fejes. Kicsit karcos a teteje, kicsit óccó és rövid a kábele, magas hangerőn kicsit szétesik atomjaira (ez lehet, hogy bejáratás után jobb lesz, majd látjuk), de nagyon könnyű, nekem kényelmes (kicsi-átlagos fejméretem lehet), a legtöbb nem-klasszikus zenén elpenget, jó a tere, nincs, illetve egyelőre nem tűnt fel bántó gyengéje. Hallgattam vele énekelős csajt, gyönyörűen énekelős fickót (gitárbuziknak: ez meg milyen szóló, te jó isten), tubás-szaxis-dupladobos izét, Meshellt, Rózsit, meg még ilyet is, és minimum OKÉ volt végig. Megy be az egyik irodámba, XD05-ről fog pezsegni munkaidőben, jó móka lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.