Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87116) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Sziasztok!

Először is ezúton is szeretném újra megköszönni dkess-nek a múlt év végén adott rengeteg tanácsát, ami által végül is a múlt héten megvette ismerősöm a TP-Link CPE510 eszközt, amit azóta sikerült is beüzemelni (meglepően felhasználóbarát az eszköz által használt PharOS), viszont meglepően kevés eszköz (mobil, tablet, stb.) támogatja az 5Ghz-es wifi jelet, ezért elkezdtem nézelődni, hogy létezik-e olyan eszköz ami az 5Ghz-es jelet fogadni tudja és azt az 5Ghz mellett 2.4Ghz-es jelként is továbbítani képes, és ezt az eszközt találtam: TP-Link RE300
Próbáltam rákeresni, hogy ez az eszköz képes-e arra, hogy az általa fogadott 5Ghz-es jelet ne csak 5Ghz-ben hanem 2.4Ghz-es jelként is továbbítsa, de sajnos nem találtam erről semmilyen információt, esetleg van már valakinek ilyen eszköze vagy információja, hogy működhet-e ez az opció (5Ghz-es jelből 2.4Ghz-es jelet is továbbítás vagy ha 5Ghz-es jelet kap a TP-Link RE300 eszköz akkor maga az eszköz is csak ezt az 5Ghz-es jelet tudja továbbítani)?
Köszönöm előre is a válaszokat.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.