Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54251) mucga13


mucga13
csendes tag

Sziasztok,

Amikor az Asus RT-N56U routert ajánljátok akkor melyik verziót? Az alapot vagy a B1 jelölésűt?

(#54252) Intruder2k5 válasza mucga13 (#54251) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Mindkettő jó, de lehetőség szerint persze az újabbat (B1) vegye mindenki, mert az az erősebb, gyorsabb.

(#54253) DoItYourself válasza Intruder2k5 (#54252) üzenetére


DoItYourself
addikt

B1-et rendeltem én is, mert jóval olcsóbb, mint a sima.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#54254) Intruder2k5 válasza DoItYourself (#54253) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát igen, az első verzió már erősen kifutó modell, és ezeknek igencsak meg szokott ugrani az áruk, mielőtt végleg eltűnnek a piacról.

(#54255) vicces


vicces
addikt

ma megérkezett az archer c7. :C
kicsit tartottam tőle, de jónak tűnik. a 30 centis majd a 10 centis válaszfalakon túl, 2 helységgel arrébb a telefonok csak 2-es térerőt jeleznek a 4-ből 5 ghz-en, de végre megvan az internetsebesség amire előfizettünk.
lehet, hogy felakasztom a 30 centis ajtótok belsejére. akkor igaz oldalt fog állni a router, de csak 1 válaszfal lesz szinte az egész lakás minden helyiségéből a rálátás a routerre. de igy sem rossz. fajin a masina :K

:)

(#54256) Dezsi28


Dezsi28
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni! Routert szeretnék cserélni, most váltam meg az Asus 1200G+ -tól. Nem nagyon voltam vele megelégedve. Ami mindenképp fontos lenne: gigabit, beépített torrent kliens, ha lehet 5GHz is, bár ez nem életbe vágó. Kaptam egy szintén Asus RT-N18U-t, próbára. Nem rossz, de a beépített torrent része nem győzött meg. Nagyon lassan töltött le, fel meg egyáltalán nem! Nem sok beállítási lehetőség van, mindent kipróbáltam, de sehogy se ment vissza. Ellenben teljesen kiakadt a szoftver, le kellett szedni, és újra rakni. Max 25k-t szánnék rá.

Előre is köszi!

(#54257) Intruder2k5 válasza Dezsi28 (#54256) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Gyárilag beépített torrent kliens csak az ASUS eszközeiben van, de abban sem mindegyikben. Én személy szerint egy RT-N18U-t hajtok Tomato fw-vel, és semmi bajom vele. Stabilan megy akár hónapokig is, pedig két torrent kliens is fut rajta. A letöltési sebesség persze kompromisszumos, de ez minden router esetén így van. Ennél a modellnél a maximum elérhető sebesség 5-8MB/sec közt van, de ekkor már igencsak leterheli a vasat, azért én is 1-2MB/sec-re limitálva használom. Ha valakinek ez kevés, akkor ne akarjon routeren torrentezni, hanem NAS-ban, esetleg Home Server-ben kell gondolkodni.

(#54258) Pete55555 válasza Intruder2k5 (#54257) üzenetére


Pete55555
addikt

én is 1-2MB/sec-re limitálva használom

Ez a le és feltöltésre összesen, vagy le 1-2 + fel 1-2?

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#54259) Dezsi28 válasza Intruder2k5 (#54257) üzenetére


Dezsi28
csendes tag

Hello!

Köszönöm szépen a választ, akkor már megérte írnom. :) Jobban belegondolva eszembe juthatott volna nekem is, hogy ezek a procik nem arra vannak tervezve, amire én szeretném használni. Akkor a helyzet egyszerűbb, még egyszer köszönöm!

(#54260) Intruder2k5 válasza Pete55555 (#54258) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Letöltésem van limitálva 2MB/sec-re, a feltöltés pedig 1MB/sec-re, lévén abból 10Mbit/sec van összesen, így még marad 2Mbit/sec, hogy ne lassuljon be a böngészés. Mondjuk nem sokat töltök le, nekem ez a seed miatt jó, nem kell mennie PC-nek, laptopnak 24 órában. A sebesség túlzottan nem érdekel...

