Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67751) emiki6 válasza s4tch (#67749) üzenetére


emiki6
veterán

Nem kell forward2me-zni?

Gianni: mhm :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#67752) gianni85 válasza emiki6 (#67751) üzenetére


gianni85
veterán

amazon uk simán postáz itthonra

(#67753) emiki6
javítom... amit közvetlenül az amazon uk árul (ilyenek a warehouse deal-es cuccok is) azokat postázzák. Marketplace eladók sajnos nem feltétlenül, mint pl a hifiman

[ Szerkesztve ]

(#67753) emiki6 válasza gianni85 (#67752) üzenetére


emiki6
veterán

A 400i-t nem postázták itthonra... :(

Szerk: :R

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#67754) Bodz válasza gianni85 (#67750) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Aham, 770 mikrofonnal.

(#67749) s4tch: :K

[ Szerkesztve ]

(#67755) s4tch válasza emiki6 (#67751) üzenetére


s4tch
veterán

@gianni85 leírta a lényeget. Én csak annyit tennék hozzá, hogy ilyenkor érdemes egyből kosárba vágni a szajrét, és elpöttyinteni a rendelési folyamatot a checkoutig, így kb. 11 másodperc alatt kiderül, szállítanak-e ide, és ha igen, mennyiért. Illetve még annyit, hogy az adatlapon feltüntetett árak általában a lokális áfát tartalmazzák, amit checkoutkor levonnak, és a szállítási címnek megfelelően számítják fel a teljesítés helye szerint áfát. Ez normális, nem kell meglepődni, ha az eredeti árhoz képest pár egységgel magasabb árat kapunk rendeléskor.

(#67756) salytmasztor válasza Bodz (#67747) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Kicsit az a furcsa, hogy ilyen színezéssel és kialakítással kb sehol nem látom neten (tesztekben, különböző verzióknál sem).

[ Szerkesztve ]

(#67757) Bodz válasza salytmasztor (#67756) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nekem is feltűnt. Ilyen színben csak Amazonon van, valószínűleg nekik készült változat. Kialakítás pont ugyanaz, mint a többi első (igazából 1,5 csak hivatalosan ilyen nem létezik) generációs MMX 300-nál.

Beszarok mit összesírnak a németek, hogy első generációs. :D Gondolom az volt a probléma, hogy amikor vették ez nem volt odaírva. Amúgy pofás az ottani tulaj képén ez a vörös-fekete.

[ Szerkesztve ]

(#67758) zabu válasza Spíler (#67746) üzenetére


zabu
tag

Köszi emiki6, Spíler.

Elmegyek kipróbálom ezt a Pioneert valahol, barátságosabb az ára is, plusz a design is jobban megfogott :)

(#67759) Tomi_Sci válasza emiki6 (#67748) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Engem érdekel ;)
Vagy rendeltél már?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#67760) p_adam


p_adam
addikt

Audio-Technica fanoknak ezt találtam olcsóbb, mint bárhol ebay-en EU-n kívül.

Anno volt egy ATH-ESW10JPN fejhallgatóm is és sikerült annyiért eladnom, aminek minimum a négyszeresét éri most :)
Ha esetleg valakit még érdekel, szóljon, hátha együtt alkudható még tovább, lehet a későbbiekben rendelek belőle mivel ugyanennyiért nagyon könnyű lenne head-fi eladni ;)

(#67761) sNk77


sNk77
aktív tag

Ha valaki/k rendelnek mmx300-at amazonról akkor lehet beszállnék. Épp rendeltem egy 770pro-t (80ohm), elvileg holnap hozza a futár és gondoltam veszek mellé mikrofont. Ez így kényelmesebb lenne és költséghatékonyabb is. Csak az a kérdés, hogy 32 ohm vagy 80 ohmos verzió legyen, ha tudnátok tanácsot adni akkor azt megköszönném. FPS játékra és zenére lenne, leginkább a mai populáris zenéket kedvelem és amikben sok a mély...trap,rap,techno,dubstep, electro house, stb. Több helyen azt olvastam, hogy a 80 ohmos verzió a legideálisabb erre a célra.

nádpálca

(#67762) emiki6 válasza sNk77 (#67761) üzenetére


emiki6
veterán

Az mmx300-ból úgy tudom csak 32 ohmos van.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#67763) s4tch válasza sNk77 (#67761) üzenetére


s4tch
veterán

Gyakorlatilag nincs mibe beszállni. 6 font körül van a szállítás, értelmetlen ezen próbálni spórolni.

(#67764) sNk77 válasza emiki6 (#67762) üzenetére


sNk77
aktív tag

Igen, dt 770 pro 80 ohmot rendeltem, holnap jön vagy elállok tőle és veszek egy mmx300-at 25ért amazonról. 770 pro 46 ezer + a mikrofon ami még nem tudom melyik lesz vagy ez alapból mikrofonos.

