Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49045) kurtzyx


kurtzyx
tag

Üdv!

1.) Otthoni használatra.
2.) Zene [rock, metal, jrock, jpop és társai, játékok, ez utóbbi okán [mikrofon közelben van elég erősen] nem árt ha nem hallatszik be.
3.) Szükség szerint, 100k talán. [Ettől függetlenül nem ebben a kategóriában nézelődtem / nézelődök de ezt majd lentebb.]
4.) Alapvetően új, mondjuk ha az earpadje jól bírja akkor a használttal sincs problémám.
5.) Circumaural.
6.) Ez itt a nagy kérdés. [Erről is majd lent.]
7.) Perpillanat egy Beyerdynamic custom one prot használok, abszolúte elvagyok a hangjával.
8.) muziker.hu, közvetlenül a gyártótól, használt esetén meg attól akinek van. :D
9.) Egy cambridge audio azur 540 v2-t használok erre a célra.

Amit eddig néztem:
DT 990, 880 és 770
A 990-ről találtam sound leak tesztet, ami közben mondjuk nem beszél a tesztelő cuz why not... de elég hangosnak tűnt. 880-ról valakinek esetleg van hasonló tapasztalata? A 770 meg zárt szóval sanszos, hogy nem zavar be.

Az oka, hogy ezt a 3-mat néztem az szimplán annyi, hogy a custom hangja tetszik, annyira nem üthetnek el tőle + van egy hozzájuk való [EDT770] earpad párom.. ha a customből indulok ki akkor szükség is lesz rájuk mert annak bizony szeret elszakadni. [A DTknél ez nem nagy gáz mert M.O.-n is lehet venni, a customhöz viszont még nem láttam egyszer sem itthon, úgyhogy marad a gyártótól vásárlás de az meg szállítással együtt marha drága, konkrétan hosszú távon olcsóbb egy új füles mint 4 havonta ragasztgatni / cserélni.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.