[kép]

(#54261) Pete55555 válasza Intruder2k5 (#54260) üzenetére


Pete55555
addikt

:R

Nekem 200/100 DIGI-hez lesz, azt nem kell ennyire beosztani :) (27 éves koromra megéltem, hogy nomrális netem van...) Persze a hardver limitálni fog, majd kitapasztalom, de mondjuk 1MB feltöltés nekem is elég lesz szerintem.

Majd megyek is a topikjába kérdezősködni, csak vegyem meg előbb. Akárhogy nézem ez az N18U nagyon jó választás lesz...

...Szeretem leracsniztatni...

(#54262) Slowman


Slowman
aktív tag

Sziasztok,

Új routert szeretne egyik ismerősöm ebbe kérnénk egy kis segítséget. Keret kb. 12-20e értelmetlenül nem akar költekezni de ha 1 ezresen múlik a boldogság akkor nem kőbevésett a dolog.
Egyelőre eddig ezeket néztük:
TP-Link Archer C1200 AC1200
TP-LINK Archer C5 AC1200
TP LINK Archer C59

Van valakinek jobb ötlete? Valami bestbuy ebben a kategóriába. ASUS-t is néztem de nincs személyes tapasztalat nekem mindig TP-Link routerem volt.

Köszi!

(#54263) Gubek-Einste válasza Slowman (#54262) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A C5 ismert kipróbált eszköz így ajánlott.
A C1200-zal nincsen tapasztalat.
A C59 a 100-as portjai miatt nem ajánlott.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54264) s.s.j.goku


s.s.j.goku
tag

Üdv mindenki
Költözés után sajna nem a megfelelő kábellel, valszeg hibás dugaszba lett bedugva a TL-WR741ND routerem.
Hallottunk egy pukkanást,majd kisebb füst csapott ki a routerből és elég büdös szaga volt, égett szag.
Ennek ellenére még lehet vele letölteni de sajna olnline játékok alatt totál lagg az egész, használhatatlan.
Amugy a Digi-s net is jobb lett 200/100-as lett előfizetve, ehhez a tempóhoz keresek valami olcsó de megbízható eszközt. Nagyon távol áll tőlem a routerek világa, gyerekek tabletje kapcsolodik, illetve a telefonok, tv wifi-n keresztül.
Van valami best buy routerek között jelenleg?
Holnap mennénk az MM-be ha valaki tud pls adjon tippet...
Előre is köszi

(#54265) Gubek-Einste válasza s.s.j.goku (#54264) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ajánlott típusok 20k-s határral:
Csak 2,4 GHz-s wifi-vel: Asus N18U vagy TP-Link 1043NDv2/v3/v4 (panelos/társasházi környezetben a 2,4 GHz-s sáv telítettsége okán nem annyira ideális)
Dual band wifivel: Asus N56U

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54266) s.s.j.goku válasza Gubek-Einste (#54265) üzenetére


s.s.j.goku
tag

Olyan 10K körül ha jól sejtem nem fogok találni semmi használhatót?

(#54267) Hunork


Hunork
veterán

TP-LINK AC1200 vagy más néven, ha jól látom Archer C50 mennyire jó választás DIGI 200-500 nethez? Ja, panelházban. És általában 3 wifi eszközzel? (amúgy miért van e kettősség a típus számmal? valahol ez vagy az van írva, valahol meg mindkettő)

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#54268) Brogyi válasza Hunork (#54267) üzenetére


Brogyi
senior tag

Nem keverendő össze, mert nagyon más mindegyik!
C5 V1 QCA9558@720Mhz
C5 V2 BCM47081A@800Mhz
C50 MT7620A@580Mhz
AC1200 BCM47189@900Mhz
Itt leggyakrabban a C5 V2-t ajánlják. A többit a topikgazdától kérdezd.

(#54269) Gubek-Einste válasza s.s.j.goku (#54266) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mivel ehhez a nethez már gigabites portokkal rendelkező típus kell így csak használtan lesz ennyiért bármi.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54270) Gubek-Einste válasza Hunork (#54267) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A C50-nek csak 100-as portjai vannak így eleve nem lesz jó.
A C1200-zal nincsen tapasztalat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54271) Hunork válasza Gubek-Einste (#54270) üzenetére