[ Szerkesztve ]

nádpálca

(#67765) zabu válasza Spíler (#67746) üzenetére


zabu
tag

Van bárkinek tapasztalata a Pioneer SE-MS7BT vagy a bt nélküli verzióval a SE-MS5T? Szívesen elmennék kipróbálni, de nem találtam olyan boltot, ahol meg tudnán nézni élőben. Mivel nem vagyok vájt fülű, így elég lenne egy megerősítés egy fórumozótól, hogy rendben van és nincs gond vele.

Nagyon tetszik ez a füles, főleg, hogy BTs. A legtöbb oldalon jókat írnak róla, de Amazonon és más webáruházak véleményszekciójában panaszkodtak arra, hogy nincsen megfelelő mély hangzás az én zenehallgatási szokásaimnak pedig az fontos lenne. Nagyon tetszik ez a füles, árban, kialakításban, kényelemben, tudásban, viszont inkább költök rá még egy kicsit, hogy a hangzásban, főleg a mélyeknél ne legyen gatya.

(#67766) Spíler válasza zabu (#67765) üzenetére


Spíler
őstag

MM-ben ki is tudod próbálni.Érdemes használni a topik keresőjét.
A BT változatot csak vezetékkel hallotta "fericske" fórumtárs,úgy tetszett neki.
Vezetékes változatot sokan próbáltuk,eléggé bejövős volt az áráért.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#67767) s4tch válasza Spíler (#67766) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem annyira tetszett, hogy munkahelyi használatra kb negyed órája lőttem belőle egy használt példányt a német amazonról.

Ja, és piros lesz. :C

(#67768) Spíler válasza s4tch (#67767) üzenetére


Spíler
őstag

Gratulálok.
Pirosban nagyon jól néz ki. :D

(#67765) zabu

Ha nem ragaszkodsz a BT-hoz akkor a Creative Aurvana Live!--ot is érdemes lehet számításba venni,ott is szép mélyek vannak.
Alzánál a piros és az ezüst Pioneer jó áron van.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#67769) zabu válasza Spíler (#67768) üzenetére


zabu
tag

Sok helyen néztem véleményt, de itt nem. Stupid me... Meggyőztem magam. A BT-s verzió megrendelve :)
Köszi szépen a segítséget!

(#67770) ribizly válasza gianni85 (#67750) üzenetére


ribizly
veterán

Neked nem egy sokkal jobb fejesed van? ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#67771) gianni85 válasza ribizly (#67770) üzenetére


gianni85
veterán

Tudod, sűrűn vannak gyenge pillanataim... ;] Arra gondoltam, hogy PS4-hez akár jó is lenne, de az árából kijönne valami kis usb dac meg egy modmic.

(#67773) Spíler válasza zabu (#67769) üzenetére


Spíler
őstag

Szívesen. :)
Majd bejáratás után írhatnál pár szót róla,főleg a vezeték és BT közti hangzás különbség érdekelne és az üzemidő akkuról,mert valami BT fejes kéne már nekem is. :D

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#67774) zabu válasza Spíler (#67773) üzenetére


zabu
tag

Mindenképpen! :K

(#67775) afoyem


afoyem
tag

Üdv. 10 k körül mit ajánlanátok?

Annyi a feltétel hogy legyen jó passzív zajszűrése amellett hogy jól szól rajta a hangszeres zene, esetleg még lehetne V karakter.

(#67778) mcs válasza zabu (#67765) üzenetére


mcs
veterán

Hallottam mindkettőt, és ugyanaz a hangzásképük. Ha fontos az erős basszus, akkor felejtsd el őket, mert abban gatyák.

(#67779) #56474624 válasza afoyem (#67775) üzenetére


#56474624
törölt tag

Superlux HD660

(#67780) Samtya válasza mcs (#67778) üzenetére


Samtya
senior tag

Azt azért említsd meg, hogy te az átlagosnál jóval nagyobb mélyigényű ember vagy.

(#67781) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Urak!

Legyetek oly kedvesek a topik témájánál maradni, más fórum szapulása meg végképp nem tartozik ide. Köszönjük!

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#67782) afoyem válasza #56474624 (#67779) üzenetére


afoyem
tag

Jó lenne de sajnos mobil hoz lenne ami képtelenség hogy meghajtana egy 150 impedanciás fejest.

(#67783) mcs válasza Samtya (#67780) üzenetére


mcs
veterán

Az írásából ítélve egy erősebb mélykiemelés fontos neki, még ha nem is XB950 kaliberű. HD 681 Evo vagy ahhoz hasonló kellene neki, de majd válaszol. :)

(#67784) fericske válasza jim bcs (#67781) üzenetére


fericske
addikt

?

