Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78987) runner 125 válasza CyberPunk666 (#78974) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azt nem vitatom, csak 1,6-1,7m-ért én irracionálisan drága tanulómotornak tartom, pláne úgy, h pár ezer km után tényleg kevésnek fogja érezni a felhasználók 99%-a. 40 ló arra elég, h a kamion ne toljon le és autópályán külsőben a 120-as utazót lehessen tartani.
Eleve a nyomatékcsúcs is brutál magas fordulaton jelentkezik, ahhoz h az ember érezzen valamit, el kell forgatni 10.000-ig, az meg egyszerűen nem életszerű használat egy ilyennél. Emellett szerintem baromi nagy a kategória értékvesztése.
Annó beszéltünk erről többször is itt, h lesz-e létjogosultsága hosszú távon ennek az új egyszerű technikát ötvöző, sor 2-es 300-as kategóriának Európában, én nem látok benne fantáziát, ettől még lehet rosszul gondolom és menni fognak. Legalábbis a hazai piacot figyelembe véve, sokkal többen vesznek 5-600k körül valamilyen sor 2-es naked-et tanulni 1 évre, és nem feltétlen csak anyagi okokból.
Más részből már ezt is kitárgyaltuk többször. Aki eldönti, h motorozásra adja a fejét és érez minimális önkontrollt magában, 0-ról ráülhet egy sor 4 600-ra.
Nyilván a döntés a tiéd, véleményemtől függetlenül használd egészséggel.

HSM

Nehéz. 175kg.
Egy 2006-os R6 pl. 162!

persu

Ugye. Az 54 le 120kg-s tömeggel virgonc lehetne Kakucson.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.