Hunork
veterán

Hát én berosálok...
Oké. Akkor elölről.
Panelházban lakom. Most 100-as net van, de szeretnék feljebb menni, idővel akár az 1000-es csomagot. Most 200 vagy 500 lesz. Rendszeresen három wifi eszközzel, tehát jó lenne ha dual lenne (2,4 és 5 GHz)
Én ezeket találtam:
TP-LINK Archer C5 AC1200
TP-LINK Archer C5 V2 AC1200
ASUS RT-N56U B1
ASUS RT-AC53 (mondjuk ez csak 14k, ez hogyhogy?? :Y )

Elvileg mindegyik dual band, és 10/100/1000-es.
Ennek fényében mi az ajánlatos? Én az ASUS RT-N56U B1 -ra szavazok. :F

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#54272) s.s.j.goku


s.s.j.goku
tag

Üdv
Rászántam magam akkor, itt ajánlottátok többen a Asus RT-N18U 2.4GHz 600Mbps High Power Router, Gigabit Ethernet, USB 3.0 routert, Emag-nál most egész jó áron megy és 3 év garis.
Remélem nem lövök mellé vele,de ha esetleg jobb alternativa van olyan 20K körül akkor szivesen meghallgatom.

(#54273) Gubek-Einste válasza Hunork (#54271) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A TP-Link Archer C5 rendben van, v1 már nem kapható, a v2-re nincsen CFW.
Az Asus N56U jó eszköz még ma is de nem AC-s.
Az Asus AC53 nem ajánlott az AC750-es volta miatt, az AC53U pedig a 100-as portjai miatt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54274) Gubek-Einste válasza s.s.j.goku (#54272) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nem kell dual band wifi akkor nincsen nála jobb.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54275) Hunork válasza Gubek-Einste (#54273) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm, akkor jegyzem az Archer C5-öt. :R
Esetleg valami alternatíva a 15-20k között létezik, ami Gigabites, dual wifis?

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#54276) Gubek-Einste válasza Hunork (#54275) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ajánlott nincsen, afelett Asus AC55U/AC58U, TP-Link Archer C7.
Ami manapság "nagyon megy" az a D-Link DIR-842 amit a T osztogat a gigás netje mellé de elég vegyesek vele a tapasztalatok.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54277) Hunork válasza Gubek-Einste (#54276) üzenetére


Hunork
veterán

Értem, köszönöm még egyszer, és akkor már képben vagyok teljesen. (a korábbi TP-link azért esett ki, mert az csak 2,4GHz-en tolta a wifit, és a mostani is dual, csak ugye AC750, és nem gigabites...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#54278) oil120


oil120
senior tag

Sziasztok,
Vásároltam egy ASUS RT-N56U routert és a következő problémába futottam bele:

Fenti Routert D-link helyett helyeztem üzembe. Ezen a hálózaton 2 db laptop mobiltelefonok, valamint DLNA képes televízió stb üzemel.
A tv- internet és hálózat elérése wifi és LAN-on keresztül is lehetséges. DLNA be van kapcsolva tv-n, mégsem tud egyetlen eszközöm sem felcsatlakozni. A tv csatlakozik a hálózatra, ez biztos és látja a távoli eszközlistában a különböző MAC című eszközöket.
Ha tv-n belépek a Média kiszolgálóba következő hibaüzenetet kapom:
DLNA szerver nem található. Kérjük biztosítsa, hogy: A tartalom megosztásához a DLNA eszköz (szerver) konfigurálva és csatlakoztatva legyen.
De fordítva, ha win 10 alól szeretnék fájl megosztani a tv-vel, látja az átvitel eszközre: Panasonic ST60 televíziót, de mikor megnyitom, kapcsolódás a hálózati eszközhöz után az eszköz nem válaszol hibaüzenetet kapom.
Ez ezt megelőzően a D-Link routerrel tökéletesen működött, a router cserén és konfigurálásán a hálózatra egyéb változás nem történt.
Egyéb, pl a telefonról sem tudok tartalmat megosztani.

Remélem tudtok segíteni!

Kösz,
oil

(#54279) woodworm válasza Gubek-Einste (#54273) üzenetére


woodworm
veterán

"Az Asus N56U jó eszköz még ma is de nem AC-s."

A benne lévő chip tudná az ac-t, az asus részéről szándékos a butítás? Hiányzó elektronika vagy szoftveres a korlátozás, nem tudni semmit?