(#67785) #56474624 válasza afoyem (#67782) üzenetére


#56474624
törölt tag

Akkor Maxell Retro DJ vagy Invotone HD2000. Az ajánlót érdemes böngészgetni.

(#67789) afoyem válasza #56474624 (#67785) üzenetére


afoyem
tag

Köszi átnéztem a magnat lzr 580 lesz a 20-as feletti kategóriából mert azóta le is ment az ára 12-13 k-ra.

(#67795) beginnerguy


beginnerguy
tag

Sziasztok!

Szeretnék fejhallgatót vásárolni. Nem döntöttem el, hogy vezetékes vagy vezetéknélküli (ha ez utóbbi, akkor mindenféleképpen cserélhető akkusat, AA vagy AAA akkukkal). Előrebocsátom, hogy elég tapasztalatlan vagyok fejhallgatók terén, eddig CSAK fülhallgatóim voltak, mégpedig: (Brainwavz Delta és Brainwavz M2. Igen, olvastam, hogy jobb a vezetékes és sokkal olcsóbb is arányaiban. A legfontosabb szempont nálam az aktív zajszűrés, nem vagyok audiofil. Ha ki lehet próbálni valahol, annak örülnék, Budapesten belül bárhova el tudok menni. Ami mlg plusz pont, ha hosszú kábele lenne (1.5m+, reális?).

1. Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?

Otthon, munkahelyen zajos környezetben (nem gyár, viszont gyakori emberi beszéd, sokszor előadásokat is tartanak mellettem).

2. Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

Általános, zenehallgatás, filmnézés (bár ezt inkább hangfalon szoktam), ritkán játék (nem kompetitív). Az aktív zajszűrés minősége fontos lenne, még ha a zenehallgatás minőségének rovására is megy. Kb mindent hallgatok, szeretem a mély basszust, de tényleg nem vagyok audiofil, eddig is megvoltam a fentebb említett fülhallgatókkal (nem tudom pontosan milyen minőséget képviselnek, kb 2-3 napos böngészés után vettem őket anno, de meg vagyok/voltam velük elégedve, viszont mindkettő tönkrement). Mikrofon egyáltalán nem kell, ha van rajta, nem baj.

3. Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?

20E Ft. Ha nagyon muszáj, 30E Ft. többet nem szeretnék rászánni. Ha nem reális, szóljatok.

4. Új vagy használt?

Szívesebben vennék használtat az ár miatt.

5. Circumaural vagy supraaural?

Mindenféleképpen circum.

6. Zárt vagy nyitott?

Gondolom a zárt inkább megfelelő számomra.

7. Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az ami zavar?

Kiegyensúlyozott preferált, mélyek jobban érdekelnek, mint a magasak.

8. Honnan vásárolnál?

Teljesen mindegy, de valószínűleg egyszerűbb itthonról.

9. Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?

Integrált hangkártya (Realtec, alaplap). Ezenkívül telefon + notebook. Telefonról nagyon ritkán, évente pár alkalommal, notebookról kb kétszer több alkalommal hallgatok zenét.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#67796) Samtya válasza beginnerguy (#67795) üzenetére


Samtya
senior tag

Szia!
Egyszer kipróbált egy kollega az én javaslatomra egy 20ezer forintos aktív zajszűrőset: [link]

Elektomos zajt szedett össze nála, itt írt róla: [link] [link]

Kérdezd meg PÜ-ben, hogy megvan-e még neki, hátha a te készülékeddel jól működne.
Egyébként a Bose és Sony aktív zajszűrősök 70ezertől indulnak vagy nemritkán 100ezer fölött.

(#67797) Dorien válasza beginnerguy (#67795) üzenetére


Dorien
veterán

Ez ugyan nem zajszűrős, de jó kis zárt fejes: [link]
Itthon a duplájába kerül: [link] (Ua. a driver)
A V2 meg ennyibe: [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#67798) Dorien válasza beginnerguy (#67795) üzenetére


Dorien
veterán

+ még jó alternatívák (nem zajszűrősek):
Pioneer SE-MS5T, Audio-Technica ATH-M30x, M40x
Ezek műbőr párnás zárt fejesek.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#67799) csocsoszán


csocsoszán
őstag

Sziasztok!
A rezgéscsillapított, pcocc kábeles sennheiser hd600-asomat szeretném lecserélni! Jazz, komolyzene, meditációs zenéket hallgatok. Fontos a testes, valós hangszerhang sok részlettel, nagy térrel. Használt jó állapotúba gondolkodom. (Nem "V" hang és nem mp3!)
Kérnék segítséget, miben gondolkodjam? :F
(Hd 800 stock jobb mint a tuningolt fülesem, de annyit 280 körül biztosan nem kívánok költeni.) Köszönöm a segítséget!

Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

(#67800) Sinesol válasza csocsoszán (#67799) üzenetére


Sinesol
veterán

Szerintem az AKG K712 megfelel a kritériumoknak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.