Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44453) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Polgártársak,

Kellene nekem egy barátságos kis router, amiket különféle "gyerekbarát" funkciókat tud, lévén kis családom virtuális élete kezd elvadulni - virradatig tartó, hardcore gémelések formájában - és nem szeretném, ha ez ősztől a tanulás rovására menne. Főbb kívánatos funkciók ezen a téren, hasonlót láttam már különféle routerekben:

- időzíthető offline állapot, amikor a hét napjaira lebontva be lehet állítani, milyen intervallumban engedje ki a klienseket WAN irányba.
- Andoid appon keresztüli, legalább a helyi hálón belülről elérhető kezelőfelület, hogy ha ezen túl bemorculok, egy mozdulattal tudjak korlátozni funkciókat. Sajna a böngészős admin felületek nagy része elég nyögvenyelős telefonon megnyitva.

Ezen felül csak a költséghatékonyság lenne a lényeg, lévén nem terveztem ilyen beruházást, de a szelíd meggyőzés sajnos sikertelennek bizonyult. Btw azért 5GHz-es wifi sávnak örvendene a lelkem ... :)

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.