[ Szerkesztve ]

(#54280) -KP-


-KP-
addikt

tesóméknál nagy családi ház van és az emeleten elég gyenge a wifi. unokaöcsém rendszeresen a lépcsőre ül ki, hogy ne dobálja le. be van kábelezve a fal, van fent lan kábel. ha veszünk egy második routert be tudjuk állítani, hogy a lan kábelen a lenti routerről kapott netet kilője wifire? Akkor használhatná a tabletet, telefont a szobájába és nem kellene állandóan a padlásfeljáróhoz kiüljön.

[ Szerkesztve ]

(#54281) kirkri válasza -KP- (#54280) üzenetére


kirkri
addikt

Igen, így kell beállítani.

21 éve a Prohardveren! ™

(#54282) Brogyi válasza -KP- (#54280) üzenetére


Brogyi
senior tag

A második routeren (a padláson) kikapcsolod a DHCP-t.

(#54283) -KP-


-KP-
addikt

Azt elfelejtettem mondani, hogy lehetséges hogy idővel lenne még egy pc is rákötve.

(#54284) maxima válasza Gubek-Einste (#54276) üzenetére


maxima
tag

Szia!

Nálam is D-Link DIR-842 megy most helyettesítőként és eddig csont nélkül
teszi a dolgát, nem szakadozik, nem melegszik. Panelban van és a telefonon
csak két szinttel lejjebb fogy el a térerő, egy panel falon keresztül a sebesség
100/50-es nettel 2/75/52 Mb/s 2,4 GHz-en . Az 5 GHz-es jel gyengébb.
Jól kezeli az IPv6-ot, beleértve a dual stack-et is.

[ Szerkesztve ]

(#54285) kirkri válasza -KP- (#54283) üzenetére


kirkri
addikt

Inkább itt folytassuk az értekezést, mert elég topik-idegen a téma.

21 éve a Prohardveren! ™

(#54286) bibliator


bibliator
aktív tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Kinéztem 4 routert, de nem tudok dönteni. (persze mást is ajánlhattok) Mi az előny hátrány egymáshoz képest.
Nem értek hozzá, csak mondták, hogy ilyen ársávban kéne nézelődnöm és az egyik ismerősömnek Synology rt1900-a van. Azt mondta, hogy az jó.

Igényinformáció:
A routerre legalább 3 wifis eszköz lenne rákötve egyidejűleg (wifin max. 4 laptop, 5 telefon egy tablet, TV+egy asztali gép lesz). Szeretném, ha rákötök egy HDD-t akkor a hálózaton belül mindenki el tudná érni (filmek), esetleg valami NAS-hoz hasonlóan is működhetne....
Jó lenne ha a wifi hatótávja erős lenne, kb 15m (két ajtó egy fal). Most egy alap TP-link van, ami szakadozik (hibás, ezt cserélném) és ha a legtávolabbi szobában becsukom az ajtót, akkor nem érzékeli a wifi jelet semmi. Ha egy routerrel ezt nem lehet átlőni, akkor lehessen valami jelerősítővel, tehát azzal kompatibilis legyen.
Talán a legfontosabb ezektől függetlenül, hogy a szülői felügyelet jól paraméterezhető lehessen.

UPC Fiber Power 120-am van.

Kinézett routerek:
Synology RT1900ac
ASUS RT-AC68U
NETGEAR R7000 Nighthawk AC1900
Netgear R7500-100PES AC2350

Köszönöm

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#54287) Gubek-Einste válasza oil120 (#54278) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

IDE való kérdés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54288) Gubek-Einste válasza bibliator (#54286) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Jó lenne ha a wifi hatótávja erős lenne, kb 15m (két ajtó egy fal). Most egy alap TP-link van, ami szakadozik (hibás, ezt cserélném) és ha a legtávolabbi szobában becsukom az ajtót, akkor nem érzékeli a wifi jelet semmi. Ha egy routerrel ezt nem lehet átlőni, akkor lehessen valami jelerősítővel, tehát azzal kompatibilis legyen.
A wifi kommunikáció nem csak a router-en múlik, "vissza is kell kiabálni" elv miatt, hanem a környezeti tényezők (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok), beállítások, használt kliens eszközök/adapterek, egyéb zavaró/befolyásoló tényezők (vezeték nélküli billentyűzet/egér/telefon, fém tárgyak, nagyobb bútorok, stb) függvénye is. Emiatt semmit sem lehet garantálni, csak helyszíni teszt során fog kiderülni, hogy mi is lesz a helyzet mivel minden környezet más és más.
Hatótávot/sebességet nem lehet megmondani előre, csak a helyszíni teszt során fog kiderülni, hogy mekkora is lesz, minden környezet más és más, rengeteg dolog befolyásolja az elérhető eredményt, többek között a használt kliens eszközök is.
Olyan nincsen, hogy egy eszköz nem kompatibilis egy repeater-rel, van lehet, hogy repeater szerepet betöltő WDS link nem működik megfelelően.

Synology RT1900ac - Kevés vele a tapasztalat de elég jókat írnak róla
Asus AC68U - stabil, kipróbált eszköz, saját topikja
Netgear R7000 és R7500 - nincsen vele tapasztalat de általánosságban nem lehetnek rosszak

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54289) lacy86


lacy86
addikt

Hello!

Fater most vett egy TV-t es streamelni szeretne a filmet wifin ( UHD filmeket )
Iletve van egy NAS a "csaladban" ezt is ki kellene szolgalja.
Szoval egy massziv, faxa router kellene.
25-30k lenne raszanva.

60nm panellakas, ha jol emlekszem 2 falon menne at a jel.
Koszi

[ Szerkesztve ]

(#54290) Gubek-Einste válasza lacy86 (#54289) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A stream-elésnél nem a felbontás számít hanem a bitráta, garantálni nem lehet, hogy menni fog a stream.
Milyen típusú a NAS?
Ajánlott eszközök 30k-s határral: Asus AC55U/AC58U, TP-Link Archer C5/C7

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54291) lacy86 válasza Gubek-Einste (#54290) üzenetére


lacy86
addikt

Synology 214play ( asszem )

(#54292) Locutus


Locutus
veterán

Holnap 16:30-tól megint lesz EA7500 amazon.de akcióban, ha valakit érdekel.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54293) assemble válasza Locutus (#54292) üzenetére


assemble
addikt

Mekkora akcioban? Mas modellek nem? EA8500 johetne meg nalam esetleg szoba..

(#54294) Locutus válasza assemble (#54293) üzenetére


Locutus
veterán

Én 115 euróért vettem pár hete. Az már egy bőven versenyképes ár érte. (az itthoni árához képest meg főleg)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54295) stb123


stb123
tag

Sziasztok!
Kérnék egy ajánlatot a legolcsóbb, ajánlott, igmp képes routerre!
Iptv elé kötném, ebben a szobában kellene a wifi-t megoldanom. A nappaliban a hgw oldja meg.

(#54296) Fery 04


Fery 04
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy routert vásárolni az új gigabites internetünkhöz max 20k-ig. Ti melyiket ajánljátok ebben az árkategóriában? Az ASUS RT-N18U-val szemezek.

Előre is köszönöm a segítséget, Feri :R

(#54297) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Készülök átmenni a Digi-hez a T-től.
Próbáltam átnézni a topic-ot ajánlott Router miatt, de nem kerültem képbe teljesen.
200-as vagy 500-as Digi nethez milyen Router ajánlott 20K-ig?

Előre is köszi. :R
üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#54298) assemble válasza Locutus (#54294) üzenetére


assemble
addikt

Aham, az itthoni araknal tenyleg jobb egy 10k-val ugy.
Rakeresve annyit lattam, hogy EA7500-ra nincs DDWRT, mig EA8500-ra van, szoval ez nalam eleg nagy huzoerv.

(#54299) Locutus válasza assemble (#54298) üzenetére


Locutus
veterán

Ja hát az lehet... ez a DDWRT mánia amúgy miért is van? Mit tud, amit az alap szoftver nem?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#54300) MaCS_70 válasza Fery 04 (#54296) üzenetére


MaCS_70
félisten

Kérlek, tiszteld meg azzal a topiclakókat, hogy elolvasod el az összefoglalót, és aztán kérdezel.

Gubek-Einstének van erre egy remek tárolt válasza, amit én most zanzásítok: a kérdésedre nem lehet válaszolni, mert fogalmunk sincs sem arról, hogy mit szeretnél csinálni a routerrel, sem arról, hogy milyen környezetben használnád.

Ha elolvasnád az összefoglalót, talán már kérdezned sem kellene, de azt minimum tudnád, hogy mit kérdezz.

Itt mindenki szívesen segít, de kéretik ezt megkönnyíteni, nem felesleges körökre kényszeríteni a többieket.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.