Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75246) Kami11


Kami11
őstag

Én is egy AC65P-be fektettem be, de nem bántam meg. Egy haldokló Tp-Link C5-t váltott, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Már maga a webes felület is sokkal érthetőbb, átláthatóbb, egyértelműbb. A wifi az valóban gyengébb egy fokkal, ott ahol a C5-nek még épp hogy volt jele, ott az Asus már elhasal, de ezt megoldottam egy Aliexpress-es 2500Ft.-os reapeter-rel. Probléma megoldva. Így mindenhol van megfelelő erősségű wifi, nem kell erőlködnie az eszközöknek.
Egy 5let a wifi erősségével kapcsolatban. Ha jól tudom, Magyarországon és egyben az EU-ban, meg van határozva a wifi jelerősség, ami egy bizonyos szintnél nem lehet nagyobb. Ha a routerben átállítjuk az országot USA-ra, nem növekszik ez a jelerősség? Mert ott ha jól tudom, nagyobb jelerősség van engedélyezve. Akinek problémája van a hatótávval, esetleg próbálja ki ezt a variációt. Hátha segít